Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сравнили цены в Украине и Европе: где жить дороже всего

Починати треба з того, що в Україні дуже низька продуктивність праці. Просто кажучи, українці ліниві.
це ті, хто на державу працює, і то давно. ті хто на толкового дядю чи на себе шуршать, в більшості інтенсивніше і краще за євроколег.
коли їдуть працювати в європи, то зразу попадають на карколомні роботи, і є мотивація помаслати турборежимі і заробити чимскоріше чимбільше бабала. якщо вже залишаються там, то тут пропорція така ж як в Україні буде - якась частина знайде собі непильну і негрошову роботку "не бий лежачого".
   
за останні 5 років наздогнали і обігнали майже всі країни т.з.  СНД

Я постоянно говорю вате но никто не слушает.В 2012 году зарплаты в Украине были самыми низкими из всех стран СНГ (кроме Молдовы разве что, мы с ними вечно соревнуемся). На сегодня обогнали даже стабильного бацьку. Турция в пределах стат ошибки.
   
Я постоянно говорю вате но никто не слушает.В 2012 году зарплаты в Украине были самыми низкими из всех стран СНГ (кроме Молдовы разве что, мы с ними вечно соревнуемся). На сегодня обогнали даже стабильного бацьку. Турция в пределах стат ошибки.

при цьому в Туреччині значно вище ціни на всі види енергоносіїв.  Та й на продукти.  У цю табличку треба тикати людасов і мишИганов, щоб вони не нили як все в Україні погано
   
Re: Сравнили цены в Украине и Европе: где жить дороже всего

160 дол в Полтаве.

 Це із меблями? У Хмельницькому і за 70 євро можна знайти.
   
По Англии мгу сказать- медианная зарплата 28.000£/год

В Лондоне медианная 48.000£/год

Самая высокая в стране в Кенсингтон и Челси- 94.000£/год

Налоги в Британии низкие- до £12.500-0%; от £12,501 дo £50,000-20%, все что выше 40%.

2х-комнатная квартира в Лондоне в зоне 2-3 снять начинаются где-то от 1.500£ в месяц,а купить в норм. районе где-то 350-400 тысяч и выше.А если хотите в чтоб вообще в центре то от 500-800



Останнє редагування: 16 серпня 2020 14:15:49 від Conquistador
   
Ви давно відвідували Затоку?

Недавно, кілька років тому. Враження були цілком позитивні при умові закривання очей на загальний хаос і треш: прийняв бокал-другий пива на груди - і вже всьо люкс, можна не звертати увагу на брудне море (ми багато каталися від Грибівки та Бугаза і до Курортного з Лебедівкою і знаходили для себе більш-менш чисті та відносно безлюдні місця), міріади москітів усюди незалежно від якості готелю (так, мені відомо про існування репелентів), хаотичну, некрасиву і неестетичну забудову і назагал хренові дороги і хренову інфраструктуру. Бо яка різниця, море є море, правда?
Ну і їжа з випивкою, напевно, суттєво дешевші аніж в іНімеччині. І аквапарк з дискотеками, напевно, теж. Правда?
   
2300 Х 2 = 4600.

Нормальна 3 кімнатна в середньому берем 1к євро з комуналкою.
500 на харч. Ще сотку на інтернети-мобілки. Трохи більше сотки на двох на всі види транспорту.
Все інше то по стилю життя. Можна так розійтись що і не вистачить. А можна 2 штуки спокійно відкладати.

І це нижчий рівень середнього класу.

Якщо хата своя то взагалі немає про що казати
In May 2018, the average price for a studio flat in London was £1,032, showing a decrease of 3% compared to the same month last year. For 1-bed properties, Movebubble has recorded an average price of £1,343 in May, and the price of 2-bed flats averaged £1,788. plus  service charge " In May 2018, the average price for a studio flat in London was £1,032, showing a decrease of 3% compared to the same month last year. For 1-bed properties, Movebubble has recorded an average price of £1,343 in May, and the price of 2-bed flats averaged £1,788." plus council tax "Council tax can be paid in one lump sum or ten payments throughout the year. The amount of the council tax depends on the size and value of the property. For a 1 to 2 bed flat the council tax will average somewhere between £1000 and £1700 annually; for a 4 bed flat or house the annual cost can be as high as £2700." plus bills
   
Re: Сравнили цены в Украине и Европе: где жить дороже всего

це ті, хто на державу працює, і то давно. ті хто на толкового дядю чи на себе шуршать, в більшості інтенсивніше і краще за євроколег.

 Той кадр argo поплутав грішне із праведним. Продуктивність праці залежить не від інтенсивності праці, а від забезпечення обладнанням/машинами. Умовно говорячи: землероб із лопатою копаючи траншею чи яму під фундамент будівлі може працювати дуже інтенсивно, але його продуктивність праці у порівнянні із працівником забезпеченим машинами/обладнанням буде працювати менш інтенсивно але незрівнянно продуктивніше.
 
 П.С. Продуктивність праці в Україні звичайно нижча через відсутність належного технічного забезпечення/відставання в знаннях по роботі із ними. В Західних країнах працюють часто інтенсивніше по тій причині, що вони не мали досвіду жити у совку, де все було перевернуте із ніг на голову. Говорячи іншими словами - українці розівчились працювати, але зараз все міняється і з інтенсивністю праці, і із продуктивністю, і із отриманим досвідом в роботі/підвищенню майстерністю/знаннями. Все йде нормальним чином і українці на пострадянському просторі у цьому плані має одні із найкращих показників.
   
Той кадр argo поплутав грішне із праведним. Продуктивність праці залежить не від інтенсивності праці, а від забезпечення обладнанням/машинами. Умовно говорячи: землероб із лопатою копаючи траншею чи яму під фундамент будівлі може працювати дуже інтенсивно, але його продуктивність праці у порівнянні із працівником забезпеченим машинами/обладнанням буде працювати менш інтенсивно але незрівнянно продуктивніше.
 
 П.С. Продуктивність праці в Україні звичайно нижча через відсутність належного технічного забезпечення/відставання в знаннях по роботі із ними. В Західних країнах працюють часто інтенсивніше по тій причині, що вони не мали досвіду жити у совку, де все було перевернуте із ніг на голову. Говорячи іншими словами - українці розівчились працювати, але зараз все міняється і з інтенсивністю праці, і із продуктивністю, і із отриманим досвідом в роботі/підвищенню майстерністю/знаннями. Все йде нормальним чином і українці на пострадянському просторі у цьому плані має одні із найкращих показників.

відсутність належної організації праці скоріше, а не засобів виконання, бо якраз тепер з цим в україні проблем в більшості нема, а от те що толкових менеджерів бракує які мають здатність організувати і забезпечити ефективний робочий процес то в цьому є проблеми
   
In May 2018, the average price for a studio flat in London was £1,032, showing a decrease of 3% compared to the same month last year. For 1-bed properties, Movebubble has recorded an average price of £1,343 in May, and the price of 2-bed flats averaged £1,788. plus  service charge " In May 2018, the average price for a studio flat in London was £1,032, showing a decrease of 3% compared to the same month last year. For 1-bed properties, Movebubble has recorded an average price of £1,343 in May, and the price of 2-bed flats averaged £1,788." plus council tax "Council tax can be paid in one lump sum or ten payments throughout the year. The amount of the council tax depends on the size and value of the property. For a 1 to 2 bed flat the council tax will average somewhere between £1000 and £1700 annually; for a 4 bed flat or house the annual cost can be as high as £2700." plus bills

ну і нах мені той Лондон?
   
В Португалії їжа дешевша і якісніша української. І не заперечуйте :)

І краща, ніж в Іспанії.
Так, принаймні, кажуть практично всі, хто там довший період подорожував.
   
Десь чек в машині має бути. Зфоткаю. 24.10 євро. І це я сам доїхав. В колесі шуруп був. Спускало помало.

Ну може якийсь крутий сервіс.
Я заїхав до дядьків в маленький таййер при заправці й здивувався, що так дешево й швидко.
   
Re: Сравнили цены в Украине и Европе: где жить дороже всего

Недавно, кілька років тому. Враження були цілком позитивні при умові закривання очей на загальний хаос і треш: прийняв бокал-другий пива на груди - і вже всьо люкс, можна не звертати увагу на брудне море (ми багато каталися від Грибівки та Бугаза і до Курортного з Лебедівкою і знаходили для себе більш-менш чисті та відносно безлюдні місця), міріади москітів усюди незалежно від якості готелю (так, мені відомо про існування репелентів), хаотичну, некрасиву і неестетичну забудову і назагал хренові дороги і хренову інфраструктуру. Бо яка різниця, море є море, правда?

 Я відвідував Затоку вперше у 2018р. Моя дружина все своє дитинство в період літнього відпочинку проводила у Затоці.
Так от, я був приємно враженим туристичною інфраструктурою Затоки:
 Прекрасні кафе (і за оздобленням і за сервісом та смаковими якостями - нічим не гірше ніж у Західній частині Європи, а то і краще (я про смакові якості/якість продуктів). Піцу готують відкрито (клієнти спостерігають за приготуванням), на відкритому вогні (що у ЗЄ вважається найвищим рівнем приготування), кухня - різноманітна: від української, до балканської, грузинської, узбецької...
Прекрасні смакові якості овочів/фруктів, кавуни - відмінна якість, не та, про яку Хорват втирав із Хорватії. Нормальний променад біля моря - сміття розділяється і регулярно прибирається, прибирається електрокаром!!! Атракціони - нічим не гірші ніж у ЗЄ, та й чому їм бути гіршими, коли зараз всі використовують одні і ті ж???
 Із негативів: море, так, поступається, це зрозуміло, причини ви вище назвали. Я не помітив чогось в Затоці гіршого (крім моря) ніж у хорватському Оміші чи Водіце. Я б не їхав із України ради Оміша і перебувати на вузькому пляжі поряд із автомобільною дорогою з доволі інтенсивним рухом. Макарська, чи ще які інші подібні місця - так, кращі, безумовно. Я взагалі говорю про те, що і в Україні можна непогано відпочивати. Крім всього іншого - можливість просто добратись, наприклад потягом.


Ну і їжа з випивкою, напевно, суттєво дешевші аніж в іНімеччині. І аквапарк з дискотеками, напевно, теж. Правда?

 Дискотеки мене не цікавлять, а от жива музика в кафе, жіночій частині дуже до вподоби. Дешевизна - як бонус, я їду в Україну щоб підтримати свій народ, свою країну, а все інше - в якості невеличкої компенсації витрат.  :)
   
Нормальна 3 кімнатна в середньому берем 1к євро з комуналкою.
Це де такі ціни?  ;o
   
А если хотите в чтоб вообще в центре то от 500-800
І то буде конура
   
Це де такі ціни?  ;o

у фатерлянді. І це ще не дешева.
   
І краща, ніж в Іспанії.
Так, принаймні, кажуть практично всі, хто там довший період подорожував.

Я долгое время проводил отпуска на границе между Испанией с Португалией по личным обстоятельствам.

Бензин  намного дороже в Португалии. Еда-ну тут зависит от вкуса. В принципе и там и там одинаково стоит и качество просто супер, в Португалии что-то лучше. Вообще зависит от региона
   
Средние зарплаты чистыми в Европе.Обновляется более-менее регулярно из официальных источников.

Показати зображення...

Не пости більше цього фейку.
   
Дискотеки мене не цікавлять, а от жива музика в кафе, жіночій частині дуже до вподоби. Дешевизна - як бонус, я їду в Україну щоб підтримати свій народ, свою країну, а все інше - в якості невеличкої компенсації витрат.
(tu)
і ще можа не відходячи далеку від пляжу припасти до джерел культури, тбм.

https://concert.ua/uk/venue/odessa-opera
http://muzkomediya.com/repertoire

   
Re: Сравнили цены в Украине и Европе: где жить дороже всего

відсутність належної організації праці скоріше, а не засобів виконання, бо якраз тепер з цим в україні

 Навіщо ви пишете мені ці дурниці? У цивілізованому світі пісок не просіюють через старе решітчате ліжко, не замішують будівельні суміші - вони вже готові. Перфоратор, обладнання для порізки, свердління стін...не є чимось недосяжним. Наведу невеличкий приклад, багато передав рідні в Україну всього для роботи, якось родич сказав: найбільше я тобі вдячний ось за таку річ
 

 Бо, побудувавши в Україні десятки будинків він не знав про існування такої, яка так суттєво може полегшити його попередню ручну роботу.

Останнє редагування: 16 серпня 2020 14:59:54 від Sojuznuk
   
Із негативів: море, так, поступається, це зрозуміло, причини ви вище назвали. Я не помітив чогось в Затоці гіршого (крім моря) ніж у ...

Ну так отож, про це мова в основному.
Лише ради цього я готовий докладати трохи більше зусиль, би не купатися в болоті, чи компоті, чи якось так, перепрошую. А піццерій на відкритому вогні в радіусі 500 м від мого провінційного українського офісу - три чи навіть вже чотири, і всі відносно чудесні, тому піца та жива музика для жіноцтва (в Затоці!))) на відпочинку мало хвилює моє серце.
   
Re: Сравнили цены в Украине и Европе: где жить дороже всего

Ну так отож, про це мова в основному.
Лише ради цього я готовий докладати трохи більше зусиль, би не купатися в болоті, чи компоті, чи якось так, перепрошую. А піццерій на відкритому вогні в радіусі 500 м від мого провінційного українського офісу - три чи навіть вже чотири, і всі відносно чудесні, тому піца та жива музика для жіноцтва (в Затоці!))) на відпочинку мало хвилює моє серце.

 Мова йшла про Затоку і Україну в цілому. Я непогано знаю про можливості кулінарної інфраструктури Західної України, тому лише повторюсь: в Україні, при бажанні, можна непогано проводити вільний час, по багатьох показниках - не гірше, а то і краще ніж у ЗЄ.
   
Не пости більше цього фейку.

Это не фейк. А если ты считаешь это фейком то пи3дyй на википедию проверь каждый линк и исправь своим.
   
лише повторюсь: в Україні, при бажанні, можна непогано проводити вільний час, по багатьох показниках - не гірше, а то і краще ніж у ЗЄ.

Це ви переконуєте себе чи інших емігрантів? Чи нас, аборигенів? :D Звичайно що можна. Було б бажання))
   
Это не фейк. А если ты считаешь это фейком то пи3дyй на википедию проверь каждый линк и исправь своим.

Не хами без причини, це негарно й не є чемно.

Я не живу в Вікіпедії чи в Гуглі, а в реальному світі.
А в реальному світі в Іспанії зп €1200-1300 за щастя, в більшості ще менше. В Данії після податків в більшості й до €2000 не досягне.
В Польщі реально більшість за €550-600 горбатиться.

Цифри страшенно завищені на твоїй картинці.
Українці то дивляться й думають,що скрізь медом намазано й тільки в них погано.


Останнє редагування: 16 серпня 2020 15:18:13 від Freelander
   
в реальному світі в Іспанії зп €1200-1300 за щастя, в більшості ще менше

Вірю як аборигену. Та до сраки таке, як вони там усі живуть?
   
А что вам мешало здесь заработать пару тыщ евро?
   
Не хами без причини, це негарно й не є чемно.

Я не живу в Вікіпедії чи в Гуглі, а в реальному світі.
А в реальному світі в Іспанії зп €1200-1300 за щастя, в більшості ще менше. В Данії після податків в більшості й до €2000 не досягне.

Это ты хамишь. Безапeляционно заявляя то одно то другое. Тот факт,что ты якобы бывал в Дании и живешь в Испании ни делает тебя экспертом ни с каких вопросов в принципе.По-английски это называется fallacy.Поэтому давай линки на источники.

Ты строишь свои умозаключения по людям,окружающим тебя. Очевидно,что окружают тебя рабочий класс и низжие слои среднего класса.
   
Українці то дивляться й думають,що скрізь медом намазано й тільки в них погано.
в Украіні багато реальних зарплат в конверті, а на папері мінімалка.
багатьом на руки кешем платять, а по докам вони фопи на першій-другій групі(ремонино-будівельні, дизайнерські роботи, фопи-перевізники, індустрія краси)
   


https://blog.bankinter.com/economia/-/noticia/2020/1/20/salario-medio-espana-comparativa

Salario medio en España
De acuerdo con los últimos datos del INE, en España el salario medio bruto (antes del pago de impuestos) mensual fue de 1.944,4 euros en el año 2018, con un aumento del 2,9% respecto a 2017.

Este salario no se distribuye por igual, como suele pasar en estos casos:

El 40% de los asalariados ganó entre 1.260,9 y 2.187,2 euros en 2018
Un 30% de los empleados cobró más de 2.187,2 euros.
El 30% restante ganó menos de 1.260,9 euros.

   
Re: Сравнили цены в Украине и Европе: где жить дороже всего

Це ви переконуєте себе чи інших емігрантів? Чи нас, аборигенів? :D Звичайно що можна. Було б бажання))

 Я не люблю брехні, тільки і всього.
   
Я не люблю брехні, тільки і всього.

В Украине куча возможностей заработать, только голову надо включать
В ЕС все поделено уже давно, хрен впихнешься
   
2300 Х 2 = 4600.

Нормальна 3 кімнатна в середньому берем 1к євро з комуналкою.
500 на харч. Ще сотку на інтернети-мобілки. Трохи більше сотки на двох на всі види транспорту.
Все інше то по стилю життя. Можна так розійтись що і не вистачить. А можна 2 штуки спокійно відкладати.

І це нижчий рівень середнього класу.

Якщо хата своя то взагалі немає про що казати

Там де 3 кімнати з комуналкою коштують 1000 євро, зарплат по 2300 чистими немає.
Середня чиста зарплата в Англії 1600-1700 фунтів на місяць.
І в межах години електричкою від Лондона ціна на 3-кімнатну квартиру чи будинок плюс комуналка і податок якраз і вийдуть в ці 1600-1700.
Якщо їздити на роботу в Лондон з передмістя, то буде ще кілька сот на місяць.
Машина за межами Лондона необхідна.
А це ще 300-400 на місяць з урахуванням амортизації, податку, страхування, пального тощо.
Якщо дитина маленька, то до школи за дитсадок потрібно платити - 20 фунтів на годину. Дитсадок, як правило, не цілий день, а півдня. Тож або мама сидить вдома, або працює на дитсадок.
Усілякі секції, гуртки, музика - платні.
І т.д.  Середня британська родина років до 40 живе переважно в борг.
Не треба плутати життя upper middle class і більшості населення.
   
Там де 3 кімнати з комуналкою коштують 1000 євро, зарплат по 2300 чистими немає.
Середня чиста зарплата в Англії 1600-1700 фунтів на місяць.
І в межах години електричкою від Лондона ціна на 3-кімнатну квартиру чи будинок плюс комуналка і податок якраз і вийдуть в ці 1600-1700.
Якщо їздити на роботу в Лондон з передмістя, то буде ще кілька сот на місяць.
Машина за межами Лондона необхідна.
А це ще 300-400 на місяць з урахуванням амортизації, податку, страхування, пального тощо.
Якщо дитина маленька, то до школи за дитсадок потрібно платити - 20 фунтів на годину. Дитсадок, як правило, не цілий день, а півдня. Тож або мама сидить вдома, або працює на дитсадок.
Усілякі секції, гуртки, музика - платні.
І т.д.  Середня британська родина років до 40 живе переважно в борг.
Не треба плутати життя upper middle class і більшості населення.

Знов Лондон. Про Лондон я вам вірю, бо я не знаю як там.
Але не треба мені розповідати як воно тут де я, бо я знаю як воно є
   
По Англии мгу сказать- медианная зарплата 28.000£/год

В Лондоне медианная 48.000£/год

Самая высокая в стране в Кенсингтон и Челси- 94.000£/год

Налоги в Британии низкие- до £12.500-0%; от £12,501 дo £50,000-20%, все что выше 40%.

2х-комнатная квартира в Лондоне в зоне 2-3 снять начинаются где-то от 1.500£ в месяц,а купить в норм. районе где-то 350-400 тысяч и выше.А если хотите в чтоб вообще в центре то от 500-800

Не знаю де ви ці цифри берете.
Медіанна зарплата в Лондоні 736 фунтів на тиждень.  Середня 37 тисяч на рік.

The average salary in London, England: London is £37k. Trends in wages decreased by -100.0 percent in Q2 2020. The cost of living in London, England: London is 100 percent higher than the national average. The most popular occupations in London, England: London are Software Engineer, Project Manager, (Unspecified Type / General), and Operations Manager which pay between £22k and £77k per year. The most popular employers in London, England: London are HSBC, Amazon.com Inc, and EY (Ernst & Young).
   
Не знаю де ви ці цифри берете.
Медіанна зарплата в Лондоні 736 фунтів на тиждень.  Середня 37 тисяч на рік.

The average salary in London, England: London is £37k. Trends in wages decreased by -100.0 percent in Q2 2020. The cost of living in London, England: London is 100 percent higher than the national average. The most popular occupations in London, England: London are Software Engineer, Project Manager, (Unspecified Type / General), and Operations Manager which pay between £22k and £77k per year. The most popular employers in London, England: London are HSBC, Amazon.com Inc, and EY (Ernst & Young).

Ваша по Greater London ,а моя по Сити.источники те же
   
Але не треба мені розповідати як воно тут де я, бо я знаю як воно є
Я так розумію що менше ніж у трьошці там ніхто не живе? Середня зарплата 2300 а трьошка з білами 1000  :laugh:
   
В Україні сильно недооцінена людська праця та, відповідно, сильно занижена вартість послуг.
Решта більш менш паритет зі східною Європою.

+
   


3.5 кімнати в цьому будинку, 95 кв.м., парковочне місце в підземному гаражі.
560 євро + комуналка.

Чудове місто  Weiden, Oberpfalz, Bayern
   
Я так розумію що менше ніж у трьошці там ніхто не живе? Середня зарплата 2300 а трьошка з білами 1000  :laugh:

ну можна і в двушці, зарплата від ццього менше не стане.
Ми ж про середній рівень говорили. Не вкладається в стереотип від зарплати до зарплати?
Ну тоді давай перейдемо до мінімалки, спробуємо там зубожильство знайти
 :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія