Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Недвижимость Сиднея во всей красе

Re: Недвижимость Сиднея во всей красе
dmp

Якби Англія не Америка чи Австралія.
Що таке моє село?

Але повторю, що поміняв би по можливості на пристойний центр великого міста.

Я мабуть, своє село (велике село, але таки село) також поміняв би на пристойний центр великого міста, щось я трохи від села втомився.
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Шопінг парк - штук 20 магазинів включаючи великі магазини популярних мереж і продуктовий М&S - 7-8 хвилин пішки.
4 супермаркети в межах 3-4 хвилин машиною.

А там есть непотрошёная селёдка, засоленная целиком вместе с головой ?

   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Я мабуть, своє село (велике село, але таки село) також поміняв би на пристойний центр великого міста, щось я трохи від села втомився.

Концепція там де родився, там і помер в розвинутому світі віджила себе.

Коли ти молодий, без дітей, то жити потрібно там, де все заточено під таких як ти - розваги/бари/клуби, маленьке квартирне житло бо більше не потрібно, і це як правило в центрі міста чи локалізовано ще в певних районах міста.

Коли в тебе з’явились діти - то жити в квартирі з дітьми, тваринами, жінкою та періодично нізджаючою тещею, гостями родичами, друзям з дітей що приходять щодня, це пеклом. Тим більше, що все для дітей -школи, спортивні споруди та секції це все в пригородах, а в тебе можна знайти тільки використані кондоми на вулиці А не спорт секції для дітей. І ти купуєш будинок в пригороді і щасливо живеш в ньому наступні 20 років, періодично міняти їх на кращі, якщо життя тобі посміхається.

Коли діти виросли та залишили тебе, то тобі твоя велика хата з подвірьям де кожного тижня щось потрібно підрізати, полоти, стригти, а цього зеленого г збирається на контейнер розміром в індустріальний холодильник щотижня, ти переїжджаєш в щось меньше, можливо квартиру чи Таунхаус де за тебе все стрижуть та прибирають і живуть подібні до тебе ще не пердуни, але вже повні сивини.

І останій переїзд, це коли ти виходиш на пенсію, і в Сіднеї чи Сіетлі тобі стає холодно з твоїм артритом, то ти переїжджаєш куди небудь на Sunshine Coast в Квінсленді чи під Орландо, де такі самі як ти збиваються в комюніті числом в декілька десятків тисяч, і там вони щасливо проводять остані роки розважаючи одне одного, і коли настає час, мають гарно налагоджений похоронний сервіс.
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Не зрозуміла стурбованість адептів хрущовок  та бункерів в 8 цеглин, великим скляними стінами, що можна відсунути в сторону, так що зникає барьєр в хаті та поза хатою в субтропічному Сіднеіі. Навіть будинки на що зараз стоять на продаж поруч з моім улюбленим гірськолижним курортом мають сотні квадратних метрів скляних стін, і це в горах, де температура може впасти до -30, а снігу може намести 2 метри за день.





   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе
den

Не зрозуміла стурбованість адептів хрущовок  та бункерів в 8 цеглин, великим скляними стінами, що можна відсунути в сторону, так що зникає барьєр в хаті та поза хатою в субтропічному Сіднеіі. Навіть будинки на що зараз стоять на продаж поруч з моім улюбленим гірськолижним курортом мають сотні квадратних метрів скляних стін, і це в горах, де температура може впасти до -30, а снігу може намести 2 метри за день.

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...

Це чудова рекламна краса для людей з мільйонами
Нема іпотеку в 2 штуки в місяць

Бо бабла опалювати не стане

   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Меняй на центр Киева живи и радуйся  :-)o

У мене є квартира в центрі Києва, і ще одна на околиці :shuffle:
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

А там есть непотрошёная селёдка, засоленная целиком вместе с головой ?

За такою треба хвилин 40 їхати :)
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

У мене є квартира в центрі Києва, і ще одна на околиці
(tu)
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

... і коли настає час, мають гарно налагоджений похоронний сервіс.

Чудовий спіч, сенкс. Просто перед очима постали як живі ці хлопці  :gigi:

   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе
den

Концепція там де родився, там і помер в розвинутому світі віджила себе.

Коли ти молодий, без дітей, то жити потрібно там, де все заточено під таких як ти - розваги/бари/клуби, маленьке квартирне житло бо більше не потрібно, і це як правило в центрі міста чи локалізовано ще в певних районах міста.

Коли в тебе з’явились діти - то жити в квартирі з дітьми, тваринами, жінкою та періодично нізджаючою тещею, гостями родичами, друзям з дітей що приходять щодня, це пеклом. Тим більше, що все для дітей -школи, спортивні споруди та секції це все в пригородах, а в тебе можна знайти тільки використані кондоми на вулиці А не спорт секції для дітей. І ти купуєш будинок в пригороді і щасливо живеш в ньому наступні 20 років, періодично міняти їх на кращі, якщо життя тобі посміхається.

Коли діти виросли та залишили тебе, то тобі твоя велика хата з подвірьям де кожного тижня щось потрібно підрізати, полоти, стригти, а цього зеленого г збирається на контейнер розміром в індустріальний холодильник щотижня, ти переїжджаєш в щось меньше, можливо квартиру чи Таунхаус де за тебе все стрижуть та прибирають і живуть подібні до тебе ще не пердуни, але вже повні сивини.

І останій переїзд, це коли ти виходиш на пенсію, і в Сіднеї чи Сіетлі тобі стає холодно з твоїм артритом, то ти переїжджаєш куди небудь на Sunshine Coast в Квінсленді чи під Орландо, де такі самі як ти збиваються в комюніті числом в декілька десятків тисяч, і там вони щасливо проводять остані роки розважаючи одне одного, і коли настає час, мають гарно налагоджений похоронний сервіс.

Є дослідження
Які показують

Що вікова сегрегація
Теж є поганим явищем
( Як і майнова )


   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Є дослідження
Які показують

Що вікова сегрегація
Теж є поганим явищем
( Як і майнова )

Завжди є конфлікти інтересів між поколіннями. В пригородах старим заважають діти що граються на вулиці, молодим студентам що живуть з батьками не вистачає розваг.

 В місті, потрібно пояснювати дитині концепцію бомжів, чому потрібно спати, коли вечір в барі через дорогу тільки починається і що вступити в фекалії бомжа так само погано як підняти та гратись з використаним презервативом.

В поселеннях для пенсіонерів в мене виникає думка, що я не впевнений що хочу дожити до цього віку і ще пару днів в такому місті, і в мене можуть початись суіціідальні думки.

Тому гендерна сегрегація не панацея, але краще з того зо зараз маємо.

Фото поселення для людей похилого віку під Орландо::





Останнє редагування: 17 вересня 2020 20:09:50 від Dobre
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе
den

Завжди є конфлікти інтересів між поколіннями. В пригородах заважають діти що граються на вулиці, молодим студентам що живуть з батьками не вистачає розваг.

 В місті, потрібно пояснювати дитині концепцію бомжів, чому потрібно спати, коли вечір в барі через дорогу тільки починається і що вступити в фекалії бомжа так само погано як підняти та гратись з використаним презервативом.

В поселеннях для пенсіонерів в мене виникає думка, що я не впевнений що хочу дожити до цього віку і ще пару днів в такому місті, і в мене можуть початись суіціідальні думки.

Тому гендерна сегрегація не панацея, але краще з того зо зараз маємо.

Навпаки
Майнове і вікове різноманіття робить суспільство більш стійким


Це підтверджується наприклад алгоритмами фейсбук

Коли твоя стрічка сформована твоїми вподобаннями геть не містить сторонніх новин чи постів
І це підвищує градус агресивності

Щас он в штатах на виборах видно ( було сильно видно ще в 16 році)

   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Поки що я не готовий до такого життя... Може в один день, колись.


   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Не зрозуміла стурбованість адептів хрущовок  та бункерів в 8 цеглин, великим скляними стінами, що можна відсунути в сторону, так що зникає барьєр в хаті та поза хатою в субтропічному Сіднеіі. Навіть будинки на що зараз стоять на продаж поруч з моім улюбленим гірськолижним курортом мають сотні квадратних метрів скляних стін, і це в горах, де температура може впасти до -30, а снігу може намести 2 метри за день.

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...

Щось мені здаеться, що цим мешканцям і відкритий зимовий басейн з підігрівом - дрібниці по затратам...
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Щось мені здаеться, що цим мешканцям і відкритий зимовий басейн з підігрівом - дрібниці по затратам...

Великі скляні поверхні, стандарт де-факто зараз. Рідкий новий будинок в преміальній ціновій категоріі не має скляної стіни, що можна зсунути в сторону та зробити перший поверх повністью відкритим на двір. Концепція маленьких вікон зараз не застосовується. По власному досвіду я можу сказати, що гроші не йдуть в отоплення охолодження, а якщо йдуть то дуже незначні суми, а в тому що коли в тебе 60 скляних поверхностей як вікна та двері, це коштує багато грошей замовити та встановити на них всіх шатерс чи жалюзі, легко може коштувати 20 тисяч чи більше.
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе
den

По власному досвіду я можу сказати, що гроші не йдуть в отоплення охолодження,
Ну да
Штук 8 щороку за твої малюнки (або 20 тис кубів щороку )

Звичайно якщо хата коштує 3-5 лямів то якось пох

Але якщо ти віддаєш половину бабла в іпотеку то навряд здатний платити +700 щомісяця за ті другі прозорі поверхи

   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Ну да
Штук 8 щороку за твої малюнки (або 20 тис кубів щороку )

Звичайно якщо хата коштує 3-5 лямів то якось пох

Але якщо ти віддаєш половину бабла в іпотеку то навряд здатний платити +700 щомісяця за ті другі прозорі поверхи

Скляні стіни не додають багато, буде трохи більше охолодити літом та нагріти зимою, але незначно і я ні разу не чув щоб хтось жалівся на скло. Я жалівся один раз, коли я в’їхав в нову хату і почав отримувати оцінки в 30 тисяч долларів зробити ставні на всі вікна та двері і це було поза межами того, що я був готовий фінансово сприйняти.
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Скляні стіни не додають багато, буде трохи більше охолодити літом та нагріти зимою, але незначно і я ні разу не чув щоб хтось жалівся на скло. Я жалівся один раз, коли я в’їхав в нову хату і почав отримувати оцінки в 30 тисяч долларів зробити ставні на всі вікна та двері і це було поза межами того, що я був готовий фінансово сприйняти.

Лінь шукати реальні цифри.
Але в умовах зими до -20 різниця тепловтрат утепленої на 100мм стіни і склопакета буде в рази. Думаю десь в 3-4 рази буде...
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе
den

Лінь шукати реальні цифри.
Але в умовах зими до -20 різниця тепловтрат утепленої на 100мм стіни і склопакета буде в рази. Думаю десь в 3-4 рази буде...

Там фізика
Все рахується
Я утеплив коли хату то співпало з прогнозами тепловтрат +-10%

Тобто площа стін, площа дверей, підлоги, даху
І температура всередині і ззовні
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

По-моему он просто стебется... В жизни так не бывает.

це дійсно якісні меблі. Як доказ - їх вік. Сучасне дсп тяготіє утворювати пропелер з часом.
Сама будівля з сілікатної цегли з правильною геометрією. За сезон її можна змінити до невпізнанності. Міняємо вікна-двері, на фасад ліпашимо термопанелі, покрівля металочерепиця - і ззовні цукерочка.

Всередині вовтузитися більше. Є питання по підлозі. Треба там походити, щоб переконатися що міняти не треба. Але є смутні передчуття.
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе
den

це дійсно якісні меблі. Як доказ - їх вік. Сучасне дсп тяготіє утворювати пропелер з часом.
Сама будівля з сілікатної цегли з правильною геометрією. За сезон її можна змінити до невпізнанності. Міняємо вікна-двері, на фасад ліпашимо термопанелі, покрівля металочерепиця - і ззовні цукерочка.

Всередині вовтузитися більше. Є питання по підлозі. Треба там походити, щоб переконатися що міняти не треба. Але є смутні передчуття.

Навіть якщо треба - понти

Тут на 30 штук жалюзі купити можна
За ці гроші з тої хати буде супер ефективний егергопасивний будинок

В якому влітку без конлішна комфортно
А взимку буле достатньо 1000 кубів газу

   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Лінь шукати реальні цифри.
Але в умовах зими до -20 різниця тепловтрат утепленої на 100мм стіни і склопакета буде в рази. Думаю десь в 3-4 рази буде...

Тут якось цим ніхто не переймається, навіть на півночі в канадському Калгарі де морози за 30. Вікна на вцю стіну. Мабудь що різниця не така вже і велика, інакше я би про це чув.






   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Мені вся ця говорильня «експертів» з хрущовок із кухнею 1.5х2.5, які ні дня не те що не жили в пристойному сучасному житлі із власним шматом землі, а навіть його не бачили, нагадує люту суперечку бездомних яка яхта краща.
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе
den

Мені вся ця говорильня «експертів» з хрущовок із кухнею 1.5х2.5, які ні дня не те що не жили в пристойному сучасному житлі із власним шматом землі, а навіть його не бачили, нагадує люту суперечку бездомних яка яхта краща.
Сом ти друже вирішив що тут ніхто не жив в сучасному житті ?

Думаєш в Україні не вміють робити житло?

П.с. скажи, сам би див в подібному житлі де вікно в вікно за півтора метри і нема бекярду ?

   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Тут якось цим ніхто не переймається, навіть на півночі в канадському Калгарі де морози за 30. Вікна на вцю стіну. Мабудь що різниця не така вже і велика, інакше я би про це чув.

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...

ПІВНІЧНЕ Канадське Калгарі знаходиться НА ШИРОТІ КИЄВА.   :gigi:
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

ЗІ.
З приводу скляних стін в будинку.
У нас інший підхід. На подвір'ї будуєтся літній будиночок (зазвичай стіна тільки на південь). І в ньому проводиться вільний час десь пів теплого року.
Мені так більше подобається...
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

нагадує люту суперечку бездомних яка яхта краща.
Скорее что яхта унылое гавно а вот надувной круг крякря самое оно не то что эти х--вые яхты
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе
den

ПІВНІЧНЕ Канадське Калгарі знаходиться НА ШИРОТІ КИЄВА.   :gigi:
Середня температура більша в Києві на 5 градусів
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

У нас інший підхід. На подвір'ї будуєтся літній будиночок (зазвичай стіна тільки на південь). І в ньому проводиться вільний час десь пів теплого року.
Мені так більше подобається...
Как одно противоречит другому  :S 
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Как одно противоречит другому  :S 

Де там на стартфотах ще літні будиночки будувати? )
Там собачу будку ніде...
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

ПІВНІЧНЕ Канадське Калгарі знаходиться НА ШИРОТІ КИЄВА.   :gigi:

в Киіві такі морози як в Калгарі щороку бувають раз на 10 років. В мене в одинь день лижі в Саншайн не іхали, я тоді вперше в жітті взнав що таке -35. Правда відкатався цілий день. Люблю я ваш Банфф, якщо відкриєтесь, то приіду в цьому сезоні :)
 :-B
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Сом ти друже вирішив що тут ніхто не жив в сучасному житті ?

Думаєш в Україні не вміють робити житло?

П.с. скажи, сам би див в подібному житлі де вікно в вікно за півтора метри і нема бекярду ?

Де я сказав, що  НІХТО не жив в сучасному житлі?

Чому ти вважаєш що Я ДУМАЮ, що в Україні не вміють будувати сучасного житла?

Я не те що думаю, Я ЗНАЮ, що в Україні будують гарне і сучасне житло. От лише не масово і воно відносно недоступне для широкого загалу. Це скоріше елітне житло. А в ПА чи Австралії саме МАСОВЕ.

Я лише посміхаюсь коли експерти із хрущовок всіляко намагаються мені довести, що я живу в курятнику. Хоч вони поняття не мають що це таке і який тут рівень комфорту життя.

Хоч я їх частково розумію - для тих «експертів в дві цеглини» нормальне житло банально недоступне. От вони свою немічність таким чином компенсують.
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Сом ти друже вирішив що тут ніхто не жив в сучасному житті ?

Думаєш в Україні не вміють робити житло?

П.с. скажи, сам би див в подібному житлі де вікно в вікно за півтора метри і нема бекярду ?

Ті бекярди що є по площі дорівнюють середній київській трикімнатній квартирі. Не маєтки Пана Коцького, але легко розміщають літню кухню, барбекю, гральну зону для дітей, місце де собака може вийти. Як для міста в 5 міліонів, це не так вже і погано. Не кажучи вже про те, що кожна хата там має 150-200 кв метрів площі плюс гараж на дві машини. Скажи мені в якому будинку в Києві купити квартиру, щоб мала такі самі зручності?
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

треба не вийобуватися а будувати багатоквартирні будинки розвивати громадський транспорт, це вирішує купу проблем.
а не оціією хєрньою займатися, ще й знаходяться дебіли які це купуютьь та впрягаються в мортгідж на 30 років.
Скоро це все буде пустим стояти, а персональних банкрутств побільшає. Світове економіка стрімко скорочується.
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Саме головне - якщо поруч з будинком є простір
То розмір кімнат не дуже важливий
Бо час на вулиці проводити можна

Але якщо там того простору як на фото з Австралії - то це не простір а так, типу квартира з вікнами на сусідів + балкон

Досі не можу зрозуміти чого хз так втуоили один до одного ті будинки

Всі будинки замкнути на загальні системи - каналізаціі, водопостачання, газопровід, електрокабель, оптокабель і штормової води (дощова вода з даху і вулиць з тротуарами)
Всі системи находяться під землею
Дощова вода по трубопроводах збирається в природні низини і маємо ставки з очеретом і лебідями-качками, журавлями, пеліканами, рибою і раками. Якщо природних низин немає - то викопують  штучні
Більше дістанція між будинками - довші системи
Сусідні будинки розділени парканом, висота - 2 метра - це по закону в об"яз.
Із вікна не будеш бачити вікон сусіда, прайвісі в першу чергу
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Особисто я жив практично у всіх видах житла. Спробую перерахувати:

- середньостатистични й український приватний будинок;
- общага;
- казарма;
- балОк для вахтових працівників, так званих бічів;
- зйомна квартира;
- кімната в комуналці;
- однокімнатна квартира в «гостинці»;
- типова сучасна трикімнатна квартира в новому будинук з претензією на елітне планування.

В цьому списку немає землянки, дерев’яного барака, камери в тюрмі чи на зоні. Якось пронесло таке.

В Канаді я також попробував практично всі види житла. Починаючи від апартментів у багатоквартирному будинку. Правда, це і близько не стоїть в порівнянні із українсьаими багатоповерховими будинками. Я жив у парку, до річки 200 м, басейни, тенісні корти і інша інфраструктура. Про організацію паркомісць для автівок і згадувати не буду - в Україні як правило з цим повний завал.

Наразі в мене окремий особняк із великим шматом землі. Як попереду так і позаду. З ВЕЛИКИМИ газонами як попереду так і позаду. Позаду при бажанні можна розмічати спортивні площадки. З клумбами з квітами як попереду так і позаду. Із садом із різними деревами, в тому числі і фруктовими. Грядок не заводили. Хоч можна, ніхто тут цього не забороняє, як стверджують «експерти із хрвщовок».

Будинок весь в зелені, за деревами позаду практично не проглядається. Задня стіна як на фотках вище практично суцільне скло. Коли знаходишся в будинку, то таке воаження ніби на природі. І це в середині сучасного мегаполіса.

Про проблеми паркування говорити нічого - їх не те що немає, тут автомобілі ночують в кращих умовах ніх дехто в хрущовках.

До річки і провінційного парку, а це майже національний парк, сто метрів. Я постив сотні фоток із виами на все це, включно із видами на одні із найвидовищніших Скелясті Гори.

Про сам будинок вже десятки разів переговорено. Набридло повторюватись.


Я перепробував різні види житла. Практично всі із можливих. І тому можу щось стверджувати. На відміну від тих, для яких хрущовка це їх вершина комфорту.

І хтось хоче мені щось розповісти про житло...   :gigi:

   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе
den

хтось хоче мені щось розповісти про житло...
Цікаво
Де це в центрі міста така ідилія а не офіси чи багатоквартирні будинки
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе


треба не вийобуватися а будувати багатоквартирні будинки розвивати громадський транспорт, це вирішує купу проблем.
а не оціією хєрньою займатися, ще й знаходяться дебіли які це купуютьь та впрягаються в мортгідж на 30 років.

І де тих 30 років жити? В наметі десь за містом?

В такому випадку не 30 років, а ВСЕ ЖИТТЯ платитимеш за житло.

А взявши іпотеку виплатиш її за ті 20-25 років. І далі платитимеш лише комуналку і податок на нерухомість. Плата по іпотеці і плата за рент практично однакові. Я вже не говорю, що на виході матимиеш у власності якусь цінність.

Хто ж все життя рентує платитиме той мордіч ВСЕ ЖИТТЯ. І на виході не матиме ніфіга.

   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Я дуже хочу отримати від адептів «ну кто так строит», назву киівськоі багатоквартирної новобудови, де можна отримати всі ті самі зручності, що надає новобудова економ  класу в Сіднеї як на першій сторінці. Можна тільки назви забудовника та об’єкта, я вмію Гуглити.
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе
den

Я дуже хочу отримати від адептів «ну кто так строит», назву киівськоі багатоквартирної новобудови, де можна отримати всі ті самі зручності, що надає новобудова економ  класу в Сіднеї як на першій сторінці. Можна тільки назви забудовника та об’єкта, я вмію Гуглити.
Та якійсь озерний гай ( хз як там школа )

Ті самі 120+ метрів можна тисяч за 100 купити
Але там вікон до вікон  не буле так
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія