Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Убийственный вопрос для порохосракого

Re: Убийственный вопрос для порохосракого

оце так, як же ти класично воду злив вже на третій відповіді (tu) а зара єбальце хлоп, сявка, та на курси підвищення кваліфікації, бо ти таке недолуге, що мабуть тре твоїх кураторів вже залучати, щоб трошки тобі пояснили, як себе потрібно поводити, щоб не палити контору.

Який ти кумедний москаль. Пиши ще  :laugh:

Який ти кумедний москаль. Пиши ще  :laugh:

намагається тихенько зістрибнути з теми курва з москальським паспортом :lol: чеши, лярво, звідси, нєдогрузин, нєдоукраїнець і навіть москалем стати не можеш, бо вони таке гівно на підхваті не люблять, хоч і користуються. знають, що зрадивши раз, зрадиш і вдруге. 

Как так?

порошенко ж в вышиванке
Порошенко -ганчірка кремля «в вишиванці». :D

Так в этом его и главное преимущество, что САМОВОЛЬНО, без разрешения взрослых ничего не делал. Пальцы в розетку не совал. Пальцем попу в туалете не вытирал, а потом это палец об стену не вытирал.
Такой ген прокурор для Украины - это меньшее зло.
И за это Петру тоже от меня плюс.
А сейчас до власти дорвались полные неадекваты, которые рано или поздно к власти Медвечука или Бойко приведут.
Чуєш, чому про тезу - «дурні козаченькі виберуть Мудачука» я чую тільки від порохоботів?
Це що методичка така?
Скажіть Уколову чи хто там з керівників поро- штабу цю тезу просуває що він «далпайоп».
Будь-які социопитування показують що мудачуків можуть насадити тільки на кацапських штиках.
Тому припиняйте цей наратив для розумово обмежених.
Навпаки, треба прибирати Кнура, який «монополізував» право патріотичноі частини говорити від свого імені.
Розчистити шлях для нових обличь та засунути старі корумповані токсичні морди подалі.

треба прибирати Кнура
в жовті води :rotate:

Чуєш, чому про тезу - «дурні козаченькі виберуть Мудачука» я чую тільки від порохоботів?
Це що методичка така?
Скажіть Уколову чи хто там з керівників поро- штабу цю тезу просуває що він «далпайоп».
8-: таке на фупі вангують зеботи і хулієботи коли бyбочку хтось критикує.

8-: таке на фупі вангують зеботи і хулієботи коли бyбочку хтось критикує.
а що роблять педрюки, коли хтось критикує їхнього панамського кумира?

diletant(ka), cьогодні в 00:08
тому нам конче потрібні союзники у протистоянні з ордою
-------------------------
І саме тому твій союзник повинен керувати твоєю прокуратурою та взагалі твоєю внутрішньою політикою?

припустимо, у вас є своя невеличка фірма, ака критично потребує грошового вливання

припустимо, у вас є грошовитий знайомий, якого ви просите вкласти невеличкі для нього але величезні для вас гроші у вашу фірму

а знайомий каже: тобі (і взагалі всім) відомо моє ставлення до твого головбуха (варіанти: комерційного директора або ще когось) пана труляля який досі завалював роботу всіх фірм та фірмочок де він працював; доки він на посту - ані копійки в твою фірму не вкладу, все одно що викинути, тож моя тобі порада звільни пана труляля доки не пізно

і що ви будете робити?
пошлете знайомого нахрін - без його грошей може бути й гаплик, і тоді ваші акціонери вас на шматки розірвуть і звинуватять що пан труляля ваш подільник, про дружню пораду ж всі знають
звільните пана труляля і візьмете потрібний фірмі грошовий внесок - акціонери здіймуть галас що то не ви а ваш знайомий фірмою керує

тож акціонери в будь-якому випадку здіймуть галас
отже, єдиний розумний крок - начхати що там думають акціонери і вчинити як особисто ви вважаєте доречним (впевнені ви що пан труляля на своєму місці? наскільки критично питання грошового внеску?)
хіба ні?

писи повертаючись до наших баранів
порох у будь-якому випадку був би винен, бо "невістка винуватая"
якби він залишив фокіна - невже ви похвалили б його за принциповість?
чи все одно облаяли - бо тримається за того фокіна з якогось дива?

Останнє редагування: 23 травня 2020 19:17:45 від diletant(ka)

а що роблять педрюки, коли хтось критикує їхнього панамського кумира?
я й сама його критикувала, було за що  B-)

припустимо, у вас є своя невеличка фірма, ака критично потребує грошового вливання

припустимо, у вас є грошовитий знайомий, якого ви просите вкласти невеличкі для нього але величезні для вас гроші у вашу фірму

а знайомий каже: тобі (і взагалі всім) відомо моє ставлення до твого головбуха (варіанти: комерційного директора або ще когось) пана труляля який досі завалював роботу всіх фірм та фірмочок де він працював; доки він на посту - ані копійки в твою фірму не вкладу, все одно що викинути, тож моя тобі порада звільни пана труляля доки не пізно

і що ви будете робити?
пошлете знайомого нахрін - без його грошей може бути й гаплик, і тоді ваші акціонери вас на шматки розірвуть і звинуватять що пан труляля ваш подільник, про дружню пораду ж всі знають
звільните пана труляля і візьмете потрібний фірмі грошовий внесок - акціонери здіймуть галас що то не ви а ваш знайомий фірмою керує

отже, єдиний розумний крок - начхати що там думають акціонери і вчинити як особисто ви вважаєте доречним (впевнені ви що пан труляля на своєму місці? наскільки критично питання грошового внеску?)
хіба ні?

Ага, через мільярд баксів цілій 42 мільйонній  державі гаплик.  :weep:

Та особисті статки Пороха в той час оцінювались в 1,6 млрд. доларів. Я вже не кажу про те, що Шокін не був чужою для Порошенка людиною, він був його давнім другом. Здати друга за гроші, це яскраво вказує на моральні якості Порошенка.

І на що пішов цей мільярд? На будівництво, на приналежній Порошенку ''Кузні на Рибальському'' якихось маломірних корит, замість кораблів, які яскраво показали свою безпорадність  під час інциденту в Керченській протоці. Тобто гроші були витрачені не на зміцнення української армії, а на особисте збагачення Порошенка.

і що ви будете робити?

хіба ні?

А не врать украинцам было совершенно нельзя? Можно же было выйти к прессе и сказать "Большой друг Украины и наш американский единомышленник Джозеф Байден требует убрать прокурора Шокина так как его деятельность ставит под угрозу украино-американскую дружбу. Я как президент был вынужден был принять трудное решение и попросил Виктора Николаевича оставить занимаемую им должность". 

Зе скотт!! Тримайте справу Байдена-Порошенка (Marauder) на контролі! Хто як не ви!

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія