Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А навіщо робити тести на ковід.?

А навіщо робити тести на ковід.?

Хтось може пояснити ?
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

если бюджетник и хочется херней пострадать месяцок за бюджетный кошт
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

йобнутые
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

Хтось може пояснити ?
При виявленої пневмонії з часом може знадобитися госпіталізація, треба вияснити є вірус чи ні.
Якщо нема, госпіталізують у терапію, якщо є - у інфекційне відділення. Так пояснював сімейний лікар.
При важкому перебігу хвороби лікування просто пневмонії відрізняється від лікування ковіду, я так розумію. Хоча, якщо робили КТ, а там показало скло як при ковіді, все одно лікують по протоколу ковіду.
Ну і в ковідних відділеннях медперсонал ходить у захисних костюмах.
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

Я ще півроку назад пояснювала, що тести неточні. І що в даних умовах треба автоматично підозрювати ковід за умовчанням.

Разом з тим в Україні дибільні правила, що треба позитивний тест, щоб отримати лікарняний чи призначення на певні тести (із розповідей родича). Його тест був негативним і не дали лікарняне, а СТ-скан показав класичний ковід на легенях. На той момент він уже почувався краще і пішов на роботу.
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

Тому що люди бувають відповідальні. Якщо контактують по роботі, то мусять для себе мати гарантію, що біля них ніхто не постраждає.
Бачила сьогодні старшого пана, що здавав тест, бо погано себе чує. Може йому легше буде, як дізнається, що тест негативний.
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

Розбаньте Веру, вона все пояснить.
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

В офисе заболело 8 человек после похода на ДР, схожие симптомы, у 4-х ПЛР-тест+, у 4-х -
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

1. Тести недостовірні. Це м*яко кажучи.
2. Хіба не некопичилось у медиків фактажу робити діагноз за симптомами ?
3.  Який  сенс ганяти людей по лікарнях і чергах , якщо вони   не мають критичного стану ? Щоб  він став критичним і люди нахваталися більше infection dose ?
     Може краще полежати дома в ізоляції і спілкуватись з лікарем по телефону ? Краще ж буде для всіх.

То повторюю питання. Який сенс в цих тестах, які часто фальшивлять ? Крім бізнесу на них ?
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

При виявленої пневмонії з часом може знадобитися госпіталізація, треба вияснити є вірус чи ні.

Якщо у вас уже пневмонія, то вірусу у вас вже точно немає, а лише його рештки. Пневмонія та інші ускладнення розвиваються внаслідок імунної відповіді організму, коли сам вірус вже загинув і якраз припинив блокувати цю імунну відповідь.
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

1. Тести недостовірні. Це м*яко кажучи.
2. Хіба не некопичилось у медиків фактажу робити діагноз за симптомами ?
3.  Який  сенс ганяти людей по лікарнях і чергах , якщо вони   не мають критичного стану ? Щоб  він став критичним і люди нахваталися більше infection dose ?
     Може краще полежати дома в ізоляції і спілкуватись з лікарем по телефону ? Краще ж буде для всіх.

То повторюю питання. Який сенс в цих тестах, які часто фальшивлять ? Крім бізнесу на них ?

Мне врач так и сказала - диагноз по клинической картине. А тест не надо - только измучаете себя, на лечение он не влияет.

Я после выписки через какое-то время все же сделаю, чтоб знать, могу ли общаться с семьей без опасения их заразить. Ну и на антитела.
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

В офисе заболело 8 человек после похода на ДР, схожие симптомы, у 4-х ПЛР-тест+, у 4-х -

Про що і мова.

50 на 50. То який сенс в них ?
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

у мене сусід хворіє, симптоми всі ковідні, а тест негативний
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

у мене сусід хворіє, симптоми всі ковідні, а тест негативний

Дякую за підтвердження тези теми.
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

Людась, у тебе є ще якась робота крім ФУПу?
Ім'я користувача:ЛюдасДата реєстрації:7 червня 2005 10:01:00Повідомлень:174 253 (~31 в день)Вік:не зазначений
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

Людась, у тебе є ще якась робота крім ФУПу?

А в тебе, ковбаснику  ?  Робочий же день .
По темі що є ? Ні  ?  Ну вали звідси.
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

А в тебе, ковбаснику  ?  Робочий же день .
Ти єврей?
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

Ти єврей?

А ти ?

Припини флуд , ковбаса.
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

аналізи - наше всьо
бо це об'єктивні дані стану нашого організму
бо інакше можна сказати - а навіщо взагалі робити будь-які аналізи - все по клінічній картині
а по цій картині буде таке...
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

А навіщо робити тести на ковід.?

для самозаспокоєння
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

для самозаспокоєння

При такому відсотку  фальші сумнівна теза.
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

аналізи - наше всьо
бо це об'єктивні дані стану нашого організму
бо інакше можна сказати - а навіщо взагалі робити будь-які аналізи - все по клінічній картині
а по цій картині буде таке...

Якщо вони достовірні хоча б  на 90 % . Як бачимо щось не дуже така цифра має місце.  Навіть за офіційними даними.

 За словами Степанова, згідно зі світовою статистикою тест ПЛР у 30% випадків дає неправдивий негативний результат.

https://www.УНН/uk/news/1899517-moz-chekaye-na-zavershennya-viprobuvan-vitchiznyanikh-antigennikh-testiv-na-kovid-stepanov
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

А ти ?

Припини флуд , ковбаса.
Я ж тебе чемно, по ніку назвав. А ти починаєш обзиватися. Видно, щось болюче зацепив?

Останнє редагування: 30 жовтня 2020 11:56:00 від Oleksandr
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

Я ж тебе чемно, по ніку назвав. А ти починаєш обзиватися. Видно, щось болюче зацепив?

---->

Вивчи мову.
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

Я после выписки через какое-то время все же сделаю, чтоб знать, могу ли общаться с семьей без опасения их заразить.

Після виписки ви вже незаразні.
Інфекційність падає приблизно через тиждень, а через 10 днів ви практично незаразні, при цьому тест може бути позитивним.
Найзаразніші - ті, хто ще не захворів, тобто в інкубаційному періоді, та в перші дні хвороби.
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

---->
Вивчи мову.

Знайди роботу.  :D
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?


Ти  її знайшов в Україні , ковбаснику ? Злиняв ? Ну то сиди там і мовчи в ганчірку, лузер.
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

Після виписки ви вже незаразні.
Інфекційність падає приблизно через тиждень, а через 10 днів ви практично незаразні, при цьому тест може бути позитивним.
Найзаразніші - ті, хто ще не захворів, тобто в інкубаційному періоді, та в перші дні хвороби.

Я понимаю. Но я нервная стала.
Антитела делать точно пойду.
А раз уж пойду - то и ПЦР сдам. Чтоб внука спокойно на руки взять...
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

Ти  її знайшов в Україні , ковбаснику ? Злиняв ? Ну то сиди там і мовчи в ганчірку, лузер.
З роботою у мене було все добре в Україні, злиняв я від таких зeбілів як ти.
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

Я понимаю. Но я нервная стала.
Антитела делать точно пойду.
А раз уж пойду - то и ПЦР сдам. Чтоб внука спокойно на руки взять...у

Поставь на телефон программу пульсоксиметр, это даст гораздо больше информации чем тест.
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

чтобы гасить очаги заболеваний, так было у китайцев

а у нас для того чтобы лечь в больницу полечить диабет или гайморит, поехать в египет. просто чтоб знать че у меня и так далее

время мы упустили
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

Поставь на телефон программу пульсоксиметр, это даст гораздо больше информации чем тест.
У меня есть пульсоксиметр.
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

Я понимаю. Но я нервная стала.
Антитела делать точно пойду.
А раз уж пойду - то и ПЦР сдам. Чтоб внука спокойно на руки взять...
Так отож.
У кожного є свої аргументи, навіщо втручатися, лізти зі своїми сентенціями.
Тест не безкоштовний і якщо людина йде його здавати, то значить їй треба.
А от кому нема що робити, дійсно, той лізе зі своїми шкварками.

Чи є випадки, що тест показав ковід, а його насправді нема?

Останнє редагування: 30 жовтня 2020 14:06:09 від ЛАРТА
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?



Чи є випадки, то тест показав ковід, а його насправді нема?

Есть же бессимптомные случаи. Подтвержденные в разных странах.
Наверное, часть из них - ложно-положительнык тесты.
Но тут уж никто ничего не скажет точно
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

ПЛР тест показує наявність певних фрагментів вірусної РНК в мазках що беруться зі слизових оболонок. Чи потрапив вірус всередину клітин і чи почав там розмножуватись (це власне і є хвороба) - відповідь на це питання має якусь кореляцію з результатом тесту - але яку невідомо (принаймні я не зустрічав числових оцінок).

До речі "матове скло" на КТ так само має якусь кореляцію з діагнозом "пневмонія" але яку - невідомо.
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

Мне врач так и сказала - диагноз по клинической картине. А тест не надо - только измучаете себя, на лечение он не влияет.

Я после выписки через какое-то время все же сделаю, чтоб знать, могу ли общаться с семьей без опасения их заразить. Ну и на антитела.

Астони, не витрачайте на останнє гроші. Там справа не в антитілах. 
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

чтобы гасить очаги заболеваний, так было у китайцев

а у нас для того чтобы лечь в больницу полечить диабет или гайморит, поехать в египет. просто чтоб знать че у меня и так далее

время мы упустили

В Китаї на було масових тестів. Повного закриття всієї країни теж. Я б,  взагалі, на них не дивився. Годі від комуняк чекати правди,
 
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

З роботою у мене було все добре в Україні, злиняв я від таких зeбілів як ти.

Я бачу як ти працюєш, трудяга. Прям весь спітнів.
Саньок, не тошни тут.
 Не бачиш люди спілкуються і не про твої комплекси.
Відкрий собі тему і там флуди. Набрид.

Поїхав він від таких як я. Так хулє ти до мене тут пристав як гівно до підошви? Йди геть.


   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

Про точность тестов...
Имеет значение, когда делается...
https://www.cochrane.org/ru/CD013652/INFECTN_kakova-diagnosticheskaya-tochnost-testov-na-antitela-dlya-vyyavleniya-infekcii-virusom-covid-19
   
Re: А навіщо робити тести на ковід.?

В Китаї на було масових тестів. Повного закриття всієї країни теж. Я б,  взагалі, на них не дивився. Годі від комуняк чекати правди,
потому что локализовали благодаря массовым тестам
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія