Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сторінку бренду вишиванок захейтили за фото Зеленського з дружиною :lol:

Re: Сторінку бренду вишиванок захейтили за фото Зеленського з дружиною :lol:

Я не бажаю толерувати малограмотних, яким ти, безперечно, є.

А я  не  бажаю толерувати  нацистів, якою ти, бесперечно , є.

Українці це   люди  які  вміють сміятися, та іронізувати  над  собою, тобто  над  вадами   людського  прояву.
Тільки  неукраїнці не  розуміють  українську духовну  спадщину. Таким  мешканцям  України нацизм  очі зассяв. Що  і   чітко  явлено  і  у цій  темі. Нацизм  у  прибічників  партії "Європейська  солідарність" стає чітко  вираженим  світобаченням.
Ну якщо по вашому українці це громадани України не залежно від національності то лялька жида у вертепі це така сама самоіронія як і зеленський у вишиванці, нє?

Ну якщо по вашому українці це громадани України не залежно від національності то лялька жида у вертепі це така сама самоіронія як і зеленський у вишиванці, нє?

Ти подтвердила,  що  нацизм  це  твоє  все. Громадяни  України = український народ. Кожна  людина  САМА  вирішує   питання  своєї етнічної  самоідентифікаціі. Тільки  нацисти  собі беруть право  вирішувати  питання етнічної  самоідентифікації інших   людей.  Європейські  цінності   це  повага  до особистої етнічної  самоідентифікації. Культурний  анахронізм -  не  вітається, бо  доволі  часто анахронізми   зберігають  неповагу  до  інших  народів -  жидовська  лялька  тому  приклад. Чи  мають право  українські  актори  сценічного жанру  грати  на  сцені  Стецька? https://www.youtube.com/watch?v=GwCVsWPmH9k

Ти, та  подібні   до тебе  нацисти  повинні  це  заборонити, бо  Стецько  у  вишиванці. Яке  ж  лайно  порохобздьохи!!!!

Українці це   люди  які  вміють сміятися, та іронізувати  над  собою, тобто  над  вадами   людського  прояву.
Тільки  неукраїнці не  розуміють  українську духовну  спадщину. Таким  мешканцям  України нацизм  очі зассяв. Що  і   чітко  явлено  і  у цій  темі. Нацизм  у  прибічників  партії "Європейська  солідарність" стає чітко  вираженим  світобаченням.

Шо ти тут мелеш? :facepalm:

Ти будеш насміхатися, юморити та іронізувати над загиблими від голоду та над вбитими російською пулею?

Чи, може, в тебе в голові ще є якісь органічєнія та стопи?

Чи ті смерті для тебе всього лише  -"вади людського прояву"?

Бо, коли Зеленський ржав над загиблими в Голодомор та мило кепкував про те, що у нас не війна, то просто Росія вирішила кордони переставити у наш бік, в його кукухє вже ніяких стоп-кранів не існувало.

Була тільки одна думка - як так догодити росіянам, щоб вони гучніше ржали, бо ж вони гроші заплатили, саме щоб повеселитися.

І нацизм тут ні до чого.

Немає ніякої різниці між жартами Задорного про літак, що впав, бо був важче за повітря і цими жартами Зеленського. 

Це не гумор - це ницість людини, яка це промовляє, а потім чипліє вишиванку та хизується цим.

Стабіл зі своїм нацизмом дуже професійно забовтує тему гілки.

От молодець!

Ти будеш насміхатися, юморити та іронізувати над загиблими від голоду та над вбитими російською пулею?

Це  існує тільки у твоїй  хворій  голові.

Бо, коли Зеленський ржав над загиблими в Голодомор

Де  це? Чому  ти публічно брешеш?

Стабіл зі своїм нацизмом дуже професійно забовтує тему гілки.

Чому  це  я забовтую тему? Я  - по темі -  про нацизм  прибічників  партії Європейська  солідарність. Про  прод'яви  прибічників  ціє маргінальної групи  до  українського   іронічного гумору, заклики  нацистів  як  це  робили  у  Німеччині  нацисти  Німеччини  відносно  магазинів тощо. А  ти  все  про  мене.

Пан йобнутий робити три повідомлення поспіль відповідаючи одній особі? Питання риторичне

Пан йобнутий робити три повідомлення поспіль відповідаючи одній особі? Питання риторичне

А що з тобою не так? По темі  є  що  сказати?

Шуша, хіба бубочка в наведеному відео жартує над жертвами, а не над чиновниками які роблять кар'єру експлуатуючи ту чи іншу тему в історії?
Дивуюсь здатності окремих фупівців кілька діб поспіль вперто сперечатися обговорюючи тий чи інший аспект, абсолютно не демонструючи бажання пошуку спільного консенсусу(прості, Господі)

Шуша, хіба бубочка в наведеному відео жартує над жертвами, а не над чиновниками які роблять кар'єру експлуатуючи ту чи іншу тему в історії?
Дивуюсь здатності окремих фупівців кілька діб поспіль вперто сперечатися обговорюючи тий чи інший аспект, абсолютно не демонструючи бажання пошуку спільного консенсусу(прості, Господі)
Ющенко зробив кар'єру на темі Голодомору?

Ющенко зробив кар'єру на темі Голодомору?
) Так і знала хтось вчепиться саме в цю "фігуру речі"
А чим, якими основними досягненнями славний видатний український президент Ющенко? По- вашому?

А чим, якими основними досягненнями славний видатний український президент Ющенко? По- вашому?
По-моєму Ющенко був слабким президентом, якого гризня "любих друзів", в тому числі і Юльки просто знищила, але звинувачувати його що він зробив кар'єру на голодоморі це ницість.   Бо тему Голодомору на державний рівень Ющ вже вивів будучі президентом і йому за це дяка.

Человек сделал традицию увековечивания памяти погибших предков - честь ему и хвала

Мурло, не имеющее ничего общего с украинством - его высмеяло

Путь это мурло посмеётся над сеньором холокостом.

Человек сделал традицию увековечивания памяти погибших предков - честь ему и хвала

"В 2010 году в "Вечернем квартале" показали сценку, в которой сотрудники спецслужб прослушивали экс-президента Виктора Януковича, который подбирал пароль к компьютеру Виктора Ющенко.

Среди них прозвучали варианты "властелин мира", "пчелиный король" и "сеньор Голодомор"."

Де це? Де  Зеленський  висміяв Ющенко?  Реприза  -  це  насміхання над  Януковичем,  його  тупістю.

Цитувати
По-моєму Ющенко був слабким президентом, якого гризня "любих друзів", в тому числі і Юльки просто знищила, але звинувачувати його що він зробив кар'єру на голодоморі це ницість.   Бо тему Голодомору на державний рівень Ющ вже вивів будучі президентом і йому за це дяка.
Кар'єру чи не кар'єру, але ж експлуатував.
Нарівні з глечиками. З ціллю виховання почуття національної самоідентифікації, держави- жертви московського режиму і т.д. Достатньо театральний та нещирий сценарій, на мій погляд.
Я була б вдячною за більш практичні для людей та країни речі.

Кар'єру чи не кар'єру, але ж експлуатував.
Нарівні з глечиками. З ціллю виховання почуття національної самоідентифікації, держави- жертви московського режиму і т.д. Достатньо театральний та нещирий сценарій, на мій погляд.
Я була б вдячною за більш практичні для людей та країни речі.
За то зараз ви вбрали щириго президента, сказав що кумів до власті не пустить і не пустив.

Путь это мурло посмеётся над сеньором холокостом.
Над Ющенко сміялися та не поважали за зовсім інші вчинки та риси, які ніяким чином не нивілює шанобливе ставлення до голодовки, саме так трагедію називали свідки.

За то зараз ви вбрали щириго президента, сказав що кумів до власті не пустить і не пустив.
) Ви скачете як та, вибачаюсь, блоха,  ухиляючись від прямої відповіді.

Над Ющенко сміялися та не поважали за зовсім інші вчинки та риси, які ніяким чином не нивілює шанобливе ставлення до голодовки, саме так трагедію називали свідки.
Шанобливе ставлення до голодовки? Тобто ви вважаєте, що відзначення роковин голодомору то шанування голодовки? Ви при розумі?

Останнє редагування: 23 травня 2020 16:53:27 від Agni

) Ви скачете як та, вибачаюсь, блоха,  ухиляючись від прямої відповіді.
Я вам дала пряму відповідь зразу ж. Тепер хотіла б зрозуміти як ви відноситесь до щирості теперішньої влади.

сказав що кумів до власті не пустить і не пустив.

так  є куми  у  владі  чи ні?

Та да.

Кому и День памяти Чернобыля - праздник.

Та да. А  у  когось  бандерівці - це  цинічні  бандери. Співвічизник   українська  окупація  тимчасова, українська  атофекалія, підступнісь  українського режиму,

Останнє редагування: 23 травня 2020 17:18:57 від Stabil

Шанобливе ставлення до голодовки? Тобто ви вважаєте, що відзначення роковин голодомору то шанування голодовки? Ви при розумі?
Не пересмикуйте. Чи вважаєте, що всі повинні висловлюватися раз і назавжди затвердженим визначенням трагічної події?
Крім того, періодів голодних років в крїні було три, їх назва в народі була голодовка, голод. Тому тема закономірно потребує людяного та шанобливого ставлення сама по собі.

Я вам дала пряму відповідь зразу ж. Тепер хотіла б зрозуміти як ви відноситесь до щирості теперішньої влади.
Ви про вишиванки?
Нормально. Прекрасне вбрання у подружжя.
І подарунки іноземцям чудові.

так  є куми  у  владі  чи ні?
Немає, і військових друзів теж немає. Так що не збрехав - саме то, що говорив.

Ви про вишиванки?
Нормально. Прекрасне вбрання у подружжя.
І подарунки іноземцям чудові.
Тобто ви вірите в їхню щирість? 

Тут він теж щирий
Тобі личить моя вишиванка

Показати зображення...

Останнє редагування: 23 травня 2020 17:20:43 від Agni

Немає, і військових друзів теж немає. Так що не збрехав - саме то, що говорив.

ну, і...?

"В 2010 году в "Вечернем квартале" показали сценку, в которой сотрудники спецслужб прослушивали экс-президента Виктора Януковича, который подбирал пароль к компьютеру Виктора Ющенко.

Среди них прозвучали варианты "властелин мира", "пчелиный король" и "сеньор Голодомор"."

Де це? Де  Зеленський  висміяв Ющенко?  Реприза  -  це  насміхання над  Януковичем,  його  тупістю.

Что, и это всё?! Я-то думал, где они рассуждали про сеньора Голодомора

ну, і...?
А більше він "вам ничего не должен".

А більше він "вам ничего не должен".

"Вам" це  кому? Чи спілкуються  кандидати в Президенти  з тими  журналістами, з  якими вони не  хочуть спілкуватися? Чи  вони  повинні  це   робити? Чи  "он  должен"?

Та да.

Спробуйте ще раз, ваші "пів-цеберка картоплі'' поки що залишаються  неперевершеними.

Что, и это всё?! Я-то думал, где они рассуждали про сеньора Голодомора

Це тупість  порохобздьохів. Вони  завжди такі.

Тобто ви вірите в їхню щирість? 

Тут він теж щирий
Невже так погано виглядають, що неможливо повірити?

Останнє редагування: 23 травня 2020 17:31:11 від Златадобра

Невже так погано виглядають, що неможливо повірити?
Повірити в що? Що Зеленські щірі в вишиванках? Для цього треба зрозуміти, коли вони були щирі, коли одягали вишиванки висміюючи українців чи коли дарили їх іноземцям.

коли вони були щирі, коли одягали вишиванки висміюючи українців

Українці - це  нація  яка  розуміє  гумор. Ось  Стецько  у  вишиванці - ганьбить  українців!  Ну, що, нацисти,  чому  не  забороняєете?

Повірити в що? Що Зеленські щірі в вишиванках? Для цього треба зрозуміти, коли вони були щирі, коли одягали вишиванки висміюючи українців чи коли дарили їх іноземцям.
Агні, ви не можете не розуміти, що висміюється не вишиванка а гіперболізація предмету, експлуатація теми, формування фетішу, ідеологічний нездоровий вплив на людську свідомість.

Ты знаешь,пару лет назад я чуть не пошел на марш вышиванок в Одессе.Жена с дочкой пошли и даже моя русская бабаушка (правда вышиванку не одела).И я себе ее купил,но в последний момент передумал с ними идти.И не потому что я не люблю Украину или вышиванки,а потому что ненавижу позерство и дешевых косплейщиков,плюс все это патриотическое быдло на столько изнасиловало этот символ,как впрочем и приветсвие Слава Украине и гимн,которые в 14 году у меня вызывали слезы,что я посчитал что на данный момент не хочу никуда идти.Да и сейчас слишком много воров и откровенных негодяев прикрываются вышиванками и прочими национальными атрибутами в своих дешевых корыстных целях и поэтому она для меня давно перестала быть каким то маркером или символом.Надеюсь что это пройдет и мне снова захочется её надеть,но пока так.
ага, поэтому претензии именно к вышиванкам, а не самим ворам. это так мило и конечно же логично.
воры всегда используют современную конъюктуру, в данный мемент это вышиванка.
наши дети в школе учат такой предмет как Українознавство. у них формируется нормальный и естественный взгляд на символы украинства. и вышиванка для них - это традиционная рубашка украинца.
но для многих взрослых это почему-то слишком сложно.

Цю тему переглядають:

Vad_Sv і 3 гостей

Повна версія