Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Карантин почмнали коли хворих було одиниці на добу.

Нужно просто перестать стрелять, ой тестировать тогда и зараженных коронавирусом не будет.
Приблизно так це і працює.
Враховуючи нікчемну смертність від ковіду, яка цілком вписувалась у загальну, без тестування і реклами про пандемію ніхто би і не взнав.
   
не пам"ятаю
банки по 250 мл вроді
зелена рідина

Я к тому, что свинячий-2009 в Европе прошел незаметно и кормили подавляющее большинство лёгкими пилюлями. Сейчас это не то - это треш, угар и кошмар.
   
І я третій місяць не можу очухатися. А коли захворіла і чи важкий був перебіг?

Коллега, активный пожилой 60+ (ближе к началу), ЗОЖ, 0 лишнего веса, всегда велосипедом на работу.
Заболели в середине марта с супругой. Она медработник, заразилась на работе. ПЦР+ на корону в начале болезни. Средней тяжести, без госпитализации. 2-3 недели с температурой.
Два месяца не могут даже дойти до магазина нормально. Одышка, усталость, головные боли, легкая температура иногда - остались. До июля дома будет. Сейчас он до работы физически не может добраться.
   
І я третій місяць не можу очухатися. А коли захворіла і чи важкий був перебіг?
В березні. Перебіг не назвати важким, звичайний стан "грипозності". Іноді кращає, але ніколи не буває "нормально", чим і зайопує.
   
ти кидаєшся в іншу крайність.

намордники таки допомагають. якщо носять ВСІ. їх неспроста завжди носили в Азії де велика щільність населення.

Бергамо - трупи були справжніми.
але нам, українцям так не буде, бо нема стільки соціально активних пенсіонерів 80-річних

В нас 4% населення старше 80
Добре що більшість з них в селі
П.с. в Швеції таких 5%
Тобто вікової різниці в Україні від Європи немає
   
В нас 4% населення старше 80
Добре що більшість з них в селі
П.с. в Швеції таких 5%
Тобто вікової різниці в Україні від Європи немає
трохи є


   
Коллега, активный пожилой 60+ (ближе к началу), ЗОЖ, 0 лишнего веса, всегда велосипедом на работу.
Заболели в середине марта с супругой. Она медработник, заразилась на работе. ПЦР+ на корону в начале болезни. Средней тяжести, без госпитализации. 2-3 недели с температурой.
Два месяца не могут даже дойти до магазина нормально. Одышка, усталость, головные боли, легкая температура иногда - остались. До июля дома будет. Сейчас он до работы физически не может добраться.

А вы врач Rashid? А какая специализация?
   
Коллега, активный пожилой 60+ (ближе к началу), ЗОЖ, 0 лишнего веса, всегда велосипедом на работу.
Заболели в середине марта с супругой. Она медработник, заразилась на работе. ПЦР+ на корону в начале болезни. Средней тяжести, без госпитализации. 2-3 недели с температурой.
Два месяца не могут даже дойти до магазина нормально. Одышка, усталость, головные боли, легкая температура иногда - остались. До июля дома будет. Сейчас он до работы физически не может добраться.
Тут даже до 60+ куча соседей и знакомых хер доживают с нашей экологией. Причем что не курят и не бухают... Старость она такая... бегал, бегал - херяк и все...не говорю что умер, это как на том же велике катать в 25 и в 35 и - 2 разные вещи...Вроди и молодой и после 35 уже что-то не то, а после 45+ дак вообще.... Хотя и не старый вовсе.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія