Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

правдива історія про жуліків в будівництві. або як посадили технадзора) :gigi:

одна жудікстройконторако нтора - назвемо її "цеєвротехнології")) в вишневому будувала школу. ну і напартачила там дуже сильно, крадіжка матеріалу , невиконані сховані роботи, недотримання технологій і т д. і технадзор відмовлявся підписати ту халтуру. відмовлявся відмовлявся поки ціна за його підпис не зросла до 200 000 грн а терпець у курівництва не увірвався - і вони вирішили "принципового до 200 000" технадзора здати компетентним органам, так і зробили. органи провлеи успішну операцію по виявленню ізатриманню жуліка хабарника на гарячому.
жуліки цеєвротехнології зекономили 200 000 грн і - наступний технадзор підпише або взагалі безкоштовно або за символічну таксу :gigi:
і бубочка скоро приїде відкривати школу у вишневому яка ... небезпечна для дітей, бо косяки там в силоому конструктивуї [ua]
   
і хотів би щось написати позитивного про наше суспільство , її членів і членкинь - та нІчого))

може ви? :)  [ua]
   
наступний технадзор підпише або взагалі безкоштовно або за символічну таксу
Дивна логіка. З якого переляку ? По-перше, помста, по-друге тема вже на гачку, по-третє можна мне приймати, доки не усунуть проблеми.
   
А кроме технадзора никто не контролирует выполнение работ, например заказчика структура .
   
Дивна логіка. З якого переляку ? По-перше, помста, по-друге тема вже на гачку, по-третє можна мне приймати, доки не усунуть проблеми.

яка помста. кого і за кого? там як і скрізь в україні  людина людині гавно і маттерс лиш бабло. призначать технадзором якогось молодого телепня і він як то водиться за пітьорик підмахне все [ua]  це ж україна :gigi:

саме тому я працюю винятково з приватниками.

цеєвротехнології ще більше нахалтурнили на бучанській школі скаутів - яка на металевому каркасі. так там взагалі ВСІ зварні шви дефективні. і конструктив дегенератський - балки перекриття там тримаються винятково на зварних дефективних швах. ті шви по факту ніхто не світив не дефектоскопив - просто підмахнули а там трава не рости. а в школі скаутів постійно бігають діти.
і всім пох :laugh:

це україна (tu)  [ua]
   
А кроме технадзора никто не контролирует выполнение работ, например заказчика структура .

заказчика структура вотримала мегавідкат. і їй пох. до речі великий відкат замовнику частково і є причиною халтури. але це скрізь так у будівництвах по держзамовленню. українська держава вимагає відкат від виконавця відразу після першого траншу в розмірі вже обналеного приблизно 25% , ун і по ходу будівництва постійно годується з кожного наступного траншу  :)
   
Нє, ну на 200 кусків таки ж спокусився?
Правильно здали телепня. Або ти принциповий і взагалі не продаєшся, або не загилюй ціну
   
Нє, ну на 200 кусків таки ж спокусився?
Правильно здали телепня. Або ти принциповий і взагалі не продаєшся, або не загилюй ціну

то був торг :gigi:  [ua]
   
то був торг :gigi:  [ua]

Торгуватися теж тре вміти. А не гратися в "піди по базару"
Якби не взяв, не пов'язали б
   
і всім насрать що дітки населення корупціонерії навчатимутьтся в школі з дефектними силовими конструкціями (tu)  [ua]

до речі в тому ж вишневому позаминулої зими був обвалдаху якогось спорткомплексу чи чогось такого.  :gigi:
пороблено вишневому.
   
  Працював колись на будові у Криму (2007) Приїздить технадзор перед заливкою бетону і каже виконробу: "Cто баксів а то інакше будете перев"язувати арматуру".
 B-)
   
і всім насрать що дітки населення корупціонерії навчатимутьтся в школі з дефектними силовими конструкціями
Тебе, получается, тоже ? Мог бы закинуть куда надо
   
А ще Українці користуються кряками? )))
   
дефектоскопа немає, але виявили що шви погані?
   
  Працював колись на будові у Криму (2007) Приїздить технадзор перед заливкою бетону і каже виконробу: "Cто баксів а то інакше будете перев"язувати арматуру".
 B-)

і таке є.

але будь чесним до кінця. якби арматура була завязана вся , і відповідно до креслення і без браку - то у технадзора навіть при бажанні не було б змоги таке вимагати - бо просто фіксується і замовляється стороння експертиза. і все. технадзор влітає на гроші за бетон, простой експертизу вилітає з роботи і йде під суд
 просто виконроб вкрав арматуру куди більше ніж на сто баксів там :laugh:
   
дефектоскопа немає, але виявили що шви погані?

там візуально шви дефективні  непровари насрано і т д , там варилось струмами і апаратами які просто не в змозі виконати якісне зварюванна таких товщин . ну і третина електродів була не використана а продана. але всім пох
   
А ще Українці користуються кряками? )))

де?
   
де?
Наприклад коли створюють ліцензію для певної програми, без відома розробників...))))
   
сначала надо навести порядок в ценообразовании в строительстве потом можно присылать технадзор

предусмотренная законом сметная зарплата 9 900 грн в мес деформирует все все сметные расчеты, из-за этого в смету лезут скрытые работы и дорогие материалы

   
не став би технадзор підписуватись під косяком в силовій конструкції. То чувак докопався до дерібану, що не поділилися з ним достатньо. Але не врахував, що дах будівництва розсердиться.
   
Наприклад коли створюють ліцензію для певної програми, без відома розробників...))))

ну для студентів виробники прог сам інадають ліцензії для вивчення - щоб корли студер стане профі він просто придбав їх продукт для профроботи. це нормальне формування ринку.
для непрофів вартісні проги не потрібні. а якщо ти профі - то вартість - наприклад сапру - не обтяжлива. та й індустрія  вимагає саме використання ліцензованого софту. особліво якщо ти працюєш і з-закордоном . інакше простоне зможеш
   
не став би технадзор підписуватись під косяком в силовій конструкції. То чувак докопався до дерібану, що не поділилися з ним достатньо. Але не врахував, що дах будівництва розсердиться.

підписують аж гуде. принциповий технадзор ще більша рідкість в україні ніж непідкупний суддя.
населення таке. інших не водиться  [ua]
   
сначала надо навести порядок в ценообразовании в строительстве потом можно присылать технадзор

предусмотренная законом сметная зарплата 9 900 грн в мес деформирует все все сметные расчеты, из-за этого в смету лезут скрытые работы и дорогие материалы

є й це. але то мізер в порівнянні з тим як закладається в кошториси відкати держзамовнику  [ua]
   
Нє, ну на 200 кусків таки ж спокусився?
Правильно здали телепня. Або ти принциповий і взагалі не продаєшся, або не загилюй ціну
У Вінниці так підписали кілька житловиз багатоповерхівок, які нафуярили в місці де за совдепії в принципі не можна було будувати, бо там тупо болото.
Чувак чесно розповів мені, що взяв  бабла, підписав й з'їпав за кордон, його родина  забезпечена на кілька років уперед.
А чи заваляться ті каркасники на болоті чи ні - то вже лотерея, яка може вистрілити за кілька десятків років ))))



Останнє редагування: 7 серпня 2020 22:02:40 від птах Сорока
   
У Вінниці так підписали кілька житловиз багатоповерхівок, які нафуярили в місці де за совдепії в принципі не можна було будувати, бо там тупо болото.
Чувак чесно розповів мені, що взяв  бабла, підписав й з'їпав за кордон, його родина  забезпечена на кілька років уперед.
А чи заваляться ті каркасники на болоті чи ні - то вже лотерея, яка може вистрілити за кілька десятків років ))))

 (tu)  [ua]
   
Й не треба тут звиздіти про неїпаццо радянський технагляд.
Дивилися нещодавно 5-ти поверхівку сталінську, моща, йопта, товстючі стіни, стеля 3,5 метри в квартирах, планування заїпісь, все для білої військової людини, а не для пролетарських лошар.

Але бляць фундамент зліплений з  повного гімна, там тобі й перші бетонні блоки, й цегли шматки, й каміння, їпанутись.
Таке враження, що крали по-максимуму й у 52-му році, а підписували папірці за наказом згори.
Не дивно, що ці сталінки вже у 70-х почали тріщати з 5-го по 2-й поверх, бо фундамент тупо розповзається.
   
ну для студентів виробники прог сам інадають ліцензії для вивчення - щоб корли студер стане профі він просто придбав їх продукт для профроботи. це нормальне формування ринку.
для непрофів вартісні проги не потрібні. а якщо ти профі - то вартість - наприклад сапру - не обтяжлива. та й індустрія  вимагає саме використання ліцензованого софту. особліво якщо ти працюєш і з-закордоном . інакше простоне зможеш
Козаченько...  :facepalm1:

Бреше і не червоніє.
   
Й не треба тут звиздіти про неїпаццо радянський технагляд.
Дивилися нещодавно 5-ти поверхівку сталінську, моща, йопта товстючі стіни, стеля 3,5 метри в квартирах, планування заїпісь, все для білої військової людини, а не для пролетарських лошар.

Але бляць фундамент зліплений з  повного гімна, там тобі й перші бетонні блоки, й цегли шматки, й камінея, їпанутись.
Не дивно, що ці сталінки вже у 70-х почали тріщати з 5-го по 2-й поверх, бо фундамент тупо розповзається.

ну так нинішнє мерзенне населення постсовка з.явився не впавши з неба. совок розпався саме через поступове перпетворення населення на гівно - біфуркація чого і припало на опчаток пєрєстройки. система яка віддавала перевагу повній зайнятості перед конкурентністю і продуктивнісю товарів просто не змогла конкурувтаи з оточуючим його світом конкуренції - просто коли совки побачили західні товари - весь псевдопатріотизм - який зараз намагаютьяс привити українцям -  вивітрився як роса на сонці. населення остаточно згавнилось в какашку і совок не мав шансу. какашки вдягли національні костюми - і ну дерибанити напрацюване троьма ппередніми поколіннями  :laugh:
   
Козаченько...  :facepalm1:

Бреше і не червоніє.

говори. не тримай в собі  :)   тобі нічого соромитись - ти гідний нащадок свого роду  [ua]
   
говори. не тримай в собі  :)   тобі нічого соромитись - ти гідний нащадок свого роду  [ua]
:facepalm1:

Знову казкар заспів стару пісню... Не розказуй про своїх родичів...
   
отже . чи буде бубочка відкривати школу в вишневому?
   
:facepalm1:

Знову казкар заспів стару пісню... Не розказуй про своїх родичів...

мені приємно що я тобі аж так в борщ насрав що ти бігаєш за мною по всім гілкам.  :gigi:  для цього і живу  [ua]

і так. заспокою тебе. в своєму житті я робив підлості . в школі я займався тим що зараз називають булінг
за що мені відверто соромно. але що було то було. не вернеш (
   
Жулік пише про жуліка і цікавиться чи інший жулік буде відривати будівництво... :facepalm1:
   
отже . чи буде бубочка відкривати школу в вишневому?
Ну то хай відкриває, фулі?.
Ондо у Прип'яті чорнобильській одразу виявилася радянська "якість" будування.
Є такі школи, що тримаються, немов би з них пішли учні 5-7 років тому, а є такі, що вже панелі перекриття позавалювалися нафуй, як при землетрусі.
   
мені приємно що я тобі аж так в борщ насрав що ти бігаєш за мною по всім гілкам.    для цього і живу

Цікаво, а де Мироська? я їй про це казав, вона не вірила.

Не може людина яка голосувала за Порошенка будти такою підступною, це тіпа про тебе.
   
і хотів би щось написати позитивного про наше суспільство , її членів і членкинь - та нІчого))

може ви? :)  [ua]


мене, наприклад, дуже австрійський канцлер дратує. Яке воно дурне, то олімпієц. Воно вже 12 років в уряді, то страшне, віриш? Як щось брякне, хоч стій хоч падай. Всюди влізе, в будь-яку міжнародну ситуацію, пропонує свої послуги як нейтральної країни для посередництва. Майже гірше за росіян. Канцлер ніц не знає і не розуміє, лізе всюди. За оті 12 років ситуація в світі погіршилась через його посередництво і наївну таку бессоромність. Такого кошмару, як то за останні 12 років в світі ще не було. Канцля будь яку кризу, яка мала небезпеку не здійснитись, врятує і втілить в життя своїми наївністю і бессоромністю, що ніц не знає. Ніякою професії у нього, йому похер. Виборцю в цій карликовій країні також індеферентно. За правління канцлі кризи: війна в Україні, далі санкції і протисанкції, погіршення ситуації між РФ і рештою світу, біженці і майже на грані громадянської війни та Австрія через біженців,  ніхто не знає, біженців канцля хо чи не ХО; через біженців Брексіт, сепаратизм в ЄСі, поляризація суспільств країн ЄСу, троллінг проти Великобританії, повні атаки, щоб вихід з ЄСу зробити пеклом...  КОВІД!!!!  карантін, постійно якісь астрономічні цифри по захворюваннях якщо рахувати відсоток, купа речей, як то канцля робе, про шо навідь сюди написати не зможу, бо воно образиться і вб’ють мене просто як комаху; був імпічмент, канцля знову в уряді після виборів.

Навколо постійно повна педофелія, торгівля людьми, втручання в справи іншіх країн за повною ПОВНОЮ!!! відсутністю ноухау по ситуації, затягування людей в країну з наступним зникненням, як скрізь землю пішли, атаки на людей в іншіх країнах, проституція на першому місці в світі, наскільки мені відомо. В ЗМІ ніякої істерики, все повний позитив і щастя.

Для України це все далекі реалії, там коррупція, гроші не поділили, я себе відчуваю дикункою, як вас тут читаю, розмову навідь підтримати не можу.

Останнє редагування: 7 серпня 2020 22:21:29 від Meridian
   
Дякую за зізнання, просто отримав підтвердження своєї правоти... В що дехто не вірить...

   
Цікаво, а де Мироська? я їй про це казав, вона не вірила.

Не може людина яка голосувала за Порошенка будти такою підступною, це тіпа про тебе.

для цього і живу. ) правда не зрозуміло до чого тут якась мироська якийсь порошенко і якесь голосування. ти легко впізнаваний. такі в школі були зацьковані ображені тихоні які всі 11 рокі вплекали план помсти - і так і не наважились :laugh:

а гамериці  вони брали в руки шмашіненгевери і стріляли по всім по кому по пало - а в україні тупо так і жерли ображено совї казявки  :)
   
Дякую за зізнання, просто отримав підтвердження своєї правоти... В що дехто не вірить...

я зізнаюсь - за своє ставлення до однокласників  мені соромно . . то була не  підлість а розвага за рахунок інших. щоб не скучно було . ніякого негативу я ні до кого не відчував
 :(
   
для цього і живу. ) правда не зрозуміло до чого тут якась мироська якийсь порошенко і якесь голосування. ти легко впізнаваний. такі в школі були зацьковані ображені тихоні які всі 11 рокі вплекали план помсти - і так і не наважились :laugh:

а гамериці  вони брали в руки шмашіненгевери і стріляли по всім по кому по пало - а в україні тупо так і жерли ображено совї казявки  :)

Я так розумію веган і трезвінік бухнув?


Говори, говори...

 :facepalm1:

Юлькам подобається ідеальний негідник)))))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія