Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хозя, виходь!

Re: Хозя, виходь!

Ще раз, повторюю - пішов на xyй. В мене рідні самі заробляють, а не чекають зеленої роси.
бггг. Сракомий  допоможи  рідним сцука
   
Re: Хозя, виходь!



Вино - это моча дрожжей. А шампанское - моча с фекалиями и трупами дрожжей.  :suicide2:
   
Re: Хозя, виходь!

:laugh:  Бугага, зміни ник, довбень. Купа народу не робить тести бо платити 1-2к грн це ппц як дорого. Я вже не кажу що ковтають парацетамол і йдуть на роботу. Але в лікарнях, чомусь, місце не знайти.  Навіть за бабло не знайти.  Так шо іди нах одразу.

Роблять іноді просто так, випадкова вибірка.  Ти глянь % позитивних тестів і подумай, якщо ще є чим.
А какой смысл платить бабки если точность 70 процентов?
   
Re: Хозя, виходь!

А какой смысл платить бабки если точность 70 процентов?
(tu) А какая разніца? Саме тому в Україні корони нема, а в ЮК - є  :weep:

В ЮК тестують усіх безкоштовно і неодноразово.
   
Re: Хозя, виходь!

Ой, не пиzдіть! Я цього місяця лягала планово в хірургію.
Тесть на корону в Медексі 760 грн з носоглотки. Вранці здала - ввечері результат прийшов.
Та ти лошара, за рогом здав би по 2000 грн.
А так в сінєво всі тести на корону по 400 грн. 
   
Re: Хозя, виходь!

А так в сінєво всі тести на корону по 400 грн.
З пенсію у 3000  (tu) А ще треба здати кров і, можливо, КТ.
   
Re: Хозя, виходь!

З пенсію у 3000  (tu) А ще треба здати кров і, можливо, КТ.
У нас у кожного пенсіонера відкладено на смерть від 20 тис. гривень, такшо нехай вирішують.
   
Re: Хозя, виходь!

У нас у кожного пенсіонера відкладено на смерть від 20 тис. гривень, такшо нехай вирішують.
Ти тупий єблан. 20к не вистачить і на тиждень якісного лікування. А так я бачу серйозні збереження, аж по 800 долярів  (tu)
   
Re: Хозя, виходь!

Та ти лошара, за рогом здав би по 2000 грн.
А так в сінєво всі тести на корону по 400 грн. 

Сінево - то треш. Там часто хибні результати різних аналізів.
   
Re: Хозя, виходь!

Ти тупий єблан. 20к не вистачить і на тиждень якісного лікування. А так я бачу серйозні збереження, аж по 800 долярів  (tu)
20 штук у нас вистачить на два тижні в реанімації, хоча саме корону у нас лікують за рахунок держави.
такшо ще й на смерть щось залишиться.
   
Re: Хозя, виходь!

А хто це хозя?
   
Re: Хозя, виходь!

Сінево - то треш. Там часто хибні результати різних аналізів.
А що тоді не треш Інвітро? Так у них також від 400 до 900, а якщо здати пачкою на всі можливі тести від корони, то 1450 грн.
   
Re: Хозя, виходь!

20 штук у нас вистачить на два тижні в реанімації,
Ти ідіот. Бажаю щоб ти ніколи не знав скільки коштує лікування. Повторюю ще раз - стаціонар добробуту (в який ти не влізеш) - депозит 100к. Лікування десь 15к на добу. І це не реанімація.
   
Re: Хозя, виходь!

А хто це хозя?
Хозяїн
   
Re: Хозя, виходь!

Ти ідіот. Бажаю щоб ти ніколи не знав скільки коштує лікування. Повторюю ще раз - стаціонар добробуту (в який ти не влізеш) - депозит 100к. Лікування десь 15к на добу. І це не реанімація.
А в Шаріте 100к це на одну добу лікування, і шо?
І Кернеса ніфіга не спасли.
Ну таку хєрню пореш, на голову не натягнеш.
   
Re: Хозя, виходь!

А в Шаріте 100к це на одну добу лікування, і шо?
І Кернеса ніфіга не спасли.
Ну таку хєрню пореш, на голову не натягнеш.
Я тебе зрозумів. Койка на калідорі з обіцяним матрасом і укол в сраку за двадцятку - ось твої очікування.
   
Re: Хозя, виходь!

Та ти лошара, за рогом здав би по 2000 грн.
А так в сінєво всі тести на корону по 400 грн. 
  я тут нахожусь от синево в 50-70 метра сейчас , думаю може зайти спросить шо по чем??
   
Re: Хозя, виходь!

Я тебе зрозумів. Койка на калідорі з обіцяним матрасом і укол в сраку за двадцятку - ось твої очікування.
Під ковідних виділили спеціальні відділення, зараз не завантажені навіть на половину, який коридор, який обісцяний матрас, шо ти пургу несеш.
Люди лікуються в нормальних умовах, це у вас там в коридорах лежать.
   
Re: Хозя, виходь!

  я тут нахожусь от синево в 50-70 метра сейчас , думаю може зайти спросить шо по чем??
на сайті всі ціни є, але можеш зайти хулє.
   
Re: Хозя, виходь!

Під ковідних виділили спеціальні відділення, зараз не завантажені навіть на половину
:laugh: Дурень думкою багатіє. Місць нема від слова взагалі.
   
Re: Хозя, виходь!

:laugh: Дурень думкою багатіє. Місць нема від слова взагалі.
Добре не буду тебе переконувати у нас тут повний кабздєц і жесточайший локдаун.
ой про що це я, жорстокий локдаун це у бритів до весни.  :lol:
а я зараз піду прогуляюсь і навіть маски вдягати не буду, якраз чудова погодка.
   
Re: Хозя, виходь!

Добре не буду тебе переконувати у нас тут повний кабздєц і жесточайший локдаун.
Бугага. АНАЛітик, що ще сказати  :facepalm:
   
Re: Хозя, виходь!

З ковідом в Україні така ж срака, як і в інших країнах. Не гірше, як не дивно. Десь два тижні тому здавав тест, безплатно. Правда результати тільки через 3 дні. Я в принципі вже і без результатів знав, що у мене ковід - деякі симптоми дуже специфічні. Місця в больницях є, але припускаю, що ситуація в великих містах різниться від ситуації в єбенях.
   
Re: Хозя, виходь!

Не гірше, як не дивно
Бугага. Якщо є бабло і зарезервоване місце з киснем у хвеохванії
   
Re: Хозя, виходь!

В ЮК тестують усіх безкоштовно і неодноразово.

Вірю . От чесне слово - вірю . ))

А рахунком яких країн "колись" , теє безкоштовне тестування уможливлене "сьгодні" - не друкуватиму , бо загальну історію вчать усі , але кожне усвідослює своє .
   
Re: Хозя, виходь!

А рахунком яких країн "колись" , теє безкоштовне тестування уможливлене "сьгодні"
:facepalm: У нас нема фопу 5%. І кешу мінімум. Податок 20-40%

Рахунком яких країн?
   
Re: Хозя, виходь!

Так что там Хозя? Вышел? На 150 баксов надо бы похудеть. А о чем хоть спор был, Фома?
   
Re: Хозя, виходь!

(tu) дякую!

Хозя, я знайшов:

https://goodwine.com.ua/vintage-reserve-brut-gift-box-95925.html

От просто цікаво, комусь це шампанське  смакує  по-справжньому?
В мене була історія з цим шампанським років так  27  тому  :gigi:
Як тільки приїхала в Німеччину, то  умовила чоловіка на якесь свято купити це шампанське (умовила, бо до шампанського  він не особливо охочий,  та ще й за такі гроші)...   закінчилось тим, що він трохи випив і все,  а мені залишилась решта бутилки...     яку я вилила, бо геть не пішло ..   з тих пір навіть не дивлюсь в сторону дорогого шампанського, та й вина дорожче 20 євриків не купую  :shuffle:
   
Re: Хозя, виходь!

Де моя пляшка? Я виграв!

Питання до аудиторії: де в Україні можна онлайн купити найдорожче шампанське?  :-B
аудіторія відповідає:
в твоєму хорі флейтистів на кожаних струментах є такі майстри. вони тобі допоможуть. ні? )))
   
Re: Хозя, виходь!

:facepalm: У нас нема фопу 5%. І кешу мінімум. Податок 20-40%

Рахунком яких країн?

Гаразд - рахунком бувших колоній - Індії , багатьох країн Ахрики , Північної Америки .

Справа ув тому , що награбоване з колоній , воно ж ніде не поділось , а створило умови до певного "ситого життя" впродовж десь останнього сторіччя , що стосуєцця не тільки GB , а і ще деяких "західно-европейськиг країн" котрі мають такий надлишок "грошви/багацтва" , що навіть "своїм" пересічним вистачає . Поки-що .

А тому не слід би порівнювати Україну , що фактично перебувала у стані колонії московського кремля , та і зара шось не занадто деколонізована)) , і країну , тобто GB , котра була метрополією і зараз має деякі ознаки метрополії .
   
Re: Хозя, виходь!
Agh

Хозяїн
https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=67
Остання активність: 29 жовтня 2019 18:21:28

І взагалі, яким боком цей срач до ФУПа? Тягнуть сюди всякий мотлох, як на смітник :X
   
Re: Хозя, виходь!

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=67
Остання активність: 29 жовтня 2019 18:21:28

У нього щось було зі здоров'ям...
   
Re: Хозя, виходь!

Так что там Хозя? Вышел? На 150 баксов надо бы похудеть. А о чем хоть спор был, Фома?
Що Порох сяде до 31 грудня 2020. Переможець отримує пляшку.
   
Re: Хозя, виходь!

Тягнуть сюди всякий мотлох, як на смітник
Так ФУП і є смітник.
   
Re: Хозя, виходь!

Що Порох сяде до 31 грудня 2020. Переможець отримує пляшку.
ууууууу ... жосский пистец  :weep:
Так Хозя Зевовец походу? Не сомневался  :laugh:
Такой приз нужно обязательно получить, никакой лояльности к зелепню
   
Re: Хозя, виходь!

А тому не слід би порівнювати Україну , що фактично перебувала у стані колонії московського кремля , та і зара шось не занадто деколонізована)) , і країну , тобто GB , котра була метрополією і зараз має деякі ознаки метрополії .
Красти треба менше.
   
Re: Хозя, виходь!

Куда отправлять?
   
Re: Хозя, виходь!

Куда отправлять?

Невже? Що коїться...
   
Re: Хозя, виходь!

Куда отправлять?
Красава  (tu)  В приват скину карту, скільки не шкода. Будь здоровий, пан Хозя!
   
Re: Хозя, виходь!

Отправил 3200 и комиссию оплатил, всё по честному. Будь здоров Фома!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія