Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лєнка віддячила :facepalm1:

Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

http://www.mukachevo.net/ua/news/view/1433679


Олена Зеленська привітала персонально медиків, які захворіли на COVID-19

Четвер, 21.05.2020 | 20:18

Про привітання адресоване саме тим медикам, які були інфікованими, Mukachevo.net стало відомо із власних джерел.

Зокрема, листівка від дружини президента має адресний характер, де зазначено ім'я та по-батькові медпрацівника.

Як зазначають Mukachevo.net медики такі листівки надішли саме тим медикам, які захворіли на COVID-19. Листи надійшли до медиків кур'єрською доставкою Нової пошти.

Це все є ознакою правопорушення, адже тут порушено як захист персональних даних, так і лікарська таємниця.

Джерело Mukachevo.net зазначає, що такі дані Офісу президента могла надати Державна служба з питань праці.

   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

А мыроська всьо кланяється, кланяється :))) Вангую, що тепер вона перестане помічати гілку - адже зе-шобла зашкварился в цій історії двічі: з ганебними папірчиками від лєнки і вдруге - з оприлюдненням персональних даних  :lol:   Оце зашквар....
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

Ща прискаче Мирося з воплями, що вишеозначений факт для неї - не факт.

І почне нести чергову свою дурь про "потужно обісравшихся" і завивати  про жидоромбаро.

Ось цікаво, це її що,  Кароффка покусала,  і з Миросі таке ж  тей-во потекло, як вона сама полюбляє писати, "потужим потоком"?

Блін, Мирося, як не встидно! :gigi:
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

Джерело Mukachevo.net зазначає, що такі дані Офісу президента могла надати Державна служба з питань праці.
надавала?
Мукачево.нет? Серйозна штука...А офіс президента повідомив про такі "привітання" медикам від загалом лівої тітки?
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

надавала?
Мукачево.нет? Серйозна штука...А офіс президента повідомив про такі "привітання" медикам від загалом лівої тітки?



О! Ну що я казала? :weep: 
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

Ща прискаче Мирося з воплями, що вишеозначений факт для неї - не факт.

І почне нести чергову свою дурь про "потужно обісравшихся" і завивати  про жидромбаро.

Ось цікаво, це її що,  Кароффка покусала,  і з Миросі таке ж  тей-во потекло, як вона сама полюбляє писати, "потужим потоком"?

Блін, Мирося, як не встидно! :gigi:
Яка ж ти невитримана, скажена і знову з закосом на брутальність у вигляді суррогату найбруднішого масковського мату..
Так, Мукачево.нет - це таки серйозне джерело, визнаЮ.
Але до чого наразі таке потужне виття на місяць?
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

істериш? не бережеш ти себе, Бякусько   :weep:  :lol:
До речі, вже розібралася що таке копіпаст? Ні? Пробувала, але так і не дійшло? Підказую : copy - paste. А тепер просто задіюєш гугл перекладач )))
А от щоб розібратися з порядками, доведеться тобі таки звернутися до підручника за 2-й клас початкової школи..
Ну і пий щось заспокійливе нарешті  :)


Бгггг :))) ета всьо що тобі вдалося висрати ?? Боже, ну ти докотилася  :facepalm:
p.s.  я поздоровляю тебе з тим, що ти нарешті відкрила для себе функцію копіпаста на кампутєрє, тепер тобі не доведеться в мільонний раз набирати другими пальями обох своїх ратиць "кнуряяяяяя" і ти зможеш про копіпастити це ненависне для тебе слово :)))
А тепер я остаточно підірву твой ганглій: користуйся кнопками ctrlC-ctrlV - це прискорить швидкість твого серління (с) до світової, болонка !  :pooh_lol:
Користуйся - я сьогодні добрая !   :beach:
p.s. мимославу якось навіть трішки жалько: вона кидається на абмразуру - а звідти: хрясь коров'яча ліпьоха. Вона тіко - і хряяясь їх в писок.....Уявляю собі, що там вже замість писку  :(  Нібіріжош ти сібя....

Останнє редагування: 29 травня 2020 16:51:00 від Бяка
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

О! Ну що я казала? :weep: 
що ти казала?
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

О! Ну що я казала? :weep:

Ага  - головку  ганглій намагається тримате, але все непевніше і непевніше  :weep:  І асмодей, сука, десь забарився, а падружайка з останніх сил тримається.... :(
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

Яка ж ти невитримана, скажена і знову з закосом на брутальність у вигляді суррогату найбруднішого масковського мату..
Так, Мукачево.нет - це таки серйозне джерело, визнаЮ.
Але до чого наразі таке потужне виття на місяць?

Ну, все як я і написала. Один в один. Мирося навіть не зрозуміла всій красоти гри і пастку, в яку вона вляпалася.

Навіть рфлекорне раздраженіє на "блін" спрацювало.

І знову мантри по "потужне"... і далі по тексту.

Такі кумедні ті бувші юльки, як ті собаки Павлова, у яих слина починає виділятися на рефлекторний подразник.  :weep:
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

А тепер я остаточно підірву твой ганглій: користуйся кнопками ctrlC-ctrlV - це прискорить швидкість твого серління (с) до світової, болонка !
Бачиш, яка ти свиня невдячна?  :gigi: Не звернула би я твою увагу не нецільове використання тобою конкретного поняття - ти й досі не знала би його смислу  :lol:
А так - молодець, погуглила, тепер хоч з цим не ганьбитимешся. :gigi:
До речі зверни увагу, Бякусько : зазвичай пишуть "ctrl-C" або "ctrl-V".
Але все одно - молодець, зростаєш...сама над собою )))

Треба так розуміти, що інфа на Мукачево.нет беззаперечно свідчить, що це - не фальшивка і що новою поштою надсилала саме Лєнка?
Ну, листочки з записника виривала, це ясно. А конверти які? Просто на пошті куплені? І хто відправник на конверті?
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

Ну, все як я і написала. Один в один.
а яка інша реакція могла бути на жалюгідну потугу (а надана тобою потуга - таки жалюгідна) довести що фальшивка - це зовсім не фальшивка?
радієш, що змогла вгадати єдино можливу реакцію на свою потугу?
це велике досягнення насправді  :lol:
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

 :lol:  :weep:  :facepalm1:
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

не зрозуміла всій красоти гри і пастку, в яку вона вляпалася.
а ти голосніше покричи - може й знайдуться такі, хто повірить, що у пастці зовсім не ви разом з Бякуською )))
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

Ну взагалі-то більш за всіх у цій гілочці біснуєшся та кричиш саме ти.

Нервуєш, лаєшся, намагаєшся вкусити оппонента. У гілку примчалася через сім хвилин після того, як я написала пост - чатуєш?

Скюшай сільодку. Мо, попустить?
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

:lol:  :weep:  :facepalm1:

Нєт, ну ана рєшітєльно прєкрасна: вся в мамку  :lol:  Бреше в очі і не змигне - отшо значіт практіка  :laugh:
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

Нєт, ну ана рєшітєльно прєкрасна: вся в мамку  :lol:  Бреше в очі і не змигне - отшо значіт практіка  :laugh:

Жаль, шо Юля  потеряла такую пламеную борцыцю.  :( Променяла её Мирося на Лену Зеленскую.
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

Бякуська і шушка!
Хочете отримати новою поштою найщирішу подяку від Петра Порошенка за вашу самовіддану сумлінну роботу на нього на ФУПі?
Давайте мені ваші дані - я вам такі "подяки" на раз-два організую, навіть на фірмовій бамажці з гербом Рашена.
Уявляєте, як це приємно - отримати таку подяку від СамОго?
Ну то як?  :) 
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

Нервуєш, лаєшся, намагаєшся вкусити оппонента.
Отут?
Нажаль, фізично не можу тебе заткнути, хоча б зробила це із задоволенням

До речі, цікаво, як півтора чи два роки тому я тут писала, що у лікарів оклад 5.5 тис. грн, і після цього вся тутешня педрючня як скажена здійняла такий потужний гавкіт - і на адресу лікарів-ледацюг злодійкуватих, і на мою адресу теж )))   :laugh:
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

От ти бідося!  Нєвінно облаєнная!  :lol:

   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

Отут?
До речі, цікаво, як півтора чи два роки тому я тут писала, що у лікарів оклад 5.5 тис. грн, і після цього вся тутешня педрючня як скажена здійняла такий потужний гавкіт - і на адресу лікарів-ледацюг злодійкуватих, і на мою адресу теж )))   :laugh:

Ти знову зловживаєш копіпастом  :laugh:  Вже скрєзол ?
Так теєто, твій блазень вже всьо порішав ! Всім дав грошей, підвищив зарплатий. Він же не паганий парашнка. Всьо ж чудово !
Чи не так ?
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

Бякуся і Шуша!
Відчувається - ви поставилися з певною недовірою до моєї пропозиції, адже немає сумнівів : отримати таку подяку, навіть не особисто, а хоча би просто новою поштою, було б для вас обох незрівнянною честю і щастям.
І даремно - я була цілком щирою  :weep:
О! а хочете я вам сварганю такі подяки-привітання від імені святої Марини? І навіть - для остаточного усунення вашої недовіри - вкладу до конвертів фото Марини з типу станції переливання крові! (Що мені вартує роздрукувати ці фото з інтернету?).
Погоджуйтеся, дівчата!
Уявляєте, як вам заздритимуть різні аліси-марти з мишками-наружками вкупі?!
Ви навіть могли би викласти скрін "подяки" на якомусь солідному, широко відвідуваному сайті, наприклад, Мукачево.нет!
Поширивши у такий спосіб кількість заздрісників до планетарного масштабу!
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

адже немає сумнівів : отримати таку подяку, навіть не особисто, а хоча би просто новою поштою, було б для вас обох незрівнянною честю і щастям.

 :facepalm1:

Для кого - немає сумнівів? Для тебе? Або для кого?   Тому що оце все, що ти щойно описала тут - і є "незрівнянне честь та щастя" саме для тебе?

Ну ок, тільки  чому ти цю свою маячню приписуєш та нав'язуєш іншим? Тим більше - ти була "цілком щирою"?

Ти вважаєш, що написала таке щось дуже остроумнє?  Ні. Ти просто виказала всі свої недолугі комплекси. Як завжди у юльків. :pooh_lol:
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

а ти голосніше покричи - може й знайдуться такі, хто повірить, що у пастці зовсім не ви разом з Бякуською )))

Нє, нє, Ви що, як можна, Ви не в пастці. Ви просто в кизяках. І так, це дуже смішно.
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:
Пшениця

Бякуська і шушка!
Хочете отримати новою поштою найщирішу подяку від Петра Порошенка за вашу самовіддану сумлінну роботу на нього на ФУПі?
Давайте мені ваші дані - я вам такі "подяки" на раз-два організую, навіть на фірмовій бамажці з гербом Рашена.
Уявляєте, як це приємно - отримати таку подяку від СамОго?
Ну то як?  :) 

Ото ж бо і воно - а де ті дані взяти простому пересічному?
Без держреєстру - ніяк  :gigi:

Докумекала?  :gigi:
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

:facepalm1:

Для кого - немає сумнівів? Для тебе? Або для кого?   Тому що оце все, що ти щойно описала тут - і є "незрівнянне честь та щастя" саме для тебе?

Ну ок, тільки  чому ти цю свою маячню приписуєш та нав'язуєш іншим? Тим більше - ти була "цілком щирою"?

Ти вважаєш, що написала таке щось дуже остроумнє?  Ні. Ти просто виказала всі свої недолугі комплекси. Як завжди у юльків. :pooh_lol:
шушуня, ну які в біса комплекси? Що ти городиш?
Ти справді не розумієш елементарних речей, власне, того, що я хотіла сказати на цьому конкретному прикладі?
а саме :
Надана інфа - пост Волинського лікаря у ФБ з фото якогось рукописного листочка і паспорта, і в принципі аналогічна за вмістом публікація на Мукачівському сайті - є АБСОЛЮТНО НЕДОСТАТНЬОЮ для однозначного висновку (з подальшим біснуванням на підставі цієї фнфи як на доконаному достовірному факті) -  чи справді Лєнка взяла участь у такому дурнючому примітивному ...ні, навіть ідіотському! ..."креативі" з розсиланням новою поштою (!!!)  листів-подяк лікарям, що перехворіли, чи це просто незграбна спроба протилежного табору накинути...До речі, Волинський лікар, здається, так і не відповів, у який спосіб він одержав цю писульку.
Поки що на користь другого припущення - ІМХО - говорить лише відсутність реакції зі спростуванням від першого табору.
На користь першого припущення - купа чинників. Навіть перераховувати ліньки, настільки їх багато.
Не впевнена, що ти у змозі зрозуміти навіть такі простенькі речі, з огляду на те, що ти нагородила вище. Але все ж таки.
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

Ото ж бо і воно - а де ті дані взяти простому пересічному?
Без держреєстру - ніяк  :gigi:

Докумекала?  :gigi:
Слухай, муфлоне..А не пішов би ти...куди подалі, га?
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

Нє, нє, Ви що, як можна, Ви не в пастці. Ви просто в кизяках. І так, це дуже смішно.
Змінюйте нік. На Гавкучого Підгавкувача.
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:
Пшениця

Слухай, муфлоне..А не пішов би ти...куди подалі, га?

Ага, значить, скумекала. Видно, що в голові не одна полова.
Тоді остигни, сонечко

   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

надавала?
Мукачево.нет? Серйозна штука...А офіс президента повідомив про такі "привітання" медикам від загалом лівої тітки?

ну якщо обісралась, то зізнайся і уйди в тень
що ти ще пукаєш?



   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

Слухай, муфлоне..А не пішов би ти...куди подалі, га?

Бггг :))) "любімая болонка каралєви" зірвалася на вереск  :D
Мдя...Нєхарашо вийшло з персональними даними.  А потім бац - і карту хтось вичистив....Может Зінка лєнка ??  :butcher:
Доречі, хто пам'ятає, які там штрафи в Європі за втрату персональних даних ? Сотні тис. євро....Той доктор міг би взагалі після такого не працювати :)
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

Ага, значить, скумекала.
:facepalm1: Ти справді припускав можливість надсилання дівчатами  своїх приватних даних ? Справді припускав можливість наступного надсилання мною їм "подяки" від Свина? Скажи чесно : ти при здоровому глузді?  :facepalm:
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

а тим часом, поки Лєнка строчить писульки,  клятий жидоромбаро підступно охмуряє тих самих лікарів в самому серці зеленої влади, можна сказати

   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

Мдя...Нєхарашо вийшло з персональними даними.
:facepalm1:
Бякусько, я переоцінила твої розумові можливості, вибач. Зовсім забула, що ти не знаєш що таке порядок в арифметиці і полюбляєш оперувати словами, смислу яких не знаєш, наприклад, копіпейст.
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

А зє-лєнка так і не розродилася бодай хуч на одну маску ??
Поскакала по сходам музея - і все ?? А про що хотіла поговорити ? Це взагалі отримало якесь продовження ?
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

:facepalm1:
Бякусько, я переоцінила твої розумові можливості, вибач. Зовсім забула, що ти не знаєш що таке порядок в арифметиці і полюбляєш оперувати словами, смислу яких не знаєш, наприклад, копіпейст.

О....поплила поцієнтка..когда ти говорішь - такоє впечатлєніє, что ти брєдіш (с)   :D
Іди вже відпочивай - і нехай тобі насниться копіпейст, болєзная ти наша  :weep:
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

Слухай, муфлоне..А не пішов би ти...куди подалі, га?
і така пішла далі після того як витерла обличчя від...  :D
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

О....поплила поцієнтка..когда ти говорішь - такоє впечатлєніє, что ти брєдіш (с)   :D
Іди вже відпочивай - і нехай тобі насниться копіпейст, болєзная ти наша  :weep:
Я знаю - написане є заскладним для тебе, бідолаги.  :weep:
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:

Я знаю - написане є заскладним для тебе, бідолаги.  :weep:

Дайтє єй уже сільоткі, пургєна, палтлєт мадуровни і вібратор: може хуч ця комбінація її заспокоїть  :weep:
   
Re: Лєнка віддячила  :facepalm1:
Пшениця

:facepalm1: Ти справді припускав можливість надсилання дівчатами  своїх приватних даних ? Справді припускав можливість наступного надсилання мною їм "подяки" від Свина? Скажи чесно : ти при здоровому глузді?  :facepalm:

Так психіатрія вже не одне століття намагається навчитися передбачати поведінку таких як ти чи кароффка - і не може.
Ну, от скажи, що може втнути отака особа наступної миті?

Та іди ти нахер, недопердолена хабалка чорнорота.

Де докази того, що то картинка нацмузею? Чи аби гівно в ротякі не завонялося?

Це всі свині такі їбонуті, чи тільки ця одна пропердолена?

-------------------------------

До речі, оцей твій пост

Надана інфа - пост Волинського лікаря у ФБ з фото якогось рукописного листочка і паспорта, і в принципі аналогічна за вмістом публікація на Мукачівському сайті - є АБСОЛЮТНО НЕДОСТАТНЬОЮ для однозначного висновку (з подальшим біснуванням на підставі цієї фнфи як на доконаному достовірному факті) -  чи справді Лєнка взяла участь у такому дурнючому примітивному ...ні, навіть ідіотському! ..."креативі" з розсиланням новою поштою (!!!)  листів-подяк лікарям, що перехворіли, чи це просто незграбна спроба протилежного табору накинути...До речі, Волинський лікар, здається, так і не відповів, у який спосіб він одержав цю писульку.нагородила вище. Але все ж таки.

Як близнюк схожиий на оцей:

А скажи но мені, брехухо, навіщо ти притягла цей фейк?
Чому ця картинка не гуглиться і чому вона не дає ніякої прив*язки ні до України, ні тим більше до самої Лєнки?
Шо такоє? Готова усіляке фейкове гівно жерти, шоб хоч якось харкнуть в Лєнку? Спать не можеш, поки не переколотиш гівно в роті?

-------------------------------

 :gigi:


Останнє редагування: 29 травня 2020 23:13:08 від Пшениця
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія