Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

що зараз заважає зелюкам будувати щасливе життя?
 B-)
Такая же ненасытность как и у Педрилы
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

що зараз заважає зелюкам будувати щасливе життя?
 B-)

Так вони такі ж як і педрючки. Маріонетки олігархів. РЛА як був диригентом, так і залишився...
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

Наш мессия указал нам путь к спасению!
ДЯ КУ Є МО! ДЯ КУ Є МО!ДЯ КУ Є МО!
https://twitter.com/view/status/1309414883264430085

Тобто армовір вже не актуальний?
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

Вибір між Імітатором та Кловуном це й є болото, нема там "Запада". На жаль

брехня
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!


:facepalm: вот видишь, ты, сам, только что обвинил педро во лжи. то есть пидро лживая свинья. свинья это от меня, от тебя лживая. а посадить пидро конечно нельзя, ну если ты не лука. а нельзя его посадить, потому что судебная и прокурорская мафия очень любит деньги и пидро легко откупится. а зеля для судебной и прокурорской мафии чужой, пидро свой для них, такой же коррупционер, а зеля чужой, простолюдин, который неожиданно стал презом. таких судебная и прокурорская мафия презирает, а таких как пидро уважает. вот и вся разница. социально близкий прокурорским бандитам пидро и чужой зеля, паяц и клоун.
 
:facepalm: 4. майдан это технология (пидро жмурук) и пидро будучи презом умело показал как бороться с майданами. так что забудь про майдан. это уже старая технология.
3. лука убийца, который с легкостью убивал оппонентов и просто журналистов. массово. на протяжении всех своих 24 лет правления. и то что сейчас когда весь мир следит за белорусью он отпустил кого то, не значит что он изменился. сравнение с лукой не просто некорректное, оно лживое, но пидре не привыкать лгать, на лжи он сколотил свой воровской и политический капитал.
2. ты придаешь форме слишком большое содержание (кажется Стругацкие)
1. пидро каже зеля это лука и путь в белорусь, а ты кажешь, что зеля не лука и посадить пидро не сможет. 
 

І знову ти приписуєш мені слова, які я не казав. Причому ті ж самі. Я не казав, що Порох бреше, я не казав, що порівняння Зе з Лукою є хибним- стиль такий же самий, просто Зе ще не забурів. А Порох казав про майбутнє України, Лука теж не одразу своїх колишніх прибічників став вбивати... та вони б і не змогли бути його прибічниками, якби він одразу їх вбив би. Це як вірус- на початку своєї мутації, коли він одразу вбиває свої людських носіїв, епідемії ще немає- бо немає її носіїв. Треба, щоб вірус дав можливість носіям розповсюджувати хворобу- а вб'є їх він уже потім, як вона почне вже ширитись...
Про майдан- дурня. Ти пояснюєш одне незрозуміле тобою іншим незрозумілим тобою. Суцільна тавтологія, а не логічні міркування. Зе не може посадити Петра, бо боїться Майдану. Ти кажеш, що Майдан є неможливим, буцімто ( з твоїх слів ) це є застарілою технологією... але ти не пояснив цього Зе... Чому він досі цього не знає? Явно недопрацьовуєш...

Про капітал на брехні, злодійський і політичний, теж брехня. Неможливо побудувати капітал на брехні, якщо брехня не є твоїм прямим бізнесом. І не факт, що початковий капітал сколочений самим Петром- у нього вся сім'я така, батько його був бізнесменом від Бога. Отже, тут ти теж говориш неправду. Як і скрізь на цій гілці

І останнє. Я НЕ КАЗАВ, ЩО ЗЕ- НЕ ЛУКА. Я КАЗАВ, ЩО ЗЕ- НЕ ПОРОХ. А це не одне й те ж
Я не казав, що Зе- не Лука. Я казав, що Зе поставлений в умови, які йому залишив Порох, коли союз із Москвою не є можливим, а союз із Заходом- можливий, за умов, що Зе буде намагатись копіювати Пороха... Хоч він і є пігмеєм у порівнянні з Порохом і копіювати його в житті, а не на сцені, де йому хтось напише сценарій- не зможе. ТОму його й скидають потихеньку. Не факт, що він зможе досидіти
Якби на місці Зе виявився Лука, з ним би відбулось те ж саме. Він напоровся б на український діп-стеит, створений Петром. Виглядав би точно таким же бовваном, як і Зе
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

До речі, пеця забронив гросі відродити свою партію під назвою "Європейська стратегія", бо назва "Європейська" і абревіатура ЄС - це мало бути лише пеціним надбанням в Україні. Хоча Європейська Стратегія Гройсмана існувала ще тоді, коли пеця працював в ригівському уряді овоча-азірова і нахвалював харківські угоди щодо ЧФ. От і змушений був грося перейменувати свою партію в "Українську Стратегію"
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

Такая же ненасытность как и у Педрилы

а може набагато більша?   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

Період початку падіння виділено окремо.
Падіння почалось за 6 місяців до карантина.
так ось ти який кiнець епохи бiдностi ...

   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

а може набагато більша?

Показати зображення...

А як там у США, других країн? Росте у 2020 стрімким домкратом?
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

Педрили, а можете розшифрувати що означає "жити як в ЄС"? І саме цікаве який план? Як ви збираєтесь цього досягти? і в який термін?
чувак, а употребляя вот это "педрилы"
ты реально хочешь ответ на свой вопрос получить?
Если правда хочешь узнать мнение чье-то
начиная с хамства то ты дурак, а  если не хочешь
то нахера ты клаву сотрясаешь?
Кароч, первый и последний раз прощаю да пробую вразумить.
Идиот тот, кто считает идиотами других
тупо полагая, что народ ломится в Евроструктуры
за европейскими зарплатами и одномоментно расчитывает
достичь уровня жизни развитых стран.
Народ, в большинстве своем, туда ломится ЗА СТАНДАРТАМИ.
Отчаявшись навести порядок в стране собственными силами
и понимая, что исключительно присоединение к системе
с устаканенными правилами игры может заставить
жить по правилам нашу хитросделанную ылиту.
Вот это и означает "жить, как в ЕС",
то-есть ЖИТЬ ПО ЕВРОПЕЙСКИМ ПРАВИЛАМ.
И только там мы эти стандарты можем найти
ибо в Рашестане бардак похлеще нашего
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

Дружбу між флотами  [ua]
+===============================================================+
Я за дружбу між флотами: українським та американським! Той, що USA [ua]
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

А про "олігархів" знову смішно. Ти не в Зе вчився жартувати? Можеш привести уривок з програми Пороха в 2014 році, де він щось обіцяє "про олігархів"? І хіба не при ньому Коломі прийшлось здриснути з країни, вслід за Фірташем ?

 (tu)   :ok:   :fans:

22 квітня на день народження Володимира Кличка у Відні відбулася зустріч Петра Порошенка, Віталія Кличка, Віталія Ковальчука, Юрія Стеця, Сергія Льовочкіна і Дмитра Фірташа.

За офіційною версією, Порошенко, як і Ковальчук були запрошені на день народження Кличка-молодшого, і "цілком випадково" у віденському готелі натрапили на Фірташа. І нібито у Порошенка просто не залишилося вибору, як кілька хвилин поговорити з опальним олігархом.

За інформацією видання, отриманої від самих учасників зустрічі, "випадкова даремна" розмова тривав 28 годин з перервою на три години. Деталей розмови навіть офф-рекордс не захотів розповідати ніхто. Крім того, що спочатку Фірташ і Льовочкін хотіли отримати свої 30% в списку на парламентські вибори, але потім зійшлися на поділі 50% Порошенка, 50% - УДАРУ.

В оточенні президента вважають, що Льовочкін розповів про це українським журналістам, а люди Фірташа підкинули маловідомої австрійській газеті. "Таким чином Фірташ намагався показати США, що він підтримує в Україні того ж кандидата, що і Вашингтон, і домовитися про зняття з нього звинувачень. Він впевнений - США робить ставку на Порошенка", - сказав рік тому виданню один із соратників президента.

Під час суду над Фірташем у Відні олігарх публічно заявив про підтримку Кличка особисто та його політичної партії з 2012 року. Фірташ також заявив, що після втечі екс-президента Віктора Януковича він мав зустріч з Петром Порошенком і Віталієм Кличком, на якій нібито були досягнуті якісь конфіденційні домовленості.

У своїй промові Фірташ також зробив неознозначное заяву: "Ми отримали, що хотіли: КЛичко став мером, Порошенко - президентом".

   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

1. Тільки дебіл, та ще безграмотний дебіл,- називає та вважає магнатів олігархами. Повністю спотворивши сенс олігархії, як влади декількох ( оформленої інституційно ). Що то за олігархія, коли магнати воюють між собою, а не збираються разом і труть між собою всі питання, ставлячи народ перед фактом? Ви хоч трохи сенс слова "олігархія" розумієте? Та при олігархії Колома давно б перетер з іншими магнатами й ПБ залишився б у нього... Та він би і не став тоді вивозити за кордон капітал ( і ставити тим самим під загрозу фінансову стабільність України)- сенс який, коли б влада в країні й так належала б їм, олігархії...

2. Реформ при П.П. зробили більше, ніж за всі попередні роки в Україні... Канікули для бізнеса- ні хера не реформа, а маячня.

3. Якби Порох щось вкрав- його б уже посадили. Жлобенятко Зе б не втрималось від задоволення своїх мстивих інстинктів бонобо ( карликового шимпанЗе! )

4. Україна в дупі через те, що спершу жлоби не проголосували за Чорновола, потім вони проголосували за Кучму, в їхньому розумінні відкотивши назад шлях на Захід і прикотивши назад, до "Росії", потім вони не підтримували Президента Ющенка на парламентських виборах, зрадивши його таким чином, - потім жлоби прокотили Юща вже на президентських виборах, коли він героїчно пішов на другий термін- хоч ясно було, що програє... І , нарешті, жлоби обрали Януковича й Зеленського, зрадивши ще й Порошенка. Отже, чергова деукраїнізація, деєвропеїзація, деградація, русифікація, економічна стагнація
+==========================================================================+
Пройшло вже більше 20 років, а ти й досі не зрозумів чому українці послали нах дрища.
За те-ж, що й потроха - за продаж України олігархам. І невпинну брехню, трохи
прикриту тонким шаром квазіпатрійотизму! Для тебе головним є градус квазіпатрійотичного
триндежа, а людям головне - це рівень життя.

Останнє редагування: 26 вересня 2020 21:43:25 від vkhavr2
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

Тобто армовір вже не актуальний?

Армавір- у РФ. А в Україні кредо "Армія, мова, віра" буде актуальним, поки не буде створена така армія, що переможе загарбника, поки українська не стане мейнстрімом в усіх містах України й поки в церкви Московського патріархату не перестануть ходити люди, через що московські попи підуть із України

Інша річ, що електоральну базу треба збільшувати. І що європеїзація України зовсім не суперечить її українізації...Укра їна завжди декларувала шлях євроінтеграції, просто тепер це декларує лише одна партія з істеблішменту... А раніше таке могли сказати навіть Кучма, Янукович, Кравчук. 
Лозунг "Армія" не суперечить інтеграції України в структури НАТО ( ЄВРОатлантична інтеграція).  А віра... Всі країни східного боку мали свої автокефальні православні церкви. Будучи навіть не православними. Поляки- свою Автокефальну Православну церкву Польщі, чехи й словаки- Чехословацьку Автокефальну Православну церкву... Румуни- свою, болгари- свою. Без цього їх би ніхто не прийняв би в НАТО- кому потрібні такі ж зрадники, як українські сепари, що тяжіють до Москви більше, ніж до власної Вітчизни? А все через те, що вони орієнтуються на російське православ'я, російську мову, російську армію... весь цей комплекс, починаючи з вірою, задає "узкій мір" і окреслює межі його адептів... І, як 5-та проросійська колонна не потрібна була в НАТО, якби східно-центральні європейці не мали свої власні, автокефальні, православні церкви, незалежні від Москви,- так і без НАТО їх би не прийняли до ЄС
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

та ну їх  нахер
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

+==========================================================================+
Пройшло вже більше 20 років, а ти й досі не зрозумів чому українці послали нах дрища.
За те-ж, що й потроха - за продаж України олігархам. І невпинну брехню, трохи
прикриту тонким шаром квазіпатрійотизму! Для тебе головним є градус квазіпатрійотичного
триндежа, а людям головне - це рівень життя.
++ Лише Буба розпочав вiйну на остаточне знищення олiгархату. Навiть не прикриту тонким шаром квазіпатрійотизму!
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

Хочу жить как в ес голосую .. ес!
За петро полтаву пояркова парубия луцеко с женой
С ними я точно сто пудов буду жить чудесно

И лешика забыл
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

До речі, пеця забронив гросі відродити свою партію під назвою "Європейська стратегія", бо назва "Європейська" і абревіатура ЄС - це мало бути лише пеціним надбанням в Україні. Хоча Європейська Стратегія Гройсмана існувала ще тоді, коли пеця працював в ригівському уряді овоча-азірова і нахвалював харківські угоди щодо ЧФ. От і змушений був грося перейменувати свою партію в "Українську Стратегію"

Ми маємо тут двох осіб, не одну. Що означає- примусив? Як примусив? Чому Гройсман на це пішов?

Це було трохи про Гройсмана. Про Пороха тут ( і, як історику, Вам це має бути цікавим теж ) цікавим є те, що він,- якщо це, звісно, правда,- діяв тут у дусі Мак'явелі. Сам Нікола писав, що існують люди, які не потребують його порад,- вони й так думають і діють саме таким чином. Не знаю, чи читав Порох Н.М., чи ні,- Октавіан, перш ніж стати Цезарем Августом, щось таке читав... істориків, напевно...  Про Пороха таке не знаю. Але діє він саме так, як має діяти. Прибирає всіх з електорального поля євроінтеграції та українізації у всеукраїнському масштабі. А хіба в умовах війни, та ще з таким ворогом, як Росія, не слід було діяти саме таким чином? Хіба РФ не має всі можливості убити рейтинг будь-якого окремо взятого проукраїнського й прозахідного політика, якщо цей політик не буде єдиним? Хіба квадріумвірат Коломойський-Фірташ-Ахметов-Пінчук не змогли б убити його так само, як і росіяни, якщо він не буде єдиним? Хіба не для того вони створюють свої "патріотичні" проекти, або купують вже готові партії, як Ахметов купив РДЛ?

Ви - історик. Знаєте історію України. Хіба є інший шлях?

Останнє редагування: 26 вересня 2020 22:19:13 від S.Brandt
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

Я на особистостi перехожу  только в случае если меня это вынуждают делать такие педротовские дерьмоеды как ты
а список друзей Педрилы которые озолотились и использовали революцию и войну в своих собственных интересах можно и дальше продолжать
толку только в этом нет никакого  потому как что эта власть что предыдущая это все пейсатые уроды которые разводят украинцев как сами хотят ( и всегда друг друга при этом будут покрывать)
и видео выложенное ТС тому подтверждение
Даже у собачек Павлова и то более сложные рефлексы чем у вашей педротовской  и Зебильной братии
какая непейсатая альикрнатива
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

Педрили, а можете розшифрувати що означає "жити як в ЄС"? І саме цікаве який план? Як ви збираєтесь цього досягти? і в який термін?

Гамадриле, що ти хочеш від мітичних педрил, яких ніколи не існувало? Ти ще у химер Собора Нотр-Дам щось спитай
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

А если я хочу жить как в ЕС, но без воров и мародеров из одноименной партии, за кого мне голосовать?
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

(tu)
досить влучно  (tu)

+28
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

Что не правда
Что Педрило использовало шанс для страны что бы разом с Ахметкой стрич украинцев подняв при этом тарифы налоги и акцизы для среднего класса в несколько раз
Что дал возможность про российским олигархам восстановить финансовое и политическое величие
Что суды сделал ручными
Что безнаказанно было убито или искалечено около 60 граждансих активистов без какой либо реакции
Что Юга продавал дела бывшему окружению Януковича
Что не не было реализовано требование Майдана по новому избирательному кодексу и недоторканостi
Про коррупцию и говорить не хрочеться
Силовики при Педроте просто стали бандой для обилечивания
Педроту надо в монастырь идти и там грехи отмаливать
А не выступать в роли профессора Павлова
прививая своей пастве новые рефлексы

усе тут брехня, тупа брехня й просто неправда. Де хоча б одне рішення суду щодо Порошенка?
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

усе тут брехня, тупа брехня й просто неправда. Де хоча б одне рішення суду щодо Порошенка?

   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

https://www.youtube.com/watch?v=lj96YnI9El8

це все?
чи далі буде??

 B-)

   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

Это феодально-олигархическая клептократия

Феодалізм і олігархія- це дві великі різниці. Зовсім інші інститути, які існували паралельно в одному світі, іноді воюючи одне з одним. Як олігархічна Венеція воювала з феодальною Османською Імперією. Або швейцарська республіка- з феодальною імперією Габсбурґів. Чи Ви гадаєте, що якраз швейцарська республіка була демократією? Гадаю, це дуже малоймовірно. Скоріше за все Швейц. була олігархією
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

ще приклад- Новгородська та Псковська Олігархічні Республіки проти феодальної Москви

І всі вони зовсім не були клептократичними. Бо коли є клептократія, то немає ні олігархії, ні феодальної ієрархії. При всьому при тому, що й в Турецькій Імперії, й в Московській хабарі брали лопатами- це були НЕ клептократії
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

ще приклад- Новгородська та Псковська Олігархічні Республіки проти феодальної Москви

І всі вони зовсім не були клептократичними. Бо коли є клептократія, то немає ні олігархії, ні феодальної ієрархії. При всьому при тому, що й в Турецькій Імперії, й в Московській хабарі брали лопатами- це були НЕ клептократії

Країни с однаковим суспільним устоєм теж воюють між собою.
І що?
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

Наш мессия указал нам путь к спасению!
ДЯ КУ Є МО! ДЯ КУ Є МО!ДЯ КУ Є МО!
https://twitter.com/view/status/1309414883264430085
Наш болт в вашу гайку с левой резьбой! :D
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

квадріумвірат Коломойський-Фірташ-Ахметов-Пінчук
От в цей квадріумвірат не вірю. Беня мав серйозні тьорки з усіма з них...
А от якщо замінити беню на іншого мільярдера - петю, то все сходиться...
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

Ви - історик. Знаєте історію України. Хіба є інший шлях?
Був.  Коли би порох зробив би з добробатів нову армію. А не підппорядкував би їх старим совковим генералам.
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

А як там у США, других країн? Росте у 2020 стрімким домкратом?
При Зе - почало падати ще до пандемії  (td)
А ти що бачиш на графіку?  :laugh:
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

(tu)   :ok:   :fans:

22 квітня на день народження Володимира Кличка у Відні відбулася зустріч Петра Порошенка, Віталія Кличка, Віталія Ковальчука, Юрія Стеця, Сергія Льовочкіна і Дмитра Фірташа.

За офіційною версією, Порошенко, як і Ковальчук були запрошені на день народження Кличка-молодшого, і "цілком випадково" у віденському готелі натрапили на Фірташа. І нібито у Порошенка просто не залишилося вибору, як кілька хвилин поговорити з опальним олігархом.

За інформацією видання, отриманої від самих учасників зустрічі, "випадкова даремна" розмова тривав 28 годин з перервою на три години. Деталей розмови навіть офф-рекордс не захотів розповідати ніхто. Крім того, що спочатку Фірташ і Льовочкін хотіли отримати свої 30% в списку на парламентські вибори, але потім зійшлися на поділі 50% Порошенка, 50% - УДАРУ.

В оточенні президента вважають, що Льовочкін розповів про це українським журналістам, а люди Фірташа підкинули маловідомої австрійській газеті. "Таким чином Фірташ намагався показати США, що він підтримує в Україні того ж кандидата, що і Вашингтон, і домовитися про зняття з нього звинувачень. Він впевнений - США робить ставку на Порошенка", - сказав рік тому виданню один із соратників президента.

Під час суду над Фірташем у Відні олігарх публічно заявив про підтримку Кличка особисто та його політичної партії з 2012 року. Фірташ також заявив, що після втечі екс-президента Віктора Януковича він мав зустріч з Петром Порошенком і Віталієм Кличком, на якій нібито були досягнуті якісь конфіденційні домовленості.

У своїй промові Фірташ також зробив неознозначное заяву: "Ми отримали, що хотіли: КЛичко став мером, Порошенко - президентом".

Брехня. Жовтий австрійський таблоід за кремлівські гроші помістив проплачену статтю від незрозумілого "джерела", кацапня підхватила і з "п'ятою колоною" приоздобила і розкрутила "новину" як "компромат" для широкого кола дебілів.
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

Маркеры для таких же одноклеточных как и ЗЕ дегенераты
вот же повезло в стране родиться 98% имбецилов

бля, ну как таких паскуд Земля рождает?
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

Брехня. Жовтий австрійський таблоід за кремлівські гроші помістив проплачену статтю від незрозумілого "джерела", кацапня підхватила і з "п'ятою колоною" приоздобила і розкрутила "новину" як "компромат" для широкого кола дебілів.

найширшому колові це зовсім похер. Не знаю, на кого це розраховано, але про всяк випадок проігнорив цю туфту. Факти проте на яву- й Колома й Фірташ виїхали з країни  за Пороха
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

бля, ну как таких паскуд Земля рождает?

у них у раші це нормально
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

Показати зображення...
При Зе - почало падати ще до пандемії  (td)
А ти що бачиш на графіку?  :laugh:

Про те, що промвиробництво падає вже 7 років і гросман наробив купу дурниць, які ще довго будуть нам аукатись, я пишу давно.
Команда ЗЕ нічого нового не зробила, просто продовжила курс попередників...
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

Цитата: Олег76 link=topic=1085487.msg24536с527#msg24536527 date=1601143887
розшифрувати що означає "жити як в ЄС"?

спитай в тих, хто там на заробітках
для яких Петро прорубав вікно в ЄС
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

Показати зображення...
При Зе - почало падати ще до пандемії  (td)
А ти що бачиш на графіку?  :laugh:

в скарбничку
   
Re: Хочешь жить как в ЕС - голосуй за ЕС!

підтримаємо месседж:

ХОЧЕШ ЖИТИ, ЯК В ЄС ?
ГОЛОСУЙ же ЗА
ЄС!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія