Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Іншими словами ви не отримали вищу освіту в штатах або в канаді і соромитесь про це тут сказати

А это шо, реально круто - местное образование? У нас пол крыла этих новоявленных, с дипломами Корнеля и Стивенса. Не знают, что такое фланец. О прочностном расчете фланцевого соединения я даже не говорю...

Я на местного мастера все кредиты набрал, но учился в отраслевом универе. Это тоже уже почти накрылось.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Інших слів не треба. А освіту Львівського Політеху я не те, що не соромлюся - пишаюся нею.

Присоединюсь. То же с КПИ. В Украине немцев восточных дохера, даже голова Сименса по Украине немец с КПИшным дипломом был когда-то. И клали они на тупые корочки...:)
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Пан видає із себе такого західного всього, а украінська заздрість до більш успішного еміга так і тхне.

Я ше міг уявити шо мені не вірять люди котрі ніколи на зазоді не були.
Єдина причина котра пояснює вашу недовіру це украінська заздрість до більш успішного співвітчизника.

Пан виіхав з украіни но украіна не виіхала з пана.

Пан турчинов, я визнаю шо ви були праві про цивілізаціі і тд..

Есть чему завидовать?
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

У Gizmo стандартная болезнь эмига сгущать краски про Украину розовые очки в контексте любых проблем в США :-)o

Видишь-ли, у нас перспективы в Украине - я директор компрессорки. Жена - главврач или начмед в частной клинике или собственная практика.

Какое бабло в обоих местах можно поднять, догадываешься?
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Пан виіхав з украіни но украіна не виіхала з пана.

Нахер ты сюда припёрся?

Педдроты, это ваш самый яркий представитель.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Комплекси в тебе, причому на стероїдах. Їх ознакою є те, що ти віриш в код оф кондакт, а не просте людське співчуття. Тому, напевно, на Заході тобі й було важко: вбачав в простих речах те, чого в них нема, і хотів нажучити у відповідь.
тут ти правий, посмішка і прості знаки уваги чогось такі варті, але більш менш серйозних проблем не вирішать. Далеко не всім і вони перепадають. Середньо американці живуть, як правило як криси по норам, ні на кого не розраховують, і як тільки ти попрешся до них зі своїми проблемами сам, посмішки і ведмедики швидко закінчаться, як і друзі. Тут у американців щось параноїдальне.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Я планую саме цей варіант. Дуже багато вже вклав грошей і зусиль. Ну і неохота визнавати поразку..

Але план б вже теж придивляюся.

Але суспільне вище особистого ставити вже не хочеться. Така метаморфоза

це не поразка, а просто досвід.
Якщо тобі не підходить таке життя, не треба думати про втрати чи гроші. Досвід коштує набагато дорожче. Hе треба ідеалізувати ситуації ... Відпускайте все легше і не картайте себе.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Видишь-ли, у нас перспективы в Украине - я директор компрессорки. Жена - главврач или начмед в частной клинике или собственная практика.

Какое бабло в обоих местах можно поднять, догадываешься?
бабло имеет смысл сравнивать только в контексте уровня стоимости жизни и доступных плюшек и то если бабло это главное определяющее в вашей жизни  :-)o
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

тут ти правий, посмішка і прості знаки уваги чогось такі варті, але більш менш серйозних проблем не вирішать. Далеко не всім і вони перепадають. Середньо американці живуть, як правило як криси по норам, ні на кого не розраховують, і як тільки ти попрешся до них зі своїми проблемами сам, посмішки і ведмедики швидко закінчаться, як і друзі. Тут у американців щось параноїдальне.

Не везде. Есть места, где коллективизм просто необходим. Иначе не выживешь.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

попрешся до них зі своїми проблемами сам, посмішки і ведмедики швидко закінчаться

А мало б бути інакше? Комусь для чогось потрібні чужі проблеми? Особливо - коли їх виставляють напоказ. Особливо - якщо сам проблемоносій не показує жодних ознак, що він готовий допомогти сам собі в першу чергу, - перед тим, як ходити скиглити по людях?
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

І про що розмова... Всіх, нахрін, з новим роком. У нас у столиці, аж, похоронна команда з цінником на 30 000 приїздить на 20 хв перед "швидкою" допомогою. Тим на 1 квартал треба 50 хвилин... Я до них за 7 ха пішки дійшов :(

А Мати таки померла... А всім таки веселих свят :( 
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

бабло имеет смысл сравнивать только в контексте уровня стоимости жизни и доступных плюшек и то если бабло это главное определяющее в вашей жизни  :-)o

Доступные плюшки в данном случае - чистыми после всего $50,000 в год на двоих.

Без левых раскладов... с левыми умножь на 3...
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Не треба було мамі повертатись сюди :(   
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

А неправий був, звичайно, я.... :( Здохнути теж, чи що ???

Ні разу не хочу бачити того 21 року :( 3 літри горілки вистачить, щоб здохнути??? Фахівці на ФУПі є???   
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Жах....

Співчуваю, CDay....

Страшна втрата при жахливій ситуації...
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

В Лондоні все нормально з розмаїтістю, але є проблема із спонтаністю. Ціна квитків на мюзикли цілком доступна. Але в королівську оперу квитків немає вже за кілька місяців. І таки в оперу ціна квитків трохи відрізняється від ціни квитків на мюзикли.

Билеты в Киевскую Оперу конечно дешевле и всегда доступны.
Но это... Киевская Опера :)
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

А неправий був, звичайно, я.... :( Здохнути теж, чи що ???

Ні разу не хочу бачити того 21 року :( 3 літри горілки вистачить, щоб здохнути??? Фахівці на ФУПі є??? 

Прийміть мої співчуття. Тримайтесь - Ви потрібні своїм рідним.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

А неправий був, звичайно, я.... :( Здохнути теж, чи що ???

Ні разу не хочу бачити того 21 року :( 3 літри горілки вистачить, щоб здохнути??? Фахівці на ФУПі є???
Всі втрачають своїх близьких.
Кожен має свою долю.
І це не залежить ні від вірусу, ні від нас.
Тримайтесь...
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Билеты в Киевскую Оперу конечно дешевле и всегда доступны.
Но это... Киевская Опера :)

Ви давно були в київській опері? І ще раз повторю головне доступність - захотів сьогодні зранку, а ввечері пішки прийшов і подивився. І так само пішки повернувся додому.
   
Сергію,  щиро вам співчуваю.
Бог один допоможе й надасть сил.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

В Лондоні все нормально з розмаїтістю, але є проблема із спонтаністю. Ціна квитків на мюзикли цілком доступна. Але в королівську оперу квитків немає вже за кілька місяців. І таки в оперу ціна квитків трохи відрізняється від ціни квитків на мюзикли.
і навіть це другорядне НМД (ціна, спонтанність).

якщо є куди піти, але нема з ким. то начорта ці мюзикли.
ці всі музеї, культур-мультур, природа, історія, замки, архітектура, так це класно, але якщо нема з ким це розділити, то який смисл нескінченного волочіння галереями.
я краще в львівську чи київську оперу буду ходити, тут хоч більше можливостей з кимось.

Британія це взагалі якась острівна тюрма, через візову політику і складнощі щоб до тебе приїжджали люди з України.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?
mar

Доступные плюшки в данном случае - чистыми после всего $50,000 в год на двоих.

Без левых раскладов... с левыми умножь на 3...


І їде, наприклад, директор з плюшками на Феррарі, а тут раптом , на червоний летить  якась ТП . І все, ні плюшек ,ні Феррарі, а тільки 10 років мотати в місцях не дуже віддалених.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Ви давно були в київській опері? І ще раз повторю головне доступність - захотів сьогодні зранку, а ввечері пішки прийшов і подивився. І так само пішки повернувся додому.

Не так давно, лет 6 назад. Там произошли радикальные изменения???
Судя по вашему описанию «доступности в неё» изменений не случилось :(
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

І їде, наприклад, директор з плюшками на Феррарі, а тут раптом , на червоний летить  якась ТП . І все, ні плюшек ,ні Феррарі, а тільки 10 років мотати в місцях не дуже віддалених.

Вот в этом и вся проблема. Не понял, правда, кому на места не столь, но то таке...
   
Я останні кілька років по місяцю-півтора жив в Україні. І збираюся повернутися на пенсію в Київ.
Хоча навряд чи буду жити постійно. В ідеалі по три-чотири місяці з перервою на три-чотири місяці десь у світі.
Є негативні моменти, але є два способи життя, які практично не перетинаються між собою.
Я в Києві не їжджу гррмадським транспортом, не ходжу на роботу, не спілкуюся з чиновниками і взагалі ніяк не залежу від української держави, користуюся приватною медициною. Живу або в центрі, або за містом залежно від настрою.
Але в Києві у мене друзі з дитинства, родичі, спогади зрештою. А тут знайомі та приятелі. Так можеа посидіти часом за пивом потеревенити про дрібниці якісь, але в нас інший бекграунд. Не те, що важко зрозуміти один одного, а просто немає спільних спогадів.
І так наявність розмаїтого і активного, а головне доступного в будь-який момент культурного життя є також одним із визначальних чинників.

То туризм, а не повернення.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

То туризм, а не повернення.

а как по твоему должно выглядеть возвращение?
Надеюсь ты не предлагаешь Радныку сжечь британский пасспорт и жить в Украине на украинскую пенсию 2 тысячи гривен?
ну так шоб по настоящему вернутся :)
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Глупости какие-то.
Андрююха, если хочешь, я могу помочь тебе выкиннь ідею про рідну землю у смітник. Вообще любую идею. Ты станешь свободным ;) ведь там не более чем спайка нейронов в устойчивые связи, ничего серьезного :)
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

"how are you" - це "привіт", а не питання про стан родослівної.

це ж тєорєтєг,  йому простітєльно
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 6 гостей
 
Повна версія