Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Масло Рошен

Re: Масло Рошен

Масло вершкове дезодоріроване тупо ніяке
   
Re: Масло Рошен

Ну, я по-серйозному запитала у ДрищеПЄСдюків, як вони пояснять, що за 3 місяці, протягом яких тривав Євромайдан, "совість нації", народний президент Дрищ жодного разу (!!!) не виступив перед майданівцями. І це з урахуванням того факту, що хто тоді тільки перед ними не виступав.
ЛАРТА заявила, що все дуже просто пояснюється.
Якби Дрищ тільки спробував виступити на Майдані, його відразу закидали би гавном юльки, яких була на Майдані величезна купа, і які - як загальновідомо - на зарплаті у Кремля.

Який потужний допис за темою "Масло Рошен"!
   
Re: Масло Рошен

Який потужний допис за темою "Масло Рошен"!
Наша розмова з Косташу якось завадила вам проспівати чергові славні обожнюваному вами Жмурукові?
   
Re: Масло Рошен

Наша розмова з Косташу якось завадила вам проспівати чергові славні обожнюваному вами Жмурукові?
-------------------------------------
 Твій ЗЕлений сосна Хуйла, разом з тобою, цитують недолугі фейки та фальсіфіцовани записи цього ФСБшного покидька,що в міжнародному розиску Деркача. Ну-ну...
   
Re: Масло Рошен

з урахуванням того факту, що хто тоді тільки перед ними не виступав
От саме з урахуванням цього факту
   
Re: Масло Рошен

Вот в холодильнике лежит две новых пачки масла..
Решил провести тест драйв.

Рошен 72.3
Яготинське 73

Яготинське имеет более желтый цвет (краситель), более мягкое (из холодильника мажется), более насыщеный (ароматизаторами) вкус.
Рошен имеет светлый почти белый цвет, тверже, вкус легкий, натуральный, без ароматизаторов.

В целом можно есть и то и то.
   
Re: Масло Рошен

-------------------------------------
 Твій ЗЕлений сосна Хуйла, разом з тобою, цитують недолугі фейки та фальсіфіцовани записи цього ФСБшного покидька,що в міжнародному розиску Деркача. Ну-ну...
;o ти про що? кто на ком стоял?
   
Re: Масло Рошен

Вот в холодильнике лежит две новых пачки масла..
Решил провести тест драйв.

Рошен 72.3
Яготинське 73

Яготинське имеет более желтый цвет (краситель), более мягкое (из холодильника мажется), более насыщеный (ароматизаторами) вкус.
Рошен имеет светлый почти белый цвет, тверже, вкус легкий, натуральный, без ароматизаторов.

В целом можно есть и то и то.
Да, яготинское тоже хорошее масло.
   
Re: Масло Рошен

От саме з урахуванням цього факту
То чому Дрищара жодного разу не виступив перед Майданом?
ЛАРТА каже, що смертельно боявся юльків, які заполонили всю площу, і були на зарплаті у Кремля.
А ваша версія яка?
   
Re: Масло Рошен

Какой завод делает Петру масло? Можно фото упаковки.
   
Re: Масло Рошен

Какой завод делает Петру масло? Можно фото упаковки.
https://vdp-roshen.com.ua/ua/butter/
   
Re: Масло Рошен

https://vdp-roshen.com.ua/ua/butter/

Кошерное масло!  :laugh:
   
Re: Масло Рошен

Завод работает на экспорт как я понимаю в основном  B-)
   
Re: Масло Рошен

Завод работает на экспорт как я понимаю в основном  B-)

И выручка падает в панамские офшоры :(
   
Re: Масло Рошен

И выручка падает в панамские офшоры :(

В виде налогов в бюджет вообще то.
Ну а с выручкой частный собственник волен делать все что захочет. Хоть в офшоры, хоть с самолета разбрасывать.
   
Re: Масло Рошен

Ти чув що тут нещадавно кнуроботиха ЛАРТА повідала?
Що творцем Євромайдану був Кремль,
Скільки та особа вже брехні випорскнула з себе, диву дивуєшся.
Господи, стримай її трішки, по на 7 поколінб своїх після себе назбирала.

До Товариства ФУПу
Знайте, якщо Мирослава щось пише про Ларту, то це апріорі брехня. Таке це створіння. Намагаюся її не читати, бо дурнею наповнювати очі і голову- то шкідливо. Отож, не звертайте на ахінею уваги, якщо десь вилізе.
Юльки- то збоченці.
   
Re: Масло Рошен

Скільки та особа вже брехні випорскнула з себе, диву дивуєшся.
Господи, стримай її трішки, по на 7 поколінб своїх після себе назбирала.

До Товариства ФУПу
Знайте, якщо Мирослава щось пише про Ларту, то це апріорі брехня. Таке це створіння. Намагаюся її не читати, бо дурнею наповнювати очі і голову- то шкідливо. Отож, не звертайте на ахінею уваги, якщо десь вилізе.
Юльки- то збоченці.
тобто ти не казала, що Дрищ не виступав на Євромайдані, бо там було багато юльків, які закидали би його гавном і які на зарплаті у Кремля?
   
Re: Масло Рошен

Масло вершкове дезодоріроване тупо ніяке

Шо ?? яке вершкове масло?? дезодороване ??? Та ти експерт, БП  :lol:
Ти може взагалі солідол жереш і від масла не відрізняєш :)) дезодороване вершкове масло - ой німагуууу  :lol:
   
Re: Масло Рошен

Шо ?? яке вершкове масло?? дезодороване ??? Та ти експерт, БП  :lol:
Ти може взагалі солідол жереш і від масла не відрізняєш :)) дезодороване вершкове масло - ой німагуууу  :lol:
це був сарказм
   
Re: Масло Рошен

Рошен 72.3
Яготинське 73
72 - це не масло
Масло починається з 82%
   
Re: Масло Рошен

Кошерное масло!  :laugh:

Кстати - важный момент. Если вижу на упаковке кошер или халяль - беру с бОльшей уверенностью в качестве.
   
Re: Масло Рошен

И выручка падает в панамские офшоры :(

Ну как и у твоего презика :)
   
Re: Масло Рошен

це був сарказм

 :weep:
   
Re: Масло Рошен

ну трохи покривила душею  :blush2:
Рашен - пластилінове гавно у порівнянні з Харківським
Але ти хоч би оцінив мою толерантність )))

Смачного!

http://www.amc.gov.ua/amku/control/kha/uk/publish/article/99305;jsessionid=1AF2D04825F4DEAB643F92720F3CE855.app1

Ці унікали примудрилися навіть 82%-ове спаплюжити
Чого інші зазвичай не роблять, ну окрім найвідмороженіших

Цитувати
05.12.2019
В ДІЯХ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАРКІВСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД" ВИЯВЛЕНІ ОЗНАКИ ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ЗАХИСТ ВІД НЕДОБРОСОВІСНОЇ КОНКУРЕНЦІЇ
В ході здійснення контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції, територіальним відділенням встановлено, що дії ТОВ «ХАРКІВСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД», які полягають у поширенні на упаковках продукції з назвами «масло солодковершкове «Харківське» 81,5 %, екстра, ДСТУ 4399:2005», «масло солодковершкове «Харківське» 73,5 %, селянське, ДСТУ 4399:2005», «масло солодковершкове «Imperator» 80 %, селянське, 200 г. в упаковці, ДСТУ 4399:2005» та «масло солодковершкове «Imperator» 73 %, селянське, 200 г. в упаковці, ДСТУ 4399:2005» неправдивих відомостей про вид продукту «масло», в той час як в цьому продукті були наявні немолочні жири, містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, передбаченим статтею 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді поширення інформації, що вводить в оману, шляхом повідомлення суб’єктом господарювання безпосередньо невизначеному колу осіб неправдивих відомостей, що можуть вплинути на наміри цих осіб щодо придбання товарів цього суб'єкта господарювання.

Наразі територіальне відділення розглядає справу про порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.


Останнє редагування: 16 січня 2021 21:24:03 від H.Kropp
   
Re: Масло Рошен

Смачного!
та я вас благаю
хтось не знає, скільки ми всякого гавна споживаємо?...
   
Re: Масло Рошен

та я вас благаю
хтось не знає, скільки ми всякого гавна споживаємо?...

Але не всі мають нахабство без доказової бази називати "пластиліновим гавном" продукт  порівнюючи його з відвертим гімном з доказовою базою що воно таки гімно :lol:
   
Re: Масло Рошен

Смачного!

http://www.amc.gov.ua/amku/control/kha/uk/publish/article/99305;jsessionid=1AF2D04825F4DEAB643F92720F3CE855.app1

Ці унікали примудрилися навіть 82%-ове спаплюжити
Чого інші зазвичай не роблять, ну окрім найвідмороженіших


Бгггг :))) так то ж своє, рідне гівно для Мирки :)) Можу закластися, що навіть якщо масло Рошен визнають кращим у світі - вона все рівно буде жерти харківську пальму  :weep:
Із прінціпа !
   
Re: Масло Рошен

Але не всі мають нахабство без доказової бази називати "пластиліновим гавном" продукт  порівнюючи його з відвертим гімном з доказовою базою що воно таки гімно :lol:
На смак Рашен гірше за Харківське, звісно, на мій смак.
Рашен - пластилін.
   
Re: Масло Рошен

Бгггг :))) так то ж своє, рідне гівно для Мирки :)) Можу закластися, що навіть якщо масло Рошен визнають кращим у світі - вона все рівно буде жерти харківську пальму  :weep:
Із прінціпа !

Що найцікавіше. Серйозні бренди, що експортують свою продукцію мінімум до Європи, вкладають купу грошей в євросертифвкацію і продукції і виробництва, будують серйозні лабораторії, проходять перевірки єврослужбами.
А наше пихате посполитство каже: "Пхе! Гавно то ваша продукція! От у нашому кацапєтовському підвальному молокозаводі, про який знає весь наш район, от у них справжній продукт"
   
Re: Масло Рошен

На смак Рашен гірше за Харківське, звісно, на мій смак.
Рашен - пластилін.

Ну значить пальмова олія тобі смакує більше ніж молочні білки та жири
Це не добре і не погано, у кожного власні смаки. Доки не починаєш ганити справжній продукт
Можеш споживати Тульчинку, там все чесно, з пальми
   
Re: Масло Рошен

Ну значить пальмова олія тобі смакує більше ніж молочні білки та жири
Це не добре і не погано, у кожного власні смаки. Доки не починаєш ганити справжній продукт
Можеш споживати Тульчинку, там все чесно, з пальми
Тульчинку я беру для печива.
Найкраще масло з того що я куштувала - це ірландське Kerrygold
Рашен навіть віддалено не нагадує таке, справжнє масло
   
Re: Масло Рошен

H.Kropp, cьогодні в 21:25
Розгорнути попередні цитати...
Але не всі мають нахабство без доказової бази називати "пластиліновим гавном" продукт  порівнюючи його з відвертим гімном з доказовою базою що воно таки гімно

На смак Рашен гірше за Харківське, звісно, на мій смак.
Та сьогодні просто бенефіс якийсь у пані Мирослави. :super:
   
Re: Масло Рошен

Марку не згадаєш?
Я теж не гУрман в кондитерці, але навіть банальна рошенівська ромашка вполнє заходить, коли кортить солодкого. Та навіть копійчаний "шоколадний" рошенівський батончик до чаю - аж бігом.
Підкреслюю, в інших виробників спорадично трапляються окремі хороші речі, у рошена - їстивно практично все.

Ромашка - дешманські цукерки
За совка були норм, бо хоча б цукор клали
Зараз УСІ виробники клепають їх на аспартані щедро, а я його не сприймаю, гатить тварюка по смакових рецепторах з усіх стволів, гидота
І навіть якби хтось спробував зробити нормально ту цукерку, посполиті не зрозуміли б а чьо так дорого коли у всіх дешево і ще б обзивали дорогим лайном, нахвалюючи гидоту від інших виробників
   
Re: Масло Рошен

Я вже колись здається відписувався що відпочивали разом з сім'єю племінниці. Її чоловік - один з технологів Славутича (був на той момент)
Я його й питаю мовляв чого після викупу вас Нестлями смак ваших чьоколядок став нівзвізду
А він давай сперечатися, мовляв, їм з хед-офісу мало не щотижня шлють нові зміни в технології щоб було ще смачніше і ще дешевше.
Я тоді сміявся до сліз
А потім подумав, а й справді це особливість нашого ринку - обісруть якісний варіант продукту тільки за те що він дорожчий, а жертимуть і нахвалюватимуть відверте лайно бо воно на пару копійок дешевше
   
Re: Масло Рошен

Ромашка - дешманські цукерки
За совка були норм, бо хоча б цукор клали
Зараз УСІ виробники клепають їх на аспартані щедро
Якщо зайти в кінці дня ло маркету (наприклад Варус), то видно, що відсік з рошенівською ромашкою майже порожній, на відміну від сусідніх з ромашками інших виробників.
Так, "дешманські", але доволі смачні, як на мене.
Взагалі в цукеркових відділах увечері маркетологи можуть бачити дуже інформативну картину - що саме вигрібають за день.
ЗІ. Нема, сцукко, масла рошен в трьох навколишніх маркетах, а так хотілося врешті оцінити... :shuffle:
Доведеться давитись литовським 82% по 42 гривні.
   
Re: Масло Рошен

Смачного!

http://www.amc.gov.ua/amku/control/kha/uk/publish/article/99305;jsessionid=1AF2D04825F4DEAB643F92720F3CE855.app1

Ці унікали примудрилися навіть 82%-ове спаплюжити
Чого інші зазвичай не роблять, ну окрім найвідмороженіших

Не мешай миросе гавно кушать. Ну сказала она, гавно из Харькова ей по душе - зачем спорить

Каждый волен выбирать на свой вкус. Ей нравится фальсификат в еде, фальсификат в политике - на здоровье!
   
Re: Масло Рошен

Каждый волен выбирать на свой вкус. Ей нравится фальсификат в еде, фальсификат в политике - на здоровье!
Повністю аналогічно знаменитому #ліжбинєпарашенка.
Дідусь єдиний чесно в тому признався, респект йому.
   
Re: Масло Рошен

Не мешай миросе гавно кушать. Ну сказала она, гавно из Харькова ей по душе - зачем спорить

Каждый волен выбирать на свой вкус. Ей нравится фальсификат в еде, фальсификат в политике - на здоровье!
Ні, ти помиляєшся
я категорично не сприймаю наскрізь фальшивого Кнуря - у жодному вигляді
   
Re: Масло Рошен

#ліжбинєпарашенка.
Проблема полягала у тупорилих бовдурах-сектантах, які сповідували своє сакральне #тількипарашенка!ініхтоінший!
   
Re: Масло Рошен

Тульчинку я беру для печива.
Найкраще масло з того що я куштувала - це ірландське Kerrygold
Рашен навіть віддалено не нагадує таке, справжнє масло
Бггг...
Kупив колись це дєрьмо Kerrygold в Бедроньці на пробу, дешевше за польське масло в дешевому магазині, перший і останній раз.
З дешевим какао TIP з Реала з стабілізатором який вживають для продуції мила і шкла також вже колись обхєзалась.
Головне шо не Рошен :laugh: !
Але ти не зупиняйся, бреши далі, всі вже дуже призвичаїлись до брехливої Мімосралі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія