Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пьяный охотник расстрелял 7 спящих рыбаков на Житомирщине.

Да, это не реально, это че Рембо первая кровь.
С 81-го реально в теории, 7-м в потроннике +1 в стволе.
Но с 58-го против, автоматов и полу-автоматов ну это сказюли.
Да это же не кино с перестрелкой, йопт. Это пьяная компания с оружием. Даже если это участники АТО, то бои высокой мнтенсивности уже давно закончились, значит навыков целевой стрельбы практически нет, это не спецназ, а менты, стрелявшие несколько десятков раз. Да плюс бухие. Плюс нарезные карабины, из которых надо попасть В цель ТОЧНО.
И охотник с дорбовиком, который стреляет регулярно, и для которого попасть в цель с десятка метров картечью проблемы нет.
Да если еще спали и выскакивали не понимая кто и в кого стреляет, то тут и Рембо не надо. Только спокойствие.
   
ще буде виживший авіатор говорити.
"- Дядю, не вбивайте, я спав і ніц не бачив, не чув!!!
 - Добре, хлопче, йди додому, я тобі вірю."
 :facepalm1:
Сцуко, в цій історії ми ще багато цікавого почуємо, не сумніваюсь.
   
Пали в бою с бульбулятором  [ua]
:( мабуть я відстав від життя....ху із той буль буль лятор?
   
"- Дядю, не вбивайте, я спав і ніц не бачив, не чув!!!
 - Добре, хлопче, йди додому, я тобі вірю."
 :facepalm1:
Сцуко, в цій історії ми ще багато цікавого почуємо, не сумніваюсь.
пообіцяв нікому нічого не говорити, і той його відпустив :rotate:
   
Іронія в тому, що стрєлок - якраз кацапський імігрант... :shuffle:
Хоча й з українським прізвищем.
Сраный кацап из двустволки пострелял расово верных кадровых украинских воинов. Один семерых.  :superman2:
Там это, Крым вернуть еще возможно хоть в фантазиях?
   
пообіцяв нікому нічого не говорити, і той його відпустив :rotate:
Мабуть, решта риболовів не обіцяли...
Плять, грішно хохмити в такій темі, але справді деякі моменти аж смердять брехнею за кілометр.
   
:( мабуть я відстав від життя....ху із той буль буль лятор?
грязную бутылку со срезаной верхушкой видите на столе? Ее наркоманы используют чтобы курить каннабисы
   
:( мабуть я відстав від життя....ху із той буль буль лятор?
   
ну що други?
подивилися ми тут новини -показали жіночку з того села -питали в неї про стрілка*.
вона відповіла:
- А шо тут сказати? Не знаю. Про гарну людину можна багато розказувати. а про цього... Я помовчу. отак.

Питали і в інших. Багато хто по жванецькому - Уходил от ответа (с).
А хтось казав і нейтральні слова, але дуже поспішав і розмову згортав до пари речень.

ТОЖ,
 наша Світлана -має рацію і казала правду. (власне, їй я вірила більше, ніж сторонним аналітикам)

стрілок той -неадекват, який просто поплив* з-за перепалки і тупо перестріляв сімох людей.

   
:lol:
Ви дуже "спостережливі". Щоправда, спостерігаєте за рухом власних тарганів думок, а не за реальністю.

Дякую, поржалъ. "Злучити" мене зі Свєтою - це дуже оригінальний гумор, дуже...)
Я не бачив і не чув про жодного мента, керівника налогової, відділу МЧС, паспортного столу, та безлічь іх, якого б не "підставили".  Жодного. Усі невинні жертви якихось темних сил. Як у тюрячці. Там теж, усі сидять "ні за що".   
   
пообіцяв нікому нічого не говорити, і той його відпустив :rotate:
Він єдиний був тверезий! Бігав по селу -стукав до всіх. Лише один відкрив-чим врятував йому життя. Орендатор його розшукував-хотів вслід за іншими відправити.
   
соотечественников... Мля.
Та лучше честных негроидов иметь в соотчественниках, чем такую парашу как.<br (x) таких соотечественников-с таким массовым лайном в головах ни о каком европейском развитии нечего и заикаться.
-----------------

Да ті шо? Такой правільній и честній негроід? Так чемодан-Одеса- Занзібар!
   
Да, до речі, були свідчення, що деяких з цих сімох стрілок* знав, дружив 10 років.

10 років, панове.
   
Він єдиний був тверезий! Бігав по селу -стукав до всіх. Лише один відкрив-чим врятував йому життя. Орендатор його розшукував-хотів вслід за іншими відправити.
якщо це так, то йому буде що розказати. і стрілок не рятував свій отвір від посягательтв.
   
Аелит, вам 15 лет?
Такое чувство, что вы смерть только в компьютерной игре видели
Пыщ-пыщ, пыщ-пыщ, завтра все живы
Если каждый, отстаивая свою честь, будет по 7 соотечественников за ночь убивать, то сколько ж украинцев через год останется?

Вы видели в каких условиях пржигали жизнь эти коррупционеры?
На каком-то жутком болоте, пировали в фанерном сарае, спали на голых матрасах

И вашей версии Украины, жить  останутся сплошь убийцы. Зато не коррупционеры

ми всі - нині живучі люди на планеті - нащадки не лише вбивць а й КАНІБАЛІВ.
ті хто були не такі - просто не вижили - їх наші  - виживших - предки - вбили і зїли. це було тисячі років тому.
досвід інших країн показує - що лиш неминучість покарання здатне приструнити зловживнаня службовим становищем
українцям втрачати вже нічого - або корупція донищить українців - їх вже за 29 років залишилось на третину менше - 35 млн макс - або українці знищать корупцію . почавши відстрілювати корупціонерів .
суди лінча
   
ну що други?
подивилися ми тут новини -показали жіночку з того села -питали в неї про стрілка*.
вона відповіла:
- А шо тут сказати? Не знаю. Про гарну людину можна багато розказувати. а про цього... Я помовчу. отак.

Питали і в інших. Багато хто по жванецькому - Уходил от ответа (с).
А хтось казав і нейтральні слова, але дуже поспішав і розмову згортав до пари речень.

ТОЖ,
 наша Світлана -має рацію і казала правду. (власне, їй я вірила більше, ніж сторонним аналітикам)

стрілок той -неадекват, який просто поплив* з-за перепалки і тупо перестріляв сімох людей.

жоден українець про ближнього сувого українця та ще й в обмеженому коллі типу села нічого не може сказати хорошого про українця.
це одна з особливостей нашого суспільства
українц іможуть щось добре скзати про іншого лиш якщо той інший дитина до 8 років
   
ну що други?
подивилися ми тут новини -показали жіночку з того села -питали в неї про стрілка*.
вона відповіла:
- А шо тут сказати? Не знаю. Про гарну людину можна багато розказувати. а про цього... Я помовчу. отак.

Питали і в інших. Багато хто по жванецькому - Уходил от ответа (с).
А хтось казав і нейтральні слова, але дуже поспішав і розмову згортав до пари речень.

ТОЖ,
 наша Світлана -має рацію і казала правду. (власне, їй я вірила більше, ніж сторонним аналітикам)

стрілок той -неадекват, який просто поплив* з-за перепалки і тупо перестріляв сімох людей.


так він же ставок у оренду взяв, селян ганяв, не давав рибку на шару ловити
таких дружно ненавидять усім селом. це я знаю на практиці такі історії.
   
ну що други?
подивилися ми тут новини -показали жіночку з того села -питали в неї про стрілка*.
вона відповіла:
- А шо тут сказати? Не знаю. Про гарну людину можна багато розказувати. а про цього... Я помовчу. отак.

Питали і в інших. Багато хто по жванецькому - Уходил от ответа (с).
А хтось казав і нейтральні слова, але дуже поспішав і розмову згортав до пари речень.

ТОЖ,
 наша Світлана -має рацію і казала правду. (власне, їй я вірила більше, ніж сторонним аналітикам)

стрілок той -неадекват, який просто поплив* з-за перепалки і тупо перестріляв сімох людей.
которые приехали на рыбалку взяв вместо удочек автоматы
   
ждем пояснення від керівництва воїнів бабла - нацгвардії - про те що робили нацгвардійці з армійською зброєю на волонтерському пікапів 600 км від фронту .
а. ця тема навіть в суспільстві не підніматиметься - з рекетирів зроблять героїв - і нагородять. посмертно. і їх родини
і нікого з українців це не цікавить не цікавитиме.
   
так він же ставок у оренду взяв, селян ганяв, не давав рибку на шару ловити
таких дружно ненавидять усім селом. це я знаю на практиці такі історії.
і тут показання різняться.

тут в гілці хтось давав повідомлення, де ті ж сільчани свідчили, що на ставок могли прийти, грошей з них не брав.
правда, попередньо все ж треба було подзвонити і попросити.

може з гарацких і брав, - казали.



Останнє редагування: 22 травня 2020 22:18:16 від эЛКа
   
   
ну що други?
подивилися ми тут новини -показали жіночку з того села -питали в неї про стрілка*.
вона відповіла:
- А шо тут сказати? Не знаю. Про гарну людину можна багато розказувати. а про цього... Я помовчу. отак.

Питали і в інших. Багато хто по жванецькому - Уходил от ответа (с).
А хтось казав і нейтральні слова, але дуже поспішав і розмову згортав до пари речень.

ТОЖ,
 наша Світлана -має рацію і казала правду. (власне, їй я вірила більше, ніж сторонним аналітикам)

стрілок той -неадекват, який просто поплив* з-за перепалки і тупо перестріляв сімох людей.
То что ты поклонница прихильники певної політсили, о многом говорит.
Например, что с умом туговато

Плюс ко всему, ты никогда не была в селе, иначе бы знала, что народ в селах запуган и боится что-то говорить против полицаев.

Тут нормальный человек расстрелял банду Авакова, поэтому все боятся заступаться за него
   
жоден українець про ближнього сувого українця та ще й в обмеженому коллі типу села нічого не може сказати хорошого про українця.
це одна з особливостей нашого суспільства
українц іможуть щось добре скзати про іншого лиш якщо той інший дитина до 8 років
маячню не пиши.
   
для рятунку "честі" нацгвардії  ідеально підійшла б історія про кацапську дрг глибоко в тилу житомирщини - яка пробиралась взірвати ще не взірваний арсенал - воїни світла  - з армійською зброєю на армійському волонтерському пікапі  - з місцевим провідником-мисливцем - вислідила і знищила кацапську дрг
вижив лиш один мисливець , взапеклому бою з ворогом - і наш розвідник - під прикриттям працівника нау
   
Да, до речі, були свідчення, що деяких з цих сімох стрілок* знав, дружив 10 років.

10 років, панове.
Ментам вірити-себе не поважати! Це їхня версія. З тієї же опери-жінка їм розказала що чоловік постріляв бо діти не служили в ато-це їй чоловік перед арештом встиг доповісти. Хоча їх імен не знає і ніколи не чула...
   
В ходе массового расстрела в Житомирской области погибли трое военнослужащих Национальной гвардии Украины.
Погибшие были в отпуске после очередной ротации на Донбассе.




С кучей оружия рыбу ловили? :S
Убитые киевляне и крымский татарин.

Честно - очень странный отпуск.
   
ця держава створена корупціонерами винятково для корупції. оргзлочинності офіційноі нема тому що всі ті що йшли б в бандити в нормальній державі - тут стали самі владою - і силовиками і чиновниками і обранцями.
а манюпас. а що манюпас. манюпас сам такий - і манюпасу це норма . за 29 років кудись зникло 33% популяції - під шгітом корупціонерів.

слава україні
героям слава
   
То что ты поклонница прихильники певної політсили, о многом говорит.
Например, что с умом туговато

Плюс ко всему, ты никогда не была в селе, иначе бы знала, что народ в селах запуган и боится что-то говорить против полицаев.

Тут нормальный человек расстрелял банду Авакова, поэтому все боятся заступаться за него
бути хамлом обов'язково?
нормально спілкуватися, аргументувати несила?

то ПНХ, скот пе_дрільний!
   
В ходе массового расстрела в Житомирской области погибли трое военнослужащих Национальной гвардии Украины.
Погибшие были в отпуске после очередной ротации на Донбассе.

С кучей оружия рыбу ловили? :S
Убитые киевляне и крымский татарин.

Честно - очень странный отпуск.

киевские бояре опять приехали к непокорному древлянину за внеочередной данью.
конец немного предсказуем
   
:facepalm1: улов стріляють і ні одної вудочки - хоча гранатомет теж непогано глушить рибку
То ти просто на таких ставках не відпочивав. Рибалка це більше привід. Туди їдуть відпочити в чоловічий компанії. Гранатомет це антураж
   
Ментам вірити-себе не поважати! Це їхня версія. З тієї же опери-жінка їм розказала що чоловік постріляв бо діти не служили в ато-це їй чоловік перед арештом встиг доповісти. Хоча їх імен не знає і ніколи не чула...
ну я просто тут передаю, що чула з новин.
як вони розвернуть ситуацію -поки нікому невідомо.
   
То ти просто на таких ставках не відпочивав. Рибалка це більше привід. Туди їдуть відпочити в чоловічий компанії. Гранатомет це антураж

як і волонтерський пікап повний зброї [ua]
   
на цьому відео на сцені за гепой аі аваком стирчить..... антончик геращенко [ua]
   
жоден українець про ближнього сувого українця та ще й в обмеженому коллі типу села нічого не може сказати хорошого про українця.
це одна з особливостей нашого суспільства
українц іможуть щось добре скзати про іншого лиш якщо той інший дитина до 8 років
не рівняй всіх по собі.
   
Убитые спящие. :(
Никакая это не самооборона.
Тупо как в тире застрелил.
Жаль вышку отменили, мрази этой пожизненного мало.

   
Показати зображення...
Эту фоточку надо на страницу НГ в комменты с соболезнованиями  [ua]
   
ждем пояснення від керівництва воїнів бабла - нацгвардії - про те що робили нацгвардійці з армійською зброєю на волонтерському пікапів 600 км від фронту .
а. ця тема навіть в суспільстві не підніматиметься - з рекетирів зроблять героїв - і нагородять. посмертно. і їх родини
і нікого з українців це не цікавить не цікавитиме.
Де ти побачив армійську зброю?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія