Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сейчас или в СССР больше возможностей самореализации? 8-)

Я нє страна.  ;)
Як вам совок мізки тими лозунгами позасирав.  :facepalm1:
Он живуть якось люди в інших країнах без ракет і що?

Ну и ты живёшь, с войной 6-й год и  без оружия, без ракет, без самолётов и без всякой надежды дать сдачи хуйлу .
теперь успокаивай себя , типа живут же люди без ракет.




   
Майже кожен має, автомобіль, комп'ютер і смартфон. А от з літаками не так просто.
---
Та й зі смартфонами,авто,комп'ютерами та навіть шкарпетками та одежею все не так просто! :lol:
Нічого з цього вже не випускаєцця в Україні.
Ну і досягнення типу - 2 БТР в місяць всіма танковими заводами -це теж дуже сумнівне досягнення!
Але ти можеш гордитися"перспективами"! :-)o
   
Ну и ты живёшь, с войной 6-й год и  без оружия, без ракет, без самолётов и без всякой надежды дать сдачи хуйлу .
теперь успокаивай себя , типа живут же люди без ракет.
---
Прочитаєш і засумніваєшся- а чи сповна розуму дописувач у країні якого 6 років йде війна,а він таку фуйню пише.
   
Я нє страна.  ;)
Як вам совок мізки тими лозунгами позасирав.  :facepalm1:
Он живуть якось люди в інших країнах без ракет і що?
---
Так нафуя тоді вам армія взагалі? 8-:
"Військового ж рішення по Криму та Донбасу немає"(ц)
   
И где результаты этой саморевлизации? Где самолеты, автомобили, компьютеры, смартфоны?

А где швейцарские самолеты, автомобили, компьютеры,  смартфоны? Неужели каждая из развитых стран обязана это производить? Это я спросил, чтобы заткнуть попытку глупой подмены  темы самореализации на
" зато мы делаем ракеты"
   
А где швейцарские самолеты, автомобили, компьютеры,  смартфоны? Неужели каждая из развитых стран обязана это производить? Это я спросил, чтобы заткнуть попытку глупой подмены  темы самореализации на
" зато мы делаем ракеты"

Не знаю как производить, но покупать не беря кредиты у мвф таки должна.
Это чтобы заткнуть дальнейший художественный свист про Швейцарию, Люксембург и т.д.
   
я згадую свою бабцю яка з 20 ти років до 30 з гаком працювала за патички в зошити (трудадні) від світанку до закату

і питаю себе які в неі були можливості?

Навіть якщо тих совкодрочерів з гілкі відпі..ти та продати в рабство в Дагестан на цегловий завод то не буде рівновагою
бо тих тварей на цегловому заводі будуть годувати!!!!!

Ті тварі яки топлять за совок то діти Шарікових яки отримали соціальні ліфти як Моторолла в ДНР то гній який потрібно мінімум лишати права голосу
Вони ,тварі , коли в Бессарабіі казали що при Румніі було краще життя--тих людей  переписували десятками тісяч виселяли до Сібіру а їм нема кари

Останнє редагування: 30 жовтня 2020 17:26:52 від bassarabia
   
я згадую свою бабцю яка з 20 ти років до 30 з гаком працювала за патички в зошити (трудадні) від світанку до закату

і питаю себе які в неі були можливості?

Навіть якщо тих совкодрочерів з гілкі відпі..ти та продати в рабство в Дагестан на цегловий завод то не буде рівновагою
бо тих тварей на цегловому заводі будуть годувати!!!!!

Ті тварі яки топлять за совок то діти Шарікових яки отримали соціальні ліфти як Моторолла в ДНР то гній який потрібно мінімум лишати права голосу
Вони ,тварі , коли в Бессарабіі казали що при Румніі було краще життя--тих людей  переписували десятками тісяч виселяли до Сібіру а їм нема кари
-----
Цікаве в тебе рішення проблеми розвитку України- відпистити,вигнати,виморити совкодрочєрів і все налагодицця?? :S
За рахунок чого,цікаво???
Від цього зявляцця виробництва,промисловість??
Цікавий підход до рішення проблеми- совковими методами перемагати совок,який давно здох та існує тільки в ваших хворих головах..

Останнє редагування: 31 жовтня 2020 22:01:09 від Blokh
   
-----
Цікаве в тебе рішення проблеми розвитку України- відпистити,вигнати,виморити совкодрочєрів і все налагодицця?? :S
За рахунок чого,цікаво???
Від цього зявляцця виробництва,промисловість??
Цікавий підход до рішення проблеми- совковими методами перемагати совок,який давно здох та існує тільки в ваших хворих головах..

А тобі-то що до розвитку України? Тиж  давно здриснув в Канаду, але й досі продовжуєш на відстані палко любити Вітчизну і пускати слину на совок, як там всім заможно жилося?

Бгг.

От мені дивно - як тільки людина звалює в єміграцію, вона миттєво починає обожнювати совок і все, що з ним пов'язано.

Пороблено вам там, чи що?

Останнє редагування: 31 жовтня 2020 23:19:45 від шуша
   
Пороблено вам там, чи що?
Советский синдром "Баба Яга против"
   
Советский синдром "Баба Яга против"

Саме цікаве, що сидять там собі, як казали в совкє, в загнівающєм капіталізмє со звєріним оскалом, і ллють крокодилові сльози за совком, але їх самих у той совок і налигачем не затягнеш.

Совкодрочери фігові.
   
Саме цікаве, що сидять там собі, як казали в совкє, в загнівающєм капіталізмє со звєріним оскалом, і ллють крокодилові сльози за совком, але їх самих у той совок і налигачем не затягнеш.

Совкодрочери фігові.
====================
Пороблено схоже аж ніяк не нам.  :lol:
У нас то все більш-менш нормально,чого не скажеш
про співців тужливих пісень, ака совкодрочєри, які відкривають такі гілки. :weep:
Привіт вам,дорогенькі! ;)
Ну і фан-клюбу, що уважно  слідкує за дописами- теж! :air_kiss:
Моя ти мася! :tongue:
   
Самореализации в чем?
Стырить что-то? Или насосать? Или уехать на польские грядки?


   
Советский синдром "Баба Яга против"
================
А ти я розумію за все те що творицця в Україні? 8-:
   
Самореализации в чем?
Стырить что-то? Или насосать? Или уехать на польские грядки?
=========================
Для них це-розвиток та самореалізація...
Під корівництвом "прогресивних" олігархів та професійних  крадіїв.  :facepalm1:
   
Саме цікаве, що сидять там собі, як казали в совкє, в загнівающєм капіталізмє со звєріним оскалом, і ллють крокодилові сльози за совком, але їх самих у той совок і налигачем не затягнеш.
===============
Де ви той совок, цікаво, бачите?
В  Україні, чи що? 8-:
Може вже окуляри таки потрібно придбати? :fool:
   
Re: Сейчас или в СССР больше возможностей самореализации? 8-)

А тобі-то що до розвитку України? Тиж  давно здриснув в Канаду, але й досі продовжуєш на відстані палко любити Вітчизну і пускати слину на совок, як там всім заможно жилося?

Бгг.

От мені дивно - як тільки людина звалює в єміграцію, вона миттєво починає обожнювати совок і все, що з ним пов'язано.

Пороблено вам там, чи що?
==================
В чому,цікаво, ти там розвиток  побачила? :facepalm1:
   
Самореализации в чем?
Стырить что-то? Или насосать? Или уехать на польские грядки?
какие убогие и ограниченные мысли у совкодрочеров, тем более не живших при совке, или были маленькими писюнами в те времена.
   
=========================
Для них це-розвиток та самореалізація...
Під корівництвом "прогресивних" олігархів та професійних  крадіїв.  :facepalm1:

Під керівництвом мудрої компартії було значно краще, безперечно?

Сидів би ти при компартії й далі в Україні та мріяв би, тебе щоб випустили в Болгарію - на тиждень, хоч одним очком подивитися. І півроку характеристики б збирав, щоб перший відділ дав згоду, щоб ти у тц Болгарію з'здив.

Але ж - фабрики-заводи, газети-пароходи, все було у закромах СРСР - і розвиток, і впєрєді планєти всєй.

Питаннячко тільки  - чого комуністи так боялися людей за кордон вільно пускати?
   
Re: Сейчас или в СССР больше возможностей самореализации? 8-)

Під керівництвом мудрої компартії було значно краще, безперечно?

Сидів би ти при компартії й далі в Україні та мріяв би, тебе щоб випустили в Болгарію - на тиждень, хоч одним очком подивитися. І півроку характеристики б збирав, щоб перший відділ дав згоду, щоб ти у тц Болгарію з'здив.

Але ж - фабрики-заводи, газети-пароходи, все було у закромах СРСР - і розвиток, і впєрєді планєти всєй.

Питаннячко тільки  - чого комуністи так боялися людей за кордон вільно пускати?
============================
А тобі-то що до розвитку України? Тиж  давно здриснув в Канаду,
===========================
Тобто ти ніяк не можеш визначитися- це добре, чи погано, що я "здриснув"??? :lol:
Це-геніяльно, я вважаю! :weep:
Значить- поїхав закордон, бо в Україні щезла нормальна, оплачувана робота- значить зрадник
за твоєю логікою. Але, був би совок- ти б залишився в Україні.. Тобто в Україні- фуйово і я б був би
покараний типу?
А, ну да, я ж забув вашу політруково-совкодрочерську тезу: " Ми тут в Україні страждаємо, а ви поїхали ТУДИ
на все готове"(ц) :lol: 
Тобто ви докоряєте мені та іншим, що вони ТАК не страждають, як ви ???
Так ти один в один повторюєш тези комуняк з совка, які  таврували ганьбою тих, хто виїхав закордон. :gigi:
І навіть не помічаєш цього! :weep:
   
Для самореализациии нужны были знания.  То есть доступ к информации. В СССР мы не только не имели доступа к информации, но даже элементарно не знали о существовании её. Вот кто в СССР знал и имел доступ к критике коммунистического строя, в том числе к критике советской экономики, марксизма--ленинизма, государственного управления? Само наличие такой литературы предполагало от 5 до 8 лет тюремного заключения.
   
Такие люди ничего изобрести не могут.



Фильм про изобретателя и философа
   
Re: Сейчас или в СССР больше возможностей самореализации? 8-)

Щодо самореалізації в сфері науки в совку, напевне, було більше можливостей.
Бо була наука.
(Але це було не для дисидентів).
   
при повній відсутності в молоді мотиваціі
навіщо, піду куплю китайське, та ще й перепродам за втричі дорожче
по гілці бачу, технарі то розуміють, інші штовхають якусь пафосну маячню про можливості.
ну якщо такі можливості, чому в дупі антонов наприклад? літаки козаченькам не потрібні?
боінг з ейрбасом набудують?
та де хоч власна газель? теж не потрібна? ман і джон дір все дадуть?
пафосу багато, толку мало. Всі теревенять як на удальонці в пайтоні ефективно шльопати по клаві.
Вкотре наголошую, вироби на пайтоні жерти ніхто не зможе, як і оті моделі кораблів.
То все добре, але недостатньо для розвитку.

Дядько барс, шоб розробляти те все шо ви кажете тре мать свій ринок хочаб на триста лямів як було у совка

Зараз власного такого ринка нема а аірбамами теж не конкуренти

Тому пайтон і вирощеня соі це наша участь в глобальному ринку

Таке життя пане
   
3д графика.
Вот над чем щас работаю, но уже под свой проект.
Показати зображення...
А до 14_го года работал художественным резчиком по камню, а так же проектировал памятники.
Для примера, проект памятника первому мэру Николаева - это полностью моя работа, но из гранита его уже не вырезал.

О дуже цікаво пане! Маю до того інтерес!
Хочу з вваняка вирізати козацького хреста і встановити тут на місці де колись галичанські стрільці полягли
   
И где результаты этой саморевлизации? Где самолеты, автомобили, компьютеры, смартфоны?
А кто будет придумывать самолеты, компьютеры, и т.д.?
Большая часть людских ресурсов задействована в малом бизнесе, т.е. примитивнийшей деятельности ("чего изволите", подстригатели собачек,  ...).

Кроме того, для реализации крупных проектов нужна энергия. А у нас атомная генерация заменяется ветром  :lol:
   
Все шарлатаны и торгаши всплыли, реальные трудяги и инженеры утонули.
Что вы будете делать с атомными станциями и авиацией без инженеров?
Перепродавать товары с алиэкспресс и стричь собачек можно и без АЭС. Экваториальная Африка не даст соврать  :lol:

Останнє редагування: 1 листопада 2020 09:25:39 від Lecturer
   
Зараз власного такого ринка нема а аірбамами теж не конкуренти
А как же так получилось, что у нас нет внутреннего рынка? У нас же капиталистический рай: налоги можно не платить, работников не оформлять, конверты, доходы тем, кто крышует, не декларировать.  А средняя з/п 400 баксов.  Ну шож такое  :lol:

Останнє редагування: 1 листопада 2020 09:29:20 від Lecturer
   
А как же так получилось, что у нас нет внутреннего рынка? У нас же капиталистический рай: налоги можно не платить, работников не оформлять, конверты, доходы тем, кто крышует, не декларировать.  А средняя з/п 400 баксов.  Ну шож такое  :lol:


Тому шо у нас населення 30 лямів

Каци пробували створити свій ринок снг і то було мало і тд

А на гообальному ринку ми не конкуренти
   
Тому шо у нас населення 30 лямів
Т.е. мы по населению в три раза больше Швеции. Но что-то пошло не так с покупательной способностью  :lol:
   
В СССР мы не только не имели доступа к информации, но даже элементарно не знали о существовании её. Вот кто в СССР знал и имел доступ к критике коммунистического строя, в том числе к критике советской экономики, марксизма--ленинизма, государственного управления? Само наличие такой литературы предполагало от 5 до 8 лет тюремного заключения

Я имел. Начиная с полпмики Богданова и Ульянова в Новом Мире в 1905 году и до книги Глюксмана "Кухарка и людоед: о взаимосвязи марксизм, государства и концлагеря" (по памяти могу быть не точным). Всё это было в свободном доступе в ЦНБ в Киеве и в Ленинке. Ленинка была одной из обязательных библиотек... Любая книга с ISBN должна была быть там...
   
Т.е. мы по населению в три раза больше Швеции. Но что-то пошло не так с покупательной способностью  :lol:

Дядя ти дурак?
Швеція встроєнав європейський ринок
   
А ещё в самом конце Красноармейской был букинист иностранной литературы. Там ого-го чего купить можно было... Но заходить надо было часто.
   
Швеція встроєнав європейський ринок
:facepalm1:
Мы ж говорили про внутренний рынок и население.
   
Я имел. Начиная с полпмики Богданова и Ульянова в Новом Мире в 1905 году и до книги Глюксмана "Кухарка и людоед: о взаимосвязи марксизм, государства и концлагеря" (по памяти могу быть не точным). Всё это было в свободном доступе в ЦНБ в Киеве и в Ленинке. Ленинка была одной из обязательных библиотек... Любая книга с ISBN должна была быть там...
Не  πзди! К примеру, за книгу Джиласа Новый класс мог получить от 5 до 8 лет. Если бы все в СССР было, то не было бы самиздата, за публикации которых также получали от 5 до 8.лет.
   
А ещё в самом конце Красноармейской был букинист иностранной литературы. Там ого-го чего купить можно было... Но заходить надо было часто.

Не πзди! За Раковый Корпус и Архипелаг ГУЛАГ Солженицина и книги Оруэлла ты мог вместо одной страны ЕС по диппапспорту поехать на постоянную работу на Колыму.
   
Не πзди! За Раковый Корпус и Архипелаг ГУЛАГ Солженицина и книги Оруэлла ты мог вместо одной страны ЕС по диппапспорту поехать на постоянную работу на Колыму.

Это ты не кизди. Про Солнженицина не скажу, не знаю.. Да и говно его книги... А вот Орвелла и Хаксли читал в совке в оригинале.
   
Не  πзди! К примеру, за книгу Джиласа Новый класс мог получить от 5 до 8 лет. Если бы все в СССР было, то не было бы самиздата, за публикации которых также получали от 5 до 8.лет.

Самиздат был для тех, кого не издавали... Он и сейчас есть... Я на нем бабло делаю. Естественно внутреннюю антисоветчину в библиотеках найти было невозможно.
   
ну так мы услышим о результатах этих новых возможностей к самореализации?

   
Не  πзди! К примеру, за книгу Джиласа Новый класс мог получить от 5 до 8 лет. Если бы все в СССР было, то не было бы самиздата, за публикации которых также получали от 5 до 8.лет.

Ст.70 УК РСФСР от шести месяцев до семи лет со ссылкой от двух до пяти.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія