Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

чому я не співчуваю ФОПам :stop:

Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

ндса там ничтожные потери
тобто майже вся торгівля, громадське харчування, транспорт по суті виведені з оподаткування пдв,
а втрати бюджету "ничтожные"? і це ще якщо уявити що немає контрабасу...
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

НДС платит потребитель
При ЕН цепочка НДС обрывается на моменте приобретения единоналожником товара и становится на место потребителя
Т.ч. с т.з. ндса там ничтожные потери

Причем здесь уборщица?
И почему уборщицу не сравнивают с офшорной конторой зеленского?
Так есть петро в раде, пусть подаёт закон про офшоры. А для торговцев все ж элементарно, РРО и какой-то процент налога от выручки. Кого не устраивает - на общую.
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

тобто майже вся торгівля, громадське харчування, транспорт по суті виведені з оподаткування пдв,
а втрати бюджету "ничтожные"? і це ще якщо уявити що немає контрабасу...

Ну у вас есть статистика,  выкладывайте посмотрим

Контробас тоже на упрощенку повесим?


Кстати что-то президент перестал на таможнях видосики снимать,. Все? Уже везде расставил своих людей?
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

Так есть петро в раде, пусть подаёт закон про офшоры. А для торговцев все ж элементарно, РРО и какой-то процент налога от выручки. Кого не устраивает - на общую.

Пусть подает

Лучше всех на третью ЕН без ограничений по оборотам
И пусть все платят 5% с оборота, включая квартал
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

Ну у вас есть статистика,  выкладывайте посмотрим
Ні в кого не має і не може бути статистики, на те вони й спрощенці, щоб статистику не вести.
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

И пусть все платят 5% с оборота, включая квартал
тобто виробник палива 5%, зерна 5%, борошна ще 5%, хліба - теж 5%, і продавець батона 5%?
Не задофіга? Розумна людина пдв винайшла не просто так.
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

Якщо я не інспектор ДАІ мене не повинні хвилювати нетверезі водії?

Мені стоїть в горлі, що людина з оборотом 1 млн. на рік, платить 11 000 грн. податку. Стільки ж, скільки людина з доходом 55 000 на рік.
Це прикольно, хтось краде і каже - воно, що вам, в горлі стоїть? :pooh_lol:
Якщо використовувати вашу аналогію, то ви "до*бались" до нетверезого велосипедиста. В той час як нетверезі водії КАМАЗів вас зовсім не цікавлять. Не з того ви починаєте ;)
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

тобто виробник палива 5%, зерна 5%, борошна ще 5%, хліба - теж 5%, і продавець батона 5%?
Не задофіга? Розумна людина пдв винайшла не просто так.

Когда все перейдут на 3 группу налог можно будет снизить на 3%

Розумна придумала,  но лыжи не едут
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

БЛДЬ, тобто те, що будь який СУДДЯ, ПОЛІЦІЯНТ, ПРОКУРОР, НАРДЕП, ЧИНУША рівня района і вище мають статки в сотні разів більші, ніж вони могли навіть теоретично заробити вас не бентежить?
Ви вирішили почати з ФОПів? І саме таким методом? Відрубанням голови? Ню-Ню .....
Правдоборець, блдь  :lol:  :weep:  :K

Перелічені тобою мають статки завдяки тому, що  ФОПи є складова  частина корупції. Бо ФОПи зацікавлені у корупції як ніхто інший.
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

Розумна придумала,  но лыжи не едут
ну тоді можна до подушної податі повернутися,
нєнуашо? ще й економія на адмініструванні.
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:
Bmx

тобто майже вся торгівля, громадське харчування, транспорт по суті виведені з оподаткування пдв,
а втрати бюджету "ничтожные"? і це ще якщо уявити що немає контрабасу...

Давайте спочатку закриємо офшори кварталів, сивочолих гетьманів і  олігархів, а тоді негайно перейдемо до питання фопів.
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:
Bit

А для торговцев все ж элементарно, РРО и какой-то процент налога от выручки.
РРО увеличивает количество уплаченых налогов?
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

Давайте спочатку закриємо офшори кварталів, сивочолих гетьманів і  олігархів, а тоді негайно перейдемо до питання фопів.
Ніде в світі проблема з офшорами "кварталів" і "гетьманів" не вирішена. І податок на прибуток підприємств, який через офшори
оптимізується це в податкових доходах бюджету 9%, а ПДВ-50%. То з чого треба починати?
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

спостереження чисто суб'єктивні і на всеосяжність не претендують, але...

де я особисто зустрічав фопів:
1) кафе-ресторани - на чеках фопи не власники, наймані працівники чи взагалі мертві душі, яких використовують для зменшення оподаткування
2) магазини - на чеках фопи не власники, наймані працівники чи взагалі мертві душі, яких використовують для зменшення оподаткування
3) великі державні тенедери - учасники фопи, здебільше підставні персони, яких використовують для зменшення оподаткування та відмивання готівки
4) знайомі сина "айтішники" - по паперах фопи, фактично співробітники великих іт-контор, які уникають оподаткування фонду зп

де я мав би зустріти фопів, але маю справу просто з фізичними особами, які нікуя не оформлюють свою підприємницьку діяльність:
1) чоловік та жінка з рівненщини, які заготовлюють соління (огірки, помідори, баклажани, капусту, гриби, ...) та продають кожні вихідні в києві на ринку
2) прибиралки, які вже 20 років прибирають у мене (і не тільки у мене) в хаті кожного тижня
3) перукарші, які стрижуть мене, жінку та сина (і ще знайомих та незнайомих людей) вже років з 15

тобто жоден фоп, якого я зустрічав на життєвому шляху, не є підприємцем.
а жоден знайомий мені підприємець, якій надає дрібні послуги або постачає товар, не оформлений як фоп.

ну і останній, але кричущий факт - не може в одній країні на одній митній території продаватися один товар одночасно двома продавцями - один з пдв та другий без пдв - це ідіотизм вищого гатунку.

душевно  (tu)

в этой всей хне вокруг фопов меня больше всего удивляет, как люди за деревьями не видят леса.

хотят чтоб их ранжировали по группам но возмущаются, когда для подтверждения их оборотов их собираются фискализировать чтоб проверять.
 но иначе не может быть, когда ввели "упрощенку" для фопов, то в целом налоговая система усложнилась, ввели группы - опять в целом усложнилась (как контролировать ?), и так далее, путь в никуда, в бесконечное усложнение

диалектика-с

а надо глобально изменить налоговую систему, чтоб всьо было просто, унифицировано и жестко для всех

п.с. и таки да, без декларирования доходов для всех не получится
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:
Bmx

Ніде в світі проблема з офшорами "кварталів" і "гетьманів" не вирішена. І податок на прибуток підприємств, який через офшори
оптимізується це в податкових доходах бюджету 9%, а ПДВ-50%. То з чого треба починати?
Вирішується, погугліть BEPS.
Чомусь ні сивочолий гетьман  не спішив внормовувати законодавство, ні клоун не дуже рветься.

Та і логіка якась не дуже, якщо бюджет наповнюється в основному з доходів манюпасів, то є сенс з них же здерти ще більше. Навіщо чіпати сивочолих кварталівців, хто взагалі податків не платить.
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

бюджет наповнюється в основному з доходів манюпасів,
в основному не з доходів, а з витрат. і від того наскільки він наповнюється, залежать доходи пенсів та бюджетників.
Які поки що або бідують, або крадуть що погано для всіх.
Ще варто згадати, що не виробництво, а сфера послуг і надалі буде зростати, і саме там суцільні неплатники пдв.
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

Ти публічно брешеш.
Ты работал в Европе на стройке,СТО,стриг дома европейца , да теже жопомои ВСЕ получают наличкой без всяких РРО и тд и тп.
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:
Bit

Ще варто згадати, що не виробництво, а сфера послуг і надалі буде зростати, і саме там суцільні неплатники пдв.
для бюджета будет невыгодно если фопы будут платильщиками НДС
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

для бюджета будет невыгодно если фопы будут платильщиками НДС
З якого дива?
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

Ты работал в Европе на стройке,СТО,стриг дома европейца , да теже жопомои ВСЕ получают наличкой без всяких РРО и тд и тп.

Навіщо брешеш?
Приватний догляд це самозанятність. У Німеччині українські доглядачі працюють через фірми по догляду.

   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:
Bit

З якого дива?
например фоп купит машину для своих нужд, ндс вернут из бюджета и машину еще и в расходы пустит, бюджет ничего неполучит в виде налогов за целый год)


   
РРО увеличивает количество уплаченых налогов?

навпаки, можуть призвести до їх зменшення, оскільки частина фопів закриється або піде в тінь. але чиновнику це складно зрозуміти  :gigi:
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

Навіщо брешеш?
Приватний догляд це самозанятність. У Німеччині українські доглядачі працюють через фірми по догляду.
Ты достал своим брешеш, кроме Германии есть ещё много стран в Европе,  ходит кеш аж бегом и без всяких РРО.
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:
PAL

Якщо я не інспектор ДАІ мене не повинні хвилювати нетверезі водії?

Мені стоїть в горлі, що людина з оборотом 1 млн. на рік, платить 11 000 грн. податку. Стільки ж, скільки людина з доходом 55 000 на рік.
Це прикольно, хтось краде і каже - воно, що вам, в горлі стоїть? :pooh_lol:

мене одного бентежить той факт, що порівнюється зелене з мокрим?
пан різницю між оборотом та доходом уявляє?
й оборотом ДО 1млн, а чи був той 1 млн чи була 1 тис - державу не іпе, податок та ЄСВ маєшь сплатить
й те, що у випадку захворювання державу не їпе - маєш сплатить, а з соцстраху - хєр без солі?
шо відпустка - за свій рахунок?
шо податкогово кредиту на медицину та навчання "нє паложіна!"?
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

Якщо я не інспектор ДАІ мене не повинні хвилювати нетверезі водії?

Мені стоїть в горлі, що людина з оборотом 1 млн. на рік, платить 11 000 грн. податку. Стільки ж, скільки людина з доходом 55 000 на рік.
Це прикольно, хтось краде і каже - воно, що вам, в горлі стоїть? :pooh_lol:

  от дурбелик, з оборотом 1 млн. можна мати збитки на той самий млн. коли свині з'їдять змерзлі продукти
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

мене одного бентежить той факт, що порівнюється зелене з мокрим?
пан різницю між оборотом та доходом уявляє?
й оборотом ДО 1млн, а чи був той 1 млн чи була 1 тис - державу не іпе, податок та ЄСВ маєшь сплатить
й те, що у випадку захворювання державу не їпе - маєш сплатить, а з соцстраху - хєр без солі?
шо відпустка - за свій рахунок?
шо податкогово кредиту на медицину та навчання "нє паложіна!"?
(tu) у нас могут только ипать, кормить никто не обещал.
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

Ты достал своим брешеш, кроме Германии есть ещё много стран в Европе,  ходит кеш аж бегом и без всяких РРО.

Якщо мені не дають чек за товар, послугу, то я можу стати багатієм за раз, зателефонувавши у поліцію. Але ти брешеш про ходячий кеш. Ти вважаєш самозайнятість де ходе кеш.
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

Якщо мені не дають чек за товар, послугу, то я можу стати багатієм за раз, зателефонувавши у поліцію. Але ти брешеш про ходячий кеш. Ти вважаєш самозайнятість де ходе кеш.

  ти з якого мухосранську постиш?

   чек тобі і зараз випише будь-який ФОП і для цього непотрібне ніяке РРО
   
  ти з якого мухосранську постиш?

це ж емігрант  :laugh:  спитай його, скільки і де він податків сплачує  :lol:
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

мене одного бентежить той факт, що порівнюється зелене з мокрим?
пан різницю між оборотом та доходом уявляє?
й оборотом ДО 1млн, а чи був той 1 млн чи була 1 тис - державу не іпе, податок та ЄСВ маєшь сплатить
й те, що у випадку захворювання державу не їпе - маєш сплатить, а з соцстраху - хєр без солі?
шо відпустка - за свій рахунок?
шо податкогово кредиту на медицину та навчання "нє паложіна!"?
Оборот...доход да "какая разница?!"-пан палає "святым пралетарским гневом"...клеймит кулаков т.с. :lol:
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

Оборот...доход да "какая разница?!"-пан палає "святым пралетарским гневом"...клеймит кулаков т.с. :lol:
спитай у пала яка для нього особисто різниця між оборотом і доходом
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

например фоп купит машину для своих нужд, ндс вернут из бюджета и машину еще и в расходы пустит, бюджет ничего неполучит в виде налогов за целый год)
Класна ідея, але це так не працює.
   
Re: чому я не співчуваю ФОПам  :stop:

  ти з якого мухосранську постиш?

   чек тобі і зараз випише будь-який ФОП і для цього непотрібне ніяке РРО

А навіщо ти брешеш?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія