Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Карантин почмнали коли хворих було одиниці на добу.

Помирає приблизно 1-2 зі 100 хворих, віродність збільшується з віком. Так що всі точно не помруть. Якщо готові на такі жертви, хто вам лікар?

Стадный иммунитет. Английская фишка, за которую Джонсона пылесосили. Глупее этого метода борьбы с РНК вирусом придумать было нельзя. Не говоря даже о смертности.
   
Пане Людасе, яка у тухес логіка? Ви ж зробили це разом - от і все. Пропоную прям зараз йти на карантин від ковід-20 який стартоне у листопаді.
..
Я тоже разом, потому и меня касается..
:(
Горько каюсь, что натворил..
Разве при петре посмел бы вирус на землю нашу..
А если бы и проник, то разве  всемогущий петро допустил столько зараженных больных умерших?
Да его грозное " Геть от вируса" разносилось от Карпат до Донбаса
Взмах гетьманского кулака, как дождь семидневный с антисептиком на головы наши праведные..
Армия Томос и Мова стали
бы заслоном..
эх...
:(
   
Точно за графіком: у Львові зараз явне зростання. Тобі мало?

і що?
просто почали робити більше тестів, ніж 1,5 місяці тому
якщо зробити зараз 100 000 тестів, то третина буде інфікована
і що?
всі по хатам знову?
а далі що?
скільки померло у Львівській області за 3 місяці?
при тому, що в 10 разів більше померло від інших хвороб і не вчасно наданої допомоги
   
Логіка в тому, що були сподівання, що люди його дотримуватимуться і тому вдасться придушити коронавірус у зародку
придушити коронавірус у зародку змогла лише Півд.Корея (і Сінгапур??)
це робиться ще ДО карантинів.
але потребує державної машини нагляду (Великий Брат) і потужностей для масового тетстування.
   
і що?
просто почали робити більше тестів, ніж 1,5 місяці тому
якщо зробити зараз 100 000 тестів, то третина буде інфікована
і що?
всі по хатам знову?
а далі що?
скільки померло у Львівській області за 3 місяці?
при тому, що в 10 разів більше померло від інших хвороб і не вчасно наданої допомоги

Можу тобі лише порадити менше вештатися, бо з твоїм анамнезом ти в групі ризику  :gigi:

У твоїй теорії є слабке місце: від коронавірусу якось теж стали більше помирати у Львівській області, а на померлих у нас точно тестів вистачало.
   
Помирає приблизно 1-2 зі 100 хворих, віродність збільшується з віком. Так що всі точно не помруть. Якщо готові на такі жертви, хто вам лікар?
готові на такі жертви ЧИ не готові - неважно
Все одно тре йти працювати бо інопланетяни землян не візьмуть на утримання.
Жодна країна н в стані довго сидіт в карнатині.
Економічні жертви які поніс світ, ВЖЕ є феноменальними.
   
придушити коронавірус у зародку змогла лише Півд.Корея (і Сінгапур??)
це робиться ще ДО карантинів.
але потребує державної машини нагляду (Великий Брат) і потужностей для масового тетстування.

У Сінгапурі не вдалося, зараз вірус вирує в гуртожитках мігрантів. Але тримають під контролем.

Без Великого Брата обійшлися в більшості маленьких країн Європи: вчасно закрилися, запровадили карантин, зараз уже більша частина обмежень знята. З часом відновиться повноцінне авіаційне сполучення в межах Європи, коли кількість випадків значно зменшиться.
   
Можу тобі лише порадити менше вештатися, бо з твоїм анамнезом ти в групі ризику  :gigi:

У твоїй теорії є слабке місце: від коронавірусу якось теж стали більше помирати у Львівській області, а на померлих у нас точно тестів вистачало.

ти за себе переживай, бо вдома сидиш 3 місяці з діареєю...
толку з твоєї  паніки і завивань?
вже всі зрозуміли, що карантин жосткий був потрібен на початку
зараз його продовжувати нема сенсу і лише зробити гірше
   
Без Великого Брата обійшлися в більшості маленьких країн Європи: вчасно закрилися, запровадили карантин, зараз уже більша частина обмежень знята. З часом відновиться повноцінне авіаційне сполучення в межах Європи, коли кількість випадків значно зменшиться.
"кількість випадків значно зменшиться" - це завдяки карантину? чи просто тому що вірус викосив групу ризику?
відопвіді на ці питання появляться лише "заднім числом", з практики
   
найцікавіше буде восени.
Чи буде друга хвиля? і чи співпаде вона з сезонним грипом? а якщо ще карантини і чекати на вулиці під холодним дощем і снігом, тоді ой, може бути що від грипів і застуд помре більше ніж від коронавірусу.
   
і що?
просто почали робити більше тестів, ніж 1,5 місяці тому
якщо зробити зараз 100 000 тестів, то третина буде інфікована
і що?
всі по хатам знову?
а далі що?
скільки померло у Львівській області за 3 місяці?
при тому, що в 10 разів більше померло від інших хвороб і не вчасно наданої допомоги
це пише не Зеббіл
   
"кількість випадків значно зменшиться" - це завдяки карантину? чи просто тому що вірус викосив групу ризику?
відопвіді на ці питання появляться лише "заднім числом", з практики

Навряд чи вірус викосив усю групу ризику, на другу хвилю ще залишиться. Хочете зустрічати її без мінімального карантину - прапор у руки, я особисто проти  :weep:
   
ти за себе переживай, бо вдома сидиш 3 місяці з діареєю...
толку з твоєї  паніки і завивань?
вже всі зрозуміли, що карантин жосткий був потрібен на початку
зараз його продовжувати нема сенсу і лише зробити гірше

Ну так звісно, мудрий народ потурбувався про те, щоб не дотримуватися жорсткого карантину, бо як же з друзями бухати та паски святити, якщо карантину дотримуватися?
   
Навряд чи вірус викосив усю групу ризику, на другу хвилю ще залишиться. Хочете зустрічати її без мінімального карантину - прапор у руки, я особисто проти  :weep:
такими темпами, треба буде ще 50 років жити в режимі карантинів.
Думаю, всі просто "забють", напиушть заповіти на всяк випадок, поховають групу ризику і будуть жити далі
   
такими темпами, треба буде ще 50 років жити в режимі карантинів.
Думаю, всі просто "забють", напиушть заповіти на всяк випадок, поховають групу ризику і будуть жити далі

Я так бачу, що ти особисто вважаєш, що тебе це ніяк не торкнеться  :lol:
   
Я так бачу, що ти особисто вважаєш, що тебе це ніяк не торкнеться  :lol:
може й торкнеться (але, статистично, скорші за все ні, по віковій групі і стану здоровя).
але на хуя таке життя, роками жити взаперті? Та й зрештою, просто гроші закінчаться (нє, в мене не так швидко. а от в сусіпльства в цілому)

Останнє редагування: 31 травня 2020 17:55:56 від T.Blair.
   
може й торкнеться (але, статистично, скорші за все ні, по віковій групі і стану здоровя).
але на хуя таке життя, роками жити взаперті? Та й зрештою, просто гроші закінчаться (нє, в мене не так швидко. а от в сусіпльства в цілому)

Так я не закликаю до локдауну (уже пізно), а лише за дотримання соціальної дистанції та масковий режим у транспорті та магазинах (якщо цього вимагає епідеміологічна ситуація).
   
Ну так звісно, мудрий народ потурбувався про те, щоб не дотримуватися жорсткого карантину, бо як же з друзями бухати та паски святити, якщо карантину дотримуватися?

То питання до твоєї зеленої влади
Я чемно сижу вдома
Лише в магазин і декілька раз в центр по справах
Лише двічі зустрівся з друзями
А влада посадила бізнес на карантин, але обмежено, для своїх можна було
Церкви МП не чіпали також
Ну і основне, це заробітчани
Чому їх не садили на резервацію по готелях?
Адже саме вони були  носіями
Я вже не кажу, про повну безпорадність влади з масками, костюмами, іншими спецзасобами захисту
   
Когда заробитчане массово вернулись в Украину?
Если бы они были главными разносчиками вируса то сейчас ситуация была бы на много хуже.

Безусловно их нужно было садить на принудительный карантин. Но все помнят историю с карантином украинцев прибывших из Китая, когда жители городка били стекла автобусов...

Конечно власти в этом виноваты :facepalm:
   
Когда заробитчане массово вернулись в Украину?
Если бы они были главными разносчиками вируса то сейчас ситуация была бы на много хуже.

Безусловно их нужно было садить на принудительный карантин. Но все помнят историю с карантином украинцев прибывших из Китая, когда жители городка били стекла автобусов...

Конечно власти в этом виноваты :facepalm:

А хто винен?
Чому карантин був гібрідний?
   
Re: Карантин почмнали коли хворих було одиниці на добу.

Тепер хворих сотні за добу карантин згортають. Де логіка?  Щось в цій казці не так.

В Україні за добу зафіксовано 393 нові випадки захворювання на COVID-19.
https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3036082-v-ukraini-za-dobu-zafiksuvali-393-novi-vipadki-koronavirusu.html
за ті місяці накопичено багато матералу,досвіду і знань по всьому світу.Лікарі ті бригади тепер знають що робити і скільки можна прийняти і т.д.Крім того тепер треба шукати рівновагу не в кількості захворювань-кількості апаратів,а  економіка-захворілі.тому чимось мусять  жертвувати в інших умовах і параметрах.І це є ще один експеримент по ходу того ,що маємо.так і виробляється повна картина пробігу епідемії-покроково,з відступами і повторенням пройденого. Просто колись так експериментували на особах (добровольцях) тепер на більшій площі і більшій кількості "добровольців".

Останнє редагування: 31 травня 2020 19:45:16 від cynic
   
Re: Карантин почмнали коли хворих було одиниці на добу.

такими темпами, треба буде ще 50 років жити в режимі карантинів.
Думаю, всі просто "забють", напиушть заповіти на всяк випадок, поховають групу ризику і будуть жити далі
група ризику має властивість поповнюватися в силу природи. B-)  тому раджу не дуже тішитися своїм віком.Це справа наживна :D
   
люди до всього звикають
до публічних страт
до тортур
до антисанітарії
і до корони звикли
Так.
Масового мору не сталось, не у всіх є приклади конаючої близької людини. Тобто, манюпаса "нє впєчатліло".
Далі буде.
   
Re: Карантин почмнали коли хворих було одиниці на добу.

найцікавіше буде восени.
Чи буде друга хвиля? і чи співпаде вона з сезонним грипом? а якщо ще карантини і чекати на вулиці під холодним дощем і снігом, тоді ой, може бути що від грипів і застуд помре більше ніж від коронавірусу.
думаю зщо тоді ми матемо накладання обох епідемій і тоді північні країни покажуть першенство,на відміну сьогоднішніх тенденцій. Але це припущення,реал всеодно прийде неминуче як осінь і зима.
   
Так я не закликаю до локдауну (уже пізно), а лише за дотримання соціальної дистанції та масковий режим у транспорті та магазинах (якщо цього вимагає епідеміологічна ситуація).
маски ок, це прийнятна ціна за повернення до (майже) нормального життя.

дистанція ок, проблема в тім що повна економічна діяльність великих міст робить неможливим дотримання дистанції в 2м - просто фізично немає цього простору. Метро в час пік напхане так само в Києві, Лондоні чи НЙ.
   
Так.
Масового мору не сталось, не у всіх є приклади конаючої близької людини.
я не ставлюся легковажно до епідемії, але таки "нє впєчатліло", нє.

а можливо, і не буде масового мору.  Досі ж не було, в Україні, у всякому разі

Останнє редагування: 31 травня 2020 19:57:31 від T.Blair.
   
так на ФУПі обіцяли що на травневі вибухне
потім після травневих
і тепер знову
Я давно картинку американську тут постив:

Показати зображення...

   
я не ставлюся легковажно до епідемії, але таки "нє впєчатліло", нє.
Ніхто з близьких не конав на ваших очах?
З моїх теж.
Проте моя кохана жінка три місяці не може очухатись від стабільно/грипозного стану. Людина не живе, а дякує богу за кожен новий ранок.
Десь так і буде виглядати світ після цього всього.
   
Ніхто з близьких не конав на ваших очах?
З моїх теж.
Проте моя кохана жінка три місяці не може очухатись від стабільно/грипозного стану. Людина не живе, а дякує богу за кожен новий ранок.
Десь так і буде виглядати світ після цього всього.
може буде, напишуть всі заповіти на всяк випадок і будуть жити повільніше, не плануючи далеко наперед.

а може і не буде.
от грип-2009 кудись зник, САРС зник.
   
група ризику має властивість поповнюватися в силу природи.
без сумніву. і наявність вірусу на це слабо впливає.
(статистика від англ. вчених)
   
найцікавіше буде восени.
Чи буде друга хвиля? і чи співпаде вона з сезонним грипом? а якщо ще карантини і чекати на вулиці під холодним дощем і снігом, тоді ой, може бути що від грипів і застуд помре більше ніж від коронавірусу.

А в цьому році співала хвиля? Куди дівся сезонний грип цього року? Імхую списали на ковід. А так всі готувалися..


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1077480.msg24119527#msg24119527


Останнє редагування: 31 травня 2020 21:10:02 від Людас
   
от грип-2009 кудись зник, САРС зник.

В грипп-2009 в Европе не закупали тоннами тамифлю и пневмонию моему другу вылечили таблетками кларитромицина за 3 недели. Им еще хламидии в бую лечат. Друг в разгар эпидемии-2009 ездил домой на похороны родственника и заразился.
Гарри, ау, ты там под капельницами ванкомицина или какой-то ядрёной хрени лежал? Такого шабаша как сейчас я в Европе не припоминаю. Всё очень серьёзно.

О исчезновении САРС и МЕРС можно почитать в Википедии. Карантин + трассирование контактов + изоляция остановили эпидемию.
В этот раз мир понадеялся на честность китайских коммуняк и не запер наглухо Китай в январе. Черножопая мартышка из ВОЗ давала радужные прогнозы. Как выясняется сейчас - за плюшки от китайских товарищей. Трамп за дело этих грантоедов щемит.
   
Ніхто з близьких не конав на ваших очах?
З моїх теж.
Проте моя кохана жінка три місяці не може очухатись від стабільно/грипозного стану. Людина не живе, а дякує богу за кожен новий ранок.
Десь так і буде виглядати світ після цього всього.
І я третій місяць не можу очухатися. А коли захворіла і чи важкий був перебіг?
   
В грипп-2009 в Европе не закупали тоннами тамифлю и пневмонию моему другу вылечили таблетками кларитромицина за 3 недели. Им еще хламидии в бую лечат. Друг в разгар эпидемии-2009 ездил домой на похороны родственника и заразился.
Гарри, ау, ты там под капельницами ванкомицина или какой-то ядрёной хрени лежал? Такого шабаша как сейчас я в Европе не припоминаю. Всё очень серьёзно.

О исчезновении САРС и МЕРС можно почитать в Википедии. Карантин + трассирование контактов + изоляция остановили эпидемию.
В этот раз мир понадеялся на честность китайских коммуняк и не запер наглухо Китай в январе. Черножопая мартышка из ВОЗ давала радужные прогнозы. Как выясняется сейчас - за плюшки от китайских товарищей. Трамп за дело этих грантоедов щемит.

не пам"ятаю
банки по 250 мл вроді
зелена рідина
   
Шо тут? Обісрані від телевіруса не хочуть вийти з карантину?
Все переживають за віртуальних трупів з фільму про італійські вантажівки?
Бачу до намордників сучечки вже привикли, пора антивірусні страпони вводити, думаю носитимете з задоволенням ))
   
Шо тут? Обісрані від телевіруса не хочуть вийти з карантину?
Все переживають за віртуальних трупів з фільму про італійські вантажівки?
Бачу до намордників сучечки вже привикли, пора антивірусні страпони вводити, думаю носитимете з задоволенням ))
ти кидаєшся в іншу крайність.

намордники таки допомагають. якщо носять ВСІ. їх неспроста завжди носили в Азії де велика щільність населення.

Бергамо - трупи були справжніми.
але нам, українцям так не буде, бо нема стільки соціально активних пенсіонерів 80-річних

Останнє редагування: 31 травня 2020 22:49:15 від T.Blair.
   
Шо тут? Обісрані від телевіруса не хочуть вийти з карантину?
Все переживають за віртуальних трупів з фільму про італійські вантажівки?
Бачу до намордників сучечки вже привикли, пора антивірусні страпони вводити, думаю носитимете з задоволенням ))

Знову Інтернет до психів провели  :weep:
   
Нужно просто перестать стрелять, ой тестировать тогда и зараженных коронавирусом не будет.
   
В грипп-2009 в Европе не закупали тоннами тамифлю и пневмонию моему другу вылечили таблетками кларитромицина за 3 недели. Им еще хламидии в бую лечат. Друг в разгар эпидемии-2009 ездил домой на похороны родственника и заразился.
Гарри, ау, ты там под капельницами ванкомицина или какой-то ядрёной хрени лежал? Такого шабаша как сейчас я в Европе не припоминаю. Всё очень серьёзно.

О исчезновении САРС и МЕРС можно почитать в Википедии. Карантин + трассирование контактов + изоляция остановили эпидемию.
В этот раз мир понадеялся на честность китайских коммуняк и не запер наглухо Китай в январе. Черножопая мартышка из ВОЗ давала радужные прогнозы. Как выясняется сейчас - за плюшки от китайских товарищей. Трамп за дело этих грантоедов щемит.

САРС і МЕРС не передавалися так легко, як цей коронавірус, тому вдалося придушити поширення, хоча все виглядало дуже серйозно (смертність мінімум 10% у САРС - це не жарти в наш час глобалізації).

Тепер будь-яку країну, де буде виявлено найменші ознаки потенційної пандемічної хвороби, будуть швидко ізолювати. Досвід напрацьований.
   
Нужно просто перестать стрелять, ой тестировать тогда и зараженных коронавирусом не будет.

Білоруси приблизно так і вчинили  X(  У них усі графіки - рівнесенька лінія.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія