Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФОП сплатить 125 тис. грн штрафу за допуск дружини до роботи

В чому проблема? Все в електронці.
Розраховую й сплачую єдиний податок та ЄСВ за пару хвилин й нема проблем.

Якщо валянок не здатний освоїти кілька арифметичних дій, щоб розрахувати податок, то нєфуй йому називатися "підприємцем".
Ага, ще треба лічноє дєло на працівника завести, графік відпусток, штатний розпис, інструктаж по ТБ, до речі дя інструктажу треба запросити спеца з корочкою або самому пройти навчання.
Вести табель виходу на роботу, 2 рази в місяць по відомостях сплачувати аванс і з/п, вчасно робити індексацію.
А ще платити робітнику з/п якщо наприклад його в армію забрали.
Є багато паперової хуєти за яку інспектори праці будуть єбати.
Так шо ти там "за пару хвилин в електронці" робиш?
   
Хочу пояснити ще докладніше.

Це не значить, що я цілий час був при жінці і час від часу ходив на пиво, а вона в цей час, коли мене не було, торгувала.
Ні. Мене взагалі не було.
Я взагалі був в іншому місті навіть.

Жінка сама приходила, мала ключі, відкривала магазинчик, торгувала, закривала магазинчик і їхала до дому.
Я взагалі місяцями до неї не заглядував.

Фактично вона сама все робила і сама займалася бізнесом, який був зареєстрований на мене.
Ось такі пироги.

Я тільки платив податки і здавав звіти та декларації.
   
зараз набігуть знавці і розтлумачать, що немає нічого простішого ніж взяти ще трьох продавців, бухгалтера і кадровика , а якщо тобі це не подобається, то ти не підприємець а розмазня і нафуй  нікому не цікавий
Я помітив що ті законники якщо не з компанії тих бухгалтерів і кадровиків, то перевіряльників та законників . Вони уявляють що без них економічний розвиток взагалі неможливий. І все що вони за тридцять років непересічним інтелектом та непосильними стараннями нарозвивали ненажерливі бариги вмить під укіс пустять. Дай тільки їм волю.
   
По нормальному податки мають бути звичайно на домогосподарство. Ну і звісно вимога реєстрації власної підприємницької діяльності взагалі не правильна, і не має бути ніяких фопів. Хочеш працювати - просто береш і працюєш
 Має сенс тільки якщо потрібне ліцензування. Але тоді звичайно оподаткування всього доходу домогосподарства за прогресивною шкалою. Але і мінус всіх видатків на бізнес, на страховки, процентів по кредитам, на додаткові внески в пенсію і т.д. - в сумі можна дуже сильно зменшувати оподаткований дохід. . В Швейцарії так платимо.

Штрафи в такому розмірі - це просто покарання, яке вбиває бізнес.
   
:laugh:  :weep: поэтому проще в европе поработать нелегально))))
и еще хотите чтоб не отставали от европы :lol:
Наскільки мені відомо в Канаді малий бізнес взагалі не турбується податковою. Те що клієнт сплачує чеком чи з рахунку декларують. кеш як правило ні. Ніхто нікого не перевіряє. Податкову може хіба що привернути тоді коли в тебе дохід менший за витрати з банківського рахунку. Правда це приклади не з торгівлі, а з бізнесу по ремонту чи невеликому будівництву.
   
Ок, не фірма а ФОП.
Всіма податками і податковими паперами, деклараціями, звітами, займався тільки я. Жінка в цьому ні бум-бум.
Оподаткування в мене було в формі ричалту.
Ричалт платився раз в місяць, стала ставка.
Звіти я здавав через інтернет раз в місяць.
Потім через інтернет здавав річну декларацію раз в рік.

Бачиш, можна одночасно на пиво бігати і ФОП-ом бути.

В Україні нема місячної звітності, тільки  річна, а так все теж саме.
Але ФОП не вважається сімейною справою.
   
В Україні нема місячної звітності, тільки  річна, а так все теж саме.
Але ФОП не вважається сімейною справою.
Я тому й весь час пропонував перейти плавно у бік польського законодавства. Хоча зараз можливо актуальніше словацький чи болгврський варіант. Тому що Польща стала розвинутою країною з доволі високими соціальними стандартами.
   
Я тому й весь час пропонував перейти плавно у бік польського законодавства. Хоча зараз можливо актуальніше словацький чи болгврський варіант. Тому що Польща стала розвинутою країною з доволі високими соціальними стандартами.

Як на мене, для України в цій найобці пенсійного фонду нічого доброго нема.
Я не знаю, як в Польщі, а у нас досі солідарна система і фінансується вона з бюджету, бо в ПФ грошей не вистачає.
   
Ок, не фірма а ФОП.
Всіма податками і податковими паперами, деклараціями, звітами, займався тільки я. Жінка в цьому ні бум-бум.
Оподаткування в мене було в формі ричалту.
Ричалт платився раз в місяць, стала ставка.
Звіти я здавав через інтернет раз в місяць.
Потім через інтернет здавав річну декларацію раз в рік.

Бачиш, можна одночасно на пиво бігати і ФОП-ом бути.
Хорвате. а давно в Польщі річалт- спрощенка по нашому? Коли ще Польща не була в ЄС я на практиці зіштовхувався з польським податковим законодавством. Ініціював створення підпрємства з однієї особи- резидентки Польщі. Тоді річатла здається не було. Або мене не у всьому проконсультували в Бюро рахунковому. Бо потрібно було підприємство- платник VAT .
   
Як на мене, для України в цій найобці пенсійного фонду нічого доброго нема.
Я не знаю, як в Польщі, а у нас досі солідарна система і фінансується вона з бюджету, бо в ПФ грошей не вистачає.
Коли грошей в бюджеті не вистачає, якраз не можна заганяти в кут тих хто його поповнює. Потрібно не збільшувати податки а розширяти базу. Паралельно створювати умови, щоб молодь прагнула займатись бізнесом, а не йти в силовики чи контролери з метою витрушувати з нього собі на прожиття.
   
Коли грошей в бюджеті не вистачає, якраз не можна заганяти в кут тих хто його поповнює. Потрібно не збільшувати податки а розширяти базу. Паралельно створювати умови, щоб молодь прагнула займатись бізнесом, а не йти в силовики чи контролери з метою витрушувати з нього собі на прожиття.

Про який глухий кут йдеться при щомісячній сплаті пенсійних внесків? Що там розширювати сплата або є або її нема .
   
два фопа за одним прилавком??

ну-ну  :facepalm1:

В мене була знайома, що стелю в свойму магазинчику здавала в оренду іншому фопу. А на стелі люстри висіли, якими торгували в тому магазинчику.

Так і з дружиною-фопом. Один торгує їжею, інший напоями. Якщо алкоголем, то й з рро та ліцензією.
   
"Чинне законодавство не передбачає можливості допуску особи до роботи на товариських (дружніх) чи родинних стосунках."
Це суперечить Конституції України. Забороняє, наприклад волонтерство, яке існує повсюди в світі.


   
а ніфіга не зрозумів за шо там штраф...
   
По нормальному податки мають бути звичайно на домогосподарство. Ну і звісно вимога реєстрації власної підприємницької діяльності взагалі не правильна, і не має бути ніяких фопів. Хочеш працювати - просто береш і працюєш
 Має сенс тільки якщо потрібне ліцензування. Але тоді звичайно оподаткування всього доходу домогосподарства за прогресивною шкалою. Але і мінус всіх видатків на бізнес, на страховки, процентів по кредитам, на додаткові внески в пенсію і т.д. - в сумі можна дуже сильно зменшувати оподаткований дохід. . В Швейцарії так платимо.

Штрафи в такому розмірі - це просто покарання, яке вбиває бізнес.

чого це вбиває?
ларьок і дальше буде працювати з новими бізнесменами
   
Про який глухий кут йдеться при щомісячній сплаті пенсійних внесків? Що там розширювати сплата або є або її нема .
Глухий кут це ситуація коли жінка ФОП одна тримає торгову точку. Є графік роботи цієї точки. З точки зору законодавства вона повинна працювати весь рік як автомат. Тому що не може нікому передати свої повноваження, навіть чоловікові на декілька хвилин. В Польщі цього немає. Тому в Польщі ширша база сімейних крамничок. Звідти й більше податків. Тому в нас є потенціал розширення бази за рахунок приведення податкового законодавства до рівня логічності та лояльності до підприємців законодавства Польщі.
   
Пусть в онлайне торгует,  там не проверишь кто за прилавком
   
чого це вбиває?
ларьок і дальше буде працювати з новими бізнесменами
Типова логіка фіскала або силовика. Згубна для економіки. Хибна в зв'язку з обмеженістю продуктивних сил. Особливо активних та підприємливих. Може хтось і перекупить кіоск, тому що буде дешевший нового. Але при зайнятому місці він купив би новий додатково. Якщо б припустити що ця теорія була правдивою тоді трудова еміграція за кордон не мала б для держави ніякого значення. Чи високий відсоток непрацюючих по відношенню до працюючих в продуктивній сфері. Логіка має місце через те що вклад одного конкретниого ФОПа непомітний в загальнодержавному масштабі. Але коли порахувати, що таке ставлення до підприємців може спонукати розширювати бізнес чи відвертати від своєї справи десятки тисяч то з часом це приводить до такого контрасту як Польща-Україна.
   
Пусть в онлайне торгует,  там не проверишь кто за прилавком
Ви радите конкретному підприємцю, як обійти закон. Чи не простіше зробити закон логічнішим. Хто має бути мудрішим та сприяти розвитку держави обраний нами законодавець чи рядовий ФОП ?
   
Ви радите конкретному підприємцю, як обійти закон. Чи не простіше зробити закон логічнішим. Хто має бути мудрішим та сприяти розвитку держави обраний нами законодавець чи рядовий ФОП ?

Пока ФОП дождется чего-то от государства, он сдохнет с голоду
   
Типова логіка фіскала або силовика. Згубна для економіки. Хибна в зв'язку з обмеженістю продуктивних сил. Особливо активних та підприємливих. Може хтось і перекупить кіоск, тому що буде дешевший нового. Але при зайнятому місці він купив би новий додатково. Якщо б припустити що ця теорія була правдивою тоді трудова еміграція за кордон не мала б для держави ніякого значення. Чи високий відсоток непрацюючих по відношенню до працюючих в продуктивній сфері. Логіка має місце через те що вклад одного конкретниого ФОПа непомітний в загальнодержавному масштабі. Але коли порахувати, що таке ставлення до підприємців може спонукати розширювати бізнес чи відвертати від своєї справи десятки тисяч то з часом це приводить до такого контрасту як Польща-Україна.

Ларьок на базарі це не економіка
   
Хорвате. а давно в Польщі річалт- спрощенка по нашому? Коли ще Польща не була в ЄС я на практиці зіштовхувався з польським податковим законодавством. Ініціював створення підпрємства з однієї особи- резидентки Польщі. Тоді річатла здається не було. Або мене не у всьому проконсультували в Бюро рахунковому. Бо потрібно було підприємство- платник VAT .
Чи давно? Не скажу, не знаю, якось не цікавився цим. Мені відразу запропонували таку форму оподаткування. А було це десь в 2003-2004 році.

Тут ще такий нюанс є.
Не до всіх видів підприємництва можна застосовувати ричалт.
Без фіскальної каси, наприклад, можна торгувати до певної суми, зараз по моєму 21000 злотих в рік.

Останнє редагування: 7 червня 2020 07:30:52 від білий хорват
   
Чи давно? Не скажу, не знаю, якось не цікавився цим. Мені відразу запропонували таку форму оподаткування. А було це десь в 2003-2004 році.

ото ж бо, 15 років назад,
а зараз рулять бедронки, що гонять товар на експорт закордон в тому числі,
а не ларьки на базарі що гонять контрабандний імпорт без сплати податків  :facepalm:
   
Ларьок на базарі це не економіка
Сьогодні не приходиться доводити, що малий бізнес став одним зважливіших елементів національної економіки©

На жаль приходиться. Гопникам.

   
Сьогодні не приходиться доводити, що малий бізнес став одним зважливіших елементів національної економіки©
На жаль приходиться. Гопникам.

так, нема чого платити податки,
хай краще малий бізнес купить путьовку в ебіпет ще в одного стовпа націанальної економіка шніперсона  :weep:
   
Чи давно? Не скажу, не знаю, якось не цікавився цим. Мені відразу запропонували таку форму оподаткування. А було це десь в 2003-2004 році.

Тут ще такий нюанс є.
Не до всіх видів підприємництва можна застосовувати ричалт.
Без фіскальної каси, наприклад, можна торгувати до певної суми, зараз по моєму 21000 злотих в рік.
Ти не платник VAT ?
   
так, нема чого платити податки,  на перший погляд
хай краще малий бізнес купить путьовку в ебіпет ще в одного стовпа націанальної економіка шніперсона  :weep:
Як це знайомо. Нафта, газ, метал це економіка. Туалетний папір це така собі забавка. Точно як в дитячій задачі на кмітливість. Кілограм металу вагоміший за кілограм туалетного паперу.
   
Як це знайомо. Нафта, газ, метал це економіка. Туалетний папір це така собі забавка. Точно як в дитячій задачі на кмітливість. Кілограм металу вагоміший за кілограм туалетного паперу.

ну покривляйся, покривляйся
цей ларьок - проводить нечесну конкуренцію,
згідно закону в сусідньому ларьку оформлені продавці
то хто підарас?
   
Ти не платник VAT ?
Ні, не платник.
І без каси фіскальної.

Провірив по документам, трошки помилився, свою діяльність я відкрив в грудні 2008 року.
   
В Україні нема місячної звітності, тільки  річна, а так все теж саме.
Але ФОП не вважається сімейною справою.
Так, в Польщі теж нема.
Пригадав.
Це я не звіти в податкову висилав через інтернет кожен місяць, а заповнював через інтернет звіти, складки і оплати в ZUS.
А в податкову тільки раз в рік, річна декларація.

І ще одне.
Родина ФОП-а (жінка і всі малолітні діти) можуть не працювати, але можуть користуватися всіма привілеями ФОП-а.
Тобто, є застраховані, можуть користуватися безплатною медициною і тд і тп.

Останнє редагування: 7 червня 2020 09:08:49 від білий хорват
   
А ще ФОП в Польщі може завісити свою діяльність максимум на два роки.
Так звані податкові канікули.

Я вже писав, що всією бізнес діяльністю, яка була зареєстрована на мене, займалася жінка.
Тому, коли вона завагітніла, то мені прийшлось завісити діяльність на два роки.
Тобто два роки я не платив ніяких ні податків, ні страхових та медичних внесків.
Але кожен рік мусів здавати в податкову нульову декларацію.
   
Так, в Польщі теж нема.
Пригадав.
Це я не звіти в податкову висилав через інтернет кожен місяць, а заповнював через інтернет складки і оплати в ZUS.
А в податкову тільки раз в рік, річна декларація.

І ще одне.
Родина ФОП-а (жінка і всі малолітні діти) можуть не працювати, але можуть користуватися всіма привілеями ФОП-а.
Тобто, є застраховані, можуть користуватися безплатною медициною і тд і тп.

Ну, і до чого ти доробився в таких шоколадних умовах?
   
Ну, і до чого ти доробився в таких шоколадних умовах?
Доробився я до багато чого - великий власний будинок; 0,18 Га власної земельної ділянки, новий автомобіль, нові телевізори, ноутбуки, планшети, телефони, щорічні подорожі по Європі та багато іншого.
Але доробився я цього всього не за рахунок діяльності ФОП-а.
ФОП - це скоріше було зроблено для того, щоб жінка не нудьгувала вдома, щоб мала чим займатися.  :D Це скоріше було, як її хоббі.
Найцінніше - це посмішка і чудовий настрій жінки, а за все решта заплатиш картою MasterCard.  :D 
   
Пока ФОП дождется чего-то от государства, он сдохнет с голоду

Ну, бляхі ж вибив і не здох. А все інше його влаштовує, виходить. Тільки коли штраф втулять, тоді макитру слухати починає.
   
Доробився я до багато чого - великий власний будинок; 0,18 Га власної земельної ділянки, новий автомобіль, нові телевізори, ноутбуки, планшети, телефони, щорічні подорожі по Європі та багато іншого.
Але доробився я цього всього не за рахунок діяльності ФОП-а.
ФОП - це скоріше було зроблено для того, щоб жінка не нудьгувала вдома, щоб мала чим займатися.  :D Це скоріше було, як її хоббі.
Найцінніше - це посмішка і чудовий настрій жінки, а за все решта заплатиш картою MasterCard.  :D 

Це ти звичайно молодець
а тепер скажи скільки податків наплатив?
бо вон пан гонта постоянно стогне під ярмом податків, а в тебе піздєц який шоколад
   
Це ти звичайно молодець
а тепер скажи скільки податків наплатив?
бо вон пан гонта постоянно стогне під ярмом податків, а в тебе піздєц який шоколад
Та дохєра заплатив.
І Гонта дохєра заплатив.

Але після заплачення податків все одно можемо собі дозволити більше, ніж в Україні.
Гонта просто жадний.
Він би хотів взагалі нічого державі не платити.
Гонта нарікає, але вертатися в Україну не хоче.
От такий буржуй він.
   
Це ти звичайно молодець
а тепер скажи скільки податків наплатив?
бо вон пан гонта постоянно стогне під ярмом податків, а в тебе піздєц який шоколад

шото мне кажется, что, в лучшем случае, платил налоговый агент
   
шото мне кажется, что, в лучшем случае, платил налоговый агент
Це хто такий?
   
Все стане на свої місця,коли кожен пересічний буде сам заповнювати декларацію і сам сплачувати свої  податки зі своїх доходів.В даному випадку повині будуть штрафувати дружину якщо вона  отримає заробітну плату ,та в кінці року не сплатить податок з прибутку.державі легше нагнути одного фопівця. та й власнороуч сплачені кожним громадянином податки обернуться для нечесної влади масовими протестами .
   
Це хто такий?

это тот, кто обязан заплатить за тебя налоги

работодатель, если ты наемный
банк, если ты получил прибыль в виде %% по депозиту
нотариус, если ты продаешь недвижимость и предусмотрен налог с продавца
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія