Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Чи помилився я з поверненням в Украіну?

5 років назад, наіздившись світами, повернувся на землю батьків. Привіз сімю. Жінку закордонну. Думав шо моі гроші і диплом вортона допоможуть мені розбудовувати украіну. Це були часи порошенка, здавалося в краіні тепер будуть зміни.
Я був молодий. Наівний ідеаліст.

Декілька років у мене був ханімун з украінським селом, незважаючи на повну непідготовленість і незнання справи і тд.
Зараз, коли рожеві окуляри спали, і я напряму зіштовхнувся з украінською реальністю я трошки офігєл..

Я завжди хотів повернутися і жити на украіні, але тепер виникли сумніви чи правильно я зробив.
Грошей вже багато закопав, і зрозуміло шо іх назад не витягнути.

Цей пост, це я не жаліюся.це просто роздуми вголос. Штрих до украінськоі реальності.

Його навіяв мені гізмогремлін, який з видом експерта розказував про те шо тут робиться.
Шановні еміги, я як бувший еміг заявляю, шо тут все набагато гіше як ви думаєте, і шо тим, хто тут залишився і шось робить нада памятники при житті ставити.

Я поки остаточно віри ше не втратив. І буду продовжувати. Але на всякий випадок буду пропрацьовувати альтернативні варіанти.
Мені дуже легко уіхати закордон.
Але хотілося б старість зустрічати на своій землі..

І мені шкода шо я майже втратив свій порив змінити краіну. А зараз всі моі плани все більше і більше заязані тільки з власним благополуччям.

Ось така, моя украінська мрія...
це шо, вікове прозріння чи шо?
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Шановні еміги, я як бувший еміг заявляю, шо тут все набагато гіше як ви думаєте, і шо тим, хто тут залишився і шось робить нада памятники при житті ставити.

Розгорни думку.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Розгорни думку.

Це неможливо пояснити. Шоб це зрозуміти потрібно після життя в західній системі цінностей приіхати в украіну і шось спробувати тут зробити.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Це неможливо пояснити. Шоб це зрозуміти потрібно після життя в західній системі цінностей приіхати в украіну і шось спробувати тут зробити.

То гізмогремлін тоді в чому саме не має рації? В тому, що "вся жізнь - барьба" (з вітряками) - невірне життєве кредо?
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

наіздившись світами
украінським
украінською
украіні

 Ну шо зауважити ..?

Ну таке собі оповіданнячко - зі "шмарклями душевності" , що зазвичай бувають у відповідному стані мозку , "під чарку" .

А що ахтор " ї " не користає , може й свідчити , що лінькувате , а може і нічого не свідчити , бо ж - інтирнед . ))
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Це неможливо пояснити. Шоб це зрозуміти потрібно після життя в західній системі цінностей приіхати в украіну і шось спробувати тут зробити.
=====================================
Зміни ідєологєму. Роби щось для себе, роби відносно тихо, тре увесь час жалітися:" Ой і бідні ми бідні!" :weep:  Ти в загальних рисах можеш сказати чим займаєшся?
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

То гізмогремлін тоді в чому саме не має рації? В тому, що "вся жізнь - барьба" (з вітряками) - невірне життєве кредо?

В тому шо його канадійський досвід взагалі не можна ту апплай до украінськоі дійсності як я не зміг приаплаіти мій американський
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Привіз сімю. Жінку закордонну.
А що жінка закордонна каже?
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

В тому шо його канадійський досвід взагалі не можна ту апплай до украінськоі дійсності як я не зміг приаплаіти мій американський

Не зрозумів... Канадський - не можна. Американський - не можна. Підозрюю, німецький чи французький - теж.
То, може, щось в консерваторії не так?
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

=====================================
Зміни ідєологєму. Роби щось для себе, роби відносно тихо, тре увесь час жалітися:" Ой і бідні ми бідні!" :weep:  Ти в загальних рисах можеш сказати чим займаєшся?

Да, я теж до цього вже й сам докумекав.
Подробиці не хочу розказувати.

Але це блін один сплршний uphill battle ..
В принципі справи навіть і потроху йдуть, але для цього потрібно докладати титанічні зусилля..
Бісить те шо потрібно витрачати купу зусиль на те, на шо в штатах я би і пів години не потратив..
Якось так..
І шо саме головне, я не бачу шо воно зміниться раніше як років за 20..
   
Американський - не можна.
Американський досвід можна, той шо за часів дикого заходу.)))
ТС нагадує мені одного італійця, який одружився на вінничанці, приперся сюди, кафешку якусь відкрив, ше шось. Трохи мову вивчив.
Зараз  він в повному афуї, позакривав усьо, а вільні приміщення тупо здає в оренду. Якийсь бізнес мутити зарікся.

Останнє редагування: 28 грудня 2020 11:13:19 від птах Сорока
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Американський досвід можна, той шо за часів дикого заходу.)))

Ні, не можна. Бо на Дикому Заході все вирішував Його Честь Кольт, і шериф, який знав, як з ним управитися.
В Україні кольтів нема, тому шерифи схильні вирішувати справи через бабло.

Останнє редагування: 28 грудня 2020 11:15:34 від GizmoGremlin
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

А що жінка закордонна каже?

Та ми з нею разом прозріли. Але каже як ти скажеш так і зробимо. Як хочеш залишимося далі ростити украінців. А ні то знімемося і розтворимося у світах.
Мені дуже соромно перед нею стало за краіну і людей.
   
Це ще ТС має справу з  відносно лайтовими умовами, якшо не брати до уваги короновірусну фуєту. :gigi:
А за часів Овоча до нього б за півроку прийшли пацанчики від "сматрящєго" й ввічливо попросили подарувати половину бізнесу )))
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Да, я теж до цього вже й сам докумекав.
Подробиці не хочу розказувати.

Але це блін один сплршний uphill battle ..
В принципі справи навіть і потроху йдуть, але для цього потрібно докладати титанічні зусилля..
Бісить те шо потрібно витрачати купу зусиль на те, на шо в штатах я би і пів години не потратив..
Якось так..
І шо саме головне, я не бачу шо воно зміниться раніше як років за 20..
======================================
 Зараз увесь світ змінюється. Це загальний процес. Звісно оце обрали ідіота прихильники певної політсили. Ну десь у США чи Канаді базіс краще,але й там зараз ліваків та паразитів стає що дня більше. Експортуй чогось туди в гамерики. Є що....
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Мені дуже соромно перед нею стало за краіну і людей.

ДУЖЕ розумію і співчуваю.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Американський досвід можна, той шо за часів дикого заходу.)))
ТС нагадує мені одного італійця, який одружився на вінничанці, приперся сюди, кафешку якусь відкрив, ше шось. Трохи мову вивчив.
Зараз  він в повному афуї, позакривав усьо, а вільні приміщення тупо здає в оренду. Якийсь бізнес мутити зарікся.

 :-B  пана сороку люблю за те шо він ріже поавду матку!

Да, досвід дикого заходу це те шо тут працює
   
Да, досвід дикого заходу це те шо тут працює
Шо хоч  за бізнес в тебе? Може тобі достатньо було б місцевого фахівця з потрібними зв'язками долучити за доляху від прибутку?
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Да, я теж до цього вже й сам докумекав.
Подробиці не хочу розказувати.

Але це блін один сплршний uphill battle ..
В принципі справи навіть і потроху йдуть, але для цього потрібно докладати титанічні зусилля..
Бісить те шо потрібно витрачати купу зусиль на те, на шо в штатах я би і пів години не потратив..
Якось так..
І шо саме головне, я не бачу шо воно зміниться раніше як років за 20..
+10000000000
Я про це кажу вже багато років. Про те, що в цій країні щось почне мінятися тільки після того, як вимре останнє покоління совка. І коли люди почнуть розуміти, що за все требі платити, а не вимагати шари. Теж думала, що років через 20... Але останнім часом я взагалі не впевнена, що щось буде змінюватися. Тому що у нас зараз повна анархія, а не демократія. І нове покоління, дивлячись на те, що робить влада, теж починає жити так само: а чому їм можна урвати, а нам ні?

   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Це були часи порошенка
:laugh:
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Може тобі достатньо було б місцевого фахівця з потрібними зв'язками

 (tu)

Побільше зв'язків, потрібних і недорого беручих!  (tu)
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

======================================
 Зараз увесь світ змінюється. Це загальний процес. Звісно оце обрали ідіота прихильники певної політсили. Ну десь у США чи Канаді базіс краще,але й там зараз ліваків та паразитів стає що дня більше. Експортуй чогось туди в гамерики. Є що....

Та проблем з грошима нема. Мій інтелкктуальний бізнес і так завязаний на америку.
Я власне і від америки тікав у далеке украінське село бо розчарувався в західному суспільстві.

Тепер шо, тільки якась мусульманська краіна з традиційними цінностями..
Благо арабську знаю..

Я ніяк не можу прийняти світ в якому хомо хоміні лупус ес..
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Цитата: argo
[/quote
А що жінка закордонна каже?


Француженка приехала на месяц в Россию. Целый месяц - вонючие
подъезды,
дурно пахнущие люди, жуткая выпивка, грязные улицы... Месяц без
нормальной косметики и душа. Приезжает домой, серверует серебряный
столик, ставит в серебряное ведерко шампанское, заливает в ванну
все ароматизаторы, шампуни,бальзамы... Залезает в ванну, берет
бокал с ледяным шампанским, расслабляется и тихо шепчет:
- Шарман... Бля!
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Про те, що в цій країні щось почне мінятися тільки після того, як вимре останнє покоління совка.

Я теж так думав, але ж і молоде покоління вчиться в "найкращих"!
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

бгггг.
нагадало нашого гонту.
дід був в УПА,воював з Поляками за Україну.
а Україна прийшла,забрала морги,і не віддає вкрадене,бггг.

нічого не змінюється.
але підтримую-Жабеня геть! :laugh:
   
Побільше зв'язків, потрібних і недорого беручих!
Дивлячись яка сфера, якшо агробізнес, харчування, чи деревообробка - нема питань, все рішається.
Якшо там шось екзотичне, або те, на що мають монополію виключно "свої", ну тоді ой.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Шо хоч  за бізнес в тебе? Може тобі достатньо було б місцевого фахівця з потрібними зв'язками долучити за доляху від прибутку?

Пробував.
Тут всі заточені на те шоб кинути заради сеье.
Партнерство і кооперація ради спільного блага невідомі людям.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Дивлячись яка сфера, якшо агробізнес, харчування, чи деревообробка - нема питань, все рішається.
Якшо там шось екзотичне, або те, на що мають монополію виключно "свої", ну тоді ой.

Ой)
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

А я спогади про наше життя написав:  https://chtyvo.org.ua/authors/Horbatiuk_Mykola/Bila_vorona/
Там і про наше життя за кордоном є.
Більшість ФУПчиків читачів хвалили.  :-)o
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Як хочеш залишимося далі ростити украінців.
:laugh:
   
Тут всі заточені на те шоб кинути заради сеье.
А в тебе шо, в Україні взагалі ніяких родичів нема чи шо?
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Дивлячись яка сфера, якшо агробізнес, харчування, чи деревообробка - нема питань, все рішається.

 (tu)

Бабло перемагає зло!

P.S. А тому, люди з баблом (і в їх числі ти, Андрюхо) - не дивуйтеся, якщо в Україні замість бабла вас може спіткати зло. Бо бабло має його перемогти, всім законам всупереч!  B-)

Останнє редагування: 28 грудня 2020 11:27:55 від GizmoGremlin
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Це тому, що ви ідеалізуєте людей і території
Одні умовний Захід, інші - Україну на
А жити з мусульманськими традиційними цінностями - взагалі  нема слів :facepalm1:
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Француженка приехала на месяц в Россию. Целый месяц - вонючие
подъезды,
дурно пахнущие люди, жуткая выпивка, грязные улицы... Месяц без
нормальной косметики и душа. Приезжает домой, серверует серебряный
столик, ставит в серебряное ведерко шампанское, заливает в ванну
все ароматизаторы, шампуни,бальзамы... Залезает в ванну, берет
бокал с ледяным шампанским, расслабляется и тихо шепчет:
- Шарман... Бля!

Це вже дуже близько до правди)
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Це тому, що ви ідеалізуєте людей і території
Одні умовний Захід, інші - Україну на
А жити з мусульманськими традиційними цінностями - взагалі  нема слів :facepalm1:

Я жив серед мусульман декілька років. Це був один із найкращих періодів мого життя.

Але ті місця вже туризм зіпсував. Тре іхати далі де ше не чул дзвін легких монет.
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Це були часи порошенка...
Я був молодий.

 :S
   
Жінку закордонну

Звідки ж?
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

(tu)

Бабло перемагає зло!

Як виявилося саме так.
Але мені не хочеться приймати в цьому участь, розумієте?

А по іншому тут не виходить
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

І мені шкода шо я майже втратив свій порив змінити краіну. А зараз всі моі плани все більше і більше заязані тільки з власним благополуччям.
Благополучие страны складывается из благополучия отдельных законопослушных, продуктивных и успешных семей.
Так что ты работаешь на благо страны возможно не так масштабно как тебе хотелось но тем не менее.

Останнє редагування: 28 грудня 2020 11:31:29 від qaqy
   
Re: Чи помилився я з поверненням в Украіну?

Гарна гілка.І у ТС мудра жінка, приїміть поздоровлення.


Бісить те шо потрібно витрачати купу зусиль на те, на шо в штатах я би і пів години не потратив..
 Ось це ключове.



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 7 гостей
 
Повна версія