Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На Петра накинувся АТОвець ;o

Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Ну і саме найсмішніше це то шо його порох посадив , а воно лазить на свободі
Проклятий барига!
идиот его выпустили из сизо после завершения расследования
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

  а я твого синка не о6сіраю  - ні 6оже мой ! :)) він же у нас атовець  - так ? я про цього 6айца 6урштинового питаю - на яких хронтах воював ? :)) А ти верещищ як недорізана :)) Значить так і запишемо: "Атовець" з картинки воював у корови під юпкою  :gigi:
він у вас ще студент. так що закрий свого гівняного рота.
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Отож, все що може Пєдріла - знищувати життя й добробут украінців. Охуєнних «головнокомандувач» у нас був.

які воїни - такий і головнокомандувач.

не буває чудес. \

ат асінкі
нє радяться апєльсінкі
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Пфф )) а є ще купа нойнєців )


Маруся Мухобій та іі «бойова подруга» навіть уяви не мають що таке «trigger discipline”! :facepalm: Сцуко, а якщо ім справжню зброю видати, вони теж палець на спусковому гачку тримають?
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Ти шото патєрялася ) то Марту контузило як тебе поранену з гілки про кущі і комору витягувала  :weep:  :lol:
  Я-то нє потєрялася - а ти головку такі пролєчі - 6ачиш: вже провалі памяті у тє6я....контузія - це не іграшка. Подумай про це  :(

Останнє редагування: 3 грудня 2020 20:30:41 від Бяка
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Подозреваемую в убийстве Шеремета тоже выпустили после завершения расследования. потому что на свидетелей уже давить бесполезно. дело уже не поменяют никак.
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Шо характєрно, свиноферма рвала на собі весь одяг коли Зєля тому Денису ти сказав , абідна їм було )
А от коли жмурук хамить, то й атовець не такий, і ващє агєнт Крімля  8-)
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Мічіган з рапаножеркою картинки однакові постять напєрє6ой  :lol:  ой все..немає вже сил сміятися :))) Так де там той 6урштиновий респу6ліканець воєвал ?  :D
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

атовець не такий
атсєчь безбудучніков...  :K
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Мічіган з рапаножеркою картинки однакові постять напєрє6ой  :lol:  ой все..немає вже сил сміятися :))) Так де там той 6урштиновий респу6ліканець воєвал ?  :D

там де й решта набоєздатніших воїнів) перемог небуло ніде. суцільніф зашкварні поразки котли зради - прикриті недолугою брехнею)
чого варте лиш пропуск кіборгів на арену дапу через блокпости російсько терористичних найманців - чому до сих пір немає жодного пояснення
суцільна кузюка
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

  І нє потєрялася - а ти головку-то пролєчі - 6ачиш: вже провалі памяті у тє6я....контузія - це не іграшка. Подумай про це  :(

Чого ж в мене ?  Бякуська, це ж ти біомєтріку робила з країни тікати з 50 тищ грн кредитними, бігла - бігла , не добігла  :weep:  я якраз пам'ятаю твої обіцянки )
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

там де й решта набоєздатніших воїнів) перемог небуло ніде. суцільніф зашкварні поразки котли зради - прикриті недолугою брехнею)
чого варте лиш пропуск кіборгів на арену дапу через блокпости російсько терористичних найманців - чому до сих пір немає жодного пояснення
суцільна кузюка
  Тоді чого зе-срань так дупи занього надриває ?  8-:
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

які воїни - такий і головнокомандувач.

не буває чудес. \

ат асінкі
нє радяться апєльсінкі
Воіни нормальні, але ти чув прислів‘я про зграю «левів» яку веде баран? Баран який зустрічає іноземних військових аташе з пістолетом в портупеі в районі хуя!
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

   електрокар в крєдітє  !!!  :weep:

і сломаная жизнь!!!
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

  Тоді чого зе-срань так дупи занього надриває ?  8-:

у вас просто релігійний конфлікт. зелені проти шоколадних. логічні доводи і реальність не цікавлять ні одну ні супротивну сторону. це чисто релігійне.
я б не переймався.
"прихильники певної політсили" і "кнуроботи" навіть за чорта в ступились би якби він був на боці порошенка\зеленського

а plague on both your houses
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Мічіган з рапаножеркою картинки однакові постять напєрє6ой  :lol:  ой все..немає вже сил сміятися :))) Так де там той 6урштиновий респу6ліканець воєвал ?  :D
:S
Бячка, випий пігулки , ти певно прийом пропустила  :shuffle:
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

і сломаная жизнь!!!
   :weep:
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

:S
Бячка, випий пігулки , ти певно прийом пропустила  :shuffle:
  Сама-сама, швітулька :))) шо доктар прапісал - те й пий !  :D
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Мічіган з рапаножеркою картинки однакові постять напєрє6ой  :lol:  ой все..немає вже сил сміятися :))) Так де там той 6урштиновий респу6ліканець воєвал ?  :D
ти ібанулася під вечір? Чи під час «закрутки грибів» нажерлася мухоморів?
Я ще жодноі картинки тут не запостив....кіса, куку?! 8-:
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

у вас просто релігійний конфлікт. зелені проти шоколадних. логічні доводи і реальність не цікавлять ні одну ні супротивну сторону. це чисто релігійне.
я б не переймався.
"прихильники певної політсили" і "кнуроботи" навіть за чорта в ступились би якби він був на боці порошенка\зеленського

а plague on both your houses
  Немає ніякого конфлікту :))) зе-срані 6уло задане елементарне питання: не воював той АТОвець ? після чого зесрань порвало на шмаття  :weep:
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Воіни нормальні, але ти чув прислів‘я про зграю «левів» яку веде баран? Баран який зустрічає іноземних військових аташе з пістолетом в портупеі в районі хуя!

   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

ти ібанулася під вечір? Чи під час «закрутки грибів» нажерлася мухоморів?
Я ще жодноі картинки тут не запостив....кіса, куку?! 8-:
Там вже конвульсії пішли, марить бідося , шо характєрно, пігулки пити відмовляється
Були б родичі притомні, вкололи б чи що ... :(
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

ти ібанулася під вечір? Чи під час «закрутки грибів» нажерлася мухоморів?
Я ще жодноі картинки тут не запостив....кіса, куку?! 8-:
  ціха! ціха - не істери так  :lol:  я вже 6ачу шо ти рапаноженку цитуєш  :D
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

  Немає ніякого конфлікту :))) зе-срані 6уло задане елементарне питання: не воював той АТОвець ? після чого зесрань порвало на шмаття  :weep:

з переважною більшістю "ветеранів" - таке ж. але то є велика українська ваєнная тайна))
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

  Немає ніякого конфлікту :))) зе-срані 6уло задане елементарне питання: не воював той АТОвець ? після чого зесрань порвало на шмаття  :weep:

В коморі вашій, біля твого  8-)
   
Нагадаємо, у травні 2017 року біля будівлі Рівненської облдержадміністраці ї відбулася акція, учасники якої вимагали легалізувати видобуток бурштину. Вони мали плакати з різними написами, був і плакат «Бурштин — надбання Рівненської народної республіки». Організатором акції був нібито Ярослав Гранітний. Свідки згодом розповідали, начебто за участь їм заплатили, а він сам за її організацію нібито отримав від «замовників з Росії» чотири тисячі доларів. Гранітний усі звинувачення відкидає й, навпаки, — звинувачує обласне управління СБУ та прокуратуру у фальсифікації справи проти нього.


Це неправда. Не було такого плакату

Якщо був, то покажіть його -- з того мітингу
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

  ціха! ціха - не істери так  :lol:  я вже 6ачу шо ти рапаноженку цитуєш  :D

 :facepalm1:  :facepalm:
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

В коморі вашій, біля твого  8-)
  А  - там ще поряд матня твого валяється ?  :shuffle:  ну тоді ясно  :D
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

У Виварки сьогодні і дніще вирвало і кришку зірвало.
 :lol:
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Це неправда. Не було такого плакату

Якщо був, то покажіть його -- з того мітингу

Свиням брехнути, як з горба збігти
Може й підкинули десь
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

конвульсії пішли
стрілки... і як тепер жити...  :weep:  :K
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

  А  - там ще поряд матня твого валяється ?  :shuffle:  ну тоді ясно  :D
Мій по коморам не ховався , на відміну від  :)
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Мій по коморам не ховався , на відміну від  :)
  Дада - мі в курсє про матню хероіццкую  :gigi: 
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

- ось дивіться, як доброволець атошник врізав Пороху правду-матку

- а скажіть, будь-ласка, де воював цей атошник, який його бойовий шлях, окрім боїв за бабло в Росії та за бурштин на Волині ?

- ААААА .... МУУУУУУУ ... БЕЕЕЕЕЕ а твій чоловік ?!  а ваш педрила !! Свин !!!!!!!!!! Порох РОХ! РОХ! РОХ! МУУУУУУУУУУУУУУУУ !!!!
свині, всього лиш хрюкати - це не серйозно. Ну, реально ж. Навіть ваша гівняна пресслужба визнала, що він таки колишній атошник, тому вам не з руки лити гівнотиння, ставлячи під сумнів визнану вашою пресслужбою інформацію. Чи ви недовіряєте своїй пресслужбі? Поміняйте методички і негайно, бо не заплатять!!
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

У Виварки сьогодні і дніще вирвало і кришку зірвало.
 :lol:
Томати рванули в погребі  :laugh:
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Це неправда. Не було такого плакату

Якщо був, то покажіть його -- з того мітингу


https://podrobnosti.ua/media/video_screenshots/2017/5/15/740x497/proplachennye-mitingi_4c7464d8202a4814c21ebab9d6f00451.PNG


Чи знову свинособаче - "ви фсе врете" ???
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Це неправда. Не було такого плакату

Якщо був, то покажіть його -- з того мітингу


тільки після того, як ви нам розкажете, на яких фронтах воював доблесний атошник Гранітний.
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

Томати рванули в погребі  :laugh:
  так ти 6 не матнею їх витирала а мила - от 6и й не рвонули  :laugh:
   
Re: На Петра накинувся АТОвець  ;o

  зря ти так про своєго сіна...кравіначка он твой все ж таки... :weep:  ну пусть откосіл - пусть у мамкіной тітькі отсідєлся - но чєм он хуже 6у6ачкі ??
Бикуся, ти тупенька, не розумієш, що студент має відстрочку до кінця навчання?

Чи чого ти тут розсерликалася? Ти давай нам розказуй про свого підшмонькового Атошніка на електрокарі в кредит.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія