Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Результати виборів в США 2020.

Re: Результати виборів в США 2020.


Да шо вы говорите. Как то ты очень селективно обвиняешь.



groundhog на відміну від gianny не займався дегуманізацією та приниженнями опонента........ саме за це я пропонував вибачитись, а не за матюки
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Нормальный человек, даже если он не согласен с оппонентом и даже если он ошибся, в такой ситуации как минимум скажет, сорри я ошибся, файл есть и запись о которой идет спор присутствует. А не будет призывать к необоснованным извинениям на основании своей ошибки.

Я понимаю для тебя это сложно, но информирую тебя что в приличной дисскуссии именно так поступают.

Ага, так. Номер параграфу змінився просто........ Там пошук в тому фінальньму документі взагалі не працює ........... Мабуть чисто графіка все..... Як ти знайшов? перечитував все?  ;o
   
Re: Результати виборів в США 2020.

P.S. И уже если стучать модератору, то стучать на всех. А то у вас опять как то очень выборочно. Обкакались в споре и от злости настучали модератору.

Я хотів повідомити модератору ще до того парі за зафлуджування гілки особистими срачами....... але потім передумав, бо вся гілка така.......
А за образи я ніколи не стукаю......
   
Re: Результати виборів в США 2020.

дегуманізацією та приниженнями опонента

Я тебе привел его цитаты. Где ты там видишь гуманизм в отношении Джанни?
Это первое, во вторых у тебя нет ни каких моральных прав кого-то обвинять и осуждать, так как ты изначально принял сторону и ошибочно её поддерживал в этом споре. И когда вам тыкнули носом в вашу ошибку, вместо того что бы как нормальные люди признать её вы стучите на оппонента и продолжаете строить из себя целку.

Цитувати
Я хотів повідомити модератору ще до того парі за зафлуджування гілки особистими срачами.

Я надеялся что ты немного поумнеешь и станешь немного адекватнее, но увы, я ошибся.


   
Re: Результати виборів в США 2020.

  забанили одну сторону спора...
   
Re: Результати виборів в США 2020.

А ось тут Uki_  дегуманізації не побачив і модератору не повідомив  :D

Я не видел ни разу чтобы местные трампанзе

   
Re: Результати виборів в США 2020.

Я тебе привел его цитаты. Где ты там видишь гуманизм в отношении Джанни?
Это первое, во вторых у тебя нет ни каких моральных прав кого-то обвинять и осуждать, так как ты изначально принял сторону и ошибочно её поддерживал в этом споре. И когда вам тыкнули носом в вашу ошибку, вместо того что бы как нормальные люди признать её вы стучите на оппонента и продолжаете строить из себя целку.

Якби ти уважнішим був, то побачив би що спочатку я вважав що джанні виграв парі........
Я надеялся что ты немного поумнеешь и станешь немного адекватнее, но увы, я ошибся.(с)
   
Re: Результати виборів в США 2020.


Я надеялся что ты немного поумнеешь и станешь немного адекватнее, но увы, я ошибся.

Інша причина чому я мабуть і не буду повідомляти модератору за це в майбутньому - це якраз те що модер лише банить, а гілки не вичища від гівна непотемі......  Краще якби було навпаки.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

А ось тут Uki_  дегуманізації не побачив і модератору не повідомив  :D


От блін..... проскочило у нього, пропустив.......
Нажаль у джанні чи олі це пропустити неможливо.... там в кожному дописі як не суслік, так кенгуру
   
Re: Результати виборів в США 2020.

там в кожному дописі як не суслік, так кенгуру

І Бабак і Ховрах належать до сімейства Вивіркових, вони зовні доволі схожі так що можна і переплутати.

А ось коли Ольгу Тейлор постійно називають кОЛЯ, або прапорщик кОЛЯ, то тут вже цілком усвідомлена образа. І пропустити це точно неможливо. Але ти пропускаєш.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

І Бабак і Ховрах належать до сімейства Вивіркових, вони зовні доволі схожі так що можна і переплутати.

А ось коли Ольгу Тейлор постійно називають кОЛЯ, або прапорщик кОЛЯ, то тут вже цілком усвідомлена образа. І пропустити це точно неможливо. Але ти пропускаєш.

я і на дегуманізацію та приниження навіть в мою адресу не звертав уваги....... залишав на совісті автора....... поки не з'явилась нагода запропонувати вибачитись за це......
ну не хотять вибачатись і не треба......
просто я вважаю що вся ця отрута і образи заважають нормальній дискусії..... от і все.......
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Якби ти уважнішим був, то побачив би що спочатку я вважав що джанні виграв парі........
Я надеялся что ты немного поумнеешь и станешь немного адекватнее, но увы, я ошибся.(с)

Я не имею претензий к твоему мнению. Ты можешь считать как тебе кажется правильным и можешь это мнение менять хоть десять раз на день. Я не о споре, я говорю о том что ты не признаешь свою ошибку а продолжаешь демагогию и словоблудие. Когда можно и нужно просто сказать - я ошибся.

Я думаю что твои извинения Джанни особенно и не нужны, но они показали бы тебя как адекватного человека.

И как правильно пишет Амиран, почему-то вы очень выборочно и однобоко видите "приниження" и "образи"



Останнє редагування: 5 листопада 2021 17:37:00 від Valentyn
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Я не имею претензий к твоему мнению. Ты можешь считать как тебе кажется правильным и можешь это мнение менять хоть десять раз на день. Я не о споре, я говорю о том что ты не признаешь свою ошибку а продолжаешь демагогию и словоблудие. Когда можно и нужно просто сказать - я ошибся.


ще раз
Ось моє визнання.....
Ага, так. Номер параграфу змінився просто........ Там пошук в тому фінальньму документі взагалі не працює ........... Мабуть чисто графіка все..... Як ти знайшов? перечитував все?  ;o


Останнє редагування: 5 листопада 2021 17:44:59 від Uki_
   
Re: Результати виборів в США 2020.

И как правильно пишет Амиран, почему-то вы очень выборочно и однобоко видите "приниження" и "образи"

Бо інтенсивність та кількість тих образ на порядки вища ......
   
Re: Результати виборів в США 2020.

ще раз
Ось моє визнання.....

"Ага, так" вот это визнання?!  Тогда вот это моє визнання твоего  визнання - "а...."
   
Re: Результати виборів в США 2020.

"Ага, так" вот это визнання?!  Тогда вот это моє визнання твоего  визнання - "а...."

I'm fine with that
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Бо інтенсивність та кількість тих образ на порядки вища ......

Ты хоть себя читаешь,  когда пишешь?  "Інтенсивність та кількість"  :facepalm:

Сейчас мы будем считать кто и сколько раз кого образив. И попросим модераторов что бы они открыли для каждого персональный счет. Может ты захочешь вместо модераторов учет вести? Одного я точно знаю. Можешь ему предложить.

Будем считать кого забанить по количеству и силе "образ".  Единственное нужно сделать ранжир по степени обидности образ. Одно "ТП" эквивалентно десяти "мудакам" и пяти "кацапам"
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Нормальный человек, даже если он не согласен с оппонентом и даже если он ошибся, в такой ситуации как минимум скажет, сорри я ошибся, файл есть и запись о которой идет спор присутствует. А не будет призывать к необоснованным извинениям на основании своей ошибки.

Я понимаю для тебя это сложно, но информирую тебя что в приличной дисскуссии именно так поступают.

P.S. И уже если стучать модератору, то стучать на всех. А то у вас опять как то очень выборочно. Обкакались в споре и от злости настучали модератору.

Разумеется я нормальный человек и признаю что в финальном файле параграф есть, просто его перенумеровали и поиск не работает почему-то.
От этого не меняется суть параграфа, в котором чёрным по белому написано не что "аудит нашёл мёртвых голосовавших",
а что "аудит нашёл голосовавших, помеченных в базе Мелиссы как умерших".
Спор же был о том что "аудит нашёл мёртвых голосовавших".
Так что Джанни правильно самозабанился.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ты хоть себя читаешь,  когда пишешь?  "Інтенсивність та кількість"  :facepalm:

я висловлюю своє спостереження, які з цим проблеми?

Сейчас мы будем считать кто и сколько раз кого образив. И попросим модераторов что бы они открыли для каждого персональный счет. Может ты захочешь вместо модераторов учет вести? Одного я точно знаю. Можешь ему предложить.

Будем считать кого забанить по количеству и силе "образ".  Единственное нужно сделать ранжир по степени обидности образ. Одно "ТП" эквивалентно десяти "мудакам" и пяти "кацапам"

Звичайно можна і порахувати....... просто різниця настільки шалена, що і без рахування це видно......
   
Re: Результати виборів в США 2020.

я висловлюю своє спостереження, які з цим проблеми?

Звичайно можна і порахувати....... просто різниця настільки шалена, що і без рахування це видно......

Я думаю ольгинским троллям платят повышенный коэффициент за количество оскорблений.
Hate language - это их основной принцип.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ги-ги!
https://24tv .ua/ssha-sotni-prihilnikiv-konspirologichnogo-ruhu-2-dni-chekali_n1787267

У США сотні прихильників конспірологічного руху 2 дні чекали появи покійних Кеннеді

В американському штаті Даллас 1 листопада зібралися сотні прихильників конспірологічного руху QAnon. Вони 2 дні чекали на вулиці на появу покійних батька та сина Кеннеді.

Джерело: The Daily Beast

За версією конспірологів, покійні Джон Кеннеді та Джон Кеннеді-молодший мали повернути до влади ексочільника США Дональда Трампа.

Присутні вірили, що Джон Кеннеді-молодший інсценував свою смерть в авіакатастрофі 1999 року. Тож, люди чекали, що покійний політик повернеться, щоб балотуватися на посаду віцепрезидента Трампа.

Що відомо про смерть Джона Кеннеді-молодшого?
Катастрофа літака Джона Кеннеді-молодшого сталася 16 липня 1999 року. Невеликий приватний літак Piper PA-32R-301 Saratoga IIruen впав о 21:41 в Атлантичний океан. Сталося це неподалік острова Мартас-Він'ярд (Массачусетс). В авіакатастрофі загинули сам Джон Кеннеді-молодший, його дружина та сестра дружини.
Коли Кеннеді не з'явилися, натовп не розійшовся. Натомість активісти руху озвучили новий прогноз про те, що низка мертвих американських знаменитостей постануть перед глядачами концерту Rolling Stones, який пройшов у Далласі у вівторок, 2 листопада. Але цього також не сталося.

Разом із тим деякі активісти стверджували, що ніби бачили:

актора Робіна Вільямса, який у 2014 році наклав на себе руки,
померлого від серцевого нападу у 2005 році стендап-коміка Річарда Прайора.
Наразі прихильники Qanon вже розійшлися.

Що відомо про рух QAnon
Джерело: Вікіпедія

Це відомий американський конспірологічний рух, який об'єднує прихильників поширеної в США конспірологічної теорії.
Прихильники руху вірять, що президент США Дональд Трамп збирається викрити гігантську міжнародну схему сексуальної експлуатації маленьких дітей, до якої причетні лідери Демократичної партії США, що поклоняються сатані.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

я висловлюю своє спостереження, які з цим проблеми?

Звичайно можна і порахувати....... просто різниця настільки шалена, що і без рахування це видно......

та ти типовий лівак hypocrite and you know it whatever you say

the only reason you haven't been called out yet is that the audience of this forum are quite old "homo-sovieticus-vulgaris" with pretty low moral and ethical standards, better say no standards whatsoever - quite like you are

вернути носа від обзивання прихильників Бідона і не помічати тон лайна котре тут виливали на протилежний табір

ну я не здивований
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Разумеется я нормальный человек и признаю что в финальном файле параграф есть, просто его перенумеровали и поиск не работает почему-то.
От этого не меняется суть параграфа, в котором чёрным по белому написано не что "аудит нашёл мёртвых голосовавших",
а что "аудит нашёл голосовавших, помеченных в базе Мелиссы как умерших".
Спор же был о том что "аудит нашёл мёртвых голосовавших".
Так что Джанни правильно самозабанился.

Вот первая цитата Джанни:

Цитувати
странно, аудит в аризоне выявил 200 покойников, которые проголосовали за биде. ты это о них?

Вот твои цитаты

Цитувати
Аудит не выявил никаких "покойников".

Цитувати
Согласен если ты на месяц самозабанишься если не покажешь цитату аудита про "мертвых выборщиков"

И вот еще одна ключевая цитата от тебя:

Цитувати
Давай цитату про покойников, я согласен на самозабан.

Тебе её привели. Ты сначала, вместе с Uki пытался соскочить на основании якобы отсутствия этой цитаты в "окончательном отчете" но когда вам тыкнули вы настучали модераторам и сейчас продолжаете заниматься словоблудием.

И кстати у меня вопрос, а как должны ещё по вашему аудиторы проверить что "мертвые голосовали"  Спросить у них? Так это не представляется возможным. Опубликовать в приложении к отчету сертификат о смерти?  Это нарушение прайвеси. Да и ни кто не будет этого делать ради 200 голосов и уж тем более ради того что бы убедить таких людей как ты.

Они нашли бюллетени от людей которые по состоянию на день перед выборами в системе значились умершими. Система учитывает людей умершими на основе данных, в том числе от, цитирую : Social Security Administration Master Death List.

Джанни прав, ты и  Uki нет. Все отстальное демагогия и словоблудие.




   
Re: Результати виборів в США 2020.

та ти типовий лівак hypocrite and you know it whatever you say

От я завжди спостерігаю як так звані "праві" обвинувачують суперників у айдентиті політикз, зате самі нікого не обійдеть щоб не повісити якогось ярлика...... мені особисто пох хто і куди мене причисля......... і взагалі дискусія не про мене....... просто опоненти постійно зводять її на особистий срач..........

the only reason you haven't been called out yet is that the audience of this forum are quite old "homo-sovieticus-vulgaris" with pretty low moral and ethical standards, better say no standards whatsoever - quite like you are

вернути носа від обзивання прихильників Бідона і не помічати тон лайна котре тут виливали на протилежний табір

ну я не здивований

та мені пох все те лайно з обог сторін, просто була нагода запропонувати форумчанину припинити цей цикл, от я нею і скористався.......
   
Re: Результати виборів в США 2020.


Тебе её привели. Ты сначала, вместе с Uki пытался соскочить на основании якобы отсутствия этой цитаты в "окончательном отчете" но когда вам тыкнули вы настучали модераторам и сейчас продолжаете заниматься словоблудием.

И кстати у меня вопрос, а как должны ещё по вашему аудиторы проверить что "мертвые голосовали"  Спросить у них? Так это не представляется возможным. Опубликовать в приложении к отчету сертификат о смерти?  Это нарушение прайвеси. Да и ни кто не будет этого делать ради 200 голосов и уж тем более ради того что бы убедить таких людей как ты.

Они нашли бюллетени от людей которые по состоянию на день перед выборами в системе значились умершими. Система учитывает людей умершими на основе данных, в том числе от, цитирую : Social Security Administration Master Death List.

Джанни прав, ты и  Uki нет. Все отстальное демагогия и словоблудие.

ти практично все перебрехав......... .
я з самого початку казав що Джанні виграв парі......... якщо не будуть наведені докази того що данні з Мелісси невірні .........
потім коли groundhog сказав що в фінальному репорті того параграфу нема - то я завантажив його та спробував шукати за ключовими словами, і справді не знайшов....
не знайшов то відповідно і визнав перемогу groundhog ..... я на той момент не знав що в репорті пошук не працює.....
коли джанні захистився і показав той параграф вже під іншим номером....... то я зразу визнав що все вертається назад на початкову позицію......
Тобто моє кінцеве рішення що Джанні таки виграв парі. Те що groundhog не приймає моє рішення - це вже його справи......
   
Re: Результати виборів в США 2020.

ти практично все перебрехав......

Ну и как можно с тобой разговаривать без матюков?  Нормальный человек просто не сможет. Тебе что все твои цитаты привести?

То ты признал, а потом не смог найти и не признал, а потом нашел и опять признал. А в момент непризнания ты призвал извиняться, и успел модератору настучать.

Я умываю руки. Я признаю, что вас в этом споре мне не победить, у вас больше опыта в демагогии.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

демагогия это любимое оружие левачьков.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ги-ги!
https://24tv .ua/ssha-sotni-prihilnikiv-konspirologichnogo-ruhu-2-dni-chekali_n1787267

У США сотні прихильників конспірологічного руху 2 дні чекали появи покійних Кеннеді

В американському штаті Даллас 1 листопада зібралися сотні прихильників конспірологічного руху QAnon. Вони 2 дні чекали на вулиці на появу покійних батька та сина Кеннеді.

Джерело: The Daily Beast

За версією конспірологів, покійні Джон Кеннеді та Джон Кеннеді-молодший мали повернути до влади ексочільника США Дональда Трампа.

Присутні вірили, що Джон Кеннеді-молодший інсценував свою смерть в авіакатастрофі 1999 року. Тож, люди чекали, що покійний політик повернеться, щоб балотуватися на посаду віцепрезидента Трампа.

Що відомо про смерть Джона Кеннеді-молодшого?
Катастрофа літака Джона Кеннеді-молодшого сталася 16 липня 1999 року. Невеликий приватний літак Piper PA-32R-301 Saratoga IIruen впав о 21:41 в Атлантичний океан. Сталося це неподалік острова Мартас-Він'ярд (Массачусетс). В авіакатастрофі загинули сам Джон Кеннеді-молодший, його дружина та сестра дружини.
Коли Кеннеді не з'явилися, натовп не розійшовся. Натомість активісти руху озвучили новий прогноз про те, що низка мертвих американських знаменитостей постануть перед глядачами концерту Rolling Stones, який пройшов у Далласі у вівторок, 2 листопада. Але цього також не сталося.

Разом із тим деякі активісти стверджували, що ніби бачили:

актора Робіна Вільямса, який у 2014 році наклав на себе руки,
померлого від серцевого нападу у 2005 році стендап-коміка Річарда Прайора.
Наразі прихильники Qanon вже розійшлися.

Що відомо про рух QAnon
Джерело: Вікіпедія

Це відомий американський конспірологічний рух, який об'єднує прихильників поширеної в США конспірологічної теорії.
Прихильники руху вірять, що президент США Дональд Трамп збирається викрити гігантську міжнародну схему сексуальної експлуатації маленьких дітей, до якої причетні лідери Демократичної партії США, що поклоняються сатані.

почему я этой херни нигде не вижу и только упоротые леваки её приносят и приносят на лопате?
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Вот первая цитата Джанни:

Вот твои цитаты

И вот еще одна ключевая цитата от тебя:

Тебе её привели. Ты сначала, вместе с Uki пытался соскочить на основании якобы отсутствия этой цитаты в "окончательном отчете" но когда вам тыкнули вы настучали модераторам и сейчас продолжаете заниматься словоблудием.

И кстати у меня вопрос, а как должны ещё по вашему аудиторы проверить что "мертвые голосовали"  Спросить у них? Так это не представляется возможным. Опубликовать в приложении к отчету сертификат о смерти?  Это нарушение прайвеси. Да и ни кто не будет этого делать ради 200 голосов и уж тем более ради того что бы убедить таких людей как ты.

Они нашли бюллетени от людей которые по состоянию на день перед выборами в системе значились умершими. Система учитывает людей умершими на основе данных, в том числе от, цитирую : Social Security Administration Master Death List.

Джанни прав, ты и  Uki нет. Все отстальное демагогия и словоблудие.

Я не утверждал СНАЧАЛА что этого нет в финальном отчёте. Это выплыло потом, когда я не смог найти там эту фразу.
Я с самого начала знал что этот "аудит" - полная лажа, потому что его уже обсуждали, поэтому и предложил спор.
Разумеется я имел ввиду настоящих покойников, а не "людей, помеченных в базе Мелиссе, как покойники".
Надеюсь разница понятна или нужно дальше разжёвывать?
Как должны были проверить живые это люди или нет? Что за детский вопрос? Я сам могу проверить почти кого угодно за 30 баксов.
А тут контора, которой ГОПы заплатили миллионы баксов из бюджета, и не смогла найти ни одного проголосовавшего покойника...



   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ну и как можно с тобой разговаривать без матюков?  Нормальный человек просто не сможет. Тебе что все твои цитаты привести?

То ты признал, а потом не смог найти и не признал, а потом нашел и опять признал. А в момент непризнания ты призвал извиняться, и успел модератору настучать.


Так і розсуджують...... беруть до купи аргументи обох сторін та зважують ......  як з'являється додаткова інформація то рішення переглядається..... .

Модератору я не повідомляв......... якщо це не в'яжеться з твоїми уявами, то це твої проблеми........
   
Re: Результати виборів в США 2020.

почему я этой херни нигде не вижу и только упоротые леваки её приносят и приносят на лопате?

А где тебе нужно увидеть эту херню? На Фокс Ньюз?
Например британская пресса подойдёт:
https://www.independent.co.uk/news/qanon-jfk-junior-trump-2024-b1949713.html
?
   
Re: Результати виборів в США 2020.

здесь интересно про отношения игоря данченко и долана... похоже, что так называемое досье состряпали клинтоновские оперативники в сотрудничестве с русскими спецслужбами...
https://nypost.com/2021/11/05/clinton-crony-charles-h-dolan-jr-takes-center-stage-in-latest-durham-indictment/

Дуже протрампіздське джерело
Я б постіснявся на таке посилатися
Але будемо слідкувати
Там є за чим
хуйло рилом в болото - та хоч із яких джерел
Дякую, gianni

In 2017, the New York Post was reported to be the preferred newspaper of U.S. president Donald Trump
The Post had promoted Trump's celebrity since at least the 1980s
In October 2020, the Post endorsed Trump for re-election, citing his "promises made, promises kept" policy.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

я і на дегуманізацію та приниження навіть в мою адресу не звертав уваги....... залишав на совісті автора....... поки не з'явилась нагода запропонувати вибачитись за це......
ну не хотять вибачатись і не треба......
просто я вважаю що вся ця отрута і образи заважають нормальній дискусії..... от і все.......

Укі, ми чудово знаємо твою натуру, не перший рік ти на форумі. До твоєї амністії  тут ніхто модераторам одне на одного не стукав. А як ти з'явився так пішли бани, причому як влучно помітив Алі бани в одну сторону. Але ти дивись, Вовчара, Джанні і Тейлор теж знають де знаходиться кнопка Доповідь. Згадай за що тебе відправили в Ніколи і подумай як довго ти сам зможеш протриматися в академічному стилі спілкування, поки не зірвешся на звичайне для тебе хамство. А окрім того не підставляй своїх однодумців, яких теж можуть почати банити за ''Трампанзе, кОЛЮ, ТП, гуануса, гандонів'' і так далі.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Укі, ми чудово знаємо твою натуру, не перший рік ти на форумі. До твоєї амністії  тут ніхто модераторам одне на одного не стукав. А як ти з'явився так пішли бани, причому як влучно помітив Алі бани в одну сторону. Але ти дивись, Вовчара, Джанні і Тейлор теж знають де знаходиться кнопка Доповідь.

твої пінкертонівські здібності нікудишні, адже ти не взяв навіть до уваги що разом зі мною розбанено було пів-форуму........  А якщо ще й взяти до уваги що саме з тієї амністії почалась досить інтенсивна модерація - то і взагалі всі твої теорії розсипаються в порошок......
Тобто той факт що не банили до того абсолютно не означа що не стукали......
Той факт що банять зараз абсолютно не означа що стукають...... а якщо навіть і стукають то ти ніколи не зможеш вичислити хто...... бо можливо вони стукали і до амністії, просто тоді не було такої інтенсивної модерації.........

Отже твої детективні висновки нічого не варті.......

Згадай за що тебе відправили в Ніколи і подумай як довго ти сам зможеш протриматися в академічному стилі спілкування, поки не зірвешся на звичайне для тебе хамство. А окрім того не підставляй своїх однодумців, яких теж можуть почати банити за ''Трампанзе, кОЛЮ, ТП, гуануса, гандонів'' і так далі.

Я проти банів взагалі..... я за те щоб вичищали з гілок повідомлення, в яких крім особистих образ нема більше нічого......... і лише такі........ ну можливо на розсуд модератора також варто банити, тих хто незважаючи на попередження продовжує генерувати беззмістовні лайливі повідомлення....... ... виключно за флуд, а не за образи
   
Re: Результати виборів в США 2020.


Що відомо про рух QAnon
Джерело: Вікіпедія

Це відомий американський конспірологічний рух, який об'єднує прихильників поширеної в США конспірологічної теорії.
Прихильники руху вірять, що президент США Дональд Трамп збирається викрити гігантську міжнародну схему сексуальної експлуатації маленьких дітей, до якої причетні лідери Демократичної партії США, що поклоняються сатані.

Відомо те, що Олєчка, Валентин, Вовчара, Трамп і прочая хуєта дуже полюбляють Qanon
Але о вкусах нє спорят
Хтось антивакс, хтось Qanon
Вони майже блізнєци
Я підозрюю, що Qanon підсилили грошима із Кремля
   
Re: Результати виборів в США 2020.

твої пінкертонівські здібності нікудишні, адже ти не взяв навіть до уваги що разом зі мною розбанено було пів-форуму........  А якщо ще й взяти до уваги що саме з тієї амністії почалась досить інтенсивна модерація - то і взагалі всі твої теорії розсипаються в порошок......
Тобто той факт що не банили до того абсолютно не означа що не стукали......
Той факт що банять зараз абсолютно не означа що стукають...... а якщо навіть і стукають то ти ніколи не зможеш вичислити хто...... бо можливо вони стукали і до амністії, просто тоді не було такої інтенсивної модерації.........

Отже твої детективні висновки нічого не варті.......

Я проти банів взагалі..... я за те щоб вичищали з гілок повідомлення, в яких крім особистих образ нема більше нічого......... і лише такі........ ну можливо на розсуд модератора також варто банити, тих хто незважаючи на попередження продовжує генерувати беззмістовні лайливі повідомлення....... ... виключно за флуд, а не за образи

А я считаю что ольгинскую бригаду во главе с "Олей" давно пора выгнать на хрен с украинского форума.
Тем более что этого "Олю" уже не раз ловили на том, что он забывал переключать vpn и писал из разных стран в течении суток.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Відомо те, що Олєчка, Валентин, Вовчара, Трамп і прочая хуєта дуже полюбляють Qanon
Але о вкусах нє спорят
Хтось антивакс, хтось Qanon
Вони майже блізнєци
Я підозрюю, що Qanon підсилили грошима із Кремля

Образи фупівців + матірщина.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

почему я этой херни нигде не вижу и только упоротые леваки её приносят и приносят на лопате?

А подивись ось тут у всій красі і насолоджуйся
https://youtu.be/rGdm386TRnY
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Укі, ми чудово знаємо твою натуру, не перший рік ти на форумі. До твоєї амністії  тут ніхто модераторам одне на одного не стукав. А як ти з'явився так пішли бани, причому як влучно помітив Алі бани в одну сторону. Але ти дивись, Вовчара, Джанні і Тейлор теж знають де знаходиться кнопка Доповідь. Згадай за що тебе відправили в Ніколи і подумай як довго ти сам зможеш протриматися в академічному стилі спілкування, поки не зірвешся на звичайне для тебе хамство. А окрім того не підставляй своїх однодумців, яких теж можуть почати банити за ''Трампанзе, кОЛЮ, ТП, гуануса, гандонів'' і так далі.

О, привіт!
Перший раз з тобою згодний
Треба спілкуватися цивільно
Поваги, звичайно нема, але без образ
Як я
Олєчка бреше так, що аж гай гуде
А вона мені всеодно наравиця
гіанні - коли збреше (а це майже постійно) також наравиця

Так що - як не на зарплаті від хуйло контор (та навіть і на) приємніше спілкуватись без генітальних посилань
Проінструктуй своїх, якщо можеш
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Образи фупівців + матірщина.

 (tu)  (tu)  (tu)

Спочатку здав Толстолобіка структурам ФСБ, тепер стучішь на ФУП?
Привичка - вторая натура
PS
Трамп - не фупівець
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія