Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

робота з дому, іт, враження.

робота з дому, іт, враження.

9 тижнів працюю з дому. тиждень 1 -- повна тиша, всі в шоці. тижні 2-4 -- шалена активність, всі від тебе хочуть, чого ніколи не хотіли. 5 тихо як в гробу, 6-7 -- якась активність знову, чи видимість її,  8-9 -- знову тиша, лише поради і відео про ментальне здоров'я.

добре, як є що робити, а як нема то нетфліх рятує, типу.

як у вас?

Re: робота з дому, іт, враження.

В мене постійно активність, декілька конференцій в день, імейли туди-сюди, основна робота. І так буде мінімум до кінця червня.

den

Постійна активність
Роботи стало більше
Наш офіс взяв ще 2 девів під час карантину і одного qa  в наш тім
( Тобто команда виросла на 30%)

імейли туди-сюди
:weep:  :facepalm1:

Мені вдома важко працювати з мотиваційної точки зору.
То чаї поганяв, то на дивані полежав, то родичі відволікли.
В офісі продуктивність вища!

Мені норм. Правда проект ненапряжний. Задач по проекту більше не стало.

П.С. Але мені важливо щоб мене не смикали діти і дружина під час роботи.
Були випадки що я чекав ночі коли всі вляжуться спати а тоді за 2 години закривав таски на котрі дньом з постійними відволіканнями йшло годин  4-5

не знаю, як в програмувальників, а в мене настала повна тиша з середини березня
нікому нічого не тре
навіть листування нема

П.С. Але мені важливо щоб мене не смикали діти і дружина під час роботи.
Я про що і кажу, що в 3к квартирі на родину працювати нереально

У нас и так было 30% людей на удаленке и те кто не 100% на удаленке в офис ходили когда есть настроение так что мало что изменилось. Подозреваю офисные площади сократят раза в 3.

хоть 10к квартира, якщо діти і дружина постійно будуть смикати то не поможе.

Слух, чувак. Я намагаюсь зрозуміти. Ти і по життю такий гандонистий чи тільки на ФУПі ? Цікаво просто, так простіше жити чи мабудь маєш трабли по життю ?
Чи я помиляюсь щодо (гандонистий) тебе ?

У нас и так было 30% людей на удаленке и те кто не 100% на удаленке в офис ходили когда есть настроение так что мало что изменилось. Подозреваю офисные площади сократят раза в 3.
А в нас набудували елітних охвісів зі смузі і масажистками  :facepalm:

хоть 10к квартира, якщо діти і дружина постійно будуть смикати то не поможе.
Якщо їм нема власного місця у квартирі то звістно вони будуть шаритись і відволікати. Чи їм усім в одні спальні сидіти поки папка працює?

Слух, чувак. Я намагаюсь зрозуміти. Ти і по життю такий гандонистий чи тільки на ФУПі ? Цікаво просто, так простіше жити чи мабудь маєш трабли по життю ?
Чи я помиляюсь щодо (гандонистий) тебе ?
Намагайся краще. Я рощумію шо зебілам то важко.

А в нас набудували елітних охвісів зі смузі і масажистками  :facepalm:

Якщо їм нема власного місця у квартирі то звістно вони будуть шаритись і відволікати. Чи їм усім в одні спальні сидіти поки папка працює?

Намагайся краще. Я рощумію шо зебілам то важко.

думаю більше не буду намагатись ...  бувай друже

думаю більше не буду намагатись ...  бувай друже
Ага, простіше не намагатись  :weep:

два гандона - один з угорським паспортом один якщо не помиляюсь обрізаний з британським - сваряться між собою ))
що ви обидва робите на українському форумі ?

якщо по темі я і раніше з дому полюбляв працювати - абсолютно нема різниці

Останнє редагування: 22 травня 2020 10:52:27 від Геннадій-Умань

обрізаний з британським
Тіко не кажи шо ти про це думаєш довгими осінніми вечорами  ;o

Тіко не кажи шо ти про це думаєш довгими осінніми вечорами  ;o

ні колись врізалось - бо прочитав тут на форумі і чуть не вирвав. таке гидотиння врізалось в память. як так розчитати навіть не знаю
сорі якщо що - нічого персонального

два гандона - один з угорським паспортом один якщо не помиляюсь обрізаний з британським - сваряться між собою ))
що ви обидва робите на українському форумі ?

якщо по темі я і раніше з дому полюбляв працювати - абсолютно нема різниці

Я українець, Я живу в Україні, мої діти живуть в Україні. Я плачу немаленькі податки україні.
Але безвідносно до цього на ФУПі нема обмежень щодо спілкування чи реєстрації в залежності від національності.

ні колись врізалось - бо прочитав тут на форумі і чуть не вирвав. таке гидотиння врізалось в память. як так розчитати навіть не знаю
Шо ти побачив? Фото обрізанного? Я тебе мушу засмутити, я не постив  :laugh:  Перечитай Франка про являєшся мені у сні  :facepalm:

Я плачу немаленькі податки україні.
5%  :weep:

5%
ты Фома неправ, это от оборота. юр. лицо удавиться за это.

А в нас набудували елітних охвісів зі смузі і масажистками
У нас именно такие офисы масажистки правада раз в неделю

Та від айтішної зарплати 5% - це сміх. Усі ж знають що фоп - це просто відмивання бабла. Я ще пам'ятаю часи як із зарплати у 2к баксів платили 200 грн + пенсійний якісь копійки з мінімалки

9 тижнів працюю з дому. тиждень 1 -- повна тиша, всі в шоці. тижні 2-4 -- шалена активність, всі від тебе хочуть, чого ніколи не хотіли. 5 тихо як в гробу, 6-7 -- якась активність знову, чи видимість її,  8-9 -- знову тиша, лише поради і відео про ментальне здоров'я.

як у вас?

идеально

мы пришли к балансу - в обычном режиме все работают на удаленке.

но если кому надо попечатать - посканировать или поработать спокойно - офис открыт.

сьогодні реально успішний день, нарешті до мене дійшла різниця між [value] i [ngValue] в angular. Масивний bugfix :)

Нахрін, нахрін, нахрін... :(

І ще 85 сторінок щастя  (tu) І спробуй комусь не відповісти  :-B

як у вас?

Ну то змініть місце "проживання" і знатимете , на власній "тушці" спробувавши .  ))

Роботи в три рази більше, ніж звичайно
Працюю і встигаю у рази два більше.
Смалю більше
Виявилось, що багато чого вирішувати через відео-конференції набагато зручніше. Виявилось (ба, підтвердилось), що зовсім не потрібно у офіси ходити.
Тиждень пролітає, навіть помітити не встигаєш.

у фопів програмістів оборот = прибуток

В квартире вообще жить не реально, нужно дом иметь.

В квартире вообще жить не реально, нужно дом иметь.

И сетку, чтоб комары между пальцами не пролетали...
И как миллионы людей живут в мире :facepalm1:
Я уже давно в квартирах не живу, но и гнуть пальцы
по отношению к живущим признак гандонистости,
как очень точно сформулировал в соседней ветке
один коллега по цеху.

Мені вдома важко працювати з мотиваційної точки зору.
То чаї поганяв, то на дивані полежав, то родичі відволікли.
В офісі продуктивність вища!
++++

як у вас?

а при чому тут місцерозташування офісу - якщо робота є то робиш її і в офісі і дома і в літаку і в поїзді
якщо її немає то можеш в офісі жити але будеш пінати а не працювати

По відчуттях роботи стало більше. Якщо в офіс ходив і просидів свої години і пішов додому, то в нівкого питань не було, то зараз таке враження, що очікують, що все що понакидали позакриваєш. Ну і плюс діти люблять на голову залізти коли працюєш і треба з ними їх шкільні завдання позакривати. Але всеодно в офіс не хочу вертатись.

Робоча активність сходить - ті роботи що були розпочаті до початку заморозки економіки та мали бюджет, закінчуються або не вимагають багато уваги та йдуть своїм чином, нового майже нічого не планується, все в режимі “spending freezing”. Ніхто ніякого рішення прийняти не може, чи не хоче. Добре що звільнення хоч припинились.

Все в заповільненому, літаргічному стані. Відчуваєш себе коровою, що ведуть на убій, а змінити нічого не можеш, бо в такому стані переважна кількість бізнесів.

Треба місяці, щоб створити офіс. Відмовлятись від офісів в моїй компанії не планують. Закрили проекти з створення нових офісів. Старі, навіть напівпусті, ніхто покидати не збирається

Показати зображення...

Бедные дети  :weep:

идеально

мы пришли к балансу - в обычном режиме все работают на удаленке.

но если кому надо попечатать - посканировать или поработать спокойно - офис открыт.

Хто ці всі? Лікарі ? Військові? Поліцейські? МНС? Працівники ЖКХ? Аптекарі? Працівники продуктових магазинів ?
Інженери та робочі енергетичних та паливних підприємств? Дорожні служби? Хто всі? 
Ви ще не зрозуміли що світ дуже змінився, лунатіки?

Коллегам в Германии в связи с послаблением там карантина начальство предлагает вернуться на работу в офис. А им так понравилась всем удаленка, что почти все отказываются. Мол два месяца всю работу удаленно делали и все было норм, нахера нам тот офис. Все закономерно: хто попробовал курить мальборро, обратно на приму уже не перейдет.  :-)o

Показати зображення...

і навіщо ти тут виставив персональні дати дітей?

Хто ці всі? Лікарі ? Військові? Поліцейські? МНС? Працівники ЖКХ? Аптекарі? Працівники продуктових магазинів ?
Інженери та робочі енергетичних та паливних підприємств? Дорожні служби? Хто всі? 
Ви ще не зрозуміли що світ дуже змінився, лунатіки?

Все — это все, кто работает головой

Робоча активність сходить - ті роботи що були розпочаті до початку заморозки економіки та мали бюджет, закінчуються або не вимагають багато уваги та йдуть своїм чином, нового майже нічого не планується, все в режимі “spending freezing”. Ніхто ніякого рішення прийняти не може, чи не хоче. Добре що звільнення хоч припинились.

Все в заповільненому, літаргічному стані. Відчуваєш себе коровою, що ведуть на убій, а змінити нічого не можеш, бо в такому стані переважна кількість бізнесів.

і в багатьох колег подібне відчуття?
мої схожі з твоїми. ситуація нагадує кошмарний сон, де ти кричиш, а тебе ніхто не чує.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія