Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

приклад невдалого маркетингу :(

Re: приклад невдалого маркетингу  :(

ца - харош песдіть порошенківщину . ти краще скажи як така генетична укрпатріотка і націоналістка та кинула неньку та дезертирувала з неї за товщим  ойро?)))
Ты уверен, шо за товщым ойро, а не за товщым хейро? Может товар настолько уцененный, шо только неприхотливе арийцы на такое клюнули?
   
ца - харош песдіть порошенківщину . ти краще скажи як така генетична укрпатріотка і націоналістка та кинула неньку та дезертирувала з неї за товщим  ойро?)))

Ти впевнений,  що мені цікаво з тобою про щось спілкуватись?  :facepalm:
Про Олдвуда  пишу, бо цікаво було зрозуміти, що це за варіант укрненависництва в нього і звідки ноги ростуть...   пару років спостерігала,  не хотіла відразу клеймити, хотілось розібратися..    вчора все стало на свої місця...  банально ворог України
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

Ти впевнений,  що мені цікаво з тобою про щось спілкуватись?  :facepalm:
Про Олдвуда  пишу, бо цікаво було зрозуміти, що це за варіант укрненависництва в нього і звідки ноги ростуть...   пару років спостерігала,  не хотіла відразу клеймити, хотілось розібратися..    вчора все стало на свої місця...  банально ворог України

о. тут ми з вами спостерігаєм прояв укрнайбоєздатності в самиці орлиці укр націоналної патріотки :love:
   
Якби Полтава була на місці Донецька , то він був одним з  перших, хто за ПНР проголосував   :D   100%-но
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

 кацапомовна нацистка в екзилі безуспішно намагається довести себе до оргазму  :laugh:
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

кацапомовна нацистка в екзилі безуспішно намагається довести себе до оргазму  :laugh:
БГГГГГ. У педрил сегодня субботник ненависти и разоблачения тебя как агента покойного совка и осквернителя украинства. Там еще свихнувшися колбасный "дохтор" тоскливо обгавкивает луну. :laugh: 
Когда нет смачной зрады, начинаются вот такие срачи.
Бубочка на лыжах не вызвал коллективного обморока - похмельный нарид сам еще празднует и готовится ко второму раунду Нового Годда.
   
кацапомовна нацистка в екзилі безуспішно намагається довести себе до оргазму  :laugh:


Чому ж безуспішно?  B-)   Оргазм я отримала вчора після того,  як прочитала  твій висер стосовно "українців і купки галичан"..    саме в той момент пазл склався і я зрозуміла, хто переді мною..  до того я якось завжди нервувала, коли читала твої висери в темах про націоналістів, тощо...  з одієї сторони я була розчарована, що ти таке пишеш (бо після років спілкування на форумі все ж. вважала тебе нормальним  українцем...   ти тоді відкрито не яшкався з мешканцями клоповника рукківського...  і я навіть до тебе зверталася по милу і просила порадити дещо стосовно стану моєї матері, що ти і зробив,  і за що я тобі вдячна...   і це не давало мені об'єктивно дивитися на твої дописи,  я відкидала погані думки, не вступала в суперечки ( як і ти до речі, я це бачила)...  але  загадка твоєї ненависті до всього українського  мене таки мучила...     вчора я зрозумвла, що це не якась особлива ментальна вада породжує в тобі такі настрої,  а саме ворожісь і ненависть до України і українства , як таких...  я зрозуміла, що ти хуйловець  за переконаннями, що ти такий же,як І руккі, як портнов, царьов і купа їм подібних,  які живуть для знищення України, як незалежної і успішної держави...  ви проти проекту " незалежна і сильна Україна" в принципі...   

Останнє редагування: 9 січня 2021 23:30:00 від ценительница алей
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

Чому ж безуспішно?  B-)   Оргазм я отримала вчора після того,  як прочитала  твій висер стосовно "українців і купки галичан"


трясця  :laugh:

а сьогодні уже уявляєш що я прислужник Медведчука, а ти бандерівка, і я тебе захопив у полон і потяг у підвали ДНР

дивись там сусідів криками не розбуди, бюргери такого не люблять
   
трясця  :laugh:

а сьогодні уже уявляєш що я прислужник Медведчука, а ти бандерівка, і я тебе захопив у полон і потяг у підвали ДНР

дивись там сусідів криками не розбуди, бюргери такого не люблять

Вчора...
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

добре, що тепер це проблеми німців  :lol:
   
Побачимо скільки ти тут протримаєшся в новому статусі  відвертого підхуйловця  :gigi:
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

страшно йопт

   
Тю,  ти вирішив,  що я  лякаю?   :weep:         :facepalm:
Просто коли ти в новому статусі , то і ти сам, і на тебе інакше реагують...   можливо тобі буде нецікаво  в новому статусі тут?  он номад і руккі злиняли, їх захотілось спілкуватися і відкривати душу своїм, бути серед своїх  ;) ...    можливо і в тебе почнеться новий етап в житті ?    :D   життя активіста- підхуйловця?  [KA]

   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

простіше чергове екзильне гімно у ігнор відправити  :facepalm:
   
Це реакція, підхуйловцю,  на твоє приторне скиглення вчорашнє   про те, що  хтось в Україні приватизував право на істину...    :facepalm1:
Українці в Україні  приватизувати право на істину , які погані, бачте...
Підхуцловець хотів би, аби тут була істина портновська  і мертветчуківська... :(    -  віддірватися від бандерівців і скопом побігти цілуватися в ясна з кацапоскотом   :weep:



Останнє редагування: 10 січня 2021 00:24:59 від ценительница алей
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

чим далі від неньки - тим товстіші і палкіші патріоти україни [ua]
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

не примазуйся, підстилка нацистська  :laugh:
   
не примазуйся, підстилка нацистська  :laugh:

До кого я примазують, підстилка хуйловська? :D
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

до брауншвейгського українства  :lol:
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

чим далі від неньки - тим товстіші і палкіші патріоти україни [ua]
Особенно если еще и целлюлит мозга. :facepalm:
   
не примазуйся, підстилка нацистська  :laugh:

Чи може я примазуюсь до білоцерківців, яких ти вчора,  хуйловський посіпака,  поліцаями виставляв...?  :eyes:
   
Особенно если еще и целлюлит мозга. :facepalm:

О, ще одне лаптємовне  очі від водки продерло і приперлося  виригатися... 
Дебіл, який за все життя навіть  мови країни не опанував,  де народився  проїздом... :weep:
   
Олдбой , ти вчора  нам повідав,   що твоя мрія, щоб Україна відділилася від Галичини  і повернулася в лоно Кацапіїї...     
Дякуємо за відвертість...    :-)o   
Тепер всі знають, з ким мають справи на форумі і самі вирішують, чи спілкуватися з хуйловським  посіпакою... :rotate:

Останнє редагування: 10 січня 2021 00:44:56 від ценительница алей
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

Олень целлюлитный, украинци пьют горилку, а австрийские кацапкы - водку.  :laugh:
   
Олень целлюлитный, украинци пьют горилку, а австрийские кацапкы - водку.  :laugh:

Це хто українець, ти?    :facepalm1:       то твоїх кацапських діда з   бабою  просто завезли в  ще теплу хату, де українців перед цим знищили, от їм і наснилося, що вони українці   [KA]


   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

БГГГГГ. Мои дед и баба жили в той хате, которую построил их прапрадед еще в 1713 году, недалеко от места где была битва 1648 года. На том месте сейчас стоит мой Дом, где я живу летом. А ты - олень тостожопый - торгуешь своим обвислым гузном по неметчинам и только бздишь в сторону украинцев, воша. без роду, родины и племени. Тьфу, свынота. B-)
   
БГГГГГ. Мои дед и баба жили в той хате, которую построил их прапрадед еще в 1713 году, недалеко от места где была битва 1648 года. На том месте сейчас стоит мой Дом, где я живу летом. А ты - олень тостожопый - торгуешь своим обвислым гузном по неметчинам и только бздишь в сторону украинцев, воша. без роду, родины и племени. Тьфу, свынота. B-)

Гарну тобі легенду придумали, лаптємовний дебіл...    повірила  :D
Твій Дом на мокшанських вонючих болотах...
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

Українці в Україні  приватизувати право на істину..
.. хотів би, аби тут була істина портновська  і мертветчуківська...
так вони ж обидва українці
   
так вони ж обидва українці


Ото що тільки може  по паспорту....  :weep:
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

усралась учора при згадці про посольство
досі заспокоїтись не може  :laugh:
   
усралась учора при згадці про посольство
досі заспокоїтись не може  :laugh:

То ти на пару постів вище обісрався схоже, що мене тепер перед сном полякати вирішив? :gigi:
Шмаляй, викладач іноземцям  в Україні, шмаляй....  :K

   
Олдбой,   у вас там декан також разом з тобою про відділення Галичини від України мріє?  :shuffle:
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

тут ціла банда нас
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

тут ціла банда нас
какая там банда, стадо казломордых ишаков  :D  [KA]
   
Re: приклад невдалого маркетингу  :(

Ото що тільки може  по паспорту....  :weep:
а як ще визначити українськість людини? невже міряти череп? ;o
   
а як ще визначити українськість людини? невже міряти череп? ;o


Ти насправді вважаєш, що  у Портнова і Мертвечука  без міряння черепа не ясно, що вони хотять знищення України, як незалежної держави...?  :S
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія