Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

"Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.



https://ibigdan.livejournal.com/25612436.html

#зеленароса

Як там з зарплатами вчителів, поїздаками в ОП на велосипеді, збагаченню на крові,
Роттердам+, ... отето от все?
   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

А що ви, свиносєкта, увєровали вже "найвеличнішого"? :lol:
Зато, скільки свиня "напизділа" перед виборами 2014 - мабуть треба вже підручника видавати - хрестоматійний приклад "як розвішати локшину на передвиборчі вуха". :K
   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

Показати зображення...
https://ibigdan.livejournal.com/25612436.html

#зеленароса

Як там з зарплатами вчителів, поїздаками в ОП на велосипеді, збагаченню на крові,
Роттердам+, ... отето от все?

А як там з АТО за години, Тищу на день, курс по 10  і т.д.  :fool:
   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

Ясно! Пенсій піднімати не будуть
   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

клован п***а лиш те що робили усі..намагаючись виграти перед ним

абули йолопи які повірили....а були тупі єблани які і свині повірили у 2014
Усі вони йобнуті мавпи хто вірить їм перед виборами

Останнє редагування: 18 вересня 2020 16:48:47 від Ukraine
   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

А як там з АТО за години, Тищу на день, курс по 10  і т.д.  :fool:

Ну, АТО за години - не за години, але влітку 2014-го ЗСУ звільняли Донбас досить бадьорими темпами. І звільнили б за тиждень-другий, якби не втручання РФ, внаслідок якого ЗСУ зазнали важких втрат і справа звільнення окупованих територій загальмувалася. Втручання РФ не є виною Пороха. Тому ставити йому ті прогнози в провину не зовсім справедливо.
   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

Ну, АТО за години - не за години, але влітку 2014-го ЗСУ звільняли Донбас досить бадьорими темпами. І звільнили б за тиждень-другий, якби не втручання РФ, внаслідок якого ЗСУ зазнали важких втрат і справа звільнення окупованих територій загальмувалася. Втручання РФ не є виною Пороха. Тому ставити йому ті прогнози в провину не зовсім справедливо.

 (tu)


Ну а від клоуна чекати чогось іншого ніж тупих жартів - то тільки інфантильні мікроби можуть
Тим паче комедіанта що на 100% підконтрольний Ігорю валєрічу
   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

А як там з АТО за години, Тищу на день, курс по 10  і т.д.  :fool:
Цікава трансформація юлька. Топить за віслюка. А Юля ніби ж то в опозиції до зеленовати.
Чи то така легенда ватника, під юлька косити.
   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

Цікава трансформація юлька. Топить за віслюка. А Юля ніби ж то в опозиції до зеленовати.
Чи то така легенда ватника, під юлька косити.
Просто деменція.
   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

Просто деменція.
Думаєте, воно до сих пір не вдуплило, що Юля в опозиції  :lol:
   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

Думаєте, воно до сих пір не вдуплило, що Юля в опозиції  :lol:
То просто параграфи, що взаємно виключаються. :lol:
   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

тема фейк.

"Чи варто очікувати, що вона (соціалка. – Ред.) відразу буде європейського рівня? Я думаю, що очікувати цього не треба. Але наступного бюджетного року вона буде збільшена і все одно, в будь-якому випадку, за кілька років ми вийдемо на нормальний людський рівень соціалки", – сказав президент. https://bigkyiv.com.ua/ukrayintsyam-ne-varto-ochikuvaty-pensiyi-yevropejskogo-rivnya-zelenskyj/
   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

тема фейк.

"Чи варто очікувати, що вона (соціалка. – Ред.) відразу буде європейського рівня? Я думаю, що очікувати цього не треба. Але наступного бюджетного року вона буде збільшена і все одно, в будь-якому випадку, за кілька років ми вийдемо на нормальний людський рівень соціалки", – сказав президент. https://bigkyiv.com.ua/ukrayintsyam-ne-varto-ochikuvaty-pensiyi-yevropejskogo-rivnya-zelenskyj/
Та да. За кілька років все украдуть, стануть на лижі. А ви, українці ждіть обіцяних обіцянок.
   
тема фейк.

"Чи варто очікувати, що вона (соціалка. – Ред.) відразу буде європейського рівня? Я думаю, що очікувати цього не треба. Але наступного бюджетного року вона буде збільшена і все одно, в будь-якому випадку, за кілька років ми вийдемо на нормальний людський рівень соціалки", – сказав президент. https://bigkyiv.com.ua/ukrayintsyam-ne-varto-ochikuvaty-pensiyi-yevropejskogo-rivnya-zelenskyj/
В ходе встречи прозвучал вопрос о возможности повышения зарплаты для сотрудников сферы образования до 4000 долларов.

«В нашем штабе собрались эксперты по образованию со всей Украины, которые приняли участие в обсуждении программы Владимира и выразили самые интересные предложения по реформированию образования. Также, мы поговорили о предстоящих махинациях и фальсификациях на выборах», — рассказал Зеленский в видео.

Участники дискуссии предложили поднять зарплаты украинским учителям до 4000 долларов за счет ареста и конфискации средств у коррупционеров.

Владимир Зеленский допустил, что покрытие расходов на обеспечение таких зарплат для учителей действительно возможно даже за счет конфискации у всего одного коррупционера.
   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

В ходе встречи прозвучал вопрос о возможности повышения зарплаты для сотрудников сферы образования до 4000 долларов.

«В нашем штабе собрались эксперты по образованию со всей Украины, которые приняли участие в обсуждении программы Владимира и выразили самые интересные предложения по реформированию образования. Также, мы поговорили о предстоящих махинациях и фальсификациях на выборах», — рассказал Зеленский в видео.

Участники дискуссии предложили поднять зарплаты украинским учителям до 4000 долларов за счет ареста и конфискации средств у коррупционеров.

Владимир Зеленский допустил, что покрытие расходов на обеспечение таких зарплат для учителей действительно возможно даже за счет конфискации у всего одного коррупционера.
Невже у бені  :S  :laugh:  Якось я пропустив цей момент.
   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

Цікава трансформація юлька. Топить за віслюка. А Юля ніби ж то в опозиції до зеленовати.
Чи то така легенда ватника, під юлька косити.
Ему платит Зеленский, а не Юля
Юля сбитый летчик
Ботяра существо непривередливое
Вот только некоторые зелёные обезьяны, отметившиеся здесь- стесняются зайти в тему сломавшихся прихильники певної політсили

Или в тему где висит указ осла оманского - запрет на стрельбу по оккупантам
   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

Ні дня бєз пєрємогі !  [ua]
Вєрім в тєбя, Вова !   :love:  (музіка костяша, слова мЫроськи - ілі наабаврот, да і какая разніца !)







   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

Ні дня бєз пєрємогі !  [ua]
Вєрім в тєбя, Вова !   :love:  (музіка костяша, слова мЫроськи - ілі наабаврот, да і какая разніца !)

https://www.youtube.com/watch?v=sb1AT-sKhy4

 :weep:
   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.
Пшениця

А як там з АТО за години, Тищу на день, курс по 10  і т.д.  :fool:


 :K
1. То Зе вже  закінчив, олух ти царя небесного?  :S
https://youtu.be/ELQ4xWT0dlA?t=705

2. 4 кілобакса вчителям?
   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

Цікава трансформація юлька. Топить за віслюка. А Юля ніби ж то в опозиції до зеленовати.
Чи то така легенда ватника, під юлька косити.

Не за віслюка, а проти Порохатого...  :fool:
А ватник, як раз це ти, всі знають.
   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

Ему платит Зеленский, а не Юля
Юля сбитый летчик
Ботяра существо непривередливое
Вот только некоторые зелёные обезьяны, отметившиеся здесь- стесняются зайти в тему сломавшихся прихильники певної політсили

Или в тему где висит указ осла оманского - запрет на стрельбу по оккупантам

А на скільки Порохатий тобі зарплатню підняв за один висер?  :fool:

Всі знають, що ти сидиш на зарплатні від Порохатого.
   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

А на скільки Порохатий тобі зарплатню підняв за один висер?  :fool:

Всі знають, що ти сидиш на зарплатні від Порохатого.

Всі знають, що ти киздун.
   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

Всі знають, що ти киздун.

Всі знають, щоти підкнурячий дебіл.  :bueee:
   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.


Костяши пропагують досягнення віслюка в піднятті зарплат вчителям до $4000
   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

Показати зображення...
Костяши пропагують досягнення віслюка в піднятті зарплат вчителям до $4000
то ольгинская портняжка портнова, там все ясно
   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

Держстат: Економіка України у другому кварталі впала на 11,4%

Падіння валового внутрішнього продукту України в квітні-червні 2020 року становило 11,4% до аналогічного періоду 2019 року.
   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

А що ви, свиносєкта, увєровали вже "найвеличнішого"? :lol:
Зато, скільки свиня "напизділа" перед виборами 2014 - мабуть треба вже підручника видавати - хрестоматійний приклад "як розвішати локшину на передвиборчі вуха". :K
порошки своє ковтрнули,тепер ти зелепуха ковтай своє.Чи ти далі згадуєш як хтось КОЛИСЬ ковтав,зі смаком ковтаючи ТЕПЕР. :D
 А ще чотири рочки тобі то смакувати і діставати від тих,когогт ти ЩЕ ВЧОРА тут розпинав. тепер ТВОЯ черга "прінять в дупу". Причому від СВОГО обранця.
   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

Ну, АТО за години - не за години, але влітку 2014-го ЗСУ звільняли Донбас досить бадьорими темпами. І звільнили б за тиждень-другий, якби не втручання РФ, внаслідок якого ЗСУ зазнали важких втрат і справа звільнення окупованих територій загальмувалася. Втручання РФ не є виною Пороха. Тому ставити йому ті прогнози в провину не зовсім справедливо.
Ну раз не "за години", то всё равно напи3дел, даже если принять в расчет "непонимание" Пецей реакции рашки, на освобождение наших территорий. Однако, ты попытался отмазать Пецю от "АТО за години", а как с курсом по 10 и 1000 боевых в день? Ткните кто-нибудь пальцем в "попытку" вернуть курс на отметку 10 или хотя-бы платить 1000 в день на передовой?
   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.
Пшениця

   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

Томенко: Команда Порошенко весь час бреше українському народу.
   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.



Бушанский: Смотришь на Порошенко и понимаешь – человек врет тебе в глаза уже пять лет.
   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.
Пшениця

О!
В темі про ЗЕ у Дідуся зачесався Порох.  (tu)
Янукович, Ющенко, Кучма та Кравчук не сверблять ?  :lol:

   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.



Брехня від Парашенка...
   
Re: "Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.

О!
В темі про ЗЕ у Дідуся зачесався Порох.  (tu)
Янукович, Ющенко, Кучма та Кравчук не сверблять ?  :lol:

Показати зображення...

Мімо!  :punish:

ПО=ЗЕ
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія