Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

По и ЗЕ будьте прокляты

По и ЗЕ будьте прокляты

   
Re: По и ЗЕ будьте прокляты

27 августа он писал в своем фейсбуке "помогите или будьте прокляты" - так это вы про себя сейчас написали, Владимир Александрович. Вы не помогли, ничем не помогли.
   
Re: По и ЗЕ будьте прокляты

27 августа он писал в своем фейсбуке "помогите или будьте прокляты" - так это вы про себя сейчас написали, Владимир Александрович. Вы не помогли, ничем не помогли.
воно про допомогу почало верещати лише коли його вплив на інфопростір і недоречні сміхуйочки привели до війни і масових вбивств
   
Re: По и ЗЕ будьте прокляты

Президент Володимир Зеленський наголошує, що правоохоронні органи повинні показати результат у розслідуванні Іловайської трагедії.

Джерело: Зеленський під час заходів до Дня пам’яті захисників України, пресслужба президента

Пряма мова: "Незважаючи на те, що минув час, ми не повинні забувати всіх тих, через кого загинули наші хлопці в Іловайському котлі. І правоохоронні органи, якою б гіркою правда не була, повинні показати результат.

Я знаю, що в Офісі Генерального прокурора створений департамент з питань війни саме для того, щоб розслідувати такі гучні та, на жаль, криваві справи. Будемо сподіватися, що вони крокуватимуть вперед".

Деталі: Зеленський також наголосив, що не можна забувати героїв, які віддали своє життя, захищаючи Україну.

Пряма мова: "Навряд чи ми можемо сподіватися на те, що така рана як сьогоднішній день, така рана на тілі історії України, така рана на серці батьків всіх загиблих коли-небудь затягнеться. Скажу відверто, українська влада повинна робити все, щоб ця рана не затягнулась, щоб кожне ім'я ніхто не забув". https://www.pravda.com.ua/news/2020/08/29/7264577/
   
Re: По и ЗЕ будьте прокляты

  Час вже показав: петя зеля одна  фуйня,  мінськ "мирний  план"
   
Re: По и ЗЕ будьте прокляты

  Час вже показав: петя зеля одна  фуйня,  мінськ "мирний  план"
то чого ти голосував за зе! га? :punish:
   
Re: По и ЗЕ будьте прокляты

влада повинна робити все, щоб ця рана не затягнулась,
яке ж воно тупориле  :facepalm1:
   
Re: По и ЗЕ будьте прокляты

яке ж воно тупориле  :facepalm1:
...шановний, ви про кого...президента чи costashu... :smile3:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія