Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Замовлення обсягів газу за тарифним планом Твоя енергонезалежність.

Може хто змовляв в тому році газ зі знижкою. Кидалово чи ні? Ще сьогодні можна замовити по 4,99грн. Якщо я правильно зрозумів договір, то транспортування газу також входить в цю ціну.
   
Замовили 1000 кубів по 4.50 в серпні. може не розведуть [ua]
   
Минулого року у січні-лютому газ був дешевше, ніж по передзамовленню
Тож про "розвод" сказати просто нічого
Те, що перед НР "фіксували" ціну виявилося туфтою - всім виставили ціну однакову
не бачу сенсу замовляти
   
Замовив
Було 1600 грн переплати з минулої "акції"

+ Докинув ще на тищу кубів
Проплатив
Поки що в кабінеті 104.уа ніфіга не оновилось

П.с. газ імпорт поки що 5500 виходить
Це по 10 євро мегават на біржі + доставка до нас + ПДВ + укртрансгаз +  облгаззбут собі

Ще й курс
Минулого року газ дешевший був трохи і курс до березня 24 тримався
А це 20% дешевше
   
Може хто змовляв в тому році газ зі знижкою. Кидалово чи ні? Ще сьогодні можна замовити по 4,99грн. Якщо я правильно зрозумів договір, то транспортування газу також входить в цю ціну.
Я замовив 30/08 по 4.5 парутисяч кубів, проплатив. Через пару днів на сторінці Розрахунки за газ під цінами на газ з'явилось:
Тарифний план Твоя енергонезалежність
діє з жовтня 2020

Замовлено 2000.00 м3 на суму 8999.98 грн

І кнопка "Дозамовити"
Транспортування не входить, це ж інша контора, ці тільки продають газ. Чи я щось не поняв.
   
Я замовив 30/08 по 4.5 парутисяч кубів, проплатив. Через пару днів на сторінці Розрахунки за газ під цінами на газ з'явилось:
Тарифний план Твоя енергонезалежність
діє з жовтня 2020

Замовлено 2000.00 м3 на суму 8999.98 грн

І кнопка "Дозамовити"
Транспортування не входить, це ж інша контора, ці тільки продають газ. Чи я щось не поняв.

Ага


Тобто треба чекати кілька днів

Поки зарахують ті куби
   
Я замовив 30/08 по 4.5 парутисяч кубів, проплатив. Через пару днів на сторінці Розрахунки за газ під цінами на газ з'явилось:
Тарифний план Твоя енергонезалежність
діє з жовтня 2020

Замовлено 2000.00 м3 на суму 8999.98 грн

І кнопка "Дозамовити"
Транспортування не входить, це ж інша контора, ці тільки продають газ. Чи я щось не поняв.
Також сьогодні замовив 1500куб. Як сказали в конторі транспортування входить в ціну, а доставка ні. Це різні речі.
   
Також сьогодні замовив 1500куб. Як сказали в конторі транспортування входить в ціну, а доставка ні. Це різні речі.
Плата за доставку газу на поточний календарний рік визначається виходячи з фактичного/планового об’єму споживання за попередній газовий рік
Вартість доставки газу за місяць визначається так:

Фактичний/плановий об’єм споживання за попередній газовий рік* / 12 місяців x тариф**


* Газовий рік триває з жовтня по вересень. Розрахунок проводиться за фактичними або плановими (за відсутності фактичних) об’ємами споживання за зазначений період


** Встановлює регулятор НКРЕКП.

Зараз в мене 0.972 грн/куб.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія