Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ми, прихильники Зеленського, мало підтримуємо свого президента.

Найбільший Зе!пройоб зробили свого часу мама Ріма і папа Саша.
   
Давайте, конкретно, що ти важаєш його найбільшим пройобом?
До речі це питання до всіх що упоролися від бариги.

найбiльший його пройоб що вiн взагалi болотувався в президенти

   
Наибольший его проеб - провальная кадровая политика вылившаяся в чехарду в госорганах.
Кумовство с некомпетентностью процветает и конца-краю этому не видно.
Ніякий це не пройоб, це об'єктивні труднощі з чим він стикнувся на своїй посаді.
Це просто кадровий вакуум, причина якого довготривале вихолощування системою людського ресурсу.
Мені навпаки імпонує, що Зеленський не зациклюється, не випрадав сподівань, іди нах без жалю.
   
всегда забавляло как ТС в более ранних постах орал об отсутствии предпочтений какой либо партии/политику...все пості начинались пафосно.. "Я, как человек не поддерживающий никого из политиков..." и дальше ведро помоев на ЕС, Пороха...і цьомочки османському.. :laugh: кумедні звірятка..усі так і повелись
а тут бач..ми - прихильники бубачки...видно хренові діла в плісняви

Останнє редагування: 9 липня 2020 12:29:32 від Муха
   
Бо ви, зелена свинота, ні на що не здатні.
   
ТС стебеться , чи  справжній довбойоб?
   
На відміну від панамського бариги, за рік керівництва державою, у Зеленського жодного серйозного пройобу.
Шкода що не так швидко ми просуваємся в реформах, як цього хотілося би.
Але просуваємося незважаючи на шаленний опір системи і поросячого бидла.

   
На відміну від панамського бариги, за рік керівництва державою, у Зеленського жодного серйозного пройобу.

 :facepalm:  тату, а де море?
   
ТС стебеться , чи  справжній довбойоб?

Він талановито видає себе за дебіла, щоб очорнити розумних прихильників Зеленського.  (td)
   
а зіба в Зе є прихильники???
кого не спитаєш - всі голосували проти Пороха.

 :pooh_lol:
   
Показати зображення...

 :)

хочу ету Сосну !!

   
Поросячі сфиноферми продукують мегатонни бруду і брехні проти діючого президента.
Їхнє гівно заполонило весь медійний і інформаціний простір в Україні.
Складаєтьься хибне враження, начебто весь народ країни вороже налаштований до влади і президента.
За кремлівське бабло підтрумуються поросячі ботоферми і фабрикується величезний обсяг трешконтенту,
який всюди розноситься корисними ідіотами із табору упоротих свиноботів.
Пане Зеленський, вам може здатися, що всі ополчилися проти вас, що ви все робите неправильно.
Не вірте, ми вас підтримуємо, більше половини населення схиляється до вас і підтримує вас.
Так, цих людей не дуже видно і чути за стадом і вереском свиней, але ви не зважайте, та не звертайте увагу на цих тварин.
Постарайтесь почути і побачитти свого виборця і прихильників.
Будьте певні, що якщо стоїть такий свинячий вереск і гвалт, значить ви все робите правильно.  (tu) 

за чиї гроші лився бруд на Порошенка, коли він був президентом?
   
а так то про пост КГ/АМ

Чому? Я посміявся. А сміх - це здоров'я.
   
Чому? Я посміявся. А сміх - це здоров'я.

так, аналітика від Аналітика це гумор)
   
так, аналітика від Аналітика це гумор)
навіть якщо сам ТС цього не розуміє!
   
А за що його підтримувати. За які якості. Освіченість? Мудрість? Душевна доброта і ангельський характер? Патріотизм?
   
А за що його підтримувати. За які якості. Освіченість? Мудрість? Душевна доброта і ангельський характер? Патріотизм?

Він не лох.  (tu)
   
Показати зображення...
ой..все!! Хорнет, Петя просто не заслужил быть переизбранным!! ясно?
   
Показати зображення...
Хто спонсор і автор цього гівнотрешу? Не здивуюся, якщо хуйловські вуха стирчать.
   
он выбирает козла.
В якості активного партнера.
По сабжу - йопаний встид. Якийсь дівєрсант порохобоцький.
   
за чиї гроші лився бруд на Порошенка, коли він був президентом?
ну  тепер л'ється  бруд  за  петіні  гроші
   
Щось справді слаба підтримка у упоротого потерпілого торчка не лоха бабаДа ... Хоча короффка вже два очка порвала на німецький хрест,але орально ще за клована. Так,що ітенсивніше товарищі проявляйте себе. Москва за вами і з вами.
   
мало пидтрымуемо.. так за шо пидрымувать?? где перемены?? где люди висящие на фонарях?? не не .. Зе явно не справляется
   
мало пидтрымуемо.. так за шо пидрымувать?? где перемены?? где люди висящие на фонарях?? не не .. Зе явно не справляется
Але справляється. Не даремно в Оман на "стрелу" їздив. А проблеми прихильники певної політсили його не іпуть.Це ж не його проблеми. Він їм не довжник.
   
Особисто для єдиний серйозний пройоб - незрозумілий втаємничий вояж Зленського в Оман.
Здається мені, той раз він не слабо так підставився. Але уроки з цього виніс.  (tu) 
   
Особисто для єдиний серйозний пройоб - незрозумілий втаємничий вояж Зленського в Оман.
Здається мені, той раз він не слабо так підставився. Але уроки з цього виніс.  (tu) 
уточніть,скільки саме - в $ - він виніс?
   
сфиноферми продукують мегатонни бруду і брехні
...прихильники певної політсили
   
На відміну від панамського бариги, за рік керівництва державою, у Зеленського жодного серйозного пройобу.
Шкода що не так швидко ми просуваємся в реформах, як цього хотілося би.
Але просуваємося незважаючи на шаленний опір системи і поросячого бидла.
Свинокацапе, хто це "панамський барига"?
   
ну  тепер л'ється  бруд  за  петіні  гроші

коли мочать обох, то це за чиї гроші?


   
уточніть,скільки саме - в $ - він виніс?
ніскільки, бо відмовився.
була чистої води підстава.
   
Сплотімся жє, браття і сьостри во зєльоной росе вокруг поломаного унітаза!!!
Врагі наступають з ватними палочкамі!
   
ТС стебеться , чи  справжній довбойоб?
справжний увы, это такая пародия на аналитиков
   
справжний увы, это такая пародия на аналитиков
Бути прихильники певної політсили - це у тренді.
   
Бути прихильники певної політсили - це у тренді.
Жму руку, спасібо бальшоє. :gigi:
   
Поросячі сфиноферми продукують мегатонни бруду і брехні проти діючого президента.
Їхнє гівно заполонило весь медійний і інформаціний простір в Україні.
Складаєтьься хибне враження, начебто весь народ країни вороже налаштований до влади і президента.
За кремлівське бабло підтрумуються поросячі ботоферми і фабрикується величезний обсяг трешконтенту,
який всюди розноситься корисними ідіотами із табору упоротих свиноботів.
Пане Зеленський, вам може здатися, що всі ополчилися проти вас, що ви все робите неправильно.
Не вірте, ми вас підтримуємо, більше половини населення схиляється до вас і підтримує вас.
Так, цих людей не дуже видно і чути за стадом і вереском свиней, але ви не зважайте, та не звертайте увагу на цих тварин.
Постарайтесь почути і побачитти свого виборця і прихильників.
Будьте певні, що якщо стоїть такий свинячий вереск і гвалт, значить ви все робите правильно.  (tu) 

Анал, ФУ :facepalm:
То-есть ТАБУ!
   
он выбирает козла.

и пассивное амплуа
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія