Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Знайшов фото паспорта і оформив кредит.

Знайшов фото паспорта і оформив кредит.

Так, потерпілим від такого роду злочинних дій став громадянин Т., який, відпочиваючи в одній компанії зі своїм знайомим – громадянином Б., надав останньому, за його проханням, свій мобільний телефон для здійснення нібито телефонного дзвінка.

Користуючись довірою, чоловік здійснив заміну паролю для входу до мобільного додатку «Приват 24» та перерахував грошові кошти з картки потерпілого на свою банківську картку.  Крім того, за цей час «умілець» встигнув зайти в галерею мобільного телефону власника, де знайшов фото паспорта потерпілого Т. та оформив на його ім’я ще декілька кредитних зобов’язань через мережу інтернет, а отримані грошові кошти перерахував на свою банківську картку.
  Це що правда так можна?
https://real-vin.com/u-vinnici-cholovik-vkrav-groshi-z-rahunku-znajomogo-za-dopomogoju-telefona
   
Re: Знайшов фото паспорта і оформив кредит.

в банку навряд чи
а в різних шарагах типу "гроші до зарплати", "манівео" і іже с німі - думаю цілком може бути
   
Re: Знайшов фото паспорта і оформив кредит.

так, можна. чого це тебе дивує?
   
Re: Знайшов фото паспорта і оформив кредит.

Гарний знайомий, спритний
   
Re: Знайшов фото паспорта і оформив кредит.

чоловік здійснив заміну паролю для входу до мобільного додатку «Приват 24»

Хіба для цього не треба знати PIN однієї зі своїх карток?
   
Re: Знайшов фото паспорта і оформив кредит.

Хіба для цього не треба знати PIN однієї зі своїх карток?
ні. це ж не банкомат
   
Re: Знайшов фото паспорта і оформив кредит.

Гарний знайомий, спритний
Він напевно був лише кілька днів з ним знайомий.
   
Re: Знайшов фото паспорта і оформив кредит.

Як він ввійшов в приват без пароля?
   
Re: Знайшов фото паспорта і оформив кредит.

брехня, вони це разом по п'яні робили
але зранку вони проснулись ...
і...
   
Re: Знайшов фото паспорта і оформив кредит.

Як він ввійшов в приват без пароля?
замовив новий на той самий номер
   
Re: Знайшов фото паспорта і оформив кредит.

ні. це ж не банкомат
Ні. Щоб відновити "забутий" пароль приват24 потрібно чотири останні цифри номеру однієї з карток і ПІН тієї картки.

https://privatbank.dp.ua/pryvat24-dodatok/705-yak-zminiti-abo-vidnoviti-parol-dlya-vkhodu-v-privat24
   
Re: Знайшов фото паспорта і оформив кредит.

Ні. Щоб відновити "забутий" пароль приват24 потрібно чотири останні цифри номеру однієї з карток і ПІН тієї картки.

https://privatbank.dp.ua/pryvat24-dodatok/705-yak-zminiti-abo-vidnoviti-parol-dlya-vkhodu-v-privat24
*Ніколи не передавайте смартфон стороннім. Якщо ваш телефон або планшет потрапить в руки зловмисника, він зможе отримувати одноразові паролі для входу в Ваш Приват24 і підтверджувати платежі.
   
Re: Знайшов фото паспорта і оформив кредит.

В цій ситуації більше питань викликає оформлення кредиту по фото паспорта. Згадайте, скільки ми копій паспорта залишали у різних організаціях. А хто робить ксерокопії... Це ж Клондайк.
   
Re: Знайшов фото паспорта і оформив кредит.

а хіба можна оформити кредит без підпису та особистої присутності?
Якщо це не звичайна кредитна операція в рамках свого рахунку.
   
Re: Знайшов фото паспорта і оформив кредит.

Це маразм, що можно міняти легко пароль. Не знаю як його можна забути, але вже якщо забув, то будь ласка завітай до банку.
   
Re: Знайшов фото паспорта і оформив кредит.

Не знаю як його можна забути,

Я забував, і розповім як
 :)
Одного разу паралельно зі вводом паролю розмовляв і на автоматі вводив пароль не Приват24
Другого разу не помітив, що одночасно з потрібною буквою натискав і пробіл.
Якщо в банкоматі картка блокується після третьої невдалої спроби вводу Пін-коду, то на сайті після двох невірних паролів.
Тобто, я не те щоб паролі забував, я їх невірними вводив  :)

Останнє редагування: 30 вересня 2020 12:25:03 від steol
   
Re: Знайшов фото паспорта і оформив кредит.

*Ніколи не передавайте смартфон стороннім. Якщо ваш телефон або планшет потрапить в руки зловмисника, він зможе отримувати одноразові паролі для входу в Ваш Приват24 і підтверджувати платежі.

Так, одноразові паролі. Які потрібні надодаток до основного паролю. Це дворівнева система безпеки Звичайно втрата фінансового телефону то не жарт але не знаючи паролю чи піну картки в Приват24 не зайдеш. Потрібен і телефон і пароль.
   
Re: Знайшов фото паспорта і оформив кредит.

Для більшої безпеки в розділі КОМУНІКАЦІЇ в приват24 потрібно підключити крім паролю і логіну ще дзвінок на телефон для підтвердження входу.
   
Re: Знайшов фото паспорта і оформив кредит.

Для більшої безпеки в розділі КОМУНІКАЦІЇ в приват24 потрібно підключити крім паролю і логіну ще дзвінок на телефон для підтвердження входу.
Тоесть ты настолько маша-растеряша, что теряешь и телефон (на него приходит ОТП), и пароль на Приват24. Звонок тебе не поможет - телефон ты уже потерял.
   
Re: Знайшов фото паспорта і оформив кредит.

Тоесть ты настолько маша-растеряша, что теряешь и телефон (на него приходит ОТП), и пароль на Приват24. Звонок тебе не поможет - телефон ты уже потерял.
Якщо втратив телофон, то зразу з будь якого номеру телефону дзвони у банк і блокуй всі картки.  А тут мова йде про те, щоб з іншого пристрою не можна було зайти навіть знаючи пароль.
   
Re: Знайшов фото паспорта і оформив кредит.
PAL

В цій ситуації більше питань викликає оформлення кредиту по фото паспорта. Згадайте, скільки ми копій паспорта залишали у різних організаціях. А хто робить ксерокопії... Це ж Клондайк.

щось мені підказує, що насправді там копія паспорта то таке, головне було - електронний підпис через приват24
   
Re: Знайшов фото паспорта і оформив кредит.

Хіба для цього не треба знати PIN однієї зі своїх карток?

пін точно знати не треба. Акаунт+телефон до якого він прив`язаний і все. Принаймні в Ощадбанку так.
   
Re: Знайшов фото паспорта і оформив кредит.

Якщо втратив телофон, то зразу з будь якого номеру телефону дзвони у банк і блокуй всі картки.  А тут мова йде про те, щоб з іншого пристрою не можна було зайти навіть знаючи пароль.
А ты и не зайдешь - нужен еще и ОТП, который на телефон приходит. После чего девайс получает на какой-то конечный срок возможность заходить без ОТП, только пароль. Но новый девайс/браузер - только пароль+ОТП.
   
Re: Знайшов фото паспорта і оформив кредит.

Як він ввійшов в приват без пароля?
Никак он не мог войти, разве что по отпечатку пальца владельца на этом же телефоне. И сменить пароль он тоже не мог,  нужен пин карты.
   
Re: Знайшов фото паспорта і оформив кредит.

даю лайфхак ці кредити можно не повертати

організації розраховані на добропорядних лохів.

але крім задовбувати дзвінками та листами вони нічого не можуть.

якщо не шкода кредитної історії - беріть скільки влізе і просто міняйте сімку.

Останнє редагування: 30 вересня 2020 14:33:01 від DeL1T
   
Re: Знайшов фото паспорта і оформив кредит.

Якщо втратив телофон, то зразу з будь якого номеру телефону дзвони у банк і блокуй всі картки.  А тут мова йде про те, щоб з іншого пристрою не можна було зайти навіть знаючи пароль.

А як банк ідентифікує тоді хто дзвонить? Це ж будь-хто від мого імені подзвонить і заблокує мені картки просто щоб насвинити.
   
Re: Знайшов фото паспорта і оформив кредит.

Никак он не мог войти, разве что по отпечатку пальца владельца на этом же телефоне. И сменить пароль он тоже не мог,  нужен пин карты.
"с бєсчувственного тєла" :gigi:
   
Re: Знайшов фото паспорта і оформив кредит.

А як банк ідентифікує тоді хто дзвонить? Це ж будь-хто від мого імені подзвонить і заблокує мені картки просто щоб насвинити.
В приватбанку блокується. Можна і насвинити, але розблокувати картку можна протягом 5-10 хвилин, подзвонивши в банк з фінансового номера.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія