Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

порохоскоти проти України

порохоскоти проти України

зато "абыНеПорох".
надо бы, шоб Украину так ЙОПНУЛО, шоб дошло..

и шоб сдыхали под радосные видосики НеЛоха
   
Re: порохоскоти проти України

Порох стал бы вторым Лукашенко.  А мы этого не допустили. 
   
Re: порохоскоти проти України

Ну є ж записи де патріоти мріють хоч разок шмальнути градом по Києву.
   
Re: порохоскоти проти України

поросеботи позатягували язики в сраку свина сонцесяйного і мовчать
   
Re: порохоскоти проти України

Порошенко в прошлом Украины как её президент и не имеет шансов победить на президентство в будущем на выборах.
 Но не это ГЛАВНОЕ!
 Главное совершено другое!
 Главное- экономическое и политическое укрепление Украины,рост благосостояния большинства её граждан, уменьшени безработитц и рост населения вместо ей текущей убыли!
 НИКОМУ из власть имущих олигархата,НИКОМУ вне Украины абсолютно не нужно экономическое и политическое укрепление и усиление Украины!!!
 Оно  в буквальном смысле крайне необходимо самим украинцам!
И будущее украинцев в их собственных руках! НИКТО не блюдечке не принесёт им их успешное и качественное будущее!
 Нынешняя власть слаба по разным причинам.
 ПОЭТОМУ!
 Украинцам крайне необходимо ради своего и их детей будущего именно в Украине,объединиться и заставить власть принять большой пакет Законов освобождающих частную инициативу украинцев в ведении  Семейного бизнеса.микро.малог о и среднего бизнесов для производства товаров и услуг преимущественно на внутреннем рынке Украины!
   
Re: порохоскоти проти України

Порох стал бы вторым Лукашенко.  А мы этого не допустили. 
Аха, хотів би, був би.
   
Re: порохоскоти проти України

Черговий висер штабного.
   
Re: порохоскоти проти України

Черговий висер штабного.
не знав, що проходямимо штабний, дякую
   
Re: порохоскоти проти України

Черговий висер штабного.
А тебе какое дело до наших внутренних дел, пишущий через прокси? Чего  маскируешься?
 Кстати где географически ты сидишь?
   
Re: порохоскоти проти України

А тебе какое дело до наших внутренних дел, пишущий через прокси? Чего  маскируешься?
 Кстати где географически ты сидишь?
Ви що йобнулися? Коли це ---.telegrapher.volia.net став прокси?
   
Re: порохоскоти проти України

Ви що йобнулися? Коли це ---.telegrapher.volia.net став прокси?
Узнать местонахождение IP адреса или сайта
Введите IP адрес или домен
telegrapher.volia.n et
 Ну так где ты сидишь за клавой?
УЗНАТЬ
Домен telegrapher.volia.n et не резолвится.
Информация о домене:   Узнать
DNS параметры домена:   Узнать
   
Re: порохоскоти проти України

Зеленый брехливый штабной хуйлоскот кого-то еще пытается скотом обзывать :facepalm1:
   
Re: порохоскоти проти України

Узнать местонахождение IP адреса или сайта
Введите IP адрес или домен
telegrapher.volia.n et
 Ну так где ты сидишь за клавой?
УЗНАТЬ
Домен telegrapher.volia.n et не резолвится.
Информация о домене:   Узнать
DNS параметры домена:   Узнать
А ви точно з України що волю.кабель не знаєте?
   
Re: порохоскоти проти України
N88

Сцитеся прихильники певної політсили Пороха?
Правильно робите.
   
Re: порохоскоти проти України

Зеленый брехливый штабной хуйлоскот кого-то еще пытается скотом обзывать :facepalm1:
МраЗЕботы отрабатывают свой блин с лопаты.
   
Re: порохоскоти проти України

МраЗЕботы отрабатывают свой блин с лопаты.
  "Держи вора!!! кричит карманник в случае опасности... так и ты порохобот вопишь! Я уже подловил на  работе на подхвате порохоботами у  врагов Украины  ныне  лахтинцев за прокси!
 Это вам, порохоботам надо,чтобы дела в Украине шли всё хуже и хуже,чтобы сваливать  всё на Зеленского!
 Это вы,порохоботы,приписываете Зеленскому различные и немыслимые или выдумываете вины!
 Это вы, порохоботы,сразу после выборов стали усиленно раскалывать украинский социум на враждующие социальные группы проголосовавших за Зеленского и Порошенко!
 Это вы.порохоботы, сразу начали оскорблять,оговариваить,разнообразно  унижать тех,кто проголосовал за Зеленского,чтобы организовать это противостояние!
 Внутренние социальные распри и противостояние больших социальных групп по политическим мотивам всегда во вред Украине!
 И  настойчиво продолжаете вредить и гадить Украине!

   
Re: порохоскоти проти України

Ну є ж записи де патріоти мріють хоч разок шмальнути градом по Києву.
це не потрібно,  а от під час чергової мобілізації,  піду в військомат,  ходити по зебобікам,  нехай йдуть отримувати убд. , або  в турму
   
Re: порохоскоти проти України

отак, читайте вище - порохоскоти вже волають хуйло ввєді! :facepalm:
   
Re: порохоскоти проти України

бо у Львові не обрали Синютку :facepalm:
   
Re: порохоскоти проти України

тварі
   
Re: порохоскоти проти України

Черговий висер штабного.

Хтоб сумнівався? В цьому навіть ШАФРАН не сумнівається. Яка голосувала за Зеленого, навідміну від Косташа, який не нізакого не голосував.
   
Re: порохоскоти проти України

бо у Львові не обрали Синютку :facepalm:
Якраз судя з того ЄС змогло сколотити і перекупити депутів, коліця без садонегдника, то це не біда.


А от те що Ужгород не обрав Щадея а обрав Андієва, мене розтроїло.

Щнаєш за яку партію Щадей?
   
Re: порохоскоти проти України

бубочкп це Україна #
   
Re: порохоскоти проти України

бубочкп це Україна #
смішно, мразь?
   
Re: порохоскоти проти України

  "Держи вора!!! кричит карманник в случае опасности...
Самокритично. Так що там з воля.кабель? дивно в Україні цього провайдера не знать?
   
Re: порохоскоти проти України

Ні, я не думаю що вони так вже проти України
вони в жорсткій омані - і абсолютно щиро переконані що відстоюючи крісло для Кнуря одночасно відстоюють Україну
вони вже давно відкрито поставили знак дорівнювання між Кнурем і Україною
це люди, які легко піддаються навіюванню
вони не проти України, просто Україна без Кнуря у головному кріслі їм не потрібна і нецікава
   
Re: порохоскоти проти України

бубочкп це Україна #
хто таке казав?
   
Re: порохоскоти проти України

Ні, я не думаю що вони так вже проти України
вони в жорсткій омані - і абсолютно щиро переконані що відстоюючи крісло для Кнуря одночасно відстоюють Україну
вони вже давно відкрито поставили знак дорівнювання між Кнурем і Україною
це люди, які легко піддаються навіюванню
вони не проти України, просто Україна без Кнуря у головному кріслі їм не потрібна і нецікава
Дурницю ви городиде. Якби Україна без Порошенка була не цікава ніхто б не переймався тим горем що зараз чинить Україні Зеленський. Чекали б коли він доведе государство до ручки і горя б не знали. А так страшно бачити що кругом робиться і розуміти чим це може завершитися.
   
Re: порохоскоти проти України

зато "абыНеПорох".
надо бы, шоб Украину так ЙОПНУЛО, шоб дошло..

и шоб сдыхали под радосные видосики НеЛоха

Воно навіть не розуміє, наскільки тупо і жалюгідно виглядає з цим своїм "тільки порох, і ніхто інший!"
і яким огидним є його відкрите побажання загибелі Україні, яка відторгнула його улюбленого богоКнуря :bueee:

Кусь-кусь-кусь-кусь-кусь-кусь-кусь-кусь-кусь-кусь-кусь-кусь-кусь! Шоколад Лакмі від Рашен!
   
Re: порохоскоти проти України

Ні, я не думаю що вони так вже проти України
вони в жорсткій омані - і абсолютно щиро переконані що відстоюючи крісло для Кнуря одночасно відстоюють Україну
вони вже давно відкрито поставили знак дорівнювання між Кнурем і Україною
це люди, які легко піддаються навіюванню
вони не проти України, просто Україна без Кнуря у головному кріслі їм не потрібна і нецікава
маріюпольський порохоскот проходямимо хоче смерті українців, бо не обрали Синютку. До чого це любов?
   
Re: порохоскоти проти України

Дурницю ви городиде. Якби Україна без Порошенка була не цікава ніхто б не переймався тим горем що зараз чинить Україні Зеленський. Чекали б коли він доведе государство до ручки і горя б не знали. А так страшно бачити що кругом робиться і розуміти чим це може завершитися.
Я би повірила вашій щирості, якби ви так само переймалися горем яке чинив Україні Порошенко.
Мені теж страшно, але аж ніяк не було відчуття безпечності у період 14-19.
Щоразу серце стискалося з остраху коли це чьмо перло за кордон, адже усвідомлювала : не наші інтереси воно відстоює разом зі своїм клімкіним.
   
Re: порохоскоти проти України

 :facepalm: педрильная скотоферма во всей красе 
   
Re: порохоскоти проти України

маріюпольський порохоскот проходямимо хоче смерті українців, бо не обрали Синютку. До чого це любов?
ну це реально порохоскот - підвид зомбі, виведений з людської спільноти досить недавно.
Але ж серед них достатньо є і притомних людей, просто надто довірливих і нездатних до тверезої оцінки.
Колись протверезіють..Але не під примусом...
   
Re: порохоскоти проти України

Але ж серед них достатньо є і притомних людей, просто надто довірливих і нездатних до тверезої оцінки.
нема
   
Re: порохоскоти проти України

давайте так, Мирослава, якщо хоч один прихильник свина скаже, що проходямимо не правий, погоджусь, що є
   
Re: порохоскоти проти України

Я би повірила вашій щирості, якби ви так само переймалися горем яке чинив Україні Порошенко.
Мені теж страшно, але аж ніяк не було відчуття безпечності у період 14-19.
Щоразу серце стискалося з остраху коли це чьмо перло за кордон, адже усвідомлювала : не наші інтереси воно відстоює разом зі своїм клімкіним.
Перейматися горем що нібито було у минулому , нє ну я ж не зеб1л. Доречі коли Порошенко пер за кордон то якраз наші інтереси він і відстоював. Точно знаю.
   
Re: порохоскоти проти України

Якби Україна без Порошенка була не цікава ніхто б не переймався тим горем що зараз чинить Україні Зеленський. Чекали б коли він доведе государство до ручки і горя б не знали. А так страшно бачити що кругом робиться і розуміти чим це може завершитися.
Надо не  просто смотреть,тем самым позволяя Эеленскому делать в экономике то,что вам не нравиться!
 А коллективно препятствовать и воздействовать на власть,выдвигая ей требования принятия Законов,улучшающие  ситуацию в ту сторону.что вас устраивает! И добиваться их принятия!
   
Re: порохоскоти проти України

Порох стал бы вторым Лукашенко.  А мы этого не допустили. 
мляя, шо у вас в голове? Это ппц.
А ничего шо Порох спокойно отдал влась 3ебуину?
Тогда какой с него лукашенко.
А теперь посмотрите на выборы в Белоруси и на свиноцапии.
Может разницу все же увидите.
   
Re: порохоскоти проти України

Надо не  просто смотреть,тем самым позволяя Эеленскому делать в экономике то,что вам не нравиться!
 А коллективно препятствовать и воздействовать на власть,выдвигая ей требования принятия Законов,улучшающие  ситуацию в ту сторону.что вас устраивает! И добиваться их принятия!
Та що там з волєй? Ви не з України?Чи вас двоє і ліва нога не знає що робить права?
   
Re: порохоскоти проти України

Порох стал бы вторым Лукашенко.  А мы этого не допустили. 
мы - Николай 2?  :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія