Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Ну вот з тоі ніщєти і голодні і заздрісні і як тут сказали не спроможні то спільноі роботи.

А так да, душевні коли просто потриндіти
от не нада писдіти
і нагодують, і допоможуть як треба
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?


Укі повернувся? Схоже на те.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

от не нада писдіти
і нагодують, і допоможуть як треба

Це да. А ти з ними бізнес зроби або постав начальником над собою
   
Ну шо зауважити ..?
Ну таке собі оповіданнячко - зі "шмарклями душевності" , що зазвичай бувають у відповідному стані мозку , "під чарку" .
А що ахтор " ї " не користає , може й свідчити , що лінькувате , а може і нічого не свідчити
счаа... вони навчать цього  Антдрюююху як треба любити Батькiвщину, 
  без МРТ вияснять що у нього в мозку,  та як в цьому всьому завинив один лише Порошенко.

Якщо на Порошенка хоть хтось повертався, то на цю "зелену перспективу" iз Арахамiй, Бужанских та Дубинскьких  треба зовсiм олiї не мати...

Останнє редагування: 28 грудня 2020 20:30:17 від Fata Morgana
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

счаа... вони навчать цього  Антдрюююху як треба любити Батькiвщину, 
  без МРТ вияснять що у нього в мозку,  та як в цьому всьому завинив один лише Порошенко.

Якщо на Порошенка хоть хтось повертався, то на цю "зелену перспективу" iз Арахамiй, Бужанских та Дубинскьких  треба зовсiм олiї не мати...

У мене ше одна освідчена сімя зі штатів повернулася була в киів. Зараз матеріально непогано, але пожалкували
Ну і раніше якийсь момент був підйом багато про це говорили
Зараз чую розмови тільки як отсюда чухнути
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

У мене ше одна освідчена сімя зі штатів повернулася була в киів

Щось маю певні сумніви щодо такої к-сті відомих повернень на голову-дописувача....
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Я писав вже шо грант. На ті часи це була єдина можливість виіхати закордон.

Особисто знаю талановитих фулбрайців. До чого тут діти номенклатури?
Да мені не подобаються трамп і зелкнський.

До того, що я надивилася на цих "талановитих" у свій час.

І тим не менше. Якщо ти там був на гранті, значить, МУСИВ повернутися в Україну. І не єдина можливість - сотні тисяч людей із колишнього совка виїхали айті-спеціалістами за кордон у 90-х та 00-х.

Якщо повернувся, то яка у тебе мета в житті? чого ти хочеш досягнути в Україні?
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Якщо ти там був на гранті, значить, МУСИВ повернутися в Україну.
Так, є смутні підозри, що "НЕ повертатися" в Україну не було опцією.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

5 років назад, наіздившись світами, повернувся на землю батьків. Привіз сімю. Жінку закордонну. Думав шо моі гроші і диплом вортона допоможуть мені розбудовувати украіну. Це були часи порошенка, здавалося в краіні тепер будуть зміни.
Я був молодий. Наівний ідеаліст.

Декілька років у мене був ханімун з украінським селом, незважаючи на повну непідготовленість і незнання справи і тд.
Зараз, коли рожеві окуляри спали, і я напряму зіштовхнувся з украінською реальністю я трошки офігєл..

Я завжди хотів повернутися і жити на украіні, але тепер виникли сумніви чи правильно я зробив.
Грошей вже багато закопав, і зрозуміло шо іх назад не витягнути.

Цей пост, це я не жаліюся.це просто роздуми вголос. Штрих до украінськоі реальності.

Його навіяв мені гізмогремлін, який з видом експерта розказував про те шо тут робиться.
Шановні еміги, я як бувший еміг заявляю, шо тут все набагато гіше як ви думаєте, і шо тим, хто тут залишився і шось робить нада памятники при житті ставити.

Я поки остаточно віри ше не втратив. І буду продовжувати. Але на всякий випадок буду пропрацьовувати альтернативні варіанти.
Мені дуже легко уіхати закордон.
Але хотілося б старість зустрічати на своій землі..

І мені шкода шо я майже втратив свій порив змінити краіну. А зараз всі моі плани все більше і більше заязані тільки з власним благополуччям.

Ось така, моя украінська мрія...
це шо, вікове прозріння чи шо?

ти з неї й не виїзжав, судячи з твоїх дописів
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Українці нормальні, працьовиті, часто талановиті.
Але не у всіх конфігураціях.

Бригада будівельників 5 німців + 2 українці все супер.
А от 7 таких же українців то треш. Якщо навіть не бухають, то поб'ються за те, хто завтра цеглу буде піднімати наверх.

7 українців все ж таки можуть нормально працювати. Але треба щоб капо був німцем або на крайняк поляком.
І бажано з батогом.
 :laugh:

Короче соціум дисциплінує. А якщо з соціумом не повезло, тоді тільки поліцай з нагайкою

у чеських будівельників не грає музика, й не смердить цигарками.
Як тільки чуєш на новоставбі музончік - всьо відразу зрозуміло, хто там працює.
Й цигарки. Відразу відчутно по вонючості, звідки вони завезені й хто їх курить
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

До того, що я надивилася на цих "талановитих" у свій час.

І тим не менше. Якщо ти там був на гранті, значить, МУСИВ повернутися в Україну. І не єдина можливість - сотні тисяч людей із колишнього совка виїхали айті-спеціалістами за кордон у 90-х та 00-х.

Якщо повернувся, то яка у тебе мета в житті? чого ти хочеш досягнути в Україні?

він нікуди не виїзжав, перечитай його творчість, жодного конкретики. Тільки нічим не підтверджені фрустрації та маячня
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

+10000000000
Я про це кажу вже багато років. Про те, що в цій країні щось почне мінятися тільки після того, як вимре останнє покоління совка. І коли люди почнуть розуміти, що за все требі платити, а не вимагати шари. Теж думала, що років через 20... Але останнім часом я взагалі не впевнена, що щось буде змінюватися. Тому що у нас зараз повна анархія, а не демократія. І нове покоління, дивлячись на те, що робить влада, теж починає жити так само: а чому їм можна урвати, а нам ні?
:facepalm1: що ти говориш? тут же 73 проценти вибирали МОЛОДУ І НОВУ владу людей,що совок .якщо застали то у віці карапузів.і на виході? що досі не зрозумів,що ті 20 ролків коли б коли та молодь жила ДЕСЬ далеко (за глухою стіною),від батьків,родичів ,що "умеют жить і крутіться" чи всього того СИСТЕМНОГО ублюдства в якому ті молоді і кували свою "звитягу",що зараз принесла ЇМ плоди знаходження при владі. десь далеко в інщому світі і потім вже у зрілому віці привезена сюди не поштучно.як ти чи твої діти,а масово,хоча б заповнити ВСІ керівні позициї від голови сільради і від районного прокурора чи судді та поліцая аж до гори. а це ФАНТАСТИКА.Тому не двадцять років і стодвадцять.як і тамтих країнах КОЛЬТУ то повільно вистрілювалося і викорінювалося шерифами та тими,хто зрозумів (у абсолютній більшості народу) яке то зло-"дикий захід" (по суті не по назві).
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

У автора "нестыковочек" - докуа. Я давно слежу за творчеством этого пистуна - сказочника. Его история о том, как в 18 лет он вышел из дому з 100 долл в кармане, а потом он объехал весь свет, а еще он по нескольку лет жил в разных странах, но он молодой, а еще он жену и детей оставил в холодной разваленной хате зимой, а сам уебал, а еще он восстанавливает замок, строит поселение, а еще его жена снимается в Болливуде, и он все еще ОЧЕНЬ молодой.
При этом нет ни ОДНОГО фото из "кругосветки". Хотя бы просто пейзажей.
 Теперь вот еще и Вортон.
Челу некуй делать, и он разводит фуповцев.

ТС - реальна і відома людина.
Або хтось, хто видає себе за цю людину. (Так, як дехто  rst - хоче себе видати за графа козинського, але ж ми цьому не віримо     :D )
Так, от ТС написав про себе достатньо, щоб гугл зміг видати про нього все, що знає.
Принаймі мені, ще років зо два тому це стало відомо.
І сайт в нього був свій в 2008-2012рр
І канал є на ютубі з останім відео 7 років тому.
І ролики на каналі про подорожі, і слова автора про те, що ними зацікавився Діскавері.
І статті про ТСа на деяких українських ресурсах.
Лише остані роки проживання  В  Україні - приховані від гугля     :(
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

ТС з малим життєвим досвідом
Гроші ніколи не давати на шось, тільки адресна допога або віддав гроші і зразу стер з памяті щоб не муляло
Як на мене проблеми з медициною та освітою найбільші за всі
Ідеально жити літом в Укрвїні а не літом в Іспанії/Португалії, краще в Україні не мати житла а наприклад жити в трейлері або будинку на колесах або знімати житло в різних місцях та бути мобільним та вільним


   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

ТС - реальна і відома людина.
Або хтось, хто видає себе за цю людину. (Так, як дехто  rst - хоче себе видати за графа козинського, але ж ми цьому не віримо     :D )
Так, от ТС написав про себе достатньо, щоб гугл зміг видати про нього все, що знає.
Принаймі мені, ще років зо два тому це стало відомо.
І сайт в нього був свій в 2008-2012рр
І канал є на ютубі з останім відео 7 років тому.
І ролики на каналі про подорожі, і слова автора про те, що ними зацікавився Діскавері.
І статті про ТСа на деяких українських ресурсах.
Лише остані роки проживання  В  Україні - приховані від гугля     :(


good move, but deceitful, try again :fuck:

Останнє редагування: 29 грудня 2020 00:46:40 від medved
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

ТС з малим життєвим досвідом
Гроші ніколи не давати на шось, тільки адресна допога або віддав гроші і зразу стер з памяті щоб не муляло
Як на мене проблеми з медициною та освітою найбільші за всі
Ідеально жити літом в Укрвїні а не літом в Іспанії/Португалії, краще в Україні не мати житла а наприклад жити в трейлері або будинку на колесах або знімати житло в різних місцях та бути мобільним та вільним

досвід у нього з казочок в інтернетах.
Про жити літом в Україні - категорично ні, клімат різко помінявся з комфортних +23+25 у 80-90-х роках  до +40 останніх років 15.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?
Ice9192

Колись була. Теперішня ні
Це діагноз. ТС ти в своїй країні, тобі нікуди не треба рипатися і щось мінять. Ну на крайняк можеш ще змотатится по разу за поребрік.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?
Ice9192

Антдрюююха, ти не можешь помилитися, тому що тоді хотів одного, зараз другого. це нормально. тому роби що хочешь.
у кожного буде думка що тобі треба робить, але всім насправді начхати  :) тому не варто питати.
краще розкажи як ти опинився у Wharton :)
Ну це найлегша частина легенди.
У 90ті туди з просторів совка брали ледь не усіх, аби щось толкове ... у якості "наглядного пособия" на заняттях.
То так один проф місцевий свого часу мені сказав.
У мене був знайомий, наш Українець, що умудривсь вивчитись у Wharton, на австрійській федеральній стипендії. Про штатівські гранти взагалі мовчу ...
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Щось маю певні сумніви щодо такої к-сті відомих повернень на голову-дописувача....
Я знаю минимум 4х
У одного кстати MBA из Wharton
Второй был VP JPM
Третий публичный человек Рома Хмиль
4й просто обычный чувак  :-)o
Еще одного вспомнил был на очень клевой должности в Merrill Lynch так что 5 из моих знакомых


Останнє редагування: 29 грудня 2020 01:23:31 від qaqy
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

good move, but deceitful, try again :fuck:

 :=V

Такий смайл своїм подружкам посилайте.
Он вище в гілці заскакували    :D


Архіви не горять. Прайс не міняю     ;)


Re: Молода кров фупу і нові украінці.
Брдчв
21 лютого 2019 11:28:22
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Антдрюююха, 21 лютого 2019 11:24:12
Розгорнути попередні цитати...
Пан Людас пропоную парі на 1000 доларів.

Ви згодні? Гроші обидвоє передаємо форумчанину з репутацією, потім обидва деанонімізуємося.

Віннер тейкс іт ол.

Ви згодні?


Всього лише за 100 доралів деанонімізую ТСа.
Є бажаючі ?
 :D

Re: Молода кров фупу і нові украінці.
Брдчв
21 лютого 2019 11:43:34
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Антдрюююха, 21 лютого 2019 11:31:02
Розгорнути попередні цитати...
Атлічна ініціатива! Зберіть краудфандінг і кидайте штуку мені на пейпол і я вийду з вами в скайп))

Ви не зрозуміли.
Я і так знаю, хто Ви такий.
І готовий продати Вашу анонімність.        :D
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1030365.msg22250971#msg22250971
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

досвід у нього з казочок в інтернетах.
Про жити літом в Україні - категорично ні, клімат різко помінявся з комфортних +23+25 у 80-90-х роках  до +40 останніх років 15.
Не скрізь так фігово
Останні 5 років літо було дуже жарким 3 роки тому
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Я знаю минимум 4х
У одного кстати MBA из Wharton
Второй был VP JPM
Третий публичный человек Рома Хмиль
4й просто обычный чувак  :-)o
Еще одного вспомнил был на очень клевой должности в Merrill Lynch так что 5 из моих знакомых

Я чув лише про знайому знайомого. Бо їм і в Києві дуже добре жилося.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Бо їм і в Києві дуже добре жилося.
Моим всем знакомым отлично живется  :-)o
В Украине кадровый голод на спецов топ уровня с хорошим западным опытом.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Не зрозумів... Канадський - не можна. Американський - не можна. Підозрюю, німецький чи французький - теж.

(докину субстанції на вентилятор) іранський теж не можна.
індійський - можна
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

В Украине кадровый голод на спецов топ уровня с хорошим западным опытом.

Та я знаю... Але величезна соціальна відірваність від решти соціуму, ізоляція від західних мегаполісів та українські дороги з засиллям машин без каталітичних конверторів - стримуючі фактори.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?
LSD

Екзистенційний крєзіс
Який нахер кризис у 30 років?
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?
LSD

Маю час та натхнення вас кацапів на чисту воду виводити.
 :K
Це ти про себе?
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?
LSD

То шо тра терпіти бо під час войни ше не таке терпіли, га?
Таке враження, що ти тільки що із окопів...
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?
LSD

Те. Ты даешь деньги + еще доплачиваешь что бы их взяли?

Мне кажется ты к каким-то очень не хорошим ребятам попал, очень. Надо было работать с Номадом и со мной.
:D
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Який нахер кризис у 30 років?


за 30 - 20 бродіння -5 в Україні,  він що в 7 років з дому втік і виїхав світами тинятись? ;o




   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

:=V

Такий смайл своїм подружкам посилайте.
Он вище в гілці заскакували    :D


Архіви не горять. Прайс не міняю     ;)


Re: Молода кров фупу і нові украінці.
Брдчв
21 лютого 2019 11:28:22
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Антдрюююха, 21 лютого 2019 11:24:12
Розгорнути попередні цитати...
Пан Людас пропоную парі на 1000 доларів.

Ви згодні? Гроші обидвоє передаємо форумчанину з репутацією, потім обидва деанонімізуємося.

Віннер тейкс іт ол.

Ви згодні?


Всього лише за 100 доралів деанонімізую ТСа.
Є бажаючі ?
 :D

Re: Молода кров фупу і нові украінці.
Брдчв
21 лютого 2019 11:43:34
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Антдрюююха, 21 лютого 2019 11:31:02
Розгорнути попередні цитати...
Атлічна ініціатива! Зберіть краудфандінг і кидайте штуку мені на пейпол і я вийду з вами в скайп))

Ви не зрозуміли.
Я і так знаю, хто Ви такий.
І готовий продати Вашу анонімність.        :D
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1030365.msg22250971#msg22250971


слищ, дурачок, ти чьто думаєш шо нікто нє відіт, шо ти с ТС с одной локації допісиваєтє?
   
Конкретно все посипалося після приходу зе
Скажем так, зараз я би на таке не рішився при зеленій владі кинути своі кочові місця ради пригод в украіні

Логічно. Я теж відтермінував своє повернення на рік саме через Зеленського. Вірніше через тупість населення, яка, я гадав, вже пішла після всіх тимошенків та януковичів, війни та підйому за Порошенка. Але ні, ще треба ходити пустелею.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Це неможливо пояснити. Шоб це зрозуміти потрібно після життя в західній системі цінностей приіхати в украіну і шось спробувати тут зробити.
Західна система цінностей така ж, як і деінде.
Дві відмінності: як написано в Законі, так і робиться. Реальні доходи населення вищі, ніж у нас.

У всьому, що не врегульовано Законом люди діють так само, як і у нас -- виходячи з власних інтересів. Інколи навіть більш егоїстично, ніж у нас. Бо більше просякнуті духом капіталізму. У нас ще де в кого залишилось "допоможи ближньому".
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Логічно. Я теж відтермінував своє повернення на рік саме через Зеленського. Вірніше через тупість населення, яка, я гадав, вже пішла після всіх тимошенків та януковичів, війни та підйому за Порошенка. Але ні, ще треба ходити пустелею.
:lol:
"Підйом за Порошенка" найкраще видно з-за кордону. Треба було, щоб ті 73% також виїхали за кордон. Тоді б вони проголосували за Пороха і він би переміг.  (tu)
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

У всьому, що не врегульовано Законом люди діють так само, як і у нас -- виходячи з власних інтересів. Інколи навіть більш егоїстично, ніж у нас. Бо більше просякнуті духом капіталізму. У нас ще де в кого залишилось "допоможи ближньому".

Ти поняття не маєш, про що пишеш.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Ти поняття не маєш, про що пишеш.
Маю.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

До того, що я надивилася на цих "талановитих" у свій час.

І тим не менше. Якщо ти там був на гранті, значить, МУСИВ повернутися в Україну. І не єдина можливість - сотні тисяч людей із колишнього совка виїхали айті-спеціалістами за кордон у 90-х та 00-х.

Якщо повернувся, то яка у тебе мета в житті? чого ти хочеш досягнути в Україні?

Господи, яка категоричність і необізнаність справ.

Шо значить мусив? Зазвичай усі хто на держ гранті отримують джей ван візу і за умови після навчання ти маєш повернутися на деякий термін в украіну.
Зазвичай на 2 роки. Не більше.
Але я знаю купу людей які отримували вайвер на хоме резіденсі реквайремент.
До речі в моєму кейсі було конкурс десь коло 200 чоловік на місце. Якщо вам це щось говорить.

Хто знає як працює американська вища освіта в купі з державою ніколи не буде нести маячні про дітей номенклатури.

Пані, ви точно зараз говорите про американські виші а не про киівський університет культури?

Я повністю прожив амерікан дрім. Приіхав босий голий. Став власником успішного айті стартапу продаж якого мені дозволив десятиліттям кататися по світу.
І розчарування у тому амерікан дрім. Розчарування в американському укладі життя де людина то є білка в колесі. Хоч сам такою білкою і ніколи не був.

Шо хочу зробити зараз? Я вклав гроші в декілька меценатських проектів в украіні. Постараюся іх доробити.

За порадами тут прийшов до наступних висновків.
Більше справ з украіною мати не хочу.
Буду жити на дві краіни. На разі розглядвю варіпнт турціі. Мені до речі вже один фупчиквідкликнувся і направив.
Украіна тільки на літо. Милуватися вишневим садочком.
Пріоритети сімї на перший план.
Пошук балансу.
Юнацький максималізм і ідеалізм закінчилися.
Надалі всі моі благотворітєльні пориви душі я буду направляти на допомогу тввринам.
На майдани ходити більше не буду.

Разом з тим, я не жалію про цей мій експеримент!
Я знаю шо точно жалів би якби не спробував.
Діти моі залишаються украінцями, але тепер я не буду так ревносно до цього відноситися. І я розумію, шо з часом вони швидше за все розчиняться у світах. Так тому і бить.

Дякую всім хто відкликнувся на цей пост. Реакціі людей і показали украіну в мініатюрному розрізі.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Реакціі людей і показали украіну в мініатюрному розрізі.

І Канаду!  :this:
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

ТС - реальна і відома людина.
Або хтось, хто видає себе за цю людину. (Так, як дехто  rst - хоче себе видати за графа козинського, але ж ми цьому не віримо     :D )
Так, от ТС написав про себе достатньо, щоб гугл зміг видати про нього все, що знає.
Принаймі мені, ще років зо два тому це стало відомо.
І сайт в нього був свій в 2008-2012рр
І канал є на ютубі з останім відео 7 років тому.
І ролики на каналі про подорожі, і слова автора про те, що ними зацікавився Діскавері.
І статті про ТСа на деяких українських ресурсах.
Лише остані роки проживання  В  Україні - приховані від гугля     :(

Ви все вірно знайшли. Мені цікаво як? Якщо можна напишіть у приват.
Прошу не деанонімізувати мене на форумі. Мені не потрібні тут срачі місцевих тролів і напалади на мене і на мою сімю.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

До речі я згадав як колись давно зробив за власний рахунок ремонт вартістю на 2 тисячі дол в підізді де жив бо більше не міг зивитися на ті задрипані стіни.

Шо там началося.. ой
І міліцію визивали бо не погодив з жеком
І жіночки тринділи шо не узгодив з ними колір плитки
І шо я депутат і хочу шоб за мене проголосували
І визивали перевірку чи я в квартирі не зробив офіс

В принципі зараз я розумію шо можна було навчитися ше на тому випадку..

Але від чого все це? Від ніщєти і від того шо люди звикли шо іх всі дурять і нікому не могло вкластися в голову шо можна вот так за власні кошти зробити спільну територію а не поставити собі золотого унітаза..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія