Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#ДієтичнийМарафон))) ( sergej1974007)

Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

я отстал от жизни :(

Та просто відбулися зміни
За усім не вслідкуєш
Тим більше,.ти далеко
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Сили спеціальних операцій
Мене туди в армію везли
В Ізяслав на той час
Але потім перекупили в РПВ - рота почесної варти
тож, наш Гаррі, файного вигляду струмкій парубок.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

А ще, в мене є настійка на кітайському лімонніку, як серце здорове, після неі можна хобота слону відірвати.

Скільки градусів?
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

А ще, в мене є настійка на кітайському лімонніку, як серце здорове, після неі можна хобота слону відірвати.


надо ехать... вирус закончится. придется покупать билеты. я своего старшего хочу привезти. он 10 лет живет в канаде. а младший здесь родился. но они чего то не хотят. стесняются, что не знают и не помнят мови...
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Та просто відбулися зміни
За усім не вслідкуєш
Тим більше,.ти далеко

так :(
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Скільки градусів?
60.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

тож, наш Гаррі, файного вигляду струмкій парубок.

Вже не стрункий :D
Але сили маю багато)))
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

60.

Я п'ю настоянку на коріннях дуба і різнтх травах 85-ти градусну
Випиваю.0.5 і так..повеселів))
Є тут свідки,.що пили зі мною не раз :laugh:
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

надо ехать... вирус закончится. придется покупать билеты. я своего старшего хочу привезти. он 10 лет живет в канаде. а младший здесь родился. но они чего то не хотят. стесняются, что не знают и не помнят мови...
я влітку, крім цього, тата доглядав, вчіняю для дітей друзів тріденні лісові побігушкі з навчанням виживанню в лісі.  Привозьте свого хлопця. То не зайва фігня, навіть як й не знадобиться.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Я п'ю настоянку на коріннях дуба і різнтх травах 85-ти градусну
Випиваю.0.5 і так..повеселів))
Є тут свідки,.що пили зі мною не раз :laugh:
піськами мірятися не будемо, я майже не пью тим паче, та та настійка очі на лоба задірає. Не від спирту.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

я влітку, крім цього, тата доглядав, вчіняю для дітей друзів тріденні лісові побігушкі з навчанням виживанню в лісі.  Привозьте свого хлопця. То не зайва фігня, навіть як й не знадобиться.

я знаю. я пытаюсь ему это вбить... здесь тоже навыки выживания в лесу могут пригодиться... отъезжаешь от торонто на 200 километров и можешь в лесу встретить медведя...
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

піськами мірятися не будемо, я майже не пью тим паче, та та настійка очі на лоба задірає. Не від спирту.

Та ті, що я п'ю також
То крафтові абсенти
Чорна 85-ти градусна називається " Веселий дідько"
Але найбільше люблю 60-ти градусну настояну на полині, квітковому меді і личинках воскової молі
Лікувальне))
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Ян, добрий друзяка, казав, що пясля лімонніка, хочется домашню тваринку, слона. Та навчіти цю падлу слушно виконувати команди "к ноге", " сідіти", "лежати"," апорт".
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

надо ехать... вирус закончится. придется покупать билеты. я своего старшего хочу привезти. он 10 лет живет в канаде. а младший здесь родился. но они чего то не хотят. стесняются, что не знают и не помнят мови...

От на рахунок мови тобі нізачьот
Міг би з ними по годині-дві вдома говорити і вже б знали і не стидалися
І хто зна як воно буде в майбутньому
Можливо, хтось захоче повернутися сюди якимось дипломатом
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Ко мне на работу пацанчик попал——профессиональный военный——начиная с Суворовского училища——Ато—шник—— спецназ——был в Донецком аэропорту во время боев там что—то около полтора месяца.
Побывал во многих местах типа ——подавался во Французский Легион, или проходил обучение в Калифорнии .
Короче для своих 30 лет——очень много повидавший пацанчик.
Слышал от него и про Десну и про ССО))—— не вдавался в подробности пока.
Но я до сих пор под впечатлением от его рассказов.Хорошо мы с ним сошлись))—— надеюсь что выдержит и останется с нами работать))
Хотя амбиции у него большие)) ( молодой потому—что))
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Ян, добрий друзяка, казав, що пясля лімонніка, хочется домашню тваринку, слона. Та навчіти цю падлу слушно виконувати команди "к ноге", " сідіти", "лежати"," апорт".

То ти ще "дідька" не пив
Чи "відьму степову" або "мавку лісову"
 :laugh:
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

я знаю. я пытаюсь ему это вбить... здесь тоже навыки выживания в лесу могут пригодиться... отъезжаешь от торонто на 200 километров и можешь в лесу встретить медведя...
я би з ним, ведмедем, потоварищував. Істи в мене мало що є. Так, стали би друзями.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

От на рахунок мови тобі нізачьот
Міг би з ними по годині-дві вдома говорити і вже б знали і не стидалися
І хто зна як воно буде в майбутньому
Можливо, хтось захоче повернутися сюди якимось дипломатом

это нелегко. у них с самого начала английский забивает все...
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

а я писдился в свое время дофига. лихие 90е. дружил только с кавказцами. мои лучшие друзья - грузины. ну и немного чечены с дпгестанцами... здесь в канаде это не нужно. моему старшему 17 лет. он в жизни ниразу не дрался...не знаю хорошо это или плохо...

Це дуже добре, Джанні.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

я би з ним, ведмедем, потоварищував. Істи в мене мало що є. Так, стали би друзями.

лучше не надо. в наших краях черные медведи. они не особенно агрессивные. хотя пару лет назад девочку медведица загрызла. а вот гризли встретить не дай бог...
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Це дуже добре, Джанні.

думаешь? я честно не знаю... у нас жизнь отличается от жизни наших детей...
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Ко мне на работу пацанчик попал——профессиональный военный——начиная с Суворовского училища——Ато—шник—— спецназ——был в Донецком аэропорту во время боев там что—то около полтора месяца.
Побывал во многих местах типа ——подавался во Французский Легион, или проходил обучение в Калифорнии .
Короче для своих 30 лет——очень много повидавший пацанчик.
Слышал от него и про Десну и про ССО))—— не вдавался в подробности пока.
Но я до сих пор под впечатлением от его рассказов.Хорошо мы с ним сошлись))—— надеюсь что выдержит и останется с нами работать))
Хотя амбиции у него большие)) ( молодой потому—что))
Десна, Сергію, то танкова учебка. Туди нас та людей капітана Ф. Приткнули, бо не знали куди подіти. Однак, слава Десни, як учебного центру, примножилася дуже сильно. Оцей пірнаш, затиснутий в броньованій рукавици, це зараз знак якості. Дуже пишаюся, що до того руку приклав.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Це дуже добре, Джанні.
світ цей, не надто лагідний, Дядечко. Як хлопец чі дівчінка вміють "тримати удар", то не погано, на мою думку.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Не закінчував Десну, та мені пан полковнік подарував знака. Десь лежить. Він охуенен. В сталевій лицарскій рукавіци пірнаш. Погугліть, знайдете. Він не з бидлолюміню, він важкій та сталевий.  Дуже гарний знак. Це нагорода за важку працю.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Джанні, мій пане, не бійтеся бою з друзями. Якось так виходить чарівно, а може підсвідомо, що як зла та ненавісті нема, то не вбити, ні покалічіти друга вашого ви не зможете, з якою б силою не били. Сам дивуюся, та так є. Ну, може ребре зломаете. Пустощи, тиждень синій походить.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

фенілетіламіни.

 :D
так йопнув таблєточку і 15 км біжиш. ?
і так щоденно на протязі місяця ?

Фенілетиламін — хімічна сполука, що є початковою для деяких природних нейромедіаторів, а її похідні є галюциногенами та стимуляторами. Масляниста рідина, погано розчиняється у воді та добре — в органічних розчинниках
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

:D
так йопнув таблєточку і 15 км біжиш. ?
і так щоденно на протязі місяця ?

Фенілетиламін — хімічна сполука, що є початковою для деяких природних нейромедіаторів, а її похідні є галюциногенами та стимуляторами. Масляниста рідина, погано розчиняється у воді та добре — в органічних розчинниках
зазвичай, як гідрохлоріди йдуть. Може аж місяц і станеться бігати по 15 км. Потім виснаження організму та можлива смерть. То важка наркота вважаеться. Навіть як з незначною саме наркотичною дією.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

багато дописувачів на Сергія купи накладали у цій гілці.
даремно ви так.

сила волі у нього вище усіляких похвал.  (tu)
цілеспрямованість у досягненні мети - також.
і основне за що його пробують критикувати а воно насправді доступне обраним (не приховує майже нічого - показує наізнанку) :

полная уязвимость - ето и есть истинное мужество (с) СуньЦзы. Искусство войны.

а те шо він в середовищі емігів тусить - русаків - має вплив на музичні уподобання. ну то таке :)
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

зазвичай, як гідрохлоріди йдуть. Може аж місяц і станеться бігати по 15 км. Потім виснаження організму та можлива смерть. То важка наркота вважаеться. Навіть як з незначною саме наркотичною дією.

чому ти так недобре про нього подумав ?
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

В мене завжди дві таблеткі бензедріну англійського ВВСного  з собою. На випадок перевантажень. Скористувався за життя один раз, ще студентом. Якось обхожуся весь час.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

чому ти так недобре про нього подумав ?
та не думав я не добре. Певен, Сергій чист, як сухій лист. Просто запитали, що може допомогти. Відповів.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

багато дописувачів на Сергія купи накладали у цій гілці.
даремно ви так.

сила волі у нього вище усіляких похвал.  (tu)
цілеспрямованість у досягненні мети - також.
і основне за що його пробують критикувати а воно насправді доступне обраним (не приховує майже нічого - показує наізнанку) :

полная уязвимость - ето и есть истинное мужество (с) СуньЦзы. Искусство войны.
а те шо він в середовищі емігів тусить - русаків - має вплив на музичні уподобання. ну то таке :)
в усьому ви праві. Погоджуюся.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Хоч я і вболівала за  дмхз, вітаю Сергія з перемогою. Сплату грошової винагороди підтримую, все було чесно.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Хоч я і вболівала за  дмхз, вітаю Сергія з перемогою. Сплату грошової винагороди підтримую, все було чесно.
чесно кажучі, теж вболював за дмхз, вона мені як юзер форуму дуже подобаеться. Однак, Сергій такій старт взяв, та так темп тримав, що тут шансів ні в кого б не було.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Сергій вчора—сьогодні розслаблявся)))
( як радила тут пані Кадра)
Навіть пропустив пігулки мета та екстазі)))
Завтра——знов візьме себе в руки)))



















Останнє редагування: 4 жовтня 2020 20:20:40 від sergey1974007
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Серега, за такие фотки жратвы ))))(пончики) на приличных форумах юзер улетает в бан. Это типа, я надкусил, крем лезет но мне насрать на вас, смотрите падлы на мою еду и как я жру. С таки же успехом можно член вывалить и запилить фотку или говно в унитазе
 Это не уважение к пользователям конфы
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Бийте мене камінням, та чомусь мені пане Сергій з зайвою вагою більш здоровим виглядав. То щось особисте, можливо. Якийсь ідеал міцного чоловіка.
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Серега, за такие фотки жратвы ))))(пончики) на приличных форумах юзер улетает в бан. Это типа, я надкусил, крем лезет но мне насрать на вас, смотрите падлы на мою еду и как я жру. С таки же успехом можно член вывалить и запилить фотку или говно в унитазе
 Это не уважение к пользователям конфы

Ладно—ладно)))
Успел убрать))
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

Бийте мене камінням, та чомусь мені пане Сергій з зайвою вагою більш здоровим виглядав. То щось особисте, можливо. Якийсь ідеал міцного чоловіка.

Мет та екстазі сказуються(((
   
Re: #ДієтичнийМарафон)))  ( sergej1974007)

В авіаторів суворі стандарти.  Згівном змішають за невідповідність. Мабуть, так й треба.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія