Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прямой: прямая трансляция преступления

Re: Прямой: прямая трансляция преступления

ти тут позагинав пальци вєєром і зобов*язав мене почитати документи, що засвідчують законність набування Свином картин. На що я тобі відповіла, що принеси мені їх.
Прочитайте ще двічі хто повинен доводити вину. А фоти декларацій вже були, Вам варто уважніше читати гілочки у яких дописуєте.
п.с. я небуду спотворювати ніки, натомість запитаю, як це юрист не знайшов слова "протокол" у КУпАП , не дякуйте

Igor Petrichenko
· 1 hr ·

Не люблю писать политические посты, но то, что происходит, сложно обойти вниманием.
Сергей Лещенко выкатил пост, в котором накинул на вентилятор в сторону Порошенка. Но, сам того не подозревая, написал о политической коррупции новой власти.

И так, по мнению Лещенка, основной риск для Порошенка был в обыске его поместья, так как видео скорее всего появится в сети, а там - Пшонка стайл. Потому картины и были вывезены в музей на выставку.

Таким образом, сам Лещенко по сути признает, что вся история с картинами создана для того, чтобы используя силовиков, мочить политического конкурента.
Сам же Лещенко в посте признает что картины покупались на аукционе, то есть само дело по сути перспектив не имеет. Но ведь можно слить видео обысков дома и возбудить ненависть пролетариата. В итоге, ложечки найдутся, а осадочек останется.

И конечно же, "принципиального борца с коррупцией", не смущает его манипулятивная паралель роскоши в доме бызнесмена миллиардера с роскошью Пшонки, который всю жизнь работал в прокуратуре.

К сожалению, уже год населению реальность заменяют на сериал. Ведь это и есть то, что у новой власти получалось лучше всего до прихода на должности.
Президент встречает коммерческий груз в аэропорту, падение мировых цен на энергоносители выдаётся за снижение тарифов усилиями власти, ДБР открывает дела в погоне за кадрами из дома политического оппонента и т.д.

Самое печальное в этой истории то, что такой подход эффективный. Народ все кушает.

И речь тут не о Порошенко, проблема в том, что снять очередную "серию" сериала с объяснением почему чёрное это белое, а белое это чёрное, команда Зе сможет легко и по любому поводу.

+100000000

Прочитайте ще двічі хто повинен доводити вину. А фоти декларацій вже були, Вам варто уважніше читати гілочки у яких дописуєте.
п.с. я небуду спотворювати ніки, натомість запитаю, як це юрист не знайшов слова "протокол" у КУпАП , не дякуйте

Ти мені сказав, щоб я почитала, то я тобі і сказала - дай мені їх, щоб я почитала. Ти якого хера з*їжджаєш зараз на гівно з теми? Сказав а, то кажи і бе, або взагалі закрий варєжку. До чого тут потрох із отією хернею, що ти зараз верзеш, якщо ти мені сам сказав, щоб я почитала фактаж. То я тобі і кажу - дай мені його, або заткнися.

Ти зовсім дурний, чи прикидаєшся? Який дурень буде тут протоколи із незакритої кримінальної справи (провадження) викладати?

Ну в неї хоч чоловік є. :gigi:
А ти двох вграла :lol:
Більше нема....

люди, я с вас удивляюсь.
Нафига вы спорите с подобными персонажами??
Не, я ничего не говорю, персонаж, конечно, комичный,
но нафига спорить с ним всерьез за серьезные вещи ??
А уж, тем-более, нафига пытаться с персонажем состязаться в хамстве?
Это ее конек, ее коронка и ее поле, здесь она уделает любого.
Поэтому посмеяться - ДА, комичные персонажи для посмеяться и нужны,
но пытаться в чем-то убедить или перечерноротить - О НЕТ :facepalm:

Ти зовсім дурний, чи прикидаєшся? Який дурень буде тут протоколи із незакритої кримінальної справи (провадження) викладати?
Хтось забув про те як не змогла знайти слово "протокол" у адмінкодексі, Вас там дві?

Хтось забув про те як не змогла знайти слово "протокол" у адмінкодексі, Вас там дві?

Ти тупой? Хоча, кого я питаю...  :facepalm:

тобто пецік тільки шо вивіз у музей картини з маєтку і влаштував "виставку"? я правильно розумію? а до того всі картини висіли в козині на стінах, і їх ніхто не бачив, окрім "талановитої" родини?

осссподиии, жiночко..
Ну ви ж мешканка однiєї з найпросунутiших європейських демократiй..
*свiдомо не пишу "громадянка"*
Звiдки печернicть така?? ;o

кароффка юристка-заочнiца (tu)
На двотижневих заочних курсах юриздiв
посвiдку про то отримала)

Ти тупой? Хоча, кого я питаю...  :facepalm:
Re: ФЗВ: адмінпротокол. Чи завжди він складається?
Karoffka [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
   10 січня 2020 01:43:02
IP/Host: 109.122.54.---
U2, 10 січня 2020 01:33:46

КУПАП

ФІГ! В КпАп мова йде лише про виборчі протоколи. І термін "протокол" там згадується лише двічі - лише в статті про вибори.
:)
Спитайте ще раз, когось

люди, я с вас удивляюсь.
Нафига вы спорите с подобными персонажами??
Не, я ничего не говорю, персонаж, конечно, комичный,
но нафига спорить с ним всерьез за серьезные вещи ??
А уж, тем-более, нафига пытаться с персонажем состязаться в хамстве?
Это ее конек, ее коронка и ее поле, здесь она уделает любого.
Поэтому посмеяться - ДА, комичные персонажи для посмеяться и нужны,
но пытаться в чем-то убедить или перечерноротить - О НЕТ :facepalm:

Да кто с той конченой спорит?
Це така людина специфічна.
Вонюча стара  товста тупа пиZда яка почуває себе в інтернеті супервумен. Така собі інтернет форумна сублімація.
Не було б Порошенка, дрочила б на когось іншого.
Їй треба мати уявне джерело своїх негараздів, на яке все списується.

Да кто с той конченой спорит?
Це така людина специфічна.
Вонюча стара  товста тупа пиZда яка почуває себе в інтернеті супервумен. Така собі інтернет форумна сублімація.
Не було б Порошенка, дрочила б на когось іншого.
Їй треба мати уявне джерело своїх негараздів, на яке все списується.

доповідь за образи опонента.

О. Пашла масть :D
Зря разбанили жительницу, ой зря

Останнє редагування: 27 травня 2020 20:08:42 від Veni-vidi

https://www.youtube.com/watch?v=uDHZSI9rP5k
https://www.youtube.com/watch?v=StGstSMK8Hc

непереконливо. на всі картини тільки п'ять декларацій? айвазовського, я, наприклад, бачила ще в феодосії в музеї, коли ми ще школою їздили на весняних канікулах по криму. цікаво, шо потім з цим музеєм стало?
в запоріжжі також був свій художній музей, якого тепер - нема! коли я там була востаннє, то запитувала - а де всі картини? зайшла в художню школу, бо вона в нас теж була! а мені жінка там в приміщенні і сказала - багато чого просто вкрадено. і де залишки храняться - невідомо.

да всем посрать на свинью

преступление в кагарлыке в 10000000 раз важнее чем визг свиней

Re: ФЗВ: адмінпротокол. Чи завжди він складається?
Karoffka [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
10 січня 2020 01:43:02
IP/Host: 109.122.54.---
U2, 10 січня 2020 01:33:46

КУПАП

ФІГ! В КпАп мова йде лише про виборчі протоколи. І термін "протокол" там згадується лише двічі - лише в статті про вибори.
:)
Спитайте ще раз, когось
Ти прекрасно знаєш, що там мова йшла про ДВІ різні частини КПАП. Я говорила про одну, а мій опонент про іншу.

Що ще ти хотів цим сказати?
Так дуже хочеться таскати старі цитати? Там не було нічого такого крамольного.

Біжи шукай протоколи по адмінці в гілці про ДБР.
Хервасінька, чого ти такий тупий? Хочеш довести, що ти знаєш правознавство краще хитровздрюченого Вєньки? Дик це ти йому доказуй, а не мені. Це ж він тут у нас тільки два тижні навчався у вузі, а на третій його виперли.   :facepalm:

Останнє редагування: 27 травня 2020 20:24:46 від Karoffka

дякую.

непереконливо. на всі картини тільки п'ять декларацій? айвазовського, я, наприклад, бачила ще в феодосії в музеї, коли ми ще школою їздили на весняних канікулах по криму. цікаво, шо потім з цим музеєм стало?
в запоріжжі також був свій художній музей, якого тепер - нема! коли я там була востаннє, то запитувала - а де всі картини? зайшла в художню школу, бо вона в нас теж була! а мені жінка там в приміщенні і сказала - багато чого просто вкрадено. і де залишки храняться - невідомо.

кароффка(импортная версия)

Вотєта да....

То у Пєтрухи крадені картини з музею?  Ну, ніфіга собі!!  ;o

Так от чого ДБР так ганяється за цим злодієм.

Тепер зрозуміло, чому так голосно вищать свині. Вони знають, що Пєтруха в музеї картини вкрав!!!

А я то думаю, чого вони так скопом на мене накинулися, наче зграя голодних вовків.

А воно картини крадені!

Вотєта да....

Тепер зрозуміло, чому так голосно вищать свині. Вони знають, що Пєтруха в музеї картини вкрав!!!

А я то думаю, чого вони так скопом на мене накинулися, наче зграя голодних вовків.

А воно картини крадені!

Ні
Всі порохоботи оптом хатять отодрать тібя увачко
Тому й накинулись

Вотєта да....

А воно картини крадені!

в феодосії був музей айвазовського, там було повно його картин.
треба просто по кожній картині документи, а не "п'ять декларацій". знамениті художники всі архівуються.

Поросята, я не пойму одного:

паралельно плаває гілочька Миросіна з майже аналогічним змістом. Я і там теж пишу одночасно разом із цією. Там теж опонують мені із вашого політичного табору. Але ЧОМУ там немає такого переходу на мою особу, як тут у вас?
І у вас ще ваші брудні язики повертаються у всьому звинувачувати мене, а свого серлиннячка тупо не помічати.
Отже, ви просто тупо вирішили цю тему заболтать хайпом які недолугі ДБРівці? Дик, це ж можна на порядок культурніше і розумніше робити, а не як остання свиня на болоті, як ви це тут робите.
ВЧІТЬСЯ. Робити все красиво. Моє невдоволення і грубість - це лише наслідок вашої тупості і переходу на мою особу - не більше. Адже в сусідній гілці на відміну від вашого тутешнього гівнотиння - ніхто нікого не ображає.
Тому коли у вас закінчилися аргументи - просто заткніться і не хрюкайте. Я розумію, що вам найвигідніше виставити кароффку грубіянкою і хамкою, але куди ви подінете в такому випадку сусідню гілочьку, в якій оцих ваших купин дєрьма просто немає і не було.
Може вони тут понавалювані лише тому, що ви тут сидите? Бо я і там пишу, так там такого немає.
Задумайтеся, шановні панове свині. Кста, там жодного з вас немає. Чи не тому, що вас не влаштовує спокійний тон дискусії?

Дивно...

Поросята, я не пойму одного:

паралельно плаває гілочька Миросіна з майже аналогічним змістом. Я і там теж пишу одночасно разом із цією. Там теж опонують мені із вашого політичного табору. Але ЧОМУ там немає такого переходу на мою особу, як тут у вас?
І у вас ще ваші брудні язики повертаються у всьому звинувачувати мене, а свого серлиннячка тупо не помічати.
Отже, ви просто тупо вирішили цю тему заболтать хайпом які недолугі ДБРівці? Дик, це ж можна на порядок культурніше і розумніше робити, а не як остання свиня на болоті, як ви це тут робите.
ВЧІТЬСЯ. Робити все красиво. Моє невдоволення і грубість - це лише наслідок вашої тупості і переходу на мою особу - не більше. Адже в сусідній гілці на відміну від вашого тутешнього гівнотиння - ніхто нікого не ображає.
Тому коли у вас закінчилися аргументи - просто заткніться і не хрюкайте. Я розумію, що вам найвигідніше виставити кароффку грубіянкою і хамкою, але куди ви подінете в такому випадку сусідню гілочьку, в якій оцих ваших купин дєрьма просто немає і не було.
Може вони тут понавалювані лише тому, що ви тут сидите? Бо я і там пишу, так там такого немає.
Задумайтеся, шановні панове свині. Кста, там жодного з вас немає. Чи не тому, що вас не влаштовує спокійний тон дискусії?

Дивно...

в феодосії був музей айвазовського, там було повно його картин.
треба просто по кожній картині документи, а не "п'ять декларацій". знамениті художники всі архівуються.
ІМЕННО! Не просто самі художники архівуються, а обліковуються і їхні картини - я саме про це і кажу.

Тому дуже легко довідатися, в який спосіб потрапила та чи інша картина до того чи іншого колекціонера. Головне тільки розібратися із його доками на неї і чи оригінал чи копія у нього. Хоч круть-верть, хоч верть-круть, а таки треба мати доступ до його документів на картини і до самих його картин.

Останнє редагування: 27 травня 2020 20:40:55 від Karoffka

По факту вы продолжаете лезть, аткуда? я вам цитату из КПК а вы о соплях, так нет в КПК о соплях, как и о громадськых мисцях там нет. поэтому вы выбрали самый примитивный способ навязывания мнения - оскорблять всех оппонентов и провоцировать на ответные оскорбления в свой адрес, дабы в конце заявить "разве такой черноротый может что либо знать об искусстве КПК". Но ничего мы парахаботы стойкие
смотрите что заявляет речныця
https://www.facebook.com/dbr.gov.ua/videos/647758629111142/
грит

Із засобів масової інформації стало відомо, що він перебуває у музеї Гончара. З метою вручення повідомлення про виклик на допит та проведення слідчих дій працівники ДБР вирушили до музею Івана Гончара.

потом грит это парашенко плохой человек
Петро Порошенко дізнавшись про можливий приїзд слідчих ДБР залишив свою дружину та покинув музей. Саме дружина Порошенка в якості родича свідка згідно вимог КПК України і отримала повістки про виклик на чергові допити. Звертаємо увагу, що дії працівників ДБР проводились відповідного до Кримінального процесуального кодексу України.
а потом грит что что пошло не так и пришлось звать подмогу

Разом з тим адміністрація музею та інші особи перешкоджали проведенню слідчих дій. З урахуванням подій, які відбувалися на території музею, для належного проведення необхідних слідчих дій, задіяно спецпідрозділ Державного бюро розслідувань.
так вот в сети есть фото, где чел в маске что то зачитвыет Марине Порошенко, если то не фотошопленный порох конечно. Но речниця говорит что Марине повестку вручили, значит есть вероятность что на фото сотрудник дбр. А на заднем плане того фото картины там висят, которые вы утверждаете порох вкраввбывизьив. тобто сотрудники дбр уже находились в помещении музею, находились рядом с картинами и предметами относительно которых проводились так называемые слидчи дии. поднапрягите свой умище и объясните плиз, в чем же могли быть препятствия проведению слидчых дий, что понадобилось вызывать подмогу ввиде спецподразделения, что бы та (подмога) проникла в помещение в котором уже находились сотрудники дбр проводящие под тыском (кого) слидчи дии.  И вот еще объясните, если "препятствовали" проведению тем работникам что находились внутри, то почему никто не был задержан или привлечен к ответсвенности за препятсвие исполнению служебных обязаностей представителем правоохоронных органов?

Занадто складні питання, типовий Зе вульгаріс навіть не зрозуміє

:gigi: шо, поросята, намагалися спровокувати срачь навколо мене і в тій паралельній гілці, та все ніяк?

Свині - вони такі свині...  :facepalm:

ІМЕННО! Не просто самі художники архівуються, а обліковуються і їхні картини - я саме про це і кажу.

Тому дуже легко довідатися, в який спосіб потрапила та чи інша картина до того чи іншого колекціонера. Головне тільки розібратися із його доками на неї і чи оригінал чи копія у нього. Хоч круть-верть, хоч верть-круть, а таки треба мати доступ до його документів на картини і до самих його картин.

Так об этом и разговор. Со вчерашнего дня. А не о таможенных декларациях Петиной офшорной фирмы.

:gigi: шо, поросята, намагалися спровокувати срачь навколо мене і в тій паралельній гілці, та все ніяк?

Свині - вони такі свині...  :facepalm:

я бы очень попросил тебя прекратить
злостный флуд и флейм

Так об этом и разговор. Со вчерашнего дня. А не о таможенных декларациях Петиной офшорной фирмы.

ах вон о чем у вас разговор..
Так создавайте ветку и говорите,
нахрена здесь флудите?

Савсєм тупой? Вже щось вкрали? Що саме? Дай угадаю? Всі 45 картин Порошкєвічя?  :facepalm:  Всього лише пошкодили двері. Але з огляду на них - вони могли саме такими пошкодженими і бути. Тобто, має місце цивільно-правовий спір. А ти зі своїми гоп-стопами краще присядь на шконочьку.  :kez_04:

КароФФка, таки жрешь уху мисками

1. украли. документы. именно УКРАЛИ, т.к. никакого законного основания для изъятия этих документов из музея НА МОМЕНТ ИЗЪЯТИЯ не было. хотя, их действия между кражей и грабежом. тут есть о чем следаку подумать.
2. Всього лише пошкодили двері. что зафиксировано на видео. многочисленными журналистами.  чистая ст. 296 ч.2  + ст. 171. так шо, погуляли "дбрщики" лет на 5. и совсем не условно.

ах вон о чем у вас разговор..
Так создавайте ветку и говорите,
нахрена здесь флудите?

А у  тебя о чём? Как искусствовед Петров заценил полотна Айвазовского?

Так весь прикол, что никто посмотреть не может "коллекцию" Петра в музее. Закрыто на карантин. Сегодня был там после обеда.

вот они наши дорогие юльки-зрадофаги-зелепни.
Во всей красе.
ВАТНИКИ.
Верные путинцы и по ментальности и по действиям

а я о чем говорю. воно может долго маскироваться под украинского патриота, но ВАТНОЕ ГОВНО все равно вылезет наружу

А у  тебя о чём? Как искусствовед Петров заценил полотна Айвазовского?

Так весь прикол, что никто посмотреть не может "коллекцию" Петра в музее. Закрыто на карантин. Сегодня был там после обеда.

Сломал бы дверь, хуле...

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія