Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Президент США Дональд Трамп закликав відтермінувати проведення виборів президента.

іди прийми пігулку спеціальну,бо кінь може перетворитися на демона і ти "вийдеш з свого тіла" :D .

Мені пігулки не потрібні. А ось тебе штирить і без них 24х7.

А як буде штирити, коли Трамп виграє ... не можу дочекатись!
   
На кічі будуть скоро сидіти "твої", ЛОЛ!

Показати зображення...
розумієш пігульнице-є велика різниця між сидінням на кічі і спробами ЩОСЬ комусь втюхати під час президентських перегонів.Це так як "отче наш"на яву у церкві і "отче наш" у сні хворої уяви. Одне реальне а друге-фікція.ХВОРА,яка зникає при прийнятті власне ,як ти сама казала,медичної пігулки.тому іди і прийми-легше буде жити в реальності. B-)  Бо інакше прийдеться "вийти з тіла" (що знову -твої власні слова про свій стан без пігулок).
   
розумієш пігульнице-є велика різниця між сидінням на кічі і спробами ЩОСЬ комусь втюхати під час президентських перегонів.Це так як "отче наш"на яву у церкві і "отче наш" у сні хворої уяви. Одне реальне а друге-фікція.ХВОРА,яка зникає при прийнятті власне ,як ти сама казала,медичної пігулки.тому іди і прийми-легше буде жити в реальності. B-)  Бо інакше прийдеться "вийти з тіла" (що знову -твої власні слова про свій стан без пігулок).

Ну ось поживемо і побачимо. А поки що твоя реальність - президент Трамп. До чого ти теж у свій час не був готовий.

ЛОЛ!
   
Мені пігулки не потрібні. А ось тебе штирить і без них 24х7.

А як буде штирити, коли Трамп виграє ... не можу дочекатись!
я не знав,що у тебе і роздвоєння особистості-бо ти ТУТ сама про пігулки ,здуру,признаю,брякнула.А ніхто за язик не тягнув.видно дія кінчилася і ти "поплила" в іншій іпостасі. Тому іне памятаєш.
 Щоб відновити тебе і з двох вернути до однієї,даю наводку- тема "Жэсть..." і ТВОЯ творчість без медикаментозного впливу о 22:09:34  вчора  30/7/20. B-)  Фактики не брешуть ЯК ти,а дають то,що ти і тобі подібні не люблять-виведення на чисту воду таких хворих як ти.
 Ти не звірій.я пробую тебе спасти від тої,другої,що постійно наривається,бреше і перебуває у стані галюнів та стархів відьом.коммі,задухи і паралічу кінцівок. І прагну повернути в ту,що розуміє свої фізичні і розумові проблеми.які.як ти сама кажеш ,тільки медпігулки можуть перебороти.
 Тому пігулку,скланкуу води і в ліжко.Ага і не забудь "отче наш" в реалі змовити.на всяк випадок ,бо у сні все може статися (як ти сама кажеш власне у тій,вище наведеній фактурі твоїх слів).
   
це хто плює? Ті що сидять на кічі і деяких додік змушений виручати пардонами? це ті,що порушили і плювали на закони ,конституцію і суспільство  виключно,щоб угодити оранжевому буффону на протязі всієї служби для нього. на протязі десятків років і тепер? Тоді ти правий-порушники і ЗАКОННА посадка таких,а не диктатура,власне лікує такі метастази звичок ріелторських способів "рєшєнія вопроса".

Ты действительно, на ночь глядя хочешь начинать эту дискуссию? Тебе мало 1000 страниц в топике о Трампе. Демократическую партию в штатах можно уже запрещать. И садить только за принадлежность к ней. Они уже на пару Нюрнбергских процессов давно начудили. Очистить общество и потом к демократии можно опять возвращаться.
   
я не знав,що у тебе і роздвоєння особистості-бо ти ТУТ сама про пігулки ,здуру,признаю,брякнула.А ніхто за язик не тягнув.видно дія кінчилася і ти "поплила" в іншій іпостасі. Тому іне памятаєш.
 Щоб відновити тебе і з двох вернути до однієї,даю наводку- тема "Жэсть..." і ТВОЯ творчість без медикаментозного впливу о 22:09:34  вчора  30/7/20. B-)  Фактики не брешуть ЯК ти,а дають то,що ти і тобі подібні не люблять-виведення на чисту воду таких хворих як ти.
 Ти не звірій.я пробую тебе спасти від тої,другої,що постійно наривається,бреше і перебуває у стані галюнів та стархів відьом.коммі,задухи і паралічу кінцівок. І прагну повернути в ту,що розуміє свої фізичні і розумові проблеми.які.як ти сама кажеш ,тільки медпігулки можуть перебороти.
 Тому пігулку,скланкуу води і в ліжко.Ага і не забудь "отче наш" в реалі змовити.на всяк випадок ,бо у сні все може статися (як ти сама кажеш власне у тій,вище наведеній фактурі твоїх слів).

Ти ніколи не приймав пігулок, ніколи не хворів? ну посмійся, що в мене з немовлячого віку була купа операцій, наркозів і перебувань у лікарнях. І навіть перебування при смерті. І що при цьому за своє життя я прийняла купу рентгенів, МРТ, СТ-сканів і ще більшу купу ліків від важких антибіотиків до важких обезболюючих.

Так що поржи далі над моїми пігулками. Можеш ще заодно посміятися над моїми операційними шрамами та покоцаними внутрішніми органами, уродець.


Останнє редагування: 31 липня 2020 05:04:07 від Inanna
   
Ну ось поживемо і побачимо. А поки що твоя реальність - президент Трамп. До чого ти теж у свій час не був готовий.

ЛОЛ!
"космолнавтко".я при трампі живу так само прекрасно як і при обамі і при джоржі чи білі. Тому і не жахаюся навіть ,о жах :tease:  другого терміну нарциса. Мені рівнопенісно хто в БД по відношенню до мене,але зовсім не так відносто України. І тут справа не в репах чи демах,а справа у погляді на інтереси америки у істеблішменту тих,хто реально крутить всім-а це ГРОШІ і грошові мішки. Буде їм стояти в горлі параша-це мене і цікавить,бо тоді і през буде робити ,що треба.А персона і афіліація до партії-справа третьорядна.
 Я це розумію.а от ти ні.І справа навіть не в пігулках.а просто -жінка і політика у більшості випадків(є і винатки) це  непорозуміння. За багато емоцій у вас для політики.навіть для простого розуміння її. Соррі,але так воно є. При роду ще ніхто не обманув.
   
"космолнавтко".я при трампі живу так само прекрасно як і при обамі і при джоржі чи білі. Тому і не жахаюся навіть ,о жах :tease:  другого терміну нарциса. Мені рівнопенісно хто в БД по відношенню до мене,але зовсім не так відносто України. І тут справа не в репах чи демах,а справа у погляді на інтереси америки у істеблішменту тих,хто реально крутить всім-а це ГРОШІ і грошові мішки. Буде їм стояти в горлі параша-це мене і цікавить,бо тоді і през буде робити ,що треба.А персона і афіліація до партії-справа третьорядна.
 Я це розумію.а от ти ні.І справа навіть не в пігулках.а просто -жінка і політика у більшості випадків(є і винатки) це  непорозуміння. За багато емоцій у вас для політики.навіть для простого розуміння її. Соррі,але так воно є. При роду ще ніхто не обманув.

Як? уже справа не в пігулках? ні, відповідай за свої слова, моральний виродок!
   
І справа навіть не в пігулках.а просто -жінка і політика у більшості випадків(є і винатки) це  непорозуміння.

Я так понимаю Хиллари Клинтон то виняток?

   
Ти ніколи не приймав пігулок, ніколи не хворів? ну посмійся, що в мене з немовлячого віку була купа операцій, наркозів і перебувань у лікарнях. І навіть перебування при смерті. І що при цьому за своє життя я прийняла купу рентгенів, МРТ, СТ-сканів і ще більшу купу ліків від важких антибіотиків до важких обезболюючих.

Так що поржи далі над моїми пігулками. Можеш ще заодно посміятися над моїми операційними шрамами та покоцаними внутрішніми органами, уродець.
єй,попритримай коней і не осідлуй любиму вашу "конячку"-ви винуваті ,що я сказала і зробила. тут політичний форум а не сімейні посидушки і биття тарілок та бабська істерика. Вмій признати свою ВЕЛИЧЕЗНУ помилку-довгий язик ,а ще ,що гірше-не правильно поставлені акценти.Пояснити  тобі де ти істерично БРЕШЕШ,передьоргуєш МОЇ і свої слова у цій тираді "нещасної,ображенної,хворої на всі болячки  стоти"? чи сама розумієш,що переграєш і вдалася до традиційного для вас ,жінок ,способу оправдати себе і  СВІЙ провал,переваливши вину на когось іншого.НЕ ЗІ МНОЮ,ти попала не на того і НІХТО і НІГДЕ тут не говорив про ТВОЇ проблеми ВЖИВАЮЧИ не твої слова. І мова не про узі-музі,ати і обезболюючі та операції і т.д. Не перебріхуй маніполювальнице,бо до зараз я просто тебе розігрував а тепер "б"ю"  ФАКТУРОЮ,з якою у тебе швах,бо слово НАПИСАНЕ а не сказане.Тому маніпуляції не пройдуть.
 Хочеш дальше ,щоб я вивернув твоє нутро назовні і показав тобі і всім твою брехню і наклеп на мене? Адже все на екрані і тут твої сльозні образи не працюватимуть.
   
Моральний виродок цинік не погнушався зробити хайп з моїх пігулок на супі. Чесно, я в шоці  ;o

забудьте про золото.там (ФУП) сьогодні у нашої  "космонавтки" бенефіс у темі(Жэсть....).Не пожалкуєте взнати з ким ми мали справу.. Хто хоче почитати-30.7.20 о 22.09.34.реально цікаво побачи персону і її внутрішній світ і хотілося б про  то спитати наших трампістів :smilie5:
  Для затравки суть-вона там признає,що приймала пігулки,бо "виходила з тіла......,а то ментальний і фізичний дисбаланс".Що читала "отче наШ" коли її душило під час сну і ноги та руки не рухалися. там така картина для психіатра,що Ой.
  Товариші трампісти(якщо ще тут такі залишилися)-як вам ваша співдумиця подобається з таким діагнозом і "драйвом". :smilie7:
   
єй,попритримай коней і не осідлуй любиму вашу "конячку"-ви винуваті ,що я сказала і зробила. тут політичний форум а не сімейні посидушки і биття тарілок та бабська істерика. Вмій признати свою ВЕЛИЧЕЗНУ помилку-довгий язик ,а ще ,що гірше-не правильно поставлені акценти.Пояснити  тобі де ти істерично БРЕШЕШ,передьоргуєш МОЇ і свої слова у цій тираді "нещасної,ображенної,хворої на всі болячки  стоти"? чи сама розумієш,що переграєш і вдалася до традиційного для вас ,жінок ,способу оправдати себе і  СВІЙ провал,переваливши вину на когось іншого.НЕ ЗІ МНОЮ,ти попала не на того і НІХТО і НІГДЕ тут не говорив про ТВОЇ проблеми ВЖИВАЮЧИ не твої слова. І мова не про узі-музі,ати і обезболюючі та операції і т.д. Не (x) маніполювальнице,бо до зараз я просто тебе розігрував а тепер "б"ю"  ФАКТУРОЮ,з якою у тебе швах,бо слово НАПИСАНЕ а не сказане.Тому маніпуляції не пройдуть.
 Хочеш дальше ,щоб я вивернув твоє нутро назовні і показав тобі і всім твою брехню і наклеп на мене? Адже все на екрані і тут твої сльозні образи не працюватимуть.

Пройди в пекло, тварина.
   
Я так понимаю Хиллари Клинтон то виняток?
  Вона ,по правді,не гідна навіть рівня держсекретаря.Сенат ор то був її мах.  Винятки-це ганді,тетчер,бхутто,маркель,меїр.Це унікуми в світі чоловіків.І унікуми можливо  тому власне,бо все в політиці застругане власне на чоловічому сприйняттю бачення світу,рішенню питань,наведенню звязків і так по всій кухні. найбільший бич жінок у тому-емоційність,почуття і спроба зіграти на тому. ІМНО.
   
Пройди в пекло, тварина.
це все що ти можеш вичавити з себе? малувато,після таких бравурних реляцій. B-)  і жалюгідних спроб оправдати СВОЇ помилки чиєюсь "негідною" поведінкою.  І вже радість що додік буде на другому терміні тебе не гріє і навіть не гріє що мені буде погано і є озлюся на  то :D   Бачиш як мало ПО СУТІ для тебе значить то все,що ти тут варякаєш днями по політиці. А от коли торкнули тебе,та ще і з ТВОЄЮ прямою дурною допомогою,от тоді у тебе появилася енергія.важливістьі емоції.тобто все що тебе цікавить по суті то ТИ,ТВІЙ імідж тут а не якийсь додік,Україна і т.д. ніщо тебе так не вставило як сьогоднійшній твій провал-сама ж і винувата.Я не сказав НІ одного слова про тебе ВІД себе.Виключно тільки повторюючи ТВОЇ слова і твої переживання в нічних кошмарах,про які ТИ сама тут  розказала.
 То чого ти на мене озвірилася (аж сльози на очі набігли у мене від образи і не розуміння :) Подився в дзеркало,висунь язик -ОСЬ твій найбільший ВОРОГ. .....ну може ще і куций розум.Але то вже другорядне. B-)
   
Моральний виродок цинік не погнушався зробити хайп з моїх пігулок на супі. Чесно, я в шоці  ;o

я ЦИНІК і провали інших використовую.Як і інші ,до речі. Це не забороняється ні правилами форумів ні політбаталіями,де одним з завдань виставити противника СМІШНИМ,особливо коли вони САМІ саме ЗАКОПУЮТЬ не подумавши про ЩО пишуть. Тобі не подобається такий формат політфорумів-міняй "професію" і іди на форум кройки і шиття.  І не хнич від безсилля а сприйми це як науку виважувати кожне слово ПРО СЕБЕ,навіть коли емоції вимагають трохи відкритися. Бо результат може бути не по смаку.Вчися дівко ,ти ж вибрала поліфтфорум,значить тримай удар.З досвіду тобі скажу (бачиш.я не озлобився на тебе бо в віртуалі то ІДІОТИЗМ)- пройде пару днів і ти забудеш і я про сьогоднішнє......ну може я колись час від часу нагадую,як ти перегнеш десь палку своїх страхів і почнеш нести реально пургу.Виключно з профілактичних принципів.нічого персонального тільки бізнес.
 Ага і забудь про емоції коли ти тут-здоровшою будеш...і пігулки збережеш та гроші на них( це я знову трохи зачепив,але виключно з любові). :give_rose:
   
Пройди в пекло, тварина.
прокльони вертаються до тих хто їх "висирає". Тому обережніше з тим.Карма вона БІЧ.
   
прокльони вертаються до тих хто їх "висирає"
деколи
   
Ну, тобі, бачу, все ще смішно.

А моїм батькам було зовсім не смішно, коли після наркозу та важкої операції у їх 3-річної дитини повністю помінялась особистість - із веселої щебетушки до замкненої тихої дитини, яка постійно тільки малювала.

Чи коли моя мама бігла за каталкою, коли мене вивезли у 10 років після декількагодинної операції, і питала - як ти, доцю? а я не могла нічого сказати, тому що у мене тупо відняло мову. Тому що мені при напівпаралізованому тілі (передуральний наркоз) трощили кістки звичайнісіньким долотом з молотком у парі при моїй ПОВНІЙ СВІДОМОСТІ.

Або коли я проснулася після якогось лівого наркозу у міській лікарні вже в 20, і у мене перед очима декілька годин були такі фрактали, що художники-абстракціоністи і поряд не стояли.

Так що похихикай ще.

І безвідносно до моєї конкретної ситуації (у мене, незважаючи на все це, із психічним здоров"ям все ок), ти де-факто познущався із психічно хворих людей, які дійсно, щоб якось функціонувати, мусять приймати пігулки. Це - найважчий тягар і для них, і для членів їх родин, і найважча ноша хворіти на шизофренію, біполяр, депресію. Але для тебе це тільки привід повеселитися, посміятися із чужої біди.

Так що просто пройди ***.

   
Ну, тобі, бачу, все ще смішно.

А моїм батькам було зовсім не смішно, коли після наркозу та важкої операції у їх 3-річної дитини повністю помінялась особистість - із веселої щебетушки до замкненої тихої дитини, яка постійно тільки малювала.

Чи коли моя мама бігла за каталкою, коли мене вивезли у 10 років після декількагодинної операції, і питала - як ти, доцю? а я не могла нічого сказати, тому що у мене тупо відняло мову. Тому що мені при напівпаралізованому тілі (передуральний наркоз) трощили кістки звичайнісіньким долотом з молотком у парі при моїй ПОВНІЙ СВІДОМОСТІ.

Або коли я проснулася після якогось лівого наркозу у міській лікарні вже в 20, і у мене перед очима декілька годин були такі фрактали, що художники-абстракціоністи і поряд не стояли.

Так що похихикай ще.

І безвідносно до моєї конкретної ситуації (у мене, незважаючи на все це, із психічним здоров"ям все ок), ти де-факто познущався із психічно хворих людей, які дійсно, щоб якось функціонувати, мусять приймати пігулки. Це - найважчий тягар і для них, і для членів їх родин, і найважча ноша хворіти на шизофренію, біполяр, депресію. Але для тебе це тільки привід повеселитися, посміятися із чужої біди.

Так що просто пройди ***.
Дівко окстись. Іди подивися про що Я говорив ТВОЇМИ словами а що ти тут постиш вже яку годину.Хто чіпав і чіпає твої рани,операції батьків .каталки і т.д? найди в мене хоч одне слово про це ,тим більше що я лише зараз .як і всі(будь обережна,бо язик твій і далі меле як вітряк без роззуму а на емоціях) дізнався (і воно мені не потрібне з принципц-це не має ніяякого відношення  до політики і політичного форуму).А от твій ментальний стан,власне там і то ти виклала і проблеми з ним-це просто знахідка коли опонуєш такій як ти і її голослівності "фактів"  і вжити то опонуючи і говорячи-ти маньячка і бачиш то чого нема(на прикладі -коммі ідуть) просто знахідка. ось тут ти і дала "зброю" для використання опоненту (вчися хоч по власних помилках,що не можна говорити на "політиці" І завваж-я вчу тебе цього безплатно.а це коштує великих грошей для деяких).
 І перестань дальше на емоціях вивалювати інфу про себе,бо знайдуться такі,що то використають не дбаючи ні про рамки(а вони є на кожному форумі по тематиці) ні про наслідки. Охолонь ,покинь гілку і завтра на "тверезу " голову ще раз почитай і якщо можна потри все своє художество останніх реплік про свою медісторію(я їх навіть не читав,бо розумію,що то матерал не на піддьоргування і биття опонента .Воно тут беззуживне,але десь інше-то іншща справа- бо зараз тут мінімуму українців,в основному діаспора).раджу,бо не всі такі "чистоплюї"  як я і розуміючі опонента в силу досвіду.
 І не приписуй мені своїх фантазій,про що я думаю і як я то відчуваю. Бо це одна з ознак неврівноваженості і проблем у сприйнятті оточення і розумінні іншого.
  Ще раз-найкраще для тебе зараз просто виключити комп ті піти виспатися.а виспатися буде важко зразу бо ти кипиш. А завтра спокійно прочитай все і проаналізуй,без емоцій.просто як стороню "битву" двох чужих осіб і попробуй побачити помилки .Можна навіть обох-я не непомильний і прекрасно то знаю та СПОКІЙНО навідміну від тебе до того відношуся.так легше жити і злагоді з власним Я.

Останнє редагування: 31 липня 2020 06:27:58 від cynic
   
Дівко окстись. Іди подивися про що Я говорив ТВОЇМИ словами а що ти тут постиш вже яку годину.Хто чіпав і чіпає твої рани,операції батьків .каталки і т.д? найди в мене хоч одне слово про це ,тим більше що я лише зараз .як і всі(будь обережна,бо язик твій і далі меле як вітряк без роззуму а на емоціях) дізнався (і воно мені не потрібне з принципц-це не має ніяякого відношення  до політики і політичного форуму).А от твій ментальний стан,власне там і то ти виклала і проблеми з ним-це просто знахідка коли опонуєш такій як ти і її голослівності "фактів"  і вжити то опонуючи і говорячи-ти маньячка і бачиш то чого нема(на прикладі -коммі ідуть) просто знахідка. ось тут ти і дала "зброю" для використання опоненту (вчися хоч по власних помилках,що не можна говорити на "політиці" І завваж-я вчу тебе цього безплатно.а це коштує великих грошей для деяких).
 І перестань дальше на емоціях вивалювати інфу про себе,бо знайдуться такі,що то використають не дбаючи ні про рамки(а вони є на кожному форумі по тематиці) ні про наслідки. Охолонь ,покинь гілку і завтра на "тверезу " голову ще раз почитай і якщо можна потри все своє художество останніх реплік про свою медісторію(я їх навіть не читав,бо розумію,що то матерал не на піддьоргування і биття опонента .Воно тут беззуживне,але десь інше-то іншща справа- бо зараз тут мінімуму українців,в основному діаспора).раджу,бо не всі такі "чистоплюї"  як я і розуміючі опонента в силу досвіду.

Ти посміявся над тим, що я приймала пігулки. Мені нічого соромитися, що я хворіла все життя, лікувалася і переборювала труднощі. І, незважаючи на це, змогла добитися всіх цілей, які собі поставила. Можливо, це надихне когось у схожій ситуації.

А ось тобі від цього вже не відмитися. Хоча тебе тут і так навряд чи хто поважає.

Хворіти і мати операції - це виявляється, компромат? що з тобою?  ;o
   
деколи
як все у цьому світі.
   
Ты действительно, на ночь глядя хочешь начинать эту дискуссию? Тебе мало 1000 страниц в топике о Трампе. Демократическую партию в штатах можно уже запрещать. И садить только за принадлежность к ней. Они уже на пару Нюрнбергских процессов давно начудили. Очистить общество и потом к демократии можно опять возвращаться.

Так що ж зупиняє тебе і Трампона?

Іран - злив, сірія - злив, китай - злив, Внутрішньоштатівськ і розборки - злив.... Що це чмо взагалі робить в Білому Домі? Твітить цілодобово свій потік свідомості? Видно працює, бо дибіли ведуцця.
   
А ти - троянський кінь ідіотизму  :facepalm1: .
Скорее ты.
   
Скорее ты.

Гервашко, приєднуйся до колективної веселухи. Не відставай - цинік з Тролобулькою вже надірвали пузо від сміху.
   
Пройди в пекло, тварина.
Такие проклятия возвращаются на голову их посылающего.
   
акие проклятия возвращаются на голову их посылающего.

Якби ти був лінгвістом та знав українську мову, то знав би, що прокляття формулюються іншим чином.

А це варіант go to hell - еквівалент пройти ось сюди ----Ю. Ви туди вже неодноразово сходили і нічого, живі  :gigi:
   
Так що ж зупиняє тебе і Трампона?

Іран - злив, сірія - злив, китай - злив, Внутрішньоштатівськ і розборки - злив.... Що це чмо взагалі робить в Білому Домі? Твітить цілодобово свій потік свідомості? Видно працює, бо дибіли ведуцця.

Как по мне, так я бы их стройными рядами в Северную Корею или Венесуэлу всех депортировал. Нравится социализм, на здоровье,  наслаждайтесь там на месте.

По поводу остального, от Трампа
Иран- санкции, на ноль умножили главного террориста. Напомнить "успехи" администрации Хуссейновича?

Сирия- санкции, ликвидировали ISIS, неоднократно дали кацапам по мозгам. Напомнить "красные линии" Хуссейновича?

Китай- тарифы, валюта, торговый баланс, защита интересов американских производителей. Напомнить кто Китай протащил в ВТО, напомнить чей сын от Китая взятки получал? Напомнить кто за Китай истерику закатывает?

   
іди виспися,ти зараз не можеш критично оцінити сказаного. Спрробую пояснити останнє від тебе.
  Я не сміявся з того ,що ьти приймаєш пігулки(як факт.Я висміяв ситуацію коли ти приймала пігулки ,бо ти "вийшла з себе" і твої завивання ,що коммі це демократи і все пропало коли вони вернуться до БД. тобто твої марення(а коммі то є деми-це пряме хворобливе марення а не фактура реальності.як би тобі не хотілося сперечатися) по політиці гарно вкладаються у твої галюни і використання проти тогог пігулок. НІЧОГО про все твоє життя і твої хвороби я не писав по простій причині-ТИ не дала мені матералу про то.Завваж-ти,не я чшукав десь по павутині.Добилася своїх цілей-конгратулейшин.але що це має до теми розмови? списую виключно на емоції і прагнення самоутвердитися,що є ОК.але трохи смішно говорити то інкогніто. не знаходиш? Про надихання інших до того -взагалі "абзац" і не має НІЯКОГО змісту по суті питання.Просто знову емоції. Ствердження -мені не відмитися знову голослівне,бо від чого відмитися,коли все,що ти вище написала має емоційний викид без логіки і фактури. Про операції і хвороби-ДЕ я зачепав ті речі,коли про це ти тільки САМА тепер говориш? Чи ти вважаєш,що я ванга ? але навіть якщо так то покажи ДЕ я щось про твої опереації і хвроби говорив?  а якщо не найдеш то хоч вибачишся чи далі в "нєсознанку" бо признати просто істину-по дурноті і не обережності ляпнула щось,що розумна і знаюча людина ніколи не ляпне в мережі.Бо це "чрєвато",що ти і отримала.
Ну так буде по пунктах,як я , "опровєржєніє тасс" :)  чи ти вчергове емоційно вдариш бла-бла?.
 
   
Гервашко, приєднуйся до колективної веселухи. Не відставай - цинік з Тролобулькою вже надірвали пузо від сміху.
Ошибаешься. Когда я это написал, то ещё не дошёл до описания истории твоей болезни. Может, я и плохой, но не настолько, чтобы насмехаться над этим.
   
Как по мне, так я бы их стройными рядами в Северную Корею или Венесуэлу всех депортировал. Нравится социализм, на здоровье,  наслаждайтесь там на месте.

По поводу остального, от Трампа
Иран- санкции, на ноль умножили главного террориста. Напомнить "успехи" администрации Хуссейновича?

Сирия- санкции, ликвидировали ISIS, неоднократно дали кацапам по мозгам. Напомнить "красные линии" Хуссейновича?

Китай- тарифы, валюта, торговый баланс, защита интересов американских производителей. Напомнить кто Китай протащил в ВТО, напомнить чей сын от Китая взятки получал? Напомнить кто за Китай истерику закатывает?
кушнер і іванка? за лінію одягу?
   
Ошибаешься. Когда я это написал, то ещё не дошёл до описания истории твоей болезни. Может, я и плохой, но не настолько, чтобы насмехаться над этим.

Я сподівалась, що так і буде.

Maybe, one day we could be friends  :laugh:
   
Якби ти був лінгвістом та знав українську мову, то знав би, що прокляття формулюються іншим чином.
Да знаю! «А щоб…»  Так? :)
   
кушнер і іванка? за лінію одягу?
Когда эти голубки еще соску сосали,  господин Клинтон Китай в ВТО затащил. Мол штатам будет от этого очень хорошо.

А Бидон младший $3 млрд. инвестиций, наверное за красивые глаза от Китая получил.

Ну а каким расистом Трамп оказался,  закрыв полёты с Китая, мы все знаем лично от Бидона старшего.
   
Да знаю! «А щоб…»  Так? :)

Ну от недавно батько солдата прокляв зеленського. Це було реально прокляття і дуже сильне.

Я нікого не проклинала і сподіваюсь, не доведеться.

Коли там дві куми сваряться і кажуть типу "а щоб тебе", це несерйозно. Вербальне фехтування і не більше.

Хоча я не спеціаліст. У нас тут є інші авторитети  :laugh:
   
Ошибаешься. Когда я это не написал, то ещё не дошёл до описания истории твоей болезни. Может, я и плохой, но не настолько, чтобы насмехаться над этим.
так ніхто і не насміхався з її ХВОРІБ,що вона опописувала вже ПОТІМ після першого опусу з відьмами,отченаш у сні,виходом з тіла.Де там про операції.хвороби чи то все,що було в емоціях сказано в подальшому? Та і нікому не цікаві ці подробиці які вона чомусь вирішила злити на огляд загалу.  Причому своє "творіння " вона написала на іншій гілочці про якусь камерунсько-американську гадалко-лікарко професора по вуду,зомбі і інших "чудах". тема про помішаних людях на тому смітті  і ображена вирішила поділитися там своїми "контактами" з такими силами і видіннями.ніяких реальних фізичних проблем,операці й і т.д там вона і не подавала.Це вже тут це було прикріплено і почало жити своїм життям. А тема так і називалася "Жэсть....",що і виявилося.
   
так ніхто і не насміхався з її ХВОРІБ,

та шо ты оправдываешься? всё это написано, чтобы типа разжалобить и устыдить...
   
Когда эти голубки еще соску сосали,  господин Клинтон Китай в ВТО затащил. Мол штатам будет от этого очень хорошо.

А Бидон младший $3 млрд. инвестиций, наверное за красивые глаза от Китая получил.

Ну а каким расистом Трамп оказался,  закрыв полёты с Китая, мы все знаем лично от Бидона старшего.
а товариш ніксон з товаришем кісінжером відкрили китай для ..власне того,що почали робити ре клінтон,буш і всі ці глави компаній,що почали виводити туди свої виробництва,продавати технології і пускати їх студентів вчитися у себе. це все називається капіталізм-іде там де більший прибуток. Не думаючи,що азія не європа.те саме робили хамери і предвоєнні прези будуючи сталіну заводи і фабрики. І опіки отримали такі самі .Бо гроші затуманюють логіку.або просто купуть кого треба.
   
так ніхто і не насміхався з її ХВОРІБ,що вона опописувала вже ПОТІМ після першого опусу з відьмами,отченаш у сні,виходом з тіла.Де там про операції.хвороби чи то все,що було в емоціях сказано в подальшому? Та і нікому не цікаві ці подробиці які вона чомусь вирішила злити на огляд загалу.  Причому своє "творіння " вона написала на іншій гілочці про якусь камерунсько-американську гадалко-лікарко професора по вуду,зомбі і інших "чудах". тема про помішаних людях на тому смітті  і ображена вирішила поділитися там своїми "контактами" з такими силами і видіннями.ніяких реальних фізичних проблем,операці й і т.д там вона і не подавала.Це вже тут це було прикріплено і почало жити своїм життям. А тема так і називалася "Жэсть....",що і виявилося.

Ти насміхався з того, що я приймала пігулки. І намагався на двох форумах зробити з мене психічно хвору. То я тобі пояснила, що люди приймають пігулки, тому що вони хворіють, і різні пігулки мають на людей різний вплив.  І що всі ці виходи з тіла можуть мати цілком науковий, а не потойбічний, характер, що власне, і було моїм основним посилом.

І я навіть не впевнена, що мій досвід тоді був спричинений пігулкою. Може, тоді у будинку було жарко і у мене був кошмар. Хто знає?

Чи може, кошмарів та поганих снів теж ні в кого не було і цього теж треба соромитися?

ПС. Не хворіб, а хвороб  :facepalm1:

Останнє редагування: 31 липня 2020 07:07:08 від Inanna
   
та шо ты оправдываешься? всё это написано, чтобы типа разжалобить и устыдить...
я їй то написав в першій репліці після "сліз ображеної в найкращих почуттях жінки". Просто тут деякі почали читати з середини а не з початку. На що і був її розрахунок.
   
я їй то написав в першій репліці після "сліз ображеної в найкращих почуттях жінки". Просто тут деякі почали читати з середини а не з початку. На що і був її розрахунок.

Якби ти був порядною людиною, ти би, замість викручуватися, просто сказав - вибач, я споров дурню. Бо не врубався, про що ти.

Але ти на то не здатний.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія