Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Результати виборів в США 2020.

Re: Результати виборів в США 2020.

Таліби провели військовий парад в Кабулі зі зброєю подареною їм якимось іпанутим американцем Брендоном.

   
Re: Результати виборів в США 2020.
lab

що там? старий пердун спустив в каналізацію ще більше одного трильона тугриків).
   
Re: Результати виборів в США 2020.

що там? старий пердун спустив в каналізацію ще більше одного трильона тугриків).

То інвестиції в оновлення застарілої інфраструктури..... ніхто зараз крім урядів в інфраструктуру не інвестує......
   
Re: Результати виборів в США 2020.
lab

То інвестиції в оновлення застарілої інфраструктури..... ніхто зараз крім урядів в інфраструктуру не інвестує......
ага потрати мільярди на якийсь інтернет в єбенях то моцна інвестиція. та чорна вівця з юніона аж пищала від щастя на такий грандіозний розпил. лиш питання - звідки ці олені гроші візьмуть на "покращення"). Чекати на чергові покращення в оподаткуваннях)?
читаю коменти в ютьюбі на чергове покращення і щось крім let's go brandon, FJB і подібного не бачу радісних писків)
   
Re: Результати виборів в США 2020.

ага потрати мільярди на якийсь інтернет в єбенях то моцна інвестиція. та чорна вівця з юніона аж пищала від щастя на такий грандіозний розпил. лиш питання - звідки ці олені гроші візьмуть на "покращення"). Чекати на чергові покращення в оподаткуваннях)?
читаю коменти в ютьюбі на чергове покращення і щось крім let's go brandon, FJB і подібного не бачу радісних писків)

Ти трохи не в темі....... про безкоштовні садки та інтернет в їбенях - то трохи інший проект закону, і сума там більша...........
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ти трохи не в темі....... про безкоштовні садки та інтернет в їбенях - то трохи інший проект закону, і сума там більша...........

Та аби шось гавкнути....

   
Re: Результати виборів в США 2020.

Та аби шось гавкнути....

висер зробив, а змісту нуль....... він наїхав що закон це тіпа байденівське викидання грошей на вітер........ так от я і кажу що то не той закон, хоча я помилився - він і справді включа проведення інтернету у віддалені місця........ але все інше то виключно інвестиції в інфраструктуру..... ...

Останнє редагування: 16 листопада 2021 06:51:30 від Uki_
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Британия оказалась первой – не в Европе и не в НАТО, а вообще в мире – страной, которая решила отправить не деньги, не "одеяла", не летальное оружие (хотя и его тоже), а живых людей на донбасский фронт.
Ставки повышены: страна НАТО готова поставить на кон жизни своих военнослужащих в борьбе с агрессией хуйло.

Оперативна група до 600 британських військовослужбовців готова до розгортання в Україні через побоювання, що Росія готова почати війну.

Підрозділи SAS і парашутного полку були попереджені, що вони можуть бути відправлені в країну протягом декількох годин.

Підготовка відбувається після того, як начальники оборони та глава МІ-6 повідомили, що президент Росії Володимир хуйло представляє явну і реальну небезпеку для України та Заходу.
https://www.mirror.co.uk/news/world-news/british-special-forces-ready-deploy-25453247
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Байден поговорив з тов Ші
Говорили 3.5 години
Проривів нема

Як я вже говорив, мені здається, що наша відповідальність як лідерів Китаю та Сполучених Штатів полягає в тому, щоб конкуренція між нашими двома країнами не переросла в конфлікт, навмисний або ненавмисний. Просто пряма конкуренція.

Мені здається, що ми повинні встановити певні огорожі здорового глузду, щоб бути ясними та чесними там, де ми не погоджуємося, і працювати разом там, де перетинаються наші інтереси
, – сказав Байден, попросивши спілкуватися «чесно і прямо» щодо низки тем, які розглядаються. обговорення.

Говорили про Тібет, Тайвань, Ковід, глобальне потепління
Дальше буде...
   
Re: Результати виборів в США 2020.

 :D

Республіканська партія Вайомінга більше не визнаватиме депутата Ліз Чейні членом своєї партії, повідомляє Associated Press.

https://www.businessinsider.com/wyoming-gop-no-longer-recognize-liz-cheney-as-republican-2021-11
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ти трохи не в темі....... про безкоштовні садки та інтернет в їбенях - то трохи інший проект закону, і сума там більша...........
лучше расскажи о 700 ярдов из 1.2 трлн. 500 ярдов на инфру хоть грубо но расписали. а остаток покрыт мраком...
   
Re: Результати виборів в США 2020.

лучше расскажи о 700 ярдов из 1.2 трлн. 500 ярдов на инфру хоть грубо но расписали. а остаток покрыт мраком...

500 ярдів це нові витрати, 700 ярдів - це те що залишилось невитраченим з ковідного закону......
   
Re: Результати виборів в США 2020.

:D

Республіканська партія Вайомінга більше не визнаватиме депутата Ліз Чейні членом своєї партії, повідомляє Associated Press.
https://www.businessinsider.com/wyoming-gop-no-longer-recognize-liz-cheney-as-republican-2021-11
очень верное решение.
ещё бы демократы почистились от всяких АОС и прочих скводов... у США может появится шанс.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

500 ярдів це нові витрати, 700 ярдів - це те що залишилось невитраченим з ковідного закону......
интересует статья расходов а не покрытия этих расходов.
500 ярдов была смета - дороги, инфраструктура городов и т.д.
а куда пойдут остаток 700 ярдов неясно.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

очень верное решение.
ещё бы демократы почистились от всяких АОС и прочих скводов... у США может появится шанс.

Респам треба почиститись від Трампа та трампанзів, бо зараз у респів заправляють політику ідіоти типу Такера Карсона, який спить і бачить як злитись в екстазі з кацапами.

   
Re: Результати виборів в США 2020.

лучше расскажи о 700 ярдов из 1.2 трлн. 500 ярдов на инфру хоть грубо но расписали. а остаток покрыт мраком...

А скільки там довбойоб Трамп витратив на ідіотську стіну на кордоні з Мексикою?
То було велике крадівництво від Трампа, тупа витрата ресурсів, ніякої користі, та стіна вже почала розвалюватись, бо друзі Трампа крали як скажені, а Трамп відмазував їх від тюрми, як Бенсона.

Скільки відкатів отримав Трамп за розкрадання бюджентних коштів на тому великому крадівництві?
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Татус - я вопрос был не о Трампе а о 700 ярдов из 1.2 трлн. я уверен там должна быть смета или какое то объяснение.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Наскільки я розумію то подовження тих програм, які закладались ковідним законом......
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Наскільки я розумію то подовження тих програм, які закладались ковідним законом......
цікаво що там входило? якщо на інфру 500 ярдів, то 700 то більше 500 і то явно не інвестиції.
і ті нещасні 500 ярдів то на 10 років якшо я не помиляюсь.
а 700?? ковід ще 10 років буде
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Татус - я вопрос был не о Трампе а о 700 ярдов из 1.2 трлн. я уверен там должна быть смета или какое то объяснение.

Байден уже підписав цих $1.2 трлн  на інфраструктуру, качай закон із мережі
В законі все розписано - вивчай
Не тули свою тупизну на ФУП, пригожинець
   
Re: Результати виборів в США 2020.

 откуда столько агрессии.. простой вопрос. медиа не афишируют.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

цікаво що там входило? якщо на інфру 500 ярдів, то 700 то більше 500 і то явно не інвестиції.


Або перенаправили з якихось невиконаних програм по ковіду на інвестиції
   
Re: Результати виборів в США 2020.

откуда столько агрессии.. простой вопрос. медиа не афишируют.

Вибач, нічого особистого
Але ж ти сам питання якось по-добкінськи ставиш...
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Або перенаправили з якихось невиконаних програм по ковіду на інвестиції
так це покриття отих 500 ярдів з тих грошей що не використали на даний момент,  а не наступні періоди.. вони того не приховують. але ж вони не можуть покривати одні витрати іншими, тими що ще не сталися, то якесь безумства, то такс пейери будуть платити за ковід, а потім ковід піде на інфру??
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Вибач, нічого особистого
Але ж ти сам питання якось по-добкінськи ставиш...
в чому добкінкість я просто цікавлюся деталями. я нічого проти 500 ярдів не маю - все розписано. але 700 лишніх? сума 1.2 трильони
   
Re: Результати виборів в США 2020.

так це покриття отих 500 ярдів з тих грошей що не використали на даний момент,  а не наступні періоди.. вони того не приховують. але ж вони не можуть покривати одні витрати іншими, тими що ще не сталися, то якесь безумства, то такс пейери будуть платити за ковід, а потім ковід піде на інфру??

Можуть.... якщо законодавчо все оформлено......... якраз цей закон і дозволяв би невикористані кошти направити на інші програми....... але я спекулюю, я не розбирався в деталях......
   
Re: Результати виборів в США 2020.

 :D

Багаторічний депутат від Демократичної партії штату Техас Райан Гіллен оголосив у понеділок, що змінює партію та приєднується до Республіканської партії, заявивши, що його «фіскально-консервативні, про-бізнесові цінності та цінності на користь життя більше не відповідають сучасній Демократичній партії».

Про це Ґіллен заявив на прес-конференції разом із провідними республіканцями Техасу, включаючи губернатора Грега Ебботта, спікера палати представників Техасу Дейда Фелана та голову Республіканської партії Техасу Метта Рінальді.
44-річний Ґілєн був вперше обраний депутатом Техасу в 2002 році і представляє 31-й округ, який простягається на північ від округу Стар на кордоні з Мексикою до округу Атаскоса, на південь від Сан-Антоніо та приблизно в 200 милях на північ від рідного міста Гіллена, міста Ріо-Гранде. .

Округ населений переважно латиноамериканським и виборцями і традиційно голосував за демократів.

«Друзі, щось відбувається в Південному Техасі, і багато хто з нас зрозуміли, що цінності тих, хто живе у Вашингтоні, не є нашими цінностями, не є цінностями більшості техасців», – сказав Гіллен, «Ідеологія позбавлення коштів поліції, знищення нафтогазової промисловості та хаосу на нашому кордоні є катастрофічними для тих із нас, хто живе тут, у Південному Техасі».

   
Re: Результати виборів в США 2020.

Сенат штату Арізона не хоче передавати в суд документи по "аудиту" Cyber Ninjas
Суд 2 грудня прийме рішення про відповідальність Сенату за зневажливе відношення до Суду.
Аудит підтвердив перемогу Байдена на виборах в Арізоні.
https://www.businessinsider.com.au/arizona-audit-court-to-rule-contempt-charge-against-state-senate-2021-11
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Сенат штату Арізона не хоче передавати в суд документи по "аудиту" Cyber Ninjas
Суд 2 грудня прийме рішення про відповідальність Сенату за зневажливе відношення до Суду.
Аудит підтвердив перемогу Байдена на виборах в Арізоні.
https://www.businessinsider.com.au/arizona-audit-court-to-rule-contempt-charge-against-state-senate-2021-11

Я не знаю кто там что подтвердил но я бы ОЧЕНЬ хотел видеть реальный суд по этому делу.

это ещё одно большое разочарование в судебной системе Штатов. Что она страшно заролитизирована
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Татус - я вопрос был не о Трампе а о 700 ярдов из 1.2 трлн. я уверен там должна быть смета или какое то объяснение.

А чому не про Трампа? Тобі не цікаво скільки грошей витратили із бюджету на абсолютно непотрібну стіну, яка не виконує ніяких функцій і вже почала розвалюватись?  :-o
Мені, наприклад, цікаво на що довбойоб Трамп витратив мої податки, і скільки грошей вкрали його спільники, типу Беннона, і скільки відкатів отримав за це Трамп особисто.
Якщо там почати копати, то там можна накопати на декілька пожиттєвих сроків для Трампа і всіх його прихльобателів.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

блин все херня давай по новой  :facepalm1:
   
Re: Результати виборів в США 2020.

А чому не про Трампа? Тобі не цікаво скільки грошей витратили із бюджету на абсолютно непотрібну стіну, яка не виконує ніяких функцій і вже почала розвалюватись?  :-o
Мені, наприклад, цікаво на що довбойоб Трамп витратив мої податки, і скільки грошей вкрали його спільники, типу Беннона, і скільки відкатів отримав за це Трамп особисто.
Якщо там почати копати, то там можна накопати на декілька пожиттєвих сроків для Трампа і всіх його прихльобателів.

Татусик, розкажи нам різницю, чому полякам і литовцям потрібна стіна щоб захищатись від злочинців-нелегалів, а Америці не потрібна?
Поляки використали водомети, захистні загорожі, молодці, діють в правильному напрямку.

Але по твоему поляки теж повинні пустити до себе і в Европу півтора мільйона нелегалів як твій бідон з гівном зробив і це буде правильно?

Я розумію що ти думаеш про злочинців які лізуть через кордон що вони потенційно будуть виборцями твоеі комдемпартіі і вже одне це виправдовуе всі негативи, але в Америці зараз переважае протилежна думка.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Татусик, розкажи нам різницю, чому полякам і литовцям потрібна стіна щоб захищатись від злочинців-нелегалів, а Америці не потрібна?
Поляки використали водомети, захистні загорожі, молодці, діють в правильному напрямку.

Тому що ніяка стіна не зупинить нелегальних мігрантів
Це не я кажу, а Center for Migration and Development


Nobody Believes A Wall Will Stop Illegal Immigration - Forbes

Border crossers, and the wall that won't stop them - USA Today

Why the Wall Won't Work | Cato Institute

Here's why Trump's border wall won't work - AP News
і ще 29 млн посилань
Сам провір з допомогою Google

Якраз по цій причині Конгрес не давав Трампу грошей на стіну
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Тому що ніяка стіна не зупинить нелегальних мігрантів
Це не я кажу, а Center for Migration and Development

У поляків зупинила, в Америці теж зупинить. Полили пару раз водою, вже кажуть що хочуть назад додому.

Але ти ж на службі в хуйла який пхае нелегалів в Европу та Америку і використовуе іх як зброю проти заходу. Поток нелегалів можна зупинити за дав-три дні але бідон просто недіездатний і ним маніпулюють всякі аферисти навколо нього.

Навколо свого приватного палацу в Делавері бідон якраз почав будувати стіну, там вона напевно ефективна на відміну від кордону.

   
Re: Результати виборів в США 2020.

Вроді сьогодні Беннона будуть натягувати на суді за його відказ свідчити Конгресу по захвату Капітолія

"all hell is going to break loose tomorrow” сказав Беннон накануні захвату Капітолію
А в четвер, коли суд відібрав у нього паспорт тa наклав другі обмеження, він заявив що taking down the Biden regime і що єго переслідування  стане "the misdemeanor from hell” для Байдена, генпрокурора Гарланда та інших

Послухаємо, що він скаже на суді сьогодні.
Деякі вважають, що він свідчити проти Трампа не стане, і піде на нари
Трамп за своє життя кинув 3800 контракторів, які працювали на нього.
Кине і Беннона
   
Re: Результати виборів в США 2020.

У поляків зупинила, в Америці теж зупинить. Полили пару раз водою, вже кажуть що хочуть назад додому.

Але ти ж на службі в хуйла який пхае нелегалів в Европу та Америку і використовуе іх як зброю проти заходу. Поток нелегалів можна зупинити за дав-три дні але бідон просто недіездатний і ним маніпулюють всякі аферисти навколо нього.

Навколо свого приватного палацу в Делавері бідон якраз почав будувати стіну, там вона напевно ефективна на відміну від кордону.

Chako, ти не хочеш знати те, що за предєлами твоїх інструкцій (неважно -із Ольгіно, чи зроду сам такий дуб - багато кацапів, які живуть за кордоном, полюбляють Хуйло і його маріонетку Трампа)
Стіна Трампа це бутафорія, на яку його сторонники зібрали мізерні $25 млн, із яких Беннон вкрав біля мільйона

40% нелегалів прилітають в США авіацією - стіна не помєха
60% - це сезонні робітники, які шастають туди-сюди через прикордонні переходи на границі з Мексікою. Багато із них попадають в США і не шастають в Мексіку
Всякі другі латіноси пeрелізають через чи під стіною (в Ютубі є ролики).

Ціна стіни - біля $25 млрд
Конгрес послав Трампа нах з його ідеєю
А Трамп обіцяв стіну за рахунок Мексіки
Президент Мексіки також послав Трампа нах
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Таліби провели військовий парад в Кабулі зі зброєю подареною їм якимось іпанутим американцем Брендоном.

Скажите спасибо ипанутому Рыжему Фюреру, подписавшему с талибами капитуляцию.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Скажите спасибо ипанутому Рыжему Фюреру, подписавшему с талибами капитуляцию.

Vovchara не хоче знати про те, що Трамп хотів вивести всі війська із Афганістану до 15 січня - щоб Байдена (який прийняв владу 20 січня) поставити перед фактом
Генерали ледве переконали Трампа відізвати його указ
https://www.bbc.com/news/world-us-canada-54968200

Який кавардак був би тоді, Vovchara?

Дальше хронологія того, як Трамп зливав Афганістан талібам
https://www.factcheck.org/2021/08/timeline-of-u-s-withdrawal-from-afghanistan/
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Администрация в Белом Доме опять получила по мордам.

Их OSHA прекращает implementation и осуществление контроля за обязательной "вакцинацией" для предприятмй и организаций в стране, до окончательного судебного решения по этому вопросу.



   
Re: Результати виборів в США 2020.

Скажите спасибо ипанутому Рыжему Фюреру, подписавшему с талибами капитуляцию.

 :D

Ага, фурер був би довольний, що має таких послідовників, що так часто згадують про нього, - де треба, і де не треба.

Харошей дарогой ідйотє таваріщі!


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія