Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пьяный охотник расстрелял 7 спящих рыбаков на Житомирщине.

це просто очевидні факти.  чи ти покажеш тендер де нацгвардія закупляла ці пікапчики, чи документ що цей пікапчик - приватна властінсть куплена за свої а не віджате волонтерське ?
зброї по документах при жертвах взагалі не буде.
все буде як з княжичами - повоняють і забудуть

як каже наш президент - україна вже не корумпована. [ua]
Аеліт ти як ментяра думаєш. Це ти висловився що це пікап волонтерський - ти і доказуй що це так. Мені не треба це спростовувати. Як і все інше що ти додумав
   
Що відбулося далі:
А далі включилась російська пропаганда. Я не знаю, як це у них працює. Мабуть є якийсь відділ моніторингу, який фільтрує всі новини з Україні, і потім технологи сидять і думають що з того можна вичавити і як перекрутити.
В цій ситуації вирішили розіграти конспірологію про чесного трударя-фермера, до якого приїхали хуйові атошники віджимають ставок і вимагали мзду. Фермера вкурвило і він всіх постріляв. Герой, сіль землі, гайдамака.
================
 [KA] не здаються і далі брешуть

Страница Kalina Kiev снова заблокирована Тому, кто не ответил, не сердитесь! Все, кто причастен к этому факту - большой "Молодцы"! Так держать! )))))))))

Останнє редагування: 22 травня 2020 23:52:23 від myshka naruzhka
   
Я ні слова не написав про курки, я писав про єжектор - механізм, який викидає гільзи при переломі ствола https://www.youtube.com/watch?v=S51JYeLL9RE
Ну так и я не про это. Когда не надо взводить курки, повторные выстрелы можно произвести еще быстрей.
   
Що відбулося далі:
А далі включилась російська пропаганда. Я не знаю, як це у них працює. Мабуть є якийсь відділ моніторингу, який фільтрує всі новини з Україні, і потім технологи сидять і думають що з того можна вичавити і як перекрутити.
В цій ситуації вирішили розіграти конспірологію про чесного трударя-фермера, до якого приїхали хуйові атошники віджимають ставок і вимагали мзду. Фермера вкурвило і він всіх постріляв. Герой, сіль землі, гайдамака.
================
 [KA]
Страница Kalina Kiev снова заблокирована Тому, кто не ответил, не сердитесь! Все, кто причастен к этому факту - большой "Молодцы"! Так держать! )))))))))

я перший сказав що у всьому винні кляті москалі  :gigi:
   
я перший сказав що у всьому винні кляті москалі  :gigi:
ну хоч один раз з тисячі не поцом буваєш
   
а аваковські орли - звично прикрившись сакральним атошництвом  - просто мімо пробігали  .  як і в княжичах
   
ну хоч один раз з тисячі не поцом буваєш

твоя похвала зробила мій день
   
ага ага
Показати зображення...
І до чого тут це фото?
   
І до чого тут це фото?

до того ж що й моїх "опонентів"
   
Факти це маємо пікап невідомого походження. Маємо зброю яка схожа на ак та форт. Все. Все інше з твого повідомлення це домисли і спроба попіаритися на чужій смерті,

Пікапа номери чомусь не світять на фото? Де інформація по іншій вилученій (зареєстрованій?) зброї? Якщо зброя належала загиблим то чому вони її взяли з собою? Вони їхали на відпочивати а на військову операцію?
   
Що відбулося далі:
А далі включилась російська пропаганда. Я не знаю, як це у них працює. Мабуть є якийсь відділ моніторингу, який фільтрує всі новини з Україні, і потім технологи сидять і думають що з того можна вичавити і як перекрутити.
В цій ситуації вирішили розіграти конспірологію про чесного трударя-фермера, до якого приїхали хуйові атошники віджимають ставок і вимагали мзду. Фермера вкурвило і він всіх постріляв. Герой, сіль землі, гайдамака.
================
 [KA] не здаються і далі брешуть

Страница Kalina Kiev снова заблокирована Тому, кто не ответил, не сердитесь! Все, кто причастен к этому факту - большой "Молодцы"! Так держать! )))))))))
.   Вы можете ответить на вопрос: куда подевались рыболовные снасти?
   
Може, хоч так до рахіта дійде різниця в магазинах, газових трубках (формі газовідводу) та ін. ?

Чи марно сподіватися, щоб шизофренік визнав, що він ним є?

   
.   Вы можете ответить на вопрос: куда подевались рыболовные снасти?
ні, бо мене там не було. а вам хто сказав, що вони кудись подєвалісь?
   
.   Вы можете ответить на вопрос: куда подевались рыболовные снасти?

до чого тут риболовні снасті
   
до того ж що й моїх "опонентів"
Ти виклав фото 5,45 АК-74, у загиблого мисливський карабін 7,62 АКМ. В чому сенс цього фото?
   
Ти виклав фото 5,45 АК-74, у загиблого мисливський карабін 7,62 АКМ. В чому сенс цього фото?

де пруфи що мисливський а не армійський
   
І до чого тут це фото?

Так той дебіл по кольору порівнює. форми та розміри до жопи.
   
Які пруфи щодо "армійськості" впевнять білобілетника, що ніколи в тій армії не був?
 :weep:
   
Так той дебіл по кольору порівнює. форми та розміри до жопи.
дебіл твого батька син.
друже
   
Показати зображення...

Оуууу! Так авто ще й без номерів?!!! Дайте вгадаю - патрулька їх не спиняла, бо вони свої?
   
Які пруфи щодо "армійськості" впевнять білобілетника, що ніколи в тій армії не був?
 :weep:

а в україні колись була армія? армія це те що забезпечує військові рішення. а наші воїни гордо хваляться що ні по криму ні по донбасу у них військових рішень не має.
дармоїдствувати бюджет - знищувтаи свої арсенали - це не бути армією - це бути імітацією - ну і їздити на разборки з непокорними сільськими комерсами

найбоєздатніша  [ua]
   
я перший сказав що у всьому винні кляті москалі  :gigi:

Ждемо версію про ДРГ від Тохи!  :facepalm:
   
Оуууу! Так авто ще й без номерів?!!! Дайте вгадаю - патрулька їх не спиняла, бо вони свої?

поліцаї це одна банда .
на мундирах гвардійські погони
   
дебіл твого батька син.
друже

в мене братів нема, тож не знаю про кого ти, казліна кацапська.

тамбовська свинособака тобі друг, чмо мокросраке.
   
в мене братів нема, тож не знаю про кого ти, казліна кацапська.

тамбовська свинособака тобі друг, чмо мокросраке.

я ж казав що у всьому винні москалі .

ти не оригінальний
   
Бля буду, колись перестріну, - переєбу.
   
.   Вы можете ответить на вопрос: куда подевались рыболовные снасти?

 :)  Перші десять сторінок шукали порожні пляшки. Зараз дійшла черга до рибальського приладдя.
Нахіба потрібні ті снасті, якщо у них було бухло ?   :D

А що там вміти ту рибу ловити - наливай та пий. (С)  бородатий анекдот
   
Так декласувати й без того не дуже інтелектуальний форум!

побільше аелітної мерзоти. побілше лайна!
так пабєдім!

   
Бля буду, колись перестріну, - переєбу.

саме так думали ці авяківські воїни бабла - їдучи - як і тисячу років тому - до непокірного древлянина збити з нього позачергову дань. :laugh:
   
саме так думали ці авяківські воїни бабла - їдучи - як і тисячу років тому - до непокірного древлянина збити з нього позачергову дань. :laugh:

мрій далі
   
Так декласувати й без того не дуже інтелектуальний форум!

побільше аелітної мерзоти. побілше лайна!
так пабєдім!

харош акцептувтаи
ти краще скажи де армія. і чому ті що називають себе армією не мають військового рішення ні по криму ні по донбасу - а мають рішення лиш по освоєнні бюджету - по освоєнні бюджету житомирських домогосподарств- як бачимо - у них з рішеннями теж не дуже
   
Відносно авто, то хіба десь було вказано, що воно належить "рибалкам"  ?
Може то хазяйське авто ?
А якщо гостей, то як вони увісьмох на ньому їхали ?    :S
   
мрій далі

твої коллєги -  рекетири в погонах на житомирському ставку  - вже не мріють
   
:)  Перші десять сторінок шукали порожні пляшки. Зараз дійшла черга до рибальського приладдя.
Нахіба потрібні ті снасті, якщо у них було бухло ?   :D

А що там вміти ту рибу ловити - наливай та пий. (С)  бородатий анекдот
:super:

   
Re: Пьяный охотник расстрелял 7 спящих рыбаков на Житомирщине.

Бля буду, колись перестріну, - переєбу.

 :dopovid:
   
Відносно авто, то хіба десь було вказано, що воно належить "рибалкам"  ?
Може то хазяйське авто ?
А якщо гостей, то як вони увісьмох на ньому їхали ?    :S
вони ангели - на крилах прилетіли
   
Саме так думали калашнікови, бузини та інші антиукраїнські п***а.
Кого закопали, а хто встиг здриснути.
так ті хоч за ніштяки та бабки поливали гівном Україну.

Але я б подивився на того дебіла, хто цьому папузі аиліту заплатив би за його дрисню.
   
твої коллєги -  рекетири в погонах на житомирському ставку  - вже не мріють

бузина з калашніковим - теж.
   
Всьо, харош.
І так забагато уваги чмошніку.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія