Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

на отдачу да, Воля стабильно режет в 10 раз, но я жадный, я ничо не отдаю :gigi:
ну, це було проблемою років 10-15 тому, коли юзали торенти. вже не пам'ятаю, коли я щось зкачував. все і так є в інтернеті
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

ну, це було проблемою років 10-15 тому, коли юзали торенти. вже не пам'ятаю, коли я щось зкачував. все і так є в інтернеті

скачиваю я постоянно, вот Тенет 4К качал, 80Гб, а вот как раньше, чтоб скачать, надо раздать, такого давно не вспомню.
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

Господа, стил нид ёр хелп. Сенкс ин адванс.

https://megogo.net/ru/payment?service_id=2741
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

Очень странно. Почта и телефон по договорам везде мой. Ежемесячно приходит как счет за услуги, так и напоминание об оплате. Было даже как-то такое, что все закрутились по командировкам и провтыкали нужно число. Мгновенно на телефон позвонила механическая женщина и строго напомнила, что на счету долг 39 гривен.

мені теж приходить якщо провтикав оплату.  Я зазвичай раз в квартал плачу
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

https://megogo.net/ru/payment?service_id=2741
Смарт только на одном ТВ.
Ко второму, видимо, придется покупать приставку.
   
https://megogo.net/ru/payment?service_id=2741
Ага, й ще гроші  платити  до того, що здирає провайдер?
Ну, вона точно не такого варіанту шукала )))
Тим паче шо там вибір контенту доволі посередній.
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

Смарт только на одном ТВ.

тоді або купити їм приставку або змиритися і залишитися з Волею
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

скачиваю я постоянно, вот Тенет 4К качал, 80Гб, а вот как раньше, чтоб скачать, надо раздать, такого давно не вспомню.
я також зкачував. але співвідношення було 1 до 10. тобто проблем з роздачею не було
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

тоді або купити їм приставку або змиритися і залишитися з Волею
Got it.
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

Ага, й ще гроші  платити  до того, що здирає провайдер?
Ну, вона точно не такого варіанту шукала )))
Тим паче шо там вибір контенту доволі посередній.

ну це варіант, щоб вибрати будь-якого іншого провайдера.  А по одному аккаунту там 5 пристроїв.  Так, що можна буде пару пристроїв підключити батькам
   
Смарт только на одном ТВ.
Ко второму, видимо, придется покупать приставку.
Зараз офуєнні приставки.
Скоріш за все, є сенс придбати для обох телевізорів, але почекай 2 місяці, поки ціни на приставки з новими процами прийдуть до тями.
Смарт-тб кастроване - то повний шлак порівняно з новими приставками.
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

ну це варіант, щоб вибрати будь-якого іншого провайдера.  А по одному аккаунту там 5 пристроїв.  Так, що можна буде пару пристроїв підключити батькам

+1

Я так соседке дал нетфликс
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

+1

Я так соседке дал нетфликс

Вовка, учись.
   
Я так соседке дал нетфликс
А сусідка тобі дала ? :shuffle:
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

Зараз офуєнні приставки.
Скоріш за все, є сенс придбати для обох телевізорів, але почекай 2 місяці, поки ціни на приставки з новими процами прийдуть до тями.
Смарт-тб кастроване - то повний шлак порівняно з новими приставками.

кстати о приставках, есть такие, чтобы Нетфликс из коробки, а не я перебирал 100500 apk, какой запустится. а то уже и процы хорошие вижу, и памяти норм, а Нетфликс не работает.
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

Зараз офуєнні приставки.
Скоріш за все, є сенс придбати для обох телевізорів, але почекай 2 місяці, поки ціни на приставки з новими процами прийдуть до тями.
Смарт-тб кастроване - то повний шлак порівняно з новими приставками.

у мене в авто приставка Mi, а вдома смарт-тб Samsung (моделі 2018 року).  На телевізорі смарт-тб літає спритніше.  І зручніше перемикатися
   
кстати о приставках, есть такие, чтобы Нетфликс из коробки,
Нетфлікс в Україні - то тема, за яку мало хто готовий давати бабла, тим паче шо вибір контенту там також  не так щоб заїпісь на 100%.
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

кстати о приставках, есть такие, чтобы Нетфликс из коробки, а не я перебирал 100500 apk, какой запустится. а то уже и процы хорошие вижу, и памяти норм, а Нетфликс не работает.

Dune, Mi та Apple TV
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

есть такие, чтобы Нетфликс из коробки,
Ксяомі мі боксі
Zidoo.
Це по пам'яті.
Ще, якщо не плутаю, нвідіа шілд.
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

спасибо. Ми просто устаревшие, 2/8 маловато будет, маловато.
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

Нетфлікс в Україні - то тема, за яку мало хто готовий давати бабла, тим паче шо вибір контенту там також  не так щоб заїпісь на 100%.

ну я как подключил, так только думаю, где столько времени взять, уже перестал в вотчлист добавлять даже.
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

я собі під проектор думаю  таку, щоб 4К спритно тягла і була оптика під акустику  - Dune Pro 4K II
   
я собі під проектор думаю  таку, щоб 4К спритно тягла і була оптика під акустику  - Dune Pro 4K II
оптика під акустику - то бомба!
А от 4К, на жаль нема сенсу задрочуватись, контенту нема.
За 3 місяці в стані офуєванія передивляєшся усе шо є, а далі розумієш шо тупо нема шо нормальне дивитись у 4К.
Ну, майже нема контенту рівня нового Дискавері "Планета Земля".
Й не забуваємо шо  якшо беремо приставку 4К, то там має бути обов'язково HDR.

Останнє редагування: 22 грудня 2020 21:52:22 від птах Сорока
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia


Й не забуваємо шо  якшо беремо приставку 4К, то там має бути обов'язково HDR.

и чтобы телик был минимум на 1000 Нит.
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

оптика під акустику - то бомба!
А от 4К, на жаль нема сенсу задрочуватись, контенту нема.
За 3 місяці в стані офуєванія передивляєшся усе шо є, а далі розумієш шо тупо нема шо нормальне дивитись у 4К.
Ну, майже нема контенту рівня нового Дискавері "Планета Земля".
саме так. колись заморочився зі звуком DTS. але навіть зникли з продажу програвачі з цим декодером. виробники тупо економили 5 баксів за лого на програвачі.
а на торентах так перекодовували долбі 5,1, що залишалось тільки Стерео в кращому випадку.
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

оптика під акустику - то бомба!
А от 4К, на жаль нема сенсу задрочуватись, контенту нема.
За 3 місяці в стані офуєванія передивляєшся усе шо є, а далі розумієш шо тупо нема шо нормальне дивитись у 4К.
Ну, майже нема контенту рівня нового Дискавері "Планета Земля".
Й не забуваємо шо  якшо беремо приставку 4К, то там має бути обов'язково HDR.

На Netflix та AppleTV майже весь контент в 4К.  Плюс навіть YouTube став продавати фільми в 4К
   
и чтобы телик был минимум на 1000 Нит.
Справа навіть не в тєлєку, треба апаратне декодування HDR, інакше на виході буде кольорова фуєта.
На Netflix та AppleTV майже весь контент в 4К.  Плюс навіть YouTube став продавати фільми в 4К
Є, але його мало сцуко. А усякі серіали галімі для домогосподарок в 4К, то чисто для упоротих.
Ну нема сенсу сперечатися, бо я постійно дивлюся шо є нове та цікаве, йопт ))

Останнє редагування: 22 грудня 2020 22:01:56 від птах Сорока
   
Шановний Абоненте!
Інформуємо Вас, що з 1 січня 2021 р. в компанії розпочинається процес актуалізації тарифних планів, в зв’язку з чим за договором ****** змінюється абонентна плата на 46 грн/міс. Підвищення вартості послуг пов’язано с підвищенням розміру ліцензійних відрахувань медіа-групам та іншим правовласникам каналів.
Водночас, буде змінений перелік каналів, зокрема ми додаємо популярні пізнавальні канали Viasat та фільмові канали TV1000 замість каналів группи Discovery! Переглядайте кращі фільми, пізнавальні передачі та спортивні події без реклами в додатку Воля TV на каналах TV1000, Viasat Explore, Epic Drama, TV1000 World Kino, VIP Comedy, TV1000 Action, Viasat Nature, Viasat History, Viasat Sport.
Також, в новому тарифі Вам будуть доступні канали Star Family, Nick Junior, Cine+ Mix .


Я зомбоящик взагалі не дивлюсь.
Але вся ця куєта йде в пакеті з інтернетом.
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

Volia самый конченый оператор

Рівня датагруп
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

була оптика під акустику  - Dune Pro 4K II
Дюна потягне максимум дтс hd master та долбі тру ейчді, останніх форматів не буде.
Але якщо в тебе пара активних колонок, то усі формати пофіг.
Тобто немає сенсу дивитися на дюну.
Zidoo, himedia, Nvidia - трохи краще.
   
Я зомбоящик взагалі не дивлюсь.
Але вся ця куєта йде в пакеті з інтернетом.
В тебе Воля?
То просто лишай собі пакет з інтернетом, без цифрового ТБ, а аналогове ТБ все одно лишається в кабелі по якому до тебе йде інет, йони його технічно не можуть вимкнути )))
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

Справа навіть не в тєлєку, треба апаратне декодування HDR, інакше на виході буде кольорова фуєта.
Є, але його мало сцуко. А усякі серіали галімі для домогосподарок в 4К, то чисто для упоротих.
Ну нема сенсу сперечатися, бо я постійно дивлюся шо є нове та цікаве, йопт ))

з останнього в 4К: The Last Kingdom, The Crown, The Witcher, The Umbrella Academy, Ozark, Mank, The Queen's Gambit, Narcos Mexico
   
з останнього в 4К: The Last Kingdom, The Crown, The Witcher, The Umbrella Academy, Ozark, Mank, The Queen's Gambit, Narcos Mexico
Це дуже мало, й воно є на торентах у 4К на шару, що тягнеться з приставок.
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

Дюна потягне максимум дтс hd master та долбі тру ейчді, останніх форматів не буде.
Але якщо в тебе пара активних колонок, то усі формати пофіг.
Тобто немає сенсу дивитися на дюну.
Zidoo, himedia, Nvidia - трохи краще.

можна докладніше, якого аудіо формату у мене не буде?  Крім тих, що підтримує ця приставка

Поддержка аудиоформатов: HD-звук, MPEG/MP3/MPA, AAC, WMA/WMAPro, APE, FLAC, WAV, WAV Pack (WV), ALAC, OGG, SACD, AC3, DTS, DTS-WAV
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

Це дуже мало, й воно є на торентах у 4К на шару, що тягнеться з приставок.

є ще AppleTV і Prime.  Але для проектора мені більше під ремукси треба
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

можна докладніше, якого аудіо формату у мене не буде?  Крім тих, що підтримує ця приставка

Поддержка аудиоформатов: HD-звук, MPEG/MP3/MPA, AAC, WMA/WMAPro, APE, FLAC, WAV, WAV Pack (WV), ALAC, OGG, SACD, AC3, DTS, DTS-WAV
Якщо немає ресивера або саундбару, а стоять дві активних колонки то забудь про дтс, долби, дтс ейчді ма, долбі тру саунд.
Буде тільки стерео(аас, wma, wav й подібне).
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

Далі погугли, що пропускає оптика.
Дтс та долбі діджітал - максимум.
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

Якщо немає ресивера або саундбару, а стоять дві активних колонки то забудь про дтс, долби, дтс ейчді ма, долбі тру саунд.
Буде тільки стерео(аас, wma, wav й подібне).

у меня такой саундбар  JBL BAR 5.1
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

Якщо немає ресивера або саундбару, а стоять дві активних колонки то забудь про дтс, долби, дтс ейчді ма, долбі тру саунд.
Буде тільки стерео(аас, wma, wav й подібне).
звісно, що якщо не буде ресівера та відповідної акустики до нього,  то буде тільки стерео, а то й моно)
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

Далі погугли, що пропускає оптика.
Дтс та долбі діджітал - максимум.

без оптики ніяк.  Так як треба, щоб зображення йшло на проектор через HDMI, а звук на саундбар.  А HDMI in в самому саундбаре зайнятий телевізором
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія