Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Масло Рошен

Re: Масло Рошен

Так.
Але навіть елементарні карамельки у них - смачні, бо якісні ароматизатори і пристойна технологія виробництва. До речі, не зовсім розумію, як можна виготовити карамельки не з цукру. ;)
брехливий порохоскот з відділу піару кнурошена
   
Re: Масло Рошен

А тут раз в 100 лет попробовал рошеноские конфеты и как-то совсем не зашло.Причем я из принципа пробовал разные в надежде что попадется что то вкусное.
Марку не згадаєш?
Я теж не гУрман в кондитерці, але навіть банальна рошенівська ромашка вполнє заходить, коли кортить солодкого. Та навіть копійчаний "шоколадний" рошенівський батончик до чаю - аж бігом.
Підкреслюю, в інших виробників спорадично трапляються окремі хороші речі, у рошена - їстивно практично все.
   
Re: Масло Рошен

у рошена - їстивно ОТРУЙНО практично все
бо пальмове масло
   
Re: Масло Рошен

Брррехуха. :lol:
ну трохи покривила душею  :blush2:
Рашен - пластилінове гавно у порівнянні з Харківським
Але ти хоч би оцінив мою толерантність )))
   
Re: Масло Рошен

"В Украине массово подделывают масло и сыры: изъяты десятки килограмм фальсификата
Александр Литвин
Личные финансы
12 часов назад


"Нарушения нашли в продукции:

"Масло сладкосливочное селянское 72,5%" (производитель ООО "Николаевмолпром"),

"Масло сладкосливочное селянское" (производитель ФЛП Матвиенко А.В.),

"Масло сливочное селянское 82,5%" (производитель ООО "Староконстантиновск ий молочный завод"),

"Масло сладкосливочное селянское 72,5%" (производитель ООО "Хмельницкий завод сухого обезжиренного молока"),

"Масло сладкосливочное экстра 82,5%" (производитель ФЛП Матвиенко А.В.),

"Масло сладкосливочное 73%" (производитель ФЛП Матвиенко А.В.)."

   
Re: Масло Рошен

что-то вякать в сторону рошена
:lol:
   
Re: Масло Рошен

:lol:
порохоскотських ботів забули навчити, що замовні відгуки НЕ повинні бути всі на відмінно, а й ОБОВ'ЯЗКОВО на добре - щоби була хоч якась достовірність ))
   
Re: Масло Рошен

Умные украинцы едят масло, которое прошло проверку на качества.
Придурки едят масло, на которое им укажут  кацапы и подкацапники.
 :)
   
Re: Масло Рошен

ну трохи покривила душею  :blush2:
Рашен - пластилінове гавно у порівнянні з Харківським
Але ти хоч би оцінив мою толерантність )))

 :lol:
Пальма на пальмі і пальмою поганяє. І до того ж дешевенькі ароматизатори  -  :bueee:
Але ти - жери. Тобі підійде :))
   
Re: Масло Рошен

дешевенькі ароматизатори
яка ціна якісних ароматизаторів і яких виробників?
   
Re: Масло Рошен

пристойна технологія виробництва
яка саме технологія використовується і в чому її переваги?
   
Re: Масло Рошен

тупорилі порохоскотські боти палять самі себе. Олеся, видай їм по догані
   
Re: Масло Рошен

Рашен - пластилінове гавно у порівнянні з Харківським
:gigi: то треба ж так триматись своєї упоротості.
   
Re: Масло Рошен

ну трохи покривила душею  :blush2:
Рашен - пластилінове гавно у порівнянні з Харківським
Але ти хоч би оцінив мою толерантність )))

 :D Жрі оце.
Зроблено  "з любов'ю",  для тебе :

Масло сладкосливочное селянское 72,5%" (производитель ООО "Николаевмолпром"),
"Масло сладкосливочное селянское" (производитель ФЛП Матвиенко А.В.),
"Масло сливочное селянское 82,5%" (производитель ООО "Староконстантиновск ий молочный завод"),
"Масло сладкосливочное селянское 72,5%" (производитель ООО "Хмельницкий завод сухого обезжиренного молока"),
"Масло сладкосливочное экстра 82,5%" (производитель ФЛП Матвиенко А.В.),
"Масло сладкосливочное 73%" (производитель ФЛП Матвиенко А.В.)."




   
Re: Масло Рошен

:gigi: то треба ж так триматись своєї упоротості.

Навіть якщо б у Порохатого масла була найвища якість і пристойна ціна,
я б його не купив.

Так що можеш з трусів не вискакувати...  :punish:

Рашенівське гівно не купую з 2005 року...   :bueee: 
   
Re: Масло Рошен

Навіть якщо б у Порохатого масла була найвища якість і пристойна ціна,
я б його не купив.
Дякую за чесність, дідусю. (tu)
   
Re: Масло Рошен

Чи хоч в одній країні світу якась контра на зразок наших юльків працює так проти держави? Чи то чисто кацапський винахід проти інших держав і України зокрема?
   
Re: Масло Рошен

Козуб масло гарне...



   
Re: Масло Рошен

Ну хз.Я же говорю что я не по сладостям и ем их крайне редко.Жена иногда покупает чернослив,курагу,инжир в шоколаде хз какого производителя и хз по какой цене,но не космос точно.Там просто норм шоколад и натуральные сухофрукты.Вполне сьедобно и полезно.Те же шоколадки Милка тоже вполне приличные по крайней мере по вкусу и цена обычная.А тут раз в 100 лет попробовал рошеноские конфеты и как-то совсем не зашло.Причем я из принципа пробовал разные в надежде что попадется что то вкусное.Одна там какая-то была более менее вкусная по вкусу напоминающая сникерс.Что то вроде карамель в шоколаде кажется в синей обертке
тем кто любит квартал95 рошеновские конфеты не заходят  :lol:

зы конфеты вкусные фабрики рошен, монблан желтый к примеру или галеретка - мармелад в шоколаде - как пример
   
Re: Масло Рошен

Чи хоч в одній країні світу якась контра на зразок наших юльків працює так проти держави? Чи то чисто кацапський винахід проти інших держав і України зокрема?

У тебе держава - це Порхатий?  :fool:

Так таких державників в Україні сотні...
тобто виробників масла...
   
Re: Масло Рошен

Рашенівське гівно не купую з 2005 року
:-B
   
Re: Масло Рошен

:D Жрі оце.
Зроблено  "з любов'ю",  для тебе :

Масло сладкосливочное селянское 72,5%" (производитель ООО "Николаевмолпром"),
"Масло сладкосливочное селянское" (производитель ФЛП Матвиенко А.В.),
"Масло сливочное селянское 82,5%" (производитель ООО "Староконстантиновск ий молочный завод"),
"Масло сладкосливочное селянское 72,5%" (производитель ООО "Хмельницкий завод сухого обезжиренного молока"),
"Масло сладкосливочное экстра 82,5%" (производитель ФЛП Матвиенко А.В.),
"Масло сладкосливочное 73%" (производитель ФЛП Матвиенко А.В.)."
Що за хамство, Лесюню?
Ти так сатанієш на адресу тих, хто відмовляється спонсорувати Кнуря?
   
Re: Масло Рошен

Чи хоч в одній країні світу якась контра на зразок наших юльків працює так проти держави? Чи то чисто кацапський винахід проти інших держав і України зокрема?
Проти держави???
Який стосунок має держава до свиномасла рашен???
Чи ти маєш на увазі потужну участь юльків в Євромайдані-2014, на яку ти тут нещодавно нарікала?
   
Re: Масло Рошен

Що за хамство, Лесюню?
Ти так сатанієш на адресу тих, хто відмовляється спонсорувати Кнуря?
Олеся лом кнуря на ставці, ми їй звіт псуємо
   
Re: Масло Рошен

Олеся лом кнуря на ставці, ми їй звіт псуємо
Ти чув що тут нещадавно кнуроботиха ЛАРТА повідала?
Що творцем Євромайдану був Кремль, у якого на зарплаті переважна більшість юльків, і от саме вони влаштували Майдан-2014.
По факту виходить, що скидали янучару і пробивали Кнуряці шлях до давно омріяного ним крісла саме юльки (на зарплаті у Кремля)..
Уявляєш, ЩО у тій голові?
   
Re: Масло Рошен

А теперь попробуй перевернуть ту Милку и прочитать состав  :fool:  А потом что-то вякать в сторону рошена :))) Хотя - ты сможешь, я верю :)))

Я же говорил о вкусовых качествах Милки,а не о ее составе.
   
Re: Масло Рошен

Ти чув що тут нещадавно кнуроботиха ЛАРТА повідала?
Що творцем Євромайдану був Кремль, у якого на зарплаті переважна більшість юльків, і от саме вони влаштували Майдан-2014.
По факту виходить, що скидали янучару і пробивали Кнуряці шлях до давно омріяного ним крісла саме юльки (на зарплаті у Кремля)..
Уявляєш, ЩО у тій голові?
8-:
не читав
   
Re: Масло Рошен

8-:
не читав
Ну, я по-серйозному запитала у ДрищеПЄСдюків, як вони пояснять, що за 3 місяці, протягом яких тривав Євромайдан, "совість нації", народний президент Дрищ жодного разу (!!!) не виступив перед майданівцями. І це з урахуванням того факту, що хто тоді тільки перед ними не виступав.
ЛАРТА заявила, що все дуже просто пояснюється.
Якби Дрищ тільки спробував виступити на Майдані, його відразу закидали би гавном юльки, яких була на Майдані величезна купа, і які - як загальновідомо - на зарплаті у Кремля.
   
Re: Масло Рошен

Ну, я по-серйозному запитала у ДрищеПЄСдюків, як вони пояснять, що за 3 місяці, протягом яких тривав Євромайдан, "совість нації", народний президент Дрищ жодного разу (!!!) не виступив перед майданівцями. І це з урахуванням того факту, що хто тоді тільки перед ними не виступав.
ЛАРТА заявила, що все дуже просто пояснюється.
Якби Дрищ тільки спробував виступити на Майдані, його відразу закидали би гавном юльки, яких була на Майдані величезна купа, і які - як загальновідомо - на зарплаті у Кремля.
"Дрищ", " дрищепесдюки" -  оце лайно кацапка myroslava називає своєю українською мовою.
Кацапьє вчить українську, щоб потім засмічувати її своїми матюкливими словами - покручами.
Там , де мирославки з коровками - там всюди смітник.
   
Re: Масло Рошен

ну трохи покривила душею  :blush2:
Рашен - пластилінове гавно у порівнянні з Харківським
Але ти хоч би оцінив мою толерантність )))
пасіб, паржаль!
   
Re: Масло Рошен

тем кто любит квартал95 рошеновские конфеты не заходят  :lol:

зы конфеты вкусные фабрики рошен, монблан желтый к примеру или галеретка - мармелад в шоколаде - как пример

Я не люблю квартал и 100 раз писал что мне он не смешной и однообразный.
   
Re: Масло Рошен

Ну, я по-серйозному запитала у ДрищеПЄСдюків, як вони пояснять, що за 3 місяці, протягом яких тривав Євромайдан, "совість нації", народний президент Дрищ жодного разу (!!!) не виступив перед майданівцями. І це з урахуванням того факту, що хто тоді тільки перед ними не виступав.
ЛАРТА заявила, що все дуже просто пояснюється.
Якби Дрищ тільки спробував виступити на Майдані, його відразу закидали би гавном юльки, яких була на Майдані величезна купа, і які - як загальновідомо - на зарплаті у Кремля.
:facepalm:
   
Re: Масло Рошен

Те же торты,как то пробовал в гостях и были норм,несмотря на то что я вообще не по сладкому.
ты не по сладкому, иначе бы понял что торты гавно без вариантов.
   
Re: Масло Рошен

Кудись ТС сдуло - мабудь робить експертизу масла, бо ж брехуном бути не хоче  :pooh_lol:
Зара заправив картопляне пюре подивимось як воно тут буде поки що моя оцінка  2 - за бутерброд та за яєчню та підозра що це спред а не вершкове масло

   
Re: Масло Рошен

ты не по сладкому, иначе бы понял что торты гавно без вариантов.

Ну может быть я просто их давно не ел и мне просто не с чем было сравнить
   
Re: Масло Рошен

Я не люблю квартал и 100 раз писал что мне он не смешной и однообразный.
в плані гумору як масло рошен
   
Re: Масло Рошен

"Дрищ", " дрищепесдюки" -  оце лайно кацапка myroslava називає своєю українською мовою.
Кацапьє вчить українську, щоб потім засмічувати її своїми матюкливими словами - покручами.
Там , де мирославки з коровками - там всюди смітник.
   
Re: Масло Рошен

Зара заправив картопляне пюре подивимось як воно тут буде поки що моя оцінка  2 - за бутерброд та за яєчню та підозра що це спред а не вершкове масло
Не їжте ТС масло Roshen.
А то я пішла в магазин, а масла рошенівського немає.
Одна табличка про масло, а масла немає.
Мабуть через таких хитрих, як ви.
Говорите одне, а самі це масло купляєте і їсте, наминаєте, молотите, рубаєте, і все зжираєте.
 :D
   
Re: Масло Рошен

Я не люблю квартал и 100 раз писал что мне он не смешной и однообразный.
і гумор у них якийсь важкий і неприємний
   
Re: Масло Рошен

Одна табличка про масло, а масла немає.
на табличці так і написано "Масло", чи ще щось?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія