Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На Петра накинувся АТОвець ;o

Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Ахуєть )) я думаю цьому дибілу знову капнуло з РФ за провокацію. 100000 добровольців петро посадив б***ь ))
Не факт, можливо і зєбільйо проплатило
Вони після місцевих оклигали і в атаку пішли, навіть по форуму видно
Пора витягати мальчіка в трусіках  :weep:
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Ну біографія Петра точно не кращою буде...

петро на зароботки тоже ездил :S  :gigi:
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Та хто зна, хто воно таке? Принаймні точно що Порох не розкрадав армію,а відновив її. Якщо цього звинувачують ще й в Державної зраді, то це питання-чому? Знов таки: ЗЕлень вже при владі скільки? Так в чому справа? Що ж його улюблений прихильники певної політсили його не виправдав? Мабуть таки є щось... Бо навіть у Генштабі було на початку 2/3 шпигунів. Навіть зараз ще певних виколупують. А на рівні таких було ХЗ скільки!

  Скільки пішло,навіть у кримінал?

 Та дурня повна... не фіг навіть увагу вистрачати...
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

зєлєнській кстати уже выпустил 10000 добровольцев из тюрем? Бо я как то пропустил
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

зєлєнській кстати уже выпустил 10000 добровольцев из тюрем? Бо я как то пропустил
======================================
 Щось і я не чув. Якісь то засланий казачок. B-)
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

засчітнік 6урштиновой народной ріспу6лікі  :weep:
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Та хто зна, хто воно таке? Принаймні точно що Порох не розкрадав армію,а відновив її. Якщо цього звинувачують ще й в Державної зраді, то це питання-чому? Знов таки: ЗЕлень вже при владі скільки? Так в чому справа? Що ж його улюблений Зе його не виправдав? Мабуть таки є щось... Бо навіть у Генштабі було на початку 2/3 шпигунів. Навіть зараз ще певних виколупують. А на рівні таких було ХЗ скільки!

  Скільки пішло,навіть у кримінал?

 Та дурня повна... не фіг навіть увагу вистрачати...
  А зе-скоту зайтісь в конвульсіях ? єто жі святое дєло !  :pooh_lol:
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Педрила конечно общается с людьми мерзотно
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Нагадаємо, у травні 2017 року біля будівлі Рівненської облдержадміністраці ї відбулася акція, учасники якої вимагали легалізувати видобуток бурштину. Вони мали плакати з різними написами, був і плакат «Бурштин — надбання Рівненської народної республіки». Організатором акції був нібито Ярослав Гранітний. Свідки згодом розповідали, начебто за участь їм заплатили, а він сам за її організацію нібито отримав від «замовників з Росії» чотири тисячі доларів. Гранітний усі звинувачення відкидає й, навпаки, — звинувачує обласне управління СБУ та прокуратуру у фальсифікації справи проти нього.

2000 року Ярослав Гранітний, який тоді ще мав прізвище Петрушин, поїхав на заробітки до Росії. Повернувшись у 2007-му, вступив до партії ВО «Свобода». За кілька років покинув цю партію, змінив прізвище і став членом УНСО. :lol:  :weep:
а про АТО де?
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Педрила конечно общается с людьми мерзотно
Зате прихильники певної політсили - 6лаголєпно і душевно !  :weep:
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

засчітнік 6урштиновой народной ріспу6лікі  :weep:
бякуся, твій чоловік вже відбув окопну повинність, що ти так зневажливо про чужих вояків ллєш гівно своїм ротом?

Свого так обзивай, а чужих не чіпай. Немає ніде інформації про нього.
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Якісь то засланий казачок.
та да, як і Білий в свій час..
п.с. таки шиза порохнява гірше корони
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

бякуся, твій чоловік вже відбув окопну повинність, що ти так зневажливо про чужих вояків ллєш гівно своїм ротом?

Свого так обзивай, а чужих не чіпай. Немає ніде інформації про нього.
  одразу після твого синка й від6уде  :weep: 
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Вообще конечно интересный чувак, это где то под Донецком?

   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

это где то под Донецком?
біля Народного дому в Рівному
коли тільки все починалось
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

зєлєнській кстати уже выпустил 10000 добровольцев из тюрем? Бо я как то пропустил
  Чудове питання !  ;o  стривайте...як же так ?? 10 000 до6ровольців тамяцца в турмах а прихильники певної політсили ні ухом ні рилом ??? Та шо це ро6иться, людоньки ???  8-:
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

то я реально за СБУшников...ибо НЕКУЙ

Дурень не навчився. Лiзе в дупу без вазелiну.
Петро навiть зараз може тому дурню життя переламати назавжди.
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

  хрю-хрю....
Твій повинен раніше нього погнити в окопах, так що не відмазуй його і не тримай під своєю мотнею і спідницею. Чи ти вийшла заміж за свого сина за віком? Ти по малолєтках, старушка?  ;o


"Ви мене посадили, але не довели провини": У Рівному колишній АТОвець посперечався із Порошенком

Петро Порошенко
пресслужба партії "Європейська Солідарність"
Активіст і доброволець Ярослав Гранітний заявив, що експрезидент зрадник, який ламає долі

У Рівному під час засідання місцевих депутатів, на якому був присутній п'ятий президент України, народний депутат Петро Порошенко, сталася перепалка з колишнім учасником АТО. Він заявив, що ексглава країни зламав йому життя, передає PavlovskyNews.

Згідно з повідомленням, Порошенко приїхав на засідання, щоб бути присутнім при вступі на посаду мера Рівного, свого однопартійця Олександра Третяка. Там його і застав активіст і доброволець Ярослав Гранітний.

Як повідомляється, чоловік раніше перебував три роки в СІЗО нібито через сепаратизм. Зараз він під нічним домашній арештом.

Гранітний кричав, що Петро Порошенко зламав йому життя і є зрадником, тоді як сам він захищав країну.
   
засчітнік 6урштиновой народной ріспу6лікі  :weep:

зе!лепні аж з трусів вискакували - атовець напав на Порошенко, народ проти "жмурука",  герой ріже правду-матку баризі, а "герой" виявився банальним політиканом-заробітчанином, який за кацапські рублики і всю Україну продасть! :lol:
Мало того, ще й потенційний клієнт СБУ, за розпалювання сепаратизму.

Обсрались ви зе!лепні, разом з коровою... :laugh:

Останнє редагування: 3 грудня 2020 19:19:06 від Платник податків
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Дурень не навчився. Лiзе в дупу без вазелiну.
Петро навiть зараз може тому дурню життя переламати назавжди.
Нехай на хуи собі соли насипеть той твій Підро.
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Дурень не навчився. Лiзе в дупу без вазелiну.
Петро навiть зараз може тому дурню життя переламати назавжди.
ну какой же он тогда Петро? просто Педрила
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Мало того
що писали тоді і є правда...
і на колінах в снігу стояли бо не правду говорили...
п.с. таки Сталін обзаздрився нинішнім...  :facepalm1:
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Так в якому місці воно атовец ?  ;o   http://ogo.ua/articles/view/2014-02-11/47501.html
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Вообще конечно интересный чувак, это где то под Донецком?

Показати зображення...
Ти це давнє гівно не носи сюди - я там вище вже виклала. Його виправдали, а виключали із ПС за вигаданим звинуваченням.
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

В таких випадках класична відповідь - "я дав тобі право так говорити та ходити по своїй землі". (с) одна Паскуда
 
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Вообще конечно интересный чувак, это где то под Донецком?

Показати зображення...
та ні
9 Квітня, 2014
Цього тижня інформаційні приводи видавав один із керівників обласного Правого Сектору Ярослав Гранітний. Спочатку ОГО повідомила про відсторонення його від керівництва ПС тимчасово:

А сьогодні повідомили з прес-центру “Правого сектора” Рівненської області, Ярослава Гранітного звільнили із посади заступника з політичних питань та виключили з лав Правого сектора.

– Вчора була зустріч з керівництвом Правого сектору у Києві. Було прийнято рішення звільнити Ярослава Гранітного із посади заступника з політичних питань та виключити з лав Правого сектора. Тому що він не реагував на накази не носити відкрито зброю по місту. А також його просили передати ноутбук, у якому зберігалась вся інформація про нашу структуру в області, а він його знищив. Це послужило другою причиною його виключення. У нас напіввійськова організація, де накази мають виконуватись, – розповів керівник Правого сектору в Рівненській області Роман Коваль.(с)

https://zdolbunivcity.net/yaroslava-hranitnoho-vyklyuchyly-z-pravoho-sektoru/
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Так в якому місці воно атовец ?  ;o   http://ogo.ua/articles/view/2014-02-11/47501.html
Ну, куди йому до твого чоловіка-АТОвця на електрокарі в кредит....  :facepalm:
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Ти це давнє гівно не носи сюди - я там вище вже виклала. Його виправдали, а виключали із ПС за вигаданим звинуваченням.

Та мне вообще насрать, я впервые слышу про этого петрушина-гранитного, чисто интересно стало кто это так взбудоражил прихильники певної політсили и чем ему Порох поламал жизнь, ну  все понятно
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Столиця поросячого двіжу переноситься до Рівного.
Наступ на Київ через Новоград-Житомир

 :weep:
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

вивчай https://4vlada.com/tags/aroslav-granitnii
ти де6іл ? питання риторичне. А...ти читати не вмієш. Ну попроси ТСа що6 то6і питання прочитав: ДЕ цей 6оєць  6урштинового хронту 6ув в АТО ? Га ?
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

та ні
9 Квітня, 2014
Цього тижня інформаційні приводи видавав один із керівників обласного Правого Сектору Ярослав Гранітний. Спочатку ОГО повідомила про відсторонення його від керівництва ПС тимчасово:

А сьогодні повідомили з прес-центру “Правого сектора” Рівненської області, Ярослава Гранітного звільнили із посади заступника з політичних питань та виключили з лав Правого сектора.

– Вчора була зустріч з керівництвом Правого сектору у Києві. Було прийнято рішення звільнити Ярослава Гранітного із посади заступника з політичних питань та виключити з лав Правого сектора. Тому що він не реагував на накази не носити відкрито зброю по місту. А також його просили передати ноутбук, у якому зберігалась вся інформація про нашу структуру в області, а він його знищив. Це послужило другою причиною його виключення. У нас напіввійськова організація, де накази мають виконуватись, – розповів керівник Правого сектору в Рівненській області Роман Коваль.(с)

https://zdolbunivcity.net/yaroslava-hranitnoho-vyklyuchyly-z-pravoho-sektoru/
то все хуйня, то все до сраки. Провину не доведено, так що брехати у своє виправдання свині можуть скільки завгодно.
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

двіжу переноситься до Рівного
так вже, парішалі і розішлись  :D
вибори - фарс, виявилось давно домовлено про розподіл.
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

ну шо, чувак уже на Миротворці чи в процесі?   :laugh:
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Та мне вообще насрать, я впервые слышу про этого петрушина-гранитного, чисто интересно стало кто это так взбудоражил прихильники певної політсили и чем ему Порох поламал жизнь, ну  все понятно


ще раз для сліпих:



"Ви мене посадили, але не довели провини": У Рівному колишній АТОвець посперечався із Порошенком

Петро Порошенко
пресслужба партії "Європейська Солідарність"
Активіст і доброволець Ярослав Гранітний заявив, що експрезидент зрадник, який ламає долі

У Рівному під час засідання місцевих депутатів, на якому був присутній п'ятий президент України, народний депутат Петро Порошенко, сталася перепалка з колишнім учасником АТО. Він заявив, що ексглава країни зламав йому життя, передає PavlovskyNews.

Згідно з повідомленням, Порошенко приїхав на засідання, щоб бути присутнім при вступі на посаду мера Рівного, свого однопартійця Олександра Третяка. Там його і застав активіст і доброволець Ярослав Гранітний.

Як повідомляється, чоловік раніше перебував три роки в СІЗО нібито через сепаратизм. Зараз він під нічним домашній арештом.

Гранітний кричав, що Петро Порошенко зламав йому життя і є зрадником, тоді як сам він захищав країну.
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Ну, куди йому до твого чоловіка-АТОвця на електрокарі в кредит....  :facepalm:
  ого - ти 6ільше знаєш ніж я :)) не в кредит але то неважливо. Так ти вже синка свого з-під юпки дістала чи ще переховуєш ?  :D
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Нехай на хуи собі соли насипеть той твій Підро.

Эта айн

ну какой же он тогда Петро? просто Педрила

Эта цвайн

Добре. Хай так. Але тодi я маю повне право до вас звертатися - нешановнi блядi.
А що,  чому не можу? Ви ж можете чужу людину, яка б вона не була, хулити.
Тому, вибачте - ви  блядi й так буде доки ввiчливостi не навчитесь.
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

то все хуйня, то все до сраки. Провину не доведено, так що брехати у своє виправдання свині можуть скільки завгодно.
та да, ви вчергове не всрались
ми ж розуміємо
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

ти
мені не тикай, маузер поправ бо колготи порвеш
риторити будеш в інших місцях, а раз працюєш тут, то не хами
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

ти де6іл ? питання риторичне. А...ти читати не вмієш. Ну попроси ТСа що6 то6і питання прочитав: ДЕ цей 6оєць  6урштинового хронту 6ув в АТО ? Га ?
Розкажи нам краще про свого АТОвця, а не ти своїм гівняним язиком обмазуєш чужих чоловіків.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія