Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Суд Нідерландів постановив, що бабуся потребує дозволу дочки, щоб розміщувати фотографії онуків

я фуєю :facepalm1:
шоненравицця? попунктах!  :punish:
   
Ясна річ, що бабцІ і дідусІ навіть підозрювати не можуть, як ці фотки може використовувати різна погань. Тому завжди треба радитися і питатися.
Але є інша проблема.  Мені зовсім не байдуже, що фотки моєї внучки постить невістка. Боюсь за неї страшенно. Що робити? Заборонити не можу. Невістка, ніби розумна, але теж не може знати, як от н-д про вроки. Я не забобонна, якщо шо...але щодо вроків, то мала нагоду переконатися на собі і дитині.
   
мова йде про право власності?
свекруха може розмістити фотку невістки чи якшо вона проти, то ніхто не має знати яку .. обрав її синочок?
діток треба захищати, треба захищати - їм подобається бачити себе на фото, бабця легко отримає згоду дитини - тоді можна?
про шо мова?
шо сучасне західне суспільтво старається, вибірково певні моральні рамки, правила перетворити на закони? ну шо є то є.
такий собі шаріат західного стилю)

Останнє редагування: 23 травня 2020 12:03:16 від Leo_poLD
   
Ясна річ, що бабцІ і дідусІ навіть підозрювати не можуть, як ці фотки може використовувати різна погань. Тому завжди треба радитися і питатися.
Але є інша проблема.  Мені зовсім не байдуже, що фотки моєї внучки постить невістка. Боюсь за неї страшенно. Що робити? Заборонити не можу. Невістка, ніби розумна, але теж не може знати, як от н-д про вроки. Я не забобонна, якщо шо...але щодо вроків, то мала нагоду переконатися на собі і дитині.
Краще що ви можете зробити, це дати собі спокій.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія