Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Масло Рошен

Re: Масло Рошен

я знаю, один час притримувався дієти
ох...з цим чортовим ковідом...і спричиненим ним карантином ... :weep:
   
Re: Масло Рошен

ох...з цим чортовим ковідом...і спричиненим ним карантином ... :weep:
антихолестеринової дієти
   
Re: Масло Рошен

антихолестеринової дієти
хіба спред у цьому плані безпечніший за масло (або те, що хоча би називається маслом)?
   
Re: Масло Рошен

хіба спред у цьому плані безпечніший за масло (або те, що хоча би називається маслом)?
так, значно
   
Re: Масло Рошен

так, значно
;o не знала
   
Re: Масло Рошен

;o не знала
https://nastanova.com/zdorovya/yak-sxudnuti/tablicya-vmist-xolesterinu-v-produktax-xarchuvannya.html
внизу є таблиця
   
Re: Масло Рошен

так, значно

Колись був польський гумористичний журнал Spilki.
І там один номер присвятили темі масло чи маргарин.
З однієї сторони дивишся зі сторони прихильників масла, а якщо перевернути і дивитись з кінця то зі сторони прихильників маргарину.
І там була картинка товстої дитинки і в першому випадку і в другому. Один раз підписано, дитина, яку годували маслом, другий Дитина яку годували маргарином.  :pooh_lol:
   
Re: Масло Рошен

Купив я чотири різні марки 82% масла: Галичина, Ферма, Рошен і Deutsche Markenbutter.
Заморозив до мінус 15 і провів тест розрізання. Якщо вірити одеським тестувальникам, то ріжеться, як домашнє масло (тобто зі складкою на зовнішній стороні - від ножа) лише масло Ферма.
Три інших масла ріжуться як маргарин.
Але: при розрізанні масла Ферма чути звук, якби розрізаєш лід (тобто потрапляєш всередині пачки на кусочки замерзлої води чи сироватки), а також масло є неоднорідної структури і відколюється шарами.
Також неоднорідним є масло Рошен - теж відколюється шарами, хоча звуку проходу через вкраплення льоду не чути.
На вкус чотири масла мені всі однакові.

Останнє редагування: 5 березня 2021 08:34:15 від ricardo
   
Re: Масло Рошен

Ферма і Рошен



   
Re: Масло Рошен

На вкус чотири масла мені всі однакові.
хочеш гнів накликати? назву теми уважно прочитав? :K
   
Re: Масло Рошен

хочеш гнів накликати?
Я провів неупереджений тест різки заморожених масел.
Рошен і Ферма - неоднорідний склад.
   
Re: Масло Рошен

Давно зелёные шлюхи не писали гадости о масле. Нужно поднять тему- реклама двигатель торговли
   
Re: Масло Рошен

Пропоную купити домашнє масло і провести тест. Бо що там пишуть одеські тестувальнтки не ясно
   
Re: Масло Рошен

Я провів неупереджений тест різки заморожених масел.
Рошен і Ферма - неоднорідний склад.
по чому визначив? кришиться?
   
Re: Масло Рошен

Вчора якраз купив масло, думаю: шо це на форумі затихли про нього говорити)
   
Re: Масло Рошен

Вчора якраз купив масло, думаю: шо це на форумі затихли про нього говорити)
і як враження?
   
Re: Масло Рошен

по чому визначив? кришиться?
Вище є фото. Колір нерівномірний. І коли Рошен більше підмерзло, то теж відчуваються всередині дрібні звуки, якби ніж потрапляє на льодинки. Менше, ніж в Фермі, але теж є вкраплення якоїсь рідини замерзлої, чи води, чи сироватки. У Галичини і у німецького масла такого не спостерігається.   
   
Re: Масло Рошен

   
Re: Масло Рошен

Показати зображення...
ото блакитне італійське зверху теж гівно віддає прогорклостю (
   
Re: Масло Рошен

і як враження?
Так я його з самого початку купую. Враження не змінилося: Рошен і Люстдорф селянське в клітиночку -зе бест
   
Re: Масло Рошен

Так я його з самого початку купую. Враження не змінилося: Рошен і Люстдорф селянське в клітиночку -зе бест
ще раз рашен гівно й-й пальмовий спред (td)
   
Re: Масло Рошен

 :D так, так, тільки не нервуйте
   
Re: Масло Рошен

:D так, так, тільки не нервуйте
як не нервувати?купив ото італійське теж гівно викинуті гроші найобують споживача ще й педріли той рашен безсоромно рекламують
   
Re: Масло Рошен

тільки не нервуйте
в метро 24 грн розпродаж, маргарин дорожчий...
   
Re: Масло Рошен

ото блакитне італійське зверху теж гівно віддає прогорклостю (

Купуйте Валіо
   
Re: Масло Рошен

Он вгорі Рікардо тестував же ж )
   
Re: Масло Рошен

Купуйте Валіо
фрико краще
   
Re: Масло Рошен

Продовжую тестування: масло Молокія (82%)



Ріжеться як масло. Склад - однорідний. Сторонніх вкраплень (вода, сироватка тощо) не виявлено.
   
Re: Масло Рошен

ще раз рашен гівно й-й пальмовий спред (td)

Ти брешеш, зебуїн  B-)

Пісі: президент взагалі офігєв- 500 грн за кг масла!! Це удвічі дорожче за домашнє !
   
Re: Масло Рошен

Продовжую тестування: масло Молокія (82%)

Показати зображення...
Ріжеться як масло. Склад - однорідний. Сторонніх вкраплень (вода, сироватка тощо) не виявлено.

Так і запишемо:слідів молочних продуктів не виявлено :D
   
Re: Масло Рошен

Купил )




56 грн в Сильпо без акции

Перед тем как попробовал,  думал написать нейтральный пост в стиле "не лучше не хуже других"

Сразу скажу, в отличие от мироси которая хвалилась что покупает дешёвое масло, я привык брать подороже. Например, Президент мадэ ин Франция, немецкое из АТБ (соленосливочное) итд. В общем в диапазоне 60-80 грн

Из украинских у меня в приоритете было Новгород Сіверське. Считаю его очень качественным. Яготинське, на мой вкус, и рядом не стояло

Итого. Масло отличное. В один ряд ставлю с французским президентом, (украинские продукты президент не покупаю, там много химии), с Новгород Сиверским. С последним сравню неспеша, благо сейчас в холодильнике и то и другое есть.

Рекомендую. Знак качества
   
Re: Масло Рошен

56 грн в Сильпо без акции
в метро по ціні маргарину вже місяць
   
Re: Масло Рошен

Lago купіть. Спробуйте. Якщо знайдете))).
Ото масло чи сметана і  т.д.

А  рошен. Ну як  все  інше,  навіть гірше Галичини,  і  це  пічально
   
Re: Масло Рошен

Чи можна замовити через інтернет?
   
Re: Масло Рошен

Lago купіть. Спробуйте. Якщо знайдете))).
Ото масло чи сметана і  т.д.

А  рошен. Ну як  все  інше,  навіть гірше Галичини,  і  це  пічально
Мне Галичина вообще не зашла. Нечто вязкое, безвкусное. Хотя по тестам вроде масло. У меня оно где-то на 7-8 месте в рейтинге. Короче не покупаю никогда. Ем, если у кого-то на столе
   
Re: Масло Рошен

тест масла
...тест масла...
...для мене однозначно: "Селянське "Люстдорф"
...масло рошен ніхто не тестував...
   
Re: Масло Рошен

"Селянське "Люстдорф"
хороше
   
Re: Масло Рошен

Чи можна замовити через інтернет?
Lago? Подивлюсь,  не  впевнений

ЗІ  лише опт

https://lago.kiev.ua/ru/map/
   
Re: Масло Рошен

Продовжую тест розрізання замороженого масла, на цей раз Органічного масла 82.6% (75.50 грв за 200 г).



Ріжеться зі складками на зовнішній стороні ножа (так само різалось  масло Ферма).
Одеські тестувальники запевняють, що так має різатись справжнє масло.
Але: мені не сподобалось, що Органічне масло у багатьох місцях прилипло до упаковки, чого (знов таки згідно зі згаданими тестувальниками) не повинно бути.



   
Re: Масло Рошен

Прикольный такой домашний обзор.
Больше построен на логике и субъективном вкусе. Но я соглашусь с таким подходом. Думаю, более менее объективный результат получили

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія