Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вибори у Білорусії.Фальсифікації почались :-)o

які підстави ? весь трафік назовні контролює бєлтєлєком, чи як там..
Та це зрозуміло. Що получається, ніхто не перймається навіть видимістю легальності дій?
Цікаво, а хоч міжнародний телефонний зв'язок діє? Сім-карти, скоріш за все, по паспорту...
   
:D

Шоб их исчерпать, их надо иметь....
угу, согласен.
   
Вспомни нашах беркутов. Народ еще удивлялся, что люди за копеечную зарплату так злобно метелят
Вчера какой то белорус по ТВ рассказывал, что  зарплата их омоновцев  как у грузчиков

Треба просто розуміти хто туди йде, і дивуватися перестанете
   
Ще хоч якось можна зрозуміти, коли мусорня стоїть в строю, відчуває плече таких же, як сам, чує гавкіт комнадира - тоді, мабуть, відключаються людські мотиви і людська логіка, машина і годі.
Але в зараз в білорусі, як бачимо, мєнтяри фактично полюють, невеликими групами, на власний розсуд, практично. Сафарі, натурально. Що ними рухає, до якої мірі вони надрочені на насилля...
Трохи охренєваю з цього всього.
Та да. Сябри партизанять. Пздц. Навiть в межах одного будинку могли бути органiзованi групи захисту. Але нi. Всi вiдео - це хронiки iзбiєнiя скота.
   
Добрий Ранок )) вам скільки рочків ?)
Покинь свою дурну іронію. Невже не зрозуміло, про що я? Мєнти ведуть себе, як тітухани, як кадировці на донбасі, що приїхали "укроп покосіть". Вольниє охотнікі, бліать. Ще вчора звернув на це увагу.
   
так і пишу, що наша імпотентна влада просирає черговий шанс для україни отримати надійного і лояльного союзника на майбутнє
ну наша влада проебала свой собственный полуостров и кусок территории, с них станет. пусть лучше вообще ничего не делают, а то Румыны вспомнят что они до Одессы жили когда-то в каких-то там книжках.
   
Вспомни нашах беркутов. Народ еще удивлялся, что люди за копеечную зарплату так злобно метелят

Народ дурний просто й не в курсі, скількі беркутня отримувала за особливі умови праці та премії + конверти від командира за виконання усних наказів.
Це як Венесуела, довпойопи тут стрибали від радощі як от -от, а Мадуру вже скинули й мовляв світове співтовариство його не визнало,  але місцева беркутня за зарплату фантиками та за туалетний папір загнала й досі тримає манюпаса під шконкою.
   
вот мне тоже дико как-то и не верится.
Ведут себя, как оккупанты
при зачистке захваченной территории
Идет обсуждение про то, шо все же лука пригласил свиноцапских силовиков.
1200 своего омона на всю Беларусь маловато, тем более для крупных городов.
Вот скорее свиноцапские менты и лютуют так зверски.
   
так как я из тех, кто плюнет в лицо, после того, как исчерпаю разумные доводы, и обратной дороги
Вы сами еще ребенок, да? :)
   
Вы сами еще ребенок, да? :)
тоже думал что перерасту, не перерос
   
По настоянию части нашей уважаемой аудитории (и лично великого Г. В. Пьяных) публикуем мнение т. наз. Белковского по поводу отъезда Светланы Тихановской в Литву. (Мнение не обязательно совпадает с позицией ЭТК БЕЛКОВСКИЙ). Г-жа Тихановская была не лидером протеста, а его эмблемой. Красивой и правильной - потому что она полная внешняя альтернатива А. Г. Лукашенко - но не более (хотя, конечно, и не менее) того. Потому ее поступок, совершенный под жестким давлением, - закономерное завершение, финализация ее роли. Что не влияет на истинный главный мотив протеста - смертельную усталость активной части белорусов от многолетнего президента с его неосоветским (грубее, совковым) проектом. Актер хорошо отыграл роль и ушел со сцены в слезах. Но спектакль далеко не окончен. Базой протеста остаются все те, кто голосовал в лице г-жи Тихановской против г-на Лукашенко. А брутально-жестокое выдавливание из страны кандидата Тихановской - дополнительное топливо для негативных эмоций, направленных на "батьку" (он же, по новейшей терминологии, "таракан"). Протест соответствует среднесрочному историческому тренду и потому в итоге победит. А вот сколько времени это займет - отдельный открытый вопрос.
   
Народ дурний просто й не в курсі, скількі беркутня отримувала за особливі умови праці та премії+ конверти від командира за викнання усних наказів.
Хіба було таке, що беркутня шниряла перевулками, полюючи за протестантами, в режимі вільного полювання? А у сябрів - вже є. І це виглядає, як повний п-ц.
   
Покинь свою дурну іронію. Невже не зрозуміло, про що я? Мєнти ведуть себе, як тітухани, як кадировці на донбасі, що приїхали "укроп покосіть". Вольниє охотнікі, бліать. Ще вчора звернув на це увагу.

Вони працюють на камеру. Їм потрібно збільшити градус протистояння і викликати емоції, щоб підняти населення на протест.
   
Вчера какой то белорус по ТВ рассказывал, что  зарплата их омоновцев  как у грузчиков

Треба просто розуміти хто туди йде, і дивуватися перестанете
Так вчерашний белорус и сказал, что туда идут те, кого в грузчики не взяли :)
   
Вы сами еще ребенок, да? :)

Не... Провокатор... По его/её же определению... Никто уже не трогает, а оно возвращаеццо и возвращаеццо... Ещё и слюной брыжжет...  :D
   
Вспомни нашах беркутов. Народ еще удивлялся, что люди за копеечную зарплату так злобно метелят
Вчера какой то белорус по ТВ рассказывал, что  зарплата их омоновцев  как у грузчиков

не соглашусь со сравнением.
У нас такой массовости не было.
И рвения такого изначального не было тож.
Да, примерно один в один зачистили студентов,
но это было силами примерно одной роты максимум,
а здесь одинаково и по всей стране.
Потом, да, у нас пошла возня но это уже,
когда обе стороны настрополенные были,
а здесь сразу на пустом месте
людей, которые абсолютно не проявляли агрессии.
У нас даже в самую горячую фазу в квартале от событий
фиг догадался бы человек незнающий,
что происходит что-то.
А "беркуты" по граждане возле Йолки
фотаться ходили)
   
Идет обсуждение про то, шо все же лука пригласил свиноцапских силовиков.
До чого я й підводжу. Ну не віриться, щоб так могли себе поводити люди, котрі разом з сім'ями, предками і дітьми, родичами, живуть поряд з тими, кого вони сьогодні товчуть і калічать з натхненням і удалью молодєцкой.
   
Хіба було таке, що беркутня шниряла перевулками, полюючи за протестантами, в режимі вільного полювання? А у сябрів - вже є. І це виглядає, як повний п-ц.

Я те могу рассказать шо беркутня творила в КИИГА ещё при совке... Хрен иво знает как их подбирают...
   
Не... Провокатор... По его/её же определению... Никто уже не трогает, а оно возвращаеццо и возвращаеццо... Ещё и слюной брыжжет...  :D
угу, провоцирую вас поехать поддержать братскую Белорусь? или наоборот поехать побить братских Белорусов в составе чернокостюмных? вы как определитесь - напишите, а то я не знаю на что именно я вас провоцирую
   
Та от ніфуя, ти тут трохи звиздиш.
В нас за Помаранчевої революції суд відбувся виключно тому, що Кучма не захотів розганяти мусорами та армією Майдан (як цього вимагали регіонали), мовляв "все одно я вже своє на табуретці відбув, нафуй мені шкваритися, розбирайтеся самі". А якби  це Кучма  балотувався, а не Овоч, може б ні до якого суду, що призначив третій тур, й справа б не дійшла.

Але тим не менш, я змушено визнаю, що ненависний Кучма, який би він не був політичний гондон та батько олігархії, але людяності він мав набагато більше, аніж Овоч, Порошенко чи Тимошонка. Щодо  ситуації з Гонгадзе - так він не наказував його вбивати, а хотів залякати й "заткнути рота", то вже місцеве мурло "відзначилося", мовляв "нема лоха - нема проблеми".
Може й кацапи, що спочатку контролювали цю спрву,  використали це, щоб взяти Кучму за яйки, хоча там спочатку ще був мутний скандал з контрабасним постачанням зброї, яке так ніхто й не довів.
Я тебе не про хорошего Кучму рассказываю, а как оно должно быть по закону. И Кучма был "хорошим" только потому, что еще не выветрилось совдеповское почтение к законам, Хотя бы к видимости их соблюденя. Это уже потом настала эпоха, когда закон стал только для быдла. Поэтому когда дело с выборами зашло в тупик, он и решил - хай суд разбирается.
   
Идет обсуждение про то, шо все же лука пригласил свиноцапских силовиков.
1200 своего омона на всю Беларусь маловато, тем более для крупных городов.
Вот скорее свиноцапские менты и лютуют так зверски.

вот и мне кажется
   
тоже думал что перерасту, не перерос
Точно не переросли
Иначе бы не требовали от обычной женщины, чтоб она вела себя как вы. Или Рембо :)
   
Хіба було таке, що беркутня шниряла перевулками, полюючи за протестантами, в режимі вільного полювання? А у сябрів - вже є. І це виглядає, як повний п-ц.
есть мнение, что шныряют по наводке ГБшников, по спискам самых активных, хотя это только мнение
   
Ну це, припустимо,  є абсолютно справедливим в період стабільності, коли ніхто не ставить під сумнів легітимність центральних органів. Під час революції все це може переглядатись і залежатиме від суб'єктів політичних процесів. Ти ж не знаєш, може через деякий час, в найближчому майбутньому, цей "голова сільської ради" й стане головою ЦВК РБ ...
Это не прыпустымо, а так должно быть. Потому как, кто и на каких основаниях решает - вот час назад был "период стабильности", а сейчас уже нет и законы похрен, действуем как велит рреволюционная совесть?
   
Вони працюють на камеру. Їм потрібно збільшити градус протистояння і викликати емоції, щоб підняти населення на протест.
Ніт. Вони "працюють" щиро, натхненно. Переглянь ще раз відео з байкерами. Так б'ють бандюгани й гопота, а не служивиє, які б вони не були.
   
Точно не переросли
Иначе бы не требовали от обычной женщины, чтоб она вела себя как вы. Или Рембо :)
а при чем тут Рэмбо. ты делаешь выбор и живешь с послествиями. а вы принадлежите к тем, кто в суде вдруг умирать начинает и его там скорая катает туда-сюда, как их, хитросделанным?
   
Покинь свою дурну іронію. Невже не зрозуміло, про що я? Мєнти ведуть себе, як тітухани, як кадировці на донбасі, що приїхали "укроп покосіть". Вольниє охотнікі, бліать. Ще вчора звернув на це увагу.

Я це вже бачила, у нас, що тебе так ранило ?
   
Хіба було таке, що беркутня шниряла перевулками, полюючи за протестантами, в режимі вільного полювання? А у сябрів - вже є. І це виглядає, як повний п-ц.

Ні, не було. Білше того Майдан ніколи не блокувався з боку вул. Володимирської. Ну крім двох діб. І те, ви завше могли заїхати та привезти що хочете 18-16 тролейбусом. Навіть 18-21 лютого 2014...

На реальну спробу оточення Майдану з півночі влада не пішла. Жодного разу.  Люди, що прибували у критичній момент з областей - проходили безперешкодно... По Софійскій, Прорізний, Б. Хмельницького...
   
Я те могу рассказать шо беркутня творила в КИИГА ещё при совке... Хрен иво знает как их подбирают...
Я вірю, і знаю, що мусорські звірства часом приймають геть збочпені й немислимі форми. Але щоб настільки масово?! Будь на місці кастрованих білорусів якісь дагестанці - там давно б уже кров лилась потоками.
   
Это потому что практиков много. Два майдана есть два майдана
++
теоретично так, ще в 12 році:

 Спить синочок мій,
Стомлені очі
Вже зімкнулись. хай котики снять.
Синку спи, ну а я цеї ночі
Піду волю тобі здобувать.

Піду там, де постали паркани,
Де озброєний «Беркут» кругом.
Я з неправдой миритись не стану,
Бо мій син не стане рабом.

Бо мій син має право жити
У країні, де править народ,
Де на хворих дітей є ліки,
І в в’язниці сидить урод.

Де луна його рідна мова,
Де навчатися може він
Я змету їх! Обов’язково!
Я клянуся тобі мій син!

Я змету тих продажних суддів,
Прокурорів, силовиків.
Я ногами топтати всіх буду,
Хто з дітей наших робить рабів.

Брате? Друже? Сусіди? Люди?
Вийдіть разом – допоможіть!
Дуже гірко потім буде,
Дуже страшну ціну платить.

Не давай свому розчаруванню
Вбити гідність твою і честь.
Бо мірило твоєї свободи -
Відчуття, що не "лох" ти єсть.

То ж до бою ставаймо, браття,
Відстояти наш вибір час.
А як «ні» – то вже пізно буде
Коли буде «усьо донбас».

І від себе правди не діти,
Добре зважуй і пам’ятай:
Чи не стануть рабами діти?
Не пускають рабів у рай!

Спить синочок мій,
Стомлені очі
Вже зімкнулись, хай котики снять.
Синку спи, а я до перемоги
Буду волю тобі здобувать.

(С) Семенченко Володимир, 2012 рік.

Практично так, в 2014 році:

   
И рвения такого изначального не было тож.
Правда
Это потом обозлились
Тут с носка пошло. Лукашенко очень спешит. Разогнать всех по-быстрому и чтоб снова лад и спокий
   
Ніт. Вони "працюють" щиро, натхненно. Переглянь ще раз відео з байкерами. Так б'ють бандюгани й гопота, а не служивиє, які б вони не були.

Я не кажу, що вони не по-справжньому б'ють, а лише вказую на мотивацію. Хіба деякі менти не можуть виконувати вказівки кацапів і створювати картинку? Там може бути інкорпоровано достатньо російських агентів впливу в правоохоронних органах.
   
Я це вже бачила, у нас, що тебе так ранило ?
Свєт, натурально, мені не цікаво, що особисто ти "бачила". Вибач, в мене нема довіри до твоїх слів і нема бажання в цій темі собачитись.
   
А ведь у белорусов до сих пор не отменена смертная казнь.Так что есть все шансы что кто то из участников этих событий закончит свою жизнь у стенки и это будут не протестующие  :beach:
   
Я те могу рассказать шо беркутня творила в КИИГА ещё при совке

 ;o так вроде ж не было их при совке?)
А мне личьна вот эти ребята
при вильний Украине наручники одевали.
Обычные шлепперы
   
Все ок...  Тільки в правовий державі ..
Але не в білорусі  бо в ней  не то що перевіряти яки були вибори...в навіть створити комісію для перевірки не дадуть..


Відверто кажучи у лукі є  красивий вихід...
Відміняє вибори - назначає нові .... І головне не приймає в них участі ..

Білорусів попустить..  навіть ні хто його чипати не буде.. 
Этот выход кажется выходом только для тех, кто голосовал против него. Для тех кто за - это пренебрежение своими обязанностями.  Вот как бы ты воспринял заявы, скажем юли в 2014 году, шо это она набрала 54% и давайте все нах, Пепа сдавайся и все начнем сначала?
Не согласны - есть суд, вплоть до верховного, пройдите все инстанции, "предъявите ваши доказательства" . Но надо же хоть видимость соблюсти? а то даже претендент уже в Литве, а уже объявлено, шо это она 79% набрала.
Так это такая же отфонарная цифирь, как и у Луки. Или это соревнование - кто круче сбрешет?
   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

Андрій Лаврик
7 ч. ·
Ок, мордокнижники, раз ви вже засмітили мою стрічку різною єрессю по Білорусі. Ось трохи моїх спостережень.
1. Ватна, чи не ватна Тіхановська – питання десяте. Лукашенко якось бодається з хуйло не тому, що він не ватний (там у нього взагалі радянський союз головного мозку), а з тієї ж причини, чому він топить протести в крові: влада. Більш-менш пристойні люди об’єдналися навколо Тіхановської, бо більше не було навколо кого (кого залякали, кого посадили, кого прикопали в лісах). Наскільки я зрозумів, там план простий, як двері: виграти вибори і одразу оголосити нові, але вже без участі бульбафюрера.
2. Тіхановська злилася, кажете? Ну, вона, і так неочікувано довго билася, доки врешті решт їй переконливо не нагадали, в якій країні вона живе. Якщо ви не розумієте, про що мова, то пригадайте жах, що коїла у нас влада у січні-лютому 2014-го. А там таке останні понад 20 років. Але її вибуття з гри не принципове.
3. Лідери там точно є. Принаймні, координація там на високому рівні, креативність зашкалює. І це за умов тотальної інформаційної блокади – у сябрів вже другий день інет страшно лагає. Ну, шо, поклали інтернет? В хід пішли старі-добрі листівки. Їх розклеюють по під’їздах, роздають один одному в транспорті.
4. Чи є там рука Москви? Ну, не знаю, не знаю. Відверто проросійської риторики я там не чув. Прапор протесту – Пагоня, під яким у давні славні часи литвини різали свинособак.
5. Білоруський протест наразі виглядає не таким вже й безпорадним. Мусарам минулої ночі було небезпечно з’являтися у спальних районах Мінська. Бруківку розбирати вміють, з коктейлем молотова тренуються. Але там ставка робиться не на вуличне протистояння в українському розумінні цього явища.
6. Які шанси у опозиції – стане зрозуміло за пару днів, коли стане ясно, чи відбувається у них загальнонаціональни й страйк. Новини, які наразі звідтіля доходять, говорять, що щось виходить. Хто не в курсі: в Білорусі досі великою мірою СРСР, чимало підприємств – державні. На них годується вся місцева «елітка», тому коли вони стануть, вона разом із силовими генералами почне дивитися на бульбафюрера криво.
7. Недолуго розмірковувати, чи корисний для України бульбафюрер. Бульбафюрер – це навіжена срака з вусами. Це – упоротий людожер з руками по лікті в крові. Він натурально вбивав людей щоб зацементувати свою владу. Якщо його порівнювати з одіозними українськими президентами, то в порівнянні із ним Янукович – верх гуманізма, а бубочка – великий мислитель і державник.
8. Хоча б не співчувати білоруським протестувальникам – ницо. Звісно, якщо ти не Рабінович-Дубінеско.
   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

де наш правий сектор, чому ще не в білорусі, хочу почитати в кацапських новинах заголовки, бендьєравци з правава сєктара протів фашiствующіх каратєлєй лукашенкі  :laugh:
   
а вы принадлежите к тем,
Я принадлежу к тем, кто между революцией и жизнью своего ребенка выберет ребенка.
   
Так вчерашний белорус и сказал, что туда идут те, кого в грузчики не взяли :)

Не тільки, люди схильні до насильства, їм подобається самостверджуватися за чужий рахунок, і щоб за це нічого не було
навіть мєнти беркутанів не любили
В нас був охоронець з беркутні, так він і жінку свою лушпенив як грушу, вагітну
Бьйот значіт любіт

Вони ще дуже гардяцца своїм особливим статусом
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія