Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тупицький всьо (tu)

Re: Тупицький всьо (tu)

"брешуть усі, але це не має значення, бо ніхто нікому не вірить"(с)доктор Хаус
а 14 тут брешуть за гроші
   
Re: Тупицький всьо (tu)

-------------------------------------------------
А на практиці буде 1937 рік. І все з "благородних намірів". Проходили.
Ну, так, деякі падлюки навіть проти закону першої шлюбної ночі щось мали :(
І хіба в 1937му щось робилось не за тодішніми законами? Які ж мали виконуватись, бо ж закони

Останнє редагування: 30 грудня 2020 12:34:24 від Nova
   
Re: Тупицький всьо (tu)

а 14 тут брешуть за гроші
Може, вони брешуть, що за гроші 8-)
   
Re: Тупицький всьо (tu)

ти його з якої сторони проходив?
===============================
З боку діда по батьку,якого розтріляли в 1937 році.  Отакі борцуни з ХЗ чим. З вас,ЗЕлених холопів я б починав,бо скот тре пороти. Але навіть я вважаю неприпустимим порушувати Закон.
   
Re: Тупицький всьо (tu)

Може, вони брешуть, що за гроші 8-)
ну як хочте. Майже всіх з тих 14 я вже ідентифікував
   
Re: Тупицький всьо (tu)

ну як хочте. Майже всіх з тих 14 я вже ідентифікував
========================================
 Ну тоді встав собі поЛтрет прихильники певної політсили в жопу. :fuck:
   
Re: Тупицький всьо (tu)

========================================
 Ну тоді встав собі поЛтрет прихильники певної політсили в жопу. :fuck:
От мені чисто по-людськи цікаво: Ви хочете всіх дівчат перевершити? Думаєте, хтось буде потім Вашою думкою про Конст.суд цікавитись?
   
Re: Тупицький всьо (tu)

От мені чисто по-людськи цікаво: Ви хочете всіх дівчат перевершити? Думаєте, хтось буде потім Вашою думкою про Конст.суд цікавитись?
==================================
Я?!!! Перевершити? Дівчат?!!! З якого фіга? Я гуманіст і дівчат завжди любив.Я ж не сексіст.  B-)
   
Re: Тупицький всьо (tu)

ну як хочте. Майже всіх з тих 14 я вже ідентифікував
-------------------------------------------------------
Мабуть вже ДОНОСИ пише. Прожекти.... :D  X(  :fool:  :fuck:
   
Re: Тупицький всьо (tu)

Але якщо твоя Бубочка довбойоп,то хто тобі Вася? Ти й саме таке ж...
Віслючок не моя. Я теж вважаю його непорозумінням, але його дії, що йдуть на користь України, буду підтримувати. А якщо свиня встала в позу, то це не означає, що вона має рацію, бо в даному випадку вона захищає суто свої меркантильні інтереси.
   
Re: Тупицький всьо (tu)

Порох краще за прихильники певної політсили

 ДАЛЬШЕ МОЖНО НИЧЕГО НЕ ГОВОРИТЬ !   ПРО РОССИЙСКИЙ КОНСТИТУЦИОННЫЙ СУД  И ПОРОХ ДЛЯ НЕГО ЛУЧШЕ!!
   
Re: Тупицький всьо (tu)

   
Re: Тупицький всьо (tu)

8-:
Уйопків, що завели нову звичку правити цитати, варто писдити не тільки банхамером, але й просто ломом.
Такі вчинки - ганьбище навіть на самих задрипаних форумах школоти.
   
Re: Тупицький всьо (tu)

а 14 тут брешуть за гроші
  Состашка, тут тебе дньом с агньом заіскалісь :))) Без твоїх камєнтів - не то пальто :)))
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1091326.0
   
Re: Тупицький всьо (tu)

рох рох, кувік!
8-:
   
Re: Тупицький всьо (tu)

   
Re: Тупицький всьо (tu)

Показати зображення...
Забули дописати що це думка Правово департаменту Секретаріату Конституційного Суду України, який не наділений повноваженнями тлумачити нормативно-правові акти України.
   
Re: Тупицький всьо (tu)

всьо это когда он на гилляке висит .. вот это всьо)) НЕДОЛУГИЕ!!
   
Re: Тупицький всьо (tu)

Нужно арестовать и прикрыть Тупицкого,  думаю после этого он быковать перестанет
   
Re: Тупицький всьо (tu)

Нужно арестовать и прикрыть Тупицкого,  думаю после этого он быковать перестанет
такого борова да в камеру с гопниками) айайайай) это будет зашквар)
   
Re: Тупицький всьо (tu)

Чесно кажучи, я слабо вірю в те, що тут масово за гроші пишуть. Який би дурень на це гроші витрачав, який від цього зиск

більшість просто тупа фангрупа.
Вони або мовчать або щось ляпнуть, а вже потім коли улюблені фейсбучики дадуть лінію партії вони починають волати фанатські кричалки.
Як інкубатор.
Тупий і огидний скот.
   
Re: Тупицький всьо (tu)

нікчемний Зе  :lol:

лохпдар
   
Re: Тупицький всьо (tu)

У КС не бачать підстав виконувати “злочинний наказ” Зеленського

Конституційний суд заявляє, що суддя Олександр Тупицький зобов’язаний далі виконувати свої обов’язки, а президент Володимир Зеленський має скасувати свій указ про його відсторонення.

риго-педрівська блатота соплежуя послала нах. все по понятіям.

один раз утерся, то і ще раз утреться. в таких можно плювати безкінечно.

волі постріляти їх "за невияснених обставин", як робив Кучма - у клоуна нема.

Останнє редагування: 30 грудня 2020 16:38:00 від DeL1T
   
Re: Тупицький всьо (tu)

ЗЕ начинай узурпировать или уходи
   
Re: Тупицький всьо (tu)

ЗЕ начинай узурпировать или уходи
чувак думав хуєм по роялю

отримав хуєм по губам

закантачепий
   
Re: Тупицький всьо (tu)

А ось і відповідь від Зелупів:
Коротко : "Сам дурень!"
https://www.president.gov.ua/news/oleksandr-tupickij-ne-mozhe-vikonuvati-povnovazhennya-suddi-65897
ну-ну, ну-ну...
   
Re: Тупицький всьо (tu)

один раз утерся, то і ще раз утреться. в таких можно плювати безкінечно.
якщо бубочка сказав А, то повинен сказати і Б, бо інакше ним взагалі ніхто рахуватися не буде. думаю, треба запасатися попкорном.
   
Re: Тупицький всьо (tu)

ЗЕ, нам надо мясо!
   
Re: Тупицький всьо (tu)

Щодо останніх заяв Секретаріату Конституційного Суду.

Закон України «Про Конституційний Суд України», Регламент Конституційного Суду України, Положення про офіційний веб-сайт Конституційного Суду України чітко визначають, яка інформація може бути розміщена на сайті КСУ.

Ні вказаними вище, ні жодним іншим чинним нормативно-правовим актом України не передбачено можливості розміщення на офіційному сайті Конституційного Суду повідомлення правового департаменту Секретаріату КСУ, невідомо ким підготовленого та такого, що за своїм змістом є присвоєнням повноважень Конституційного Суду правовим департаментом.

Розміщення таких «висновків» та «роз'яснень» на офіційному сайті Суду має на меті свідоме введення в оману суспільства та ЗМІ щодо правової позиції КСУ. Відповідно, будь-які «заяви», «роз'яснення» та «висновки», розміщені на сайті Суду, щодо яких КСУ не ухвалював рішень, є юридично нікчемними, а посадові особи, які дали розпорядження на їхнє розміщення, мають бути притягнуті до юридичної, серед іншого – кримінальної відповідальності за привласнення повноважень Конституційного Суду.
   
Re: Тупицький всьо (tu)

якщо бубочка сказав А, то повинен сказати і Б, бо інакше ним взагалі ніхто рахуватися не буде. думаю, треба запасатися попкорном.
можливо вони міркують: зараз все вщухне, мвф дасть кредит, а через 2 місяці термін відсторонення скінчиться.

може це боротьба нанайських мальчиків.
   
Re: Тупицький всьо (tu)

вонючие куски гавна заработавшие себе состояния на взятках ..
   
Re: Тупицький всьо (tu)

да забудьте  Вы за КС,
 типа Он когда то стоял на защите Ваших интересов 8-)
   
Re: Тупицький всьо (tu)

Дух Закона на стороне Зе, однозначно.
   
Re: Тупицький всьо (tu)

Щодо останніх заяв Секретаріату Конституційного Суду.

Закон України «Про Конституційний Суд України», Регламент Конституційного Суду України, Положення про офіційний веб-сайт Конституційного Суду України чітко визначають, яка інформація може бути розміщена на сайті КСУ.

Ні вказаними вище, ні жодним іншим чинним нормативно-правовим актом України не передбачено можливості розміщення на офіційному сайті Конституційного Суду повідомлення правового департаменту Секретаріату КСУ, невідомо ким підготовленого та такого, що за своїм змістом є присвоєнням повноважень Конституційного Суду правовим департаментом.
Розміщення таких «висновків» та «роз'яснень» на офіційному сайті Суду має на меті свідоме введення в оману суспільства та ЗМІ щодо правової позиції КСУ. Відповідно, будь-які «заяви», «роз'яснення» та «висновки», розміщені на сайті Суду, щодо яких КСУ не ухвалював рішень, є юридично нікчемними, а посадові особи, які дали розпорядження на їхнє розміщення, мають бути притягнуті до юридичної, серед іншого – кримінальної відповідальності за привласнення повноважень Конституційного Суду.
(tu)
   
Re: Тупицький всьо (tu)

Дух Закона на стороне Зе, однозначно.

И близко там нет пахнет законом.
Только носками Сороса и плесневелыми печеньками Госдепа.
Весь сыр-бор идет из-за америкосовского ставленника Сытника и контроль над НАБУ
   
Re: Тупицький всьо (tu)

   
Re: Тупицький всьо (tu)

   
Re: Тупицький всьо (tu)

https://www.youtube.com/channel/UC-5EP1mt6hynMSRmzuOrIhw

Сталася помилка. Спробуйте пізніше. (Ідентифікатор відтворення: VjIkOIHGtlzjOIhb)
   
Re: Тупицький всьо (tu)

 8-)
   
Re: Тупицький всьо (tu)

ЗЕ начинай узурпировать или уходи

 8-)

За это время Трам попытался узурпировать, хуйло узурпировал, Зе узурпировал...

Что-то готовится  :pooh_on_b:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія