Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Пам"ятаю я той фільм. Наша ментальність, ітіть її через коромисло.  :shuffle:
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Твоя гілка "спасла" мене від такого ж рішення. Теж думав забити на все і приїхати. Думав може збудую якісь Нові Васюки, закличу нормальних лікарів, чи місцевих на перепідготовку. Але по цій темі бачу, що поки не варто. Найбільше деякі поради в цій темі переконали.

якщо ти більш-менш влаштований у Канаді, звісно повертатися не варто.
ми відштовхнулися від дна 90-х і поступово життя в країні покращується, але все пізнається у порівнянні. відносно рівня життя у Канаді, в нас зрозуміло буде гірше.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

якщо ти більш-менш влаштований у Канаді, звісно повертатися не варто.
ми відштовхнулися від дна 90-х і поступово життя в країні покращується, але все пізнається у порівнянні. відносно рівня життя у Канаді, в нас зрозуміло буде гірше.

Дивіться пані, я вас поважаю як дуже виважену жінку шо є рідкість

Ше дядько Маслоу описав людські потреби у формі піраміди
На низу типу забезпечкння виживання і тд
Так вот, дядько Маслоу думав, шо коли людина забезпечує найнижчий рівень, то у неі виникають інші бажання, творчоі реалізаці, самовираження і тд.

Але пан Андрюха в експерементальних прлях украіни довів, шо лбдина рухається не тіки вверх вниз по піраміді. Від нижчоі потреби до вищоі.

А ось ше в сторону. Людина знаходиться на першому рівні і йде безкінечно в сторону. Це коли гребеш бабло, нажертися не можеш і ставиш собі золоті унітази.

Люди на нижчих рівнях не розуміють мотивацію наприклад самовираження як провідну.

   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

якщо ти більш-менш влаштований у Канаді, звісно повертатися не варто.
ми відштовхнулися від дна 90-х і поступово життя в країні покращується, але все пізнається у порівнянні. відносно рівня життя у Канаді, в нас зрозуміло буде гірше.
  На жаль, втратив я контакт із родичами, котрі емігрували у Канаду у 1929.
  Після розвалу СРСР присилали зарошення та... та консул у Києві відмовив: бідний я отож у Канаді буду шукати будь-який привід щоб залишитися.
  Те ж саме відповіли у посольстві США.  :facepalm1:
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Я мав вкрай негативний досвід з укр медициною
Тисяч на 20 дол розвод, втрачений час і тд

Частково непрофесіоналізм, частково усьановка приватних клінік на монетизацію клієнта
тут всяко бува. Схотів би - на шару би стало. Та, до окремого хірурга захотів. Лікі - все одне безкоштовно. 14 тисяч за все. Грівен.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Стопе, шановні! Чому ж я про Польщу (де проживав та працював) та поляків не можу сказати жодного кривого слова!?
Бо Польщу збудували поляки, а не антіки.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?



Люди на нижчих рівнях не розуміють мотивацію наприклад самовираження як провідну.
Оце Ви зараз дві третини Фупу обізвали нижчорівневими :D
Крім всяких пірамідок, мені ще подобається теорія поплавка - загальний рівень води визначає відносний вищий/нижчий рівень його кінчиків.
В нас рівень води не такий, як там, де давно наповнюють басейни
Головаха і схожі люди періодично розказують результати досліджень ціннностей за Інгельгартом. Ми потроху зсуваємось в правильному напрямку, особливо серед молоді.
Але цей процес повільний, зрозуміло.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Ви не помилилися, просто у вас парадигма в голові була неправильна.
Меценатство у вигляді «гуманітарної допомоги» вже давно не є актуальним. І є шкідливим у довготривалій перспективі.

Але, звісно, кожен вибирає сам, що робити і куди витрачати свої ресурси.
Переформатувати психологію людини практично неможливо, але можна сприяти тому, що люди будуть ефективніше і швидше реалізовувати свої таланти.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Дивіться пані, я вас поважаю як дуже виважену жінку шо є рідкість

Ше дядько Маслоу описав людські потреби у формі піраміди
На низу типу забезпечкння виживання і тд
Так вот, дядько Маслоу думав, шо коли людина забезпечує найнижчий рівень, то у неі виникають інші бажання, творчоі реалізаці, самовираження і тд.

Але пан Андрюха в експерементальних прлях украіни довів, шо лбдина рухається не тіки вверх вниз по піраміді. Від нижчоі потреби до вищоі.

А ось ше в сторону. Людина знаходиться на першому рівні і йде безкінечно в сторону. Це коли гребеш бабло, нажертися не можеш і ставиш собі золоті унітази.

Люди на нижчих рівнях не розуміють мотивацію наприклад самовираження як провідну.
спробую ще раз донести свою думку)
якщо стосовно особисто вас, то мені імпонує ваш світогляд, спосіб життя, ідея з якою ви оселились в Україні. все було зроблено правильно.
те що зараз вам дошкуляє, я називаю "минутной слабостью". і, якби ви питали в мене кидати життя в Україні чи ні, я б сказала, що ні. тому що ви вже тут і впевнена багато чого заснували з того, що стане потім хорошим фундаментом вашим нащадкам. можливо ви зможете жити на дві країни. тобто, вам я би не радила відриватися повністю від України.

тобто моя попередня відповідь стосувалася виключно Etobicoke Resident, тому як я к уявляю його запроси по життю, які в нас ще довго чекати. а він вже балуваний.  :D

пи.си. я просто заріклася кому -небудь хоч щось радити, бо раніше  мої ради мали  вплив на життя людей, а це велика відповідальність.  :spruce_up:

Останнє редагування: 30 грудня 2020 17:42:43 від дмхз
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

якщо ти більш-менш влаштований у Канаді, звісно повертатися не варто.
ми відштовхнулися від дна 90-х і поступово життя в країні покращується, але все пізнається у порівнянні. відносно рівня життя у Канаді, в нас зрозуміло буде гірше.
Питання не в рівні життя як такому для мене. Я програміст, якщо не станеться якоїсь глобальної катастрофи типу ядерної війни, то мій персональний рівень достатку всюди приблизно буде одинаковий.
Питання в тому, щоб в кінці життя розуміти, що після себе залишив не тільки купи гімна, сечі і гори сміття.
Ті ж діти. Тут купу часу приділяєш, щоб діти виросли українцями. Живи в правильному районі, щоб діти ходили в українську школу. В людей в суботу вихідний і можна поспати, а в тебе суботня школа. І тд.
З іншої сторони, в Україні би переживав, щоб москалями не виросли.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

тобто моя попередня відповідь стосувалася виключно Etobicoke Resident, тому як я к уявляю його запроси по життю, які в нас ще довго чекати. а він вже балуваний.  :D
Та які запроси. Всьо можна пережити і перебудувати під себе. Єдине, що не можу сам змінити, це медицину. Бо хороший медик має набрати певну кількість практики. І при чому ця практика має включати в себе щось більше ніж проносне і гірчичники. Це я гіперболу вжив, якщо що. І те що у мене є гроші заплатити цьому медику мені не допоможе, бо моя сім'я не так часто хворіє, щоб дати всім спеціалістам достатньо практики.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Питання не в рівні життя як такому для мене. Я програміст, якщо не станеться якоїсь глобальної катастрофи типу ядерної війни, то мій персональний рівень достатку всюди приблизно буде одинаковий.
Питання в тому, щоб в кінці життя розуміти, що після себе залишив не тільки купи гімна, сечі і гори сміття.
Ті ж діти. Тут купу часу приділяєш, щоб діти виросли українцями. Живи в правильному районі, щоб діти ходили в українську школу. В людей в суботу вихідний і можна поспати, а в тебе суботня школа. І тд.
З іншої сторони, в Україні би переживав, щоб москалями не виросли.
:)
перше питання - якби ви таки повернулися, яке місто розглядали би для подальшого життя ?
другий момент - мені важливо , щоб ви мене правильно зрозуміли. ось я тут мешкаю і бачу багато недоліків у повсякденному житті, які псують це саме життя.
наприклад, старий, увесь у ямах тротуар, заасфальтований ще за радянськи часи. дрібничка, яка суттєво впливає на якість мого життя. але, в той же час, коли я дожила до моменту, що цей тротуар був зроблений вже по сучасним стандартам ( вони звісно не дотягують до тієї якості з якою ви вже звиклись і сприймаєте, як само собою зрозуміле) , я відчуваю сильну  енергію , що все відбувається правильно.
ще приклад - громадський транспорт. я ж розумію, що він повинен бути чистим і ззовні і всередені. але не готова їхати жити  за кордон через купу  таких різних незручностей. я хочу просто дожити до тих часів, коли і цей момент буде виправлений. тим більш, що майже все що мені муляло раніше, вже виправлено.

а ось цей момент із самореалізацією, я вважаю найсильнішим чинником, через який людина майже повинна виїхати туди, де зможе це здійснити.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

А всему этому цена - дерьмо! - ответил Паливец, убирая посуду в шкаф [ua]
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Питання не в рівні життя як такому для мене. Я програміст, якщо не станеться якоїсь глобальної катастрофи типу ядерної війни, то мій персональний рівень достатку всюди приблизно буде одинаковий.
Питання в тому, щоб в кінці життя розуміти, що після себе залишив не тільки купи гімна, сечі і гори сміття.
Ті ж діти. Тут купу часу приділяєш, щоб діти виросли українцями. Живи в правильному районі, щоб діти ходили в українську школу. В людей в суботу вихідний і можна поспати, а в тебе суботня школа. І тд.
З іншої сторони, в Україні би переживав, щоб москалями не виросли.

Х.з. Может я чего не понимаю, но почему вы так в это «діти щоб були українцями» вчепились? Що ти, що Андрій. Що це таке бути українцем у Канаді?
В канаді діти в вас будуть Канадцями, як ви не намагайтесь, біль того вони будуть цього цуратися,  бо страна третього світу і для зрівняння це все одне що десь у Київі хтось намагався щоб діти були Зембабвійцями або Сомалійцями.
Діти з дитячого садочка будут цього цуратися бо кругом будуть українці і їм буде не комфортно. Так і ваши діти у Канаді.

Теж саме Андрій - приїхав щоб діти були українцями ... у чому це проявляється? Що буде розмовляти українською мовою? Добре що далі? Які людськи якіості дае українсьтво? Відкрию вам таємницю, в Україні українцев не так то і багато. Більшість це Хомо Советікус, українцям наразі тілкі 30 років і вони ще не проявили себе бо поки не управляють Державою.

   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Х.з. Может я чего не понимаю, но почему вы так в это «діти щоб були українцями» вчепились? Що ти, що Андрій. Що це таке бути українцем у Канаді?
В канаді діти в вас будуть Канадцями, як ви не намагайтесь, біль того вони будуть цього цуратися,  бо страна третього світу і для зрівняння це все одне що десь у Київі хтось намагався щоб діти були Зембабвійцями або Сомалійцями.
Діти з дитячого садочка будут цього цуратися бо кругом будуть українці і їм буде не комфортно. Так і ваши діти у Канаді.

Теж саме Андрій - приїхав щоб діти були українцями ... у чому це проявляється? Що буде розмовляти українською мовою? Добре що далі? Які людськи якіості дае українсьтво? Відкрию вам таємницю, в Україні українцев не так то і багато. Більшість це Хомо Советікус, українцям наразі тілкі 30 років і вони ще не проявили себе бо поки не управляють Державою.

протестую. порівнювати україну з зімбвабве

зімбвабве до свого нинішнього становища зростала , а україна стрімок співаючи гімна гепнулась [ua]
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

протестую. порівнювати україну з зімбвабве

зімбвабве до свого нинішнього становища зростала , а україна стрімок співаючи гімна гепнулась [ua]

Сравнительно. Украина в Канаде звучит примерно так же как Зимбабве в Украине. А теперь прикинь. Что какой -то ролитель тебе в школе заявляет - я рощу в нем настоящего зимбабвийца, хоть мы и покинули Родину!

Звучит конечно красиво... но думаю, само дитя будет думать
- папа, завали епало  :laugh:
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Сравнительно. Украина в Канаде звучит примерно так же как Зимбабве в Украине. А теперь прикинь. Что какой -то ролитель тебе в школе заявляет - я рощу в нем настоящего зимбабвийца, хоть мы и покинули Родину!

Звучит конечно красиво... но думаю, само дитя будет думать
- папа, завали епало  :laugh:

ти недооцінюєш міць  української пропоганди в світі. я впевнений - що кожен українеь  прослухавши зродились ми великої години і передивившись супер мега блокбастер черкаси - окрилиться пишанням . я серйозно. ну дивись же. якось же топіксатартера в україну занесло))) а тепер чухає макітру - де ж це я схибив ))
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Х.з. Может я чего не понимаю, но почему вы так в это «діти щоб були українцями» вчепились? Що ти, що Андрій. Що це таке бути українцем у Канаді?
В канаді діти в вас будуть Канадцями, як ви не намагайтесь, біль того вони будуть цього цуратися,  бо страна третього світу і для зрівняння це все одне що десь у Київі хтось намагався щоб діти були Зембабвійцями або Сомалійцями.
Діти з дитячого садочка будут цього цуратися бо кругом будуть українці і їм буде не комфортно. Так і ваши діти у Канаді.

Теж саме Андрій - приїхав щоб діти були українцями ... у чому це проявляється? Що буде розмовляти українською мовою? Добре що далі? Які людськи якіості дае українсьтво? Відкрию вам таємницю, в Україні українцев не так то і багато. Більшість це Хомо Советікус, українцям наразі тілкі 30 років і вони ще не проявили себе бо поки не управляють Державою.

Ти не розумієш. Дивись, ти не жив емігом а просто був туріком. Особисто мені західний стиль життя без душевності з його супер регламентованістю супер не зайшов. Того і тинявся світами.
Украінська прошивка та яку я хочу вона зовмім інша. І вона саме про внутрішні речі.
Погодься, нашим дітям не будем в принципі не буде проблем ні виживання, як було тобі колись. Ні самореалізаціі. Як було мені.
Но незважаючи на все це, на заході всі нещасні.
І моя прошивка украінськості і тд, велючає знання про те як жити щасливо. Мене колись баба того навчила ше малого.

Незважаючи на всі пріколи, я не бачу кращоі матриці для дітей ніж украінська.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

:)
перше питання - якби ви таки повернулися, яке місто розглядали би для подальшого життя ?
другий момент - мені важливо , щоб ви мене правильно зрозуміли. ось я тут мешкаю і бачу багато недоліків у повсякденному житті, які псують це саме життя.
наприклад, старий, увесь у ямах тротуар, заасфальтований ще за радянськи часи. дрібничка, яка суттєво впливає на якість мого життя. але, в той же час, коли я дожила до моменту, що цей тротуар був зроблений вже по сучасним стандартам ( вони звісно не дотягують до тієї якості з якою ви вже звиклись і сприймаєте, як само собою зрозуміле) , я відчуваю сильну  енергію , що все відбувається правильно.
ще приклад - громадський транспорт. я ж розумію, що він повинен бути чистим і ззовні і всередені. але не готова їхати жити  за кордон через купу  таких різних незручностей. я хочу просто дожити до тих часів, коли і цей момент буде виправлений. тим більш, що майже все що мені муляло раніше, вже виправлено.

а ось цей момент із самореалізацією, я вважаю найсильнішим чинником, через який людина майже повинна виїхати туди, де зможе це здійснити.
Про місто. Хз, не знаю. Щось не велике. По клімату закарпаття підходить. То може Ужгород. Мукачево не хочу, бо москалів забагато. Хуст замалий і немає швидше всього багатьох речей. Можливо Франик, має набато кращу інфраструктуру за Ужгород, але клімат трохи гірщий. Тернопіль, Чернівці хіба з погляду створення ІТ фірми там, бо по тому що знаю менше ріних компаній ніж в Франику, а студентів профільних галузей не менше. Далі за Збруч, не знаю.. Київ розглядав, можливостей більше, але не знаю, мені особисто все ж він поки занадто російськомовний. Можливо Умань, як цент України, але точно не для старту. Вже коли будуть можливості міняти дуже багато речей/людей під себе. Але то всьо теорії і мрії.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

а никахда ми нє будєм братьямі ?

ти турч аполітично разсуждаєш - ти ж світ бачиш лиш зза керма свого велосипеда.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Вам надо в реале зустритыся.. кайфанете друг от друга..
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

ти недооцінюєш міць  української пропоганди в світі. я впевнений - що кожен українеь  прослухавши зродились ми великої години і передивившись супер мега блокбастер черкаси - окрилиться пишанням . я серйозно. ну дивись же. якось же топіксатартера в україну занесло))) а тепер чухає макітру - де ж це я схибив ))

Схибив у тому шо думав є одна украіна, а іх мінімум дві.
Але, та олна всерівно існує. А з іншими просто потрібно навчитися взаємодіяти.
Як лбди навчилися жити і літом і зимою.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

ти недооцінюєш міць  української пропоганди в світі. я впевнений - що кожен українеь  прослухавши зродились ми великої години і передивившись супер мега блокбастер черкаси - окрилиться пишанням . я серйозно. ну дивись же. якось же топіксатартера в україну занесло))) а тепер чухає макітру - де ж це я схибив ))

ТС став українцем і окуїв від содіянного  :weep:
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

І моя прошивка украінськості і тд, велючає знання про те як жити щасливо. Мене колись баба того навчила ше малого.

Незважаючи на всі пріколи, я не бачу кращоі матриці для дітей ніж украінська.
(tu)
я теж намагаюся вирастити дітей українцями, але не можу сформулювати в чому це повинно виражатися. хотілося б щоби в майбутньому  реалізували себе в Україні .
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Про місто. Хз, не знаю. Щось не велике. По клімату закарпаття підходить. То може Ужгород. Мукачево не хочу, бо москалів забагато. Хуст замалий і немає швидше всього багатьох речей. Можливо Франик, має набато кращу інфраструктуру за Ужгород, але клімат трохи гірщий. Тернопіль, Чернівці хіба з погляду створення ІТ фірми там, бо по тому що знаю менше ріних компаній ніж в Франику, а студентів профільних галузей не менше. Далі за Збруч, не знаю.. Київ розглядав, можливостей більше, але не знаю, мені особисто все ж він поки занадто російськомовний. Можливо Умань, як цент України, але точно не для старту. Вже коли будуть можливості міняти дуже багато речей/людей під себе. Але то всьо теорії і мрії.

ні. умань занадто зіпсований і розбещений щорічним паломництвом надбагатих релігійних туристів.

центр української україни це щось типу містечка Сміла , на черкащині



ще можу порекомендувати свою малу батьківщину. містечка Тальне, Христинівка, Монастирище
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Про місто. Хз, не знаю. Щось не велике. По клімату закарпаття підходить. То може Ужгород. Мукачево не хочу, бо москалів забагато. Хуст замалий і немає швидше всього багатьох речей. Можливо Франик, має набато кращу інфраструктуру за Ужгород, але клімат трохи гірщий. Тернопіль, Чернівці хіба з погляду створення ІТ фірми там, бо по тому що знаю менше ріних компаній ніж в Франику, а студентів профільних галузей не менше. Далі за Збруч, не знаю.. Київ розглядав, можливостей більше, але не знаю, мені особисто все ж він поки занадто російськомовний. Можливо Умань, як цент України, але точно не для старту. Вже коли будуть можливості міняти дуже багато речей/людей під себе. Але то всьо теорії і мрії.

Я думаю тобі тре до мене. Нас тут вже 5 сімец.
Гуртом і батька легше бити
Но в нас ше конкретні пампаси.
Але поки ти дозрієш то може і шось поміняється
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

(tu)
я теж намагаюся вирастити дітей українцями, але не можу сформулювати в чому це повинно виражатися. хотілося б щоби в майбутньому  реалізували себе в Україні .

не переживай. якщо вони підуть навчатись в український вуз - то в них не буде шансів не зрости українцями - там вони призвичаяться і до імітування і до хабарництва і  до брехні  і вивертів безпринципності.  (tu)
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

ти недооцінюєш міць  української пропоганди в світі. я впевнений - що кожен українеь  прослухавши зродились ми великої години і передивившись супер мега блокбастер черкаси - окрилиться пишанням . я серйозно. ну дивись же. якось же топіксатартера в україну занесло))) а тепер чухає макітру - де ж це я схибив ))

він ніде не схибив.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

ні. умань занадто зіпсований і розбещений щорічним паломництвом надбагатих релігійних туристів.

центр української україни це щось типу містечка Сміла , на черкащині

https://youtu.be/ZahgS_3VEO8
ще можу порекомендувати свою малу батьківщину. містечка Тальне, Христинівка, Монастирище

Ой у мене там зараз подруга трохи встряла в тальному приблизно в те шо і я
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Ти не розумієш. Дивись, ти не жив емігом а просто був туріком. Особисто мені західний стиль життя без душевності з його супер регламентованістю супер не зайшов. Того і тинявся світами.
Украінська прошивка та яку я хочу вона зовмім інша. І вона саме про внутрішні речі.
Погодься, нашим дітям не будем в принципі не буде проблем ні виживання, як було тобі колись. Ні самореалізаціі. Як було мені.
Но незважаючи на все це, на заході всі нещасні.
І моя прошивка украінськості і тд, велючає знання про те як жити щасливо. Мене колись баба того навчила ше малого.

Незважаючи на всі пріколи, я не бачу кращоі матриці для дітей ніж украінська.

Я хил в Канаде долгое время. Почти побіл эмигом.
Но скажем так, переселяться из более высокой цивилизации в более низкую, что бы мои дети назывались украинцами, русскими, зимбабвийцами...
странное решение...
пох кем будут по национальности твои дети, ты их понижаешь в цивилизационном статусе в обмен на гордое слово «украинец»
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Схибив у тому шо думав є одна украіна, а іх мінімум дві.
Але, та олна всерівно існує. А з іншими просто потрібно навчитися взаємодіяти.
Як лбди навчилися жити і літом і зимою.

та твоя  - і інших сліпих аптіротів - уявна Щира і Свідома україна існує лиш в твоїй і твоїх побратимів в тому уяві. ви наївні ідеалісти. але . оскліьки вонаіснує лиш в уяві а в реалі це найбрудніша наймерзенніша корупціонерія казнокрадія і зрадія - то ваше марення про ідеальну україну - що існує у вас в голові  - це форма шизофренії.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

(tu)
я теж намагаюся вирастити дітей українцями, але не можу сформулювати в чому це повинно виражатися. хотілося б щоби в майбутньому  реалізували себе в Україні .

Культура, мова, єднання з природою, знання які передаються по роду
Це зернята а потім воно все заколоситься
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Дмхз. На рахунок недоліків. Якщо про них знати, то можна обходити. Вимостили в Львові аеропорт пликою, що колеса в сумок після 10 метрів відпадають, ага на наступний раз берем візок. Заасвальтували сілські вулиці і чомусь це назвали дорогою між обласного значення. Ну нічого закладаємо на відстань 100км не годину часу, а 2. Купа придурків на дорогах, ну значить купляємо тяжчу машину, якщо їхати на грузовику, то півтори тони що в тебе влетить просто зіб'є болото з бампера. Поробили тротуари, а з'їздів на кожному перехресті для колясок нема, ну значить там пішком не гуляємо. І тд. Це все можна обійти. А от медицина і люди, які вірять, що ти повинен з ними ділитись, бо в тебе є, а їм треба, то вже проблема.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

та твоя  - і інших сліпих аптіротів - уявна Щира і Свідома україна існує лиш в твоїй і твоїх побратимів в тому уяві. ви наївні ідеалісти. але . оскліьки вонаіснує лиш в уяві а в реалі це найбрудніша наймерзенніша корупціонерія казнокрадія і зрадія - то ваше марення про ідеальну україну - що існує у вас в голові  - це форма шизофренії.

Choose your illusion
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Ой у мене там зараз подруга трохи встряла в тальному приблизно в те шо і я

 (tu)

о. тальне.  (tu)  черкаська область - як казали мені земляки черкащани - і за союзу була експериментальною "виживуть чи ні" а за часів української незалежної держави цей експеримент остаточно провалився. кинутий напризволящий деперсивний регіон - де люди загалом і вибору не мають зберегти гідність і мати честь. злидні гідності і честі мати не можуть. і це прикро.хоча за совка історично аграрний регіон намагались розбавити кваліфікованими виробництвами - але то було надто мало і швидко декомунізувалось після 1991 року. як уродженець західної черкащини я таки переживаю за совю малу батьківщину .
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Choose your illusion

   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Турч, як ти думаєш, от Христя Фріланд, попри її політичні погляди і погляди на те який соціальний устрій має бути в Канаді. Вона вважає себе другим сортом в Канаді?
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

червячок - хоч у мене до тебе неприязнь як до екс-фіскала корупціонерії - але навесні буду радий завітати - їдучи до совїх на гробки - в твою економію))))
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Турч, як ти думаєш, от Христя Фріланд, попри її політичні погляди і погляди на те який соціальний устрій має бути в Канаді. Вона вважає себе другим сортом в Канаді?

Яке це генерація? Перша, друга..?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія