Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

От росіянин купив 15 га лісу у Фінляндії. А коли ми там та вони у нас зможуть діяти аналогічно? :sh

Покажіть це тим, хто вирубує та продає наші ліси.  [ua]
   
это юра вроде уже постил видос что и остров купил
откуда бабки? на одном блоге + зп ?
   
  Дик, йоли-пали, там за кордоном проблем із придбанням всього рухомого та нерухомого нуль.
  От, працював я у Польщі. Платили точно за угодою. Придбав авто і катався без проблем. Міг би придбати гектари земель якби громадянство отримав. Це у них просто.  ;)
  Я українець у сьомому поколінні... Громадянство маю та... дома я бидло і прав у мене нуль. (тому що я не олігарх і батьки мої не депутати - комуністи-кадебісти) :( 
   
О, ще один семиколінний з'явився...    :facepalm1:
А що Вам заважає купити землю в Україні ? Чи автомобіль ?     :S   
 
   
О, ще один семиколінний з'явився...    :facepalm1:
А що Вам заважає купити землю в Україні ? Чи автомобіль ?     :S 
А що, хіба у нас земельна реформа вже проведена? І розмитнення вже 20% від ціни?  :S
   
У Вас в селі немає будинків з ділянками, що продаються?
Чи автомобілі не продаються ?
   
дома я бидло і прав у мене нуль. (тому що я не олігарх і батьки мої не депутати - комуністи-кадебісти)
Не тому, пане антік, зовсім не тому. :(
   
Він громадянин Фінляндії.
А ось через українського громадянина купляють під режимними об'єктами ділянки.
Цитувати
В 2008 году земельный департамент продал фирме, принадлежащей украинскому бизнесмену, два земельных участка по 1,5 гектара в волости Кемиёнсаари. Участки граничат с землей, принадлежащей Военно-морским силам Финляндии, на которой, в частности, расположены склады бое­припасов и взрывчатых веществ. Территорию складов урезали, а шлагбаумы перенесли таким образом, чтобы на принадлежащие украинцу участки можно было попасть, не проезжая через запретную зону.
До сих пор на этих участках на берегу моря не ведется никакого строительства. Сам украинский бизнесмен, заключивший сделку, живет в съемной квартире в городе Вантаа и понятия не имеет, кому сейчас могут принадлежать эти два участка.
   
ТС, ты не сможешь лес купить, у тебя денег никогда не будет :(
   
А ось через українського громадянина купляють під режимними об'єктами ділянки.

Антіку, читайте.
Ви теж можете прикупити фінської земельки, якщо Вам українська не підходить.   :)
   
Антіку, читайте.
Ви теж можете прикупити фінської земельки, якщо Вам українська не підходить.   :)
Мені українска підходить та... та вже 30 років вона не є об"єктом купівлі-продажу для нас та іноземців.
   
Мені українска підходить та... та вже 30 років вона не є об"єктом купівлі-продажу для нас та іноземців.

Тож чому Ви при саюзі не прикупили собі кілканадцять гектарів ?
маніпулятор, бля    :X
   
вже 30 років вона не є об"єктом купівлі-продажу для нас та іноземців.
Це неправда.
Корнацький скупив в кінці 90-х трохи на Миколаївщині.

Не продавалася с/г, а присадибні ділянки не заборонено у власність надбавати. Та й с/г в спадок за заповітом ніхто не забороняв отримувати.
 
А ось гарячі естонські хлопці навіть карту в 2014 опублікували, які земельні ділянки зацікавили росіян.
   
это юра вроде уже постил видос что и остров купил
откуда бабки? на одном блоге + зп ?
Моргедж скорее всего.
И остров в ебенях стоит понты.
Недавно видел продавали остров в архипелаге возле Стокгольма -250к евро. Как пол моей квартиры в Стокгольме. Только строиться там и таскать материалы туда влетит в стоимость нескольких островов  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія