Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ви за володіння укрнаселенням зброєю - за зразком США?

:facepalm: путлеру нравится предложение, хай малороссы сами себя перестреляют.
вбивчий аргумент
і так. путлєр зацікавлений щоб україна залишалась корупціонерією. он корупціонери без збою здали крим. корупціонери самі заганяли своїх в котли на донбасі етс

Кацапи в один голос проти зброї.  :K

я за
і без обмежень, як у США

вільне володіння, відкрите та скрите носіння
всі типи, включаючи автоматичну
без обмеження калібру

застосування для захисту здоров*я та майна
свого, родини і просто громадян

Насправді, обмеження переліку калібрів для цивільної зброї просто необхідне

моли Бога щоб не зробили,бо ти в числі перших на примінення від деяких нервових,яких такий тошнотик і "потік свідомості" виводить на раз. :)
+====================================================================================================+
В Україні на руках вже є приблизно 3 500 000 нарізних стволів. І за два роки (2016-2018) ними не було вбито жодної людини.
Це і є ОБ"ЄКТИВНА відповідь на брехню що українці перестріляють самі себе.

Від тебе такого совку я не очікував.  :facepalm1:

Є такий штат Вермонт, там також жодного закону про зброю. Отак Другою Поправкою перебиваюцця. Досить добре, до речі.

Правильно.  (tu)
Бо це прописано у найвищому законі - Конституції, а не у ментовських постановах.

дебілам які голосують за віслюків на виборах зброю давати не можна поки не порозумнішають. крапка.
+===========================================+
Педрилам зброю не давати! Навідь ножі повідбирати!
І сокири з пилками - також!

Від тебе такого совку я не очікував.  :facepalm1:

калібри розроблялися під певні завдання
зброя, яка є ефективною для захисту, може бути значно менш ефективною для нападу та полювання і навпаки
з револьверу не влаштуєш масшутінг з відстані у 200м (для прикладу)

Правильно.  (tu)
Бо це прописано у найвищому законі - Конституції, а не у ментовських постановах.

Зауваж що не багато прописано. Просто сказано що Держава не може відібрати право на збройний захист і збройну самоорганізацію. Все.

А закони таки є, але вони виключно обмежують Другу Поправку.

И это будет только гражданское оружие.
Но еще есть спортивное и охотничье - там всякие калибры.
А юридическая разница между гражданским и спортивным оружием достаточно условная.

:)

калібри розроблялися під певні завдання
зброя, яка є ефективною для захисту, може бути значно менш ефективною для нападу та полювання і навпаки
з револьверу не влаштуєш масшутінг з відстані у 200м (для прикладу)

Зате чудово робиш масакр в автобусі. Як і ножем, наприклад. І?

Обмежити права тих, хто міг би вижити в тому автобусі?

Я привык доверять ТТХ и отзывам
Так покупаю всю бытовую технику  :gigi:
+===========================================================================+
М-1 має прицільну дальність до 300 м, а фактично - до 200. А СКС - поціляє і на 500 метрів! 
У М-1 занадто слабкий патрон.

+====================================================================================================+
В Україні на руках вже є приблизно 3 500 000 нарізних стволів. І за два роки (2016-2018) ними не було вбито жодної людини.
Це і є ОБ"ЄКТИВНА відповідь на брехню що українці перестріляють самі себе.
сколько короткостволов и как с правом свободного ношения? Да, в Украине 73% дебилов, так что ещё 3,5 ляма стволов допустимо(впишется в 23%). :D

Зате чудово робиш масакр в автобусі. Як і ножем, наприклад. І?

Обмежити права тих, хто міг би вижити в тому автобусі?

в залежності від типу зброї різко змінюється рівень необхідної кваліфікації для бійні
можна і голими руками чи п"ятками всіх покласти... легко у теорії
а з кулемету справиться навіть доходяга

И это будет только гражданское оружие.
Но еще есть спортивное и охотничье - там всякие калибры.
А юридическая разница между гражданским и спортивным оружием достаточно условная.

тут така ж історія як і з дронами
обмеження необхідні для того, аби ідіотам складніше жилося
неідіотів це лише трохи позбавить різноманіття

а де тут сказано про роздачу зброї.

хочеш зброю - купуй. що це за комунізм - роздача.
Не важно, я и об этом там написал.
Ствол можно и за 50$ новый купить, тесты были, ничего особенного но убить вполне можно. А на б/у рынке оружие станет вообще доступно даже бомжам.

+===========================================================================+
М-1 має прицільну дальність до 300 м, а фактично - до 200. А СКС - поціляє і на 500 метрів! 
У М-1 занадто слабкий патрон.

М-1 с магазином весит 2,5 кг.
СКС заряженный почти 4 кг.
200 метров, полагаю, вполне достаточно. Но зато М-1 будет и на этой дистанции чуточку точнее :)

Но, опять же, под разные задачи нужно разное оружие.
А беда в том, что мы сейчас даже предположить не можем, какие задачи могут однажды возникнуть перед нами - то есть против кого и в каких условиях нужно будет применять оружие.
С ножом как-то проще  :laugh:

Кацапи в один голос проти зброї.  :K
1. Я не кацап, я просто не дурак.
2. Я не против оружия, но не на руках у граждан. Я за то, чтобы граждане все ходили на полигоны и умели обращаться с армейским оружием на случай мобилизации. Вот я за что. Нахрен тот пистоль, в ж..пу его только засунуть, уметь надо с автомата, пулемета, пушки хренячить и гранаты кидать.

200 метров, полагаю, вполне достаточно. Но зато М-1 будет и на этой дистанции чуточку точнее :)

А беда в том, что мы сейчас даже предположить не можем, какие задачи могут однажды возникнуть перед нами - то есть против кого и в каких условиях нужно будет применять оружие.
проще со своим собственным телом. Отобрать нож у валенка не такая уж и проблема.

2. Я не против оружия, но не на руках у граждан. Я за то, чтобы граждане все ходили на полигоны и умели обращаться с армейским оружием на случай мобилизации. Вот я за что. Нахрен тот пистоль, в ж..пу его только засунуть, уметь надо с автомата, пулемета, пушки хренячить и гранаты кидать.

Я зрозумів що ти 100% совок, не треба це доводити.

пистоль средство личной защиты и замечательное оружие на малых дистанциях...

проще со своим собственным телом. Отобрать нож у валенка не такая уж и проблема.

Еще проще отобрать пистолет или ружжо.
Поэтому я и не вижу в них смысла
Те кто будет нападать, они выхватят своё первыми. Или дадут жертве в торец, чтобы та не достала свой

сколько короткостволов и как с правом свободного ношения? Да, в Украине 73% дебилов, так что ещё 3,5 ляма стволов допустимо(впишется в 23%). :D
+======================================+
В Україні дибілів лише 8% - і ті всі за педрилку!
Їм потрібне корито, а не зброя.

+==========================================================================================================+
М-1 точніше не буде, бо швидкість кулі (початкова) всього 600 м-сек.  Паспортна дальність прицільної стрільби 300 ярдів або 275 м.
І куля в нього тупоголова, тобто дуже швидко втрачає швидкість. Як казали самі амери що на 100 ярдах куля вже не пробиває
ватніка китайського комуняки.  Це була зброя для тиловиків. І не дуже надійна.
А у СКС куля має швидкість 730-740 м-сек, гостроголова і на відстані 100 м відхилення до 2 см.

+==========================================================================================================+
М-1 точніше не буде, бо швидкість кулі (початкова) всього 600 м-сек.  Паспортна дальність прицільної стрільби 300 ярдів або 275 м.
І куля в нього тупоголова, тобто дуже швидко втрачає швидкість. Як казали самі амери що на 100 ярдах куля вже не пробиває
ватніка китайського комуняки.  Це була зброя для тиловиків. І не дуже надійна.
А у СКС куля має швидкість 730-740 м-сек, гостроголова і на відстані 100 м відхилення до 2 см.

А Ви точно про М1 Garand? Бо там досить потужний патрон, Спрінгфілд 7,62х63, його і у кулеметах використовують.
Навіть трошки запотужний для такого роду зброї.

Останнє редагування: 22 травня 2020 23:34:14 від MartinFierro

P.S. Muzzle velocity   2,800 ft/s (853 m/s)
Effective firing range   500 yd (457 m)

Це непоганий СКС.  :gigi:

А сам набій набагато точніший.

А Ви точно про М1 Garand? Бо там досить потужний патрон, Спрінгфілд 7,62х63, його і у кулеметах використовують.

Теж дивуюся про який такий М1 йдеться. 30-06 is relatively big mofo.

+=========================================================================================+
Ні, я не про М1 Garand, а про M1 Carbine. Це - різна зброя з різними набоями хоча і одного калібру - 7.62 мм.

+=========================================================================================+
Ні, я не про М1 Garand, а про M1 Carbine. Це - різна зброя з різними набоями хоча і одного калібру - 7.62 мм.

Калібри різні:
7.62х63 та 7.62х33

А, бо Вєлєсов про М1 Garand почав вести розмову.

Велесов казав про цей карамультук, який стріляє подовженим пістолетним патроном.

зліва - патрон від M1 Carbine,

Теперь по пистолетам.
Всё советское и украинское однозначно в утиль.
Хорошие импортные (беретта, зиг) стоят дорого.
И главный вопрос - а помогут ли они?
Когда оружие есть, да, ещё неизвестно поможет ли оно. Когда оружия нет, оно однозначно не поможет.

Да, да, да...
Дикарям не хватает зброи...

В соцсетях совсем скучно, если бы не короноидиотизм, то совсем нет трэша...
Только изредка про пьяные расстрелы, месть любовнц, и неудачные игры в суперменов...
Нужно что-то с этим делать...
Жизнь дается один раз...

Не, именно про M1 Carbine. Он интересен своей феноменальной легкостью (при попытках его копирования итальянцы выдали Беретту весом на полкило больше), в тоже время его патрон мощнее большинства пистолетных (даже 357 Magnum )и уж подавно мощнее 22LR (есть масса легких карабинов под пистолетные патроны, но они действительно маломощные).

Почему именно он?
Легкий
Точный
Мне он кажется идеальным "гражданским карабином"

Это не значит что всё отечественное херня потому, что отечественное.
Увы, дело именно в качестве.
Я только ЗА, если в Украине будут делать хорошее оружие. Но пока что это из области фантастики. Не потому что руки из жопы - как раз нет, а потому что воровская коррупционная система не позволит.

Теперь по пистолетам.
Всё советское и украинское однозначно в утиль.
Хорошие импортные (беретта, зиг) стоят дорого.
И главный вопрос - а помогут ли они?

Помогут... примерно так же как замки от домушника. 8-)
Те, кто считает что оружие в быту спасет его от скрытого
нападения(а оно будет скрытвм в 95% случаев) просто
наивные мечтатели, оторванные от реалий жизни.
Для 80% наличие ствола просто увеличит вероятность
получить пулю в лоб от нападающего.
Просто иметь при себе ствол также бесполезно для
пересичного как  носить мобилу без симкарты.

Счас конечно подтянутся все сплошь стрелки и скажут
что я нуб или еще какую-то гадость.  B-)

пистоль средство личной защиты и замечательное оружие на малых дистанциях...
Ножи и дубинки тоже ничего, но за все это дают срок, и правильно делают.

тут двояко) Ващет отобрать нож это архибольшая проблема.
Но есть варианты. Валенка можно й*бнуть оглоблей из-за угла,
можно ногой топнуть сурово нахмурясь "ану дай сюда!"
и валенок отдаст и нож, и писталет, и трахтамат, и базуку..
А самая вероятная неприятность, что валенок
просто сам себе яйца отстрелит или отрежет по неосторожности.
Ну или другого валенка членоповредит.
*доказано бухим дупутатом, забыл как его,
и многочисленными подобными случаями*
Это одно.
А второе то, что все подобные стенания за оружийо
суть глупость и манипуляция. Ни а чьом и вполне в стиле ТС
забивающего форум информационным мусором.
Потому, что, как верно было замечено выше,
стенальщики все, как один, молчат о законе про самооборону
без которого все эти плачи есть пустой треп и подмена понятий.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія