Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: ПК

Re: ФЗВ: ПК

Если реалтек, поставь его новые дрова. появится эквалайзер. если нет найди чей звук в ноуте и сделай то же. но это действительно лучше делать на свежую голову. ;)
:gigi: Я ж і кажу, шо краще завтра.

Вот тебе звуковой драйвер для него под 10. есть там эквалайзер или нет - поглядишь. если нет ставь чужой эквалайзер

https://drivers.mydiv.net/files-HP-IDT-High-Definition-Audio-CODEC-Driver-Rev-A.html
X( Пасіб. Завтра розберемося.

бубен шукай, модель не має підтримки 10-ки...
https://support.hp.com/ua-ru/drivers/selfservice/hp-pavilion-g6-2000-notebook-pc-series/5226244/model/5266241?sku=B6Q57EA
постав https://www8.hp.com/ru/ru/campaigns/hpsupportassistant/hpsupport.html може знайде дрова
:gigi: аааа...

Я ж кажу, шо ми з 8-ки все ставили.

шо за бубен. Бльо... у мну нік на ДД бубон. Я думала, ти мене попалив.  :lol:

бубен шукай, модель не має підтримки 10-ки...
https://support.hp.com/ua-ru/drivers/selfservice/hp-pavilion-g6-2000-notebook-pc-series/5226244/model/5266241?sku=B6Q57EA
постав https://www8.hp.com/ru/ru/campaigns/hpsupportassistant/hpsupport.html може знайде дрова
То потім розберуся. Тут якби з оцим розібратися:

Шо ото за "невідомий пристрій" значиться? Я не можу його вичислити. Хто мені шо туди доставив?

Кста, після чистки перестав відкриватися СД-ром - мабуть ото його так ноут і читає.  :gigi:

То потім розберуся. Тут якби з оцим розібратися:

Показати зображення...
Шо ото за "невідомий пристрій" значиться? Я не можу його вичислити. Хто мені шо туди доставив?

Кста, після чистки перестав відкриватися СД-ром - мабуть ото його так ноут і читає.  :gigi:
Та он тебе нах не надо. ты лучше переставь дрова на устройства где желтенькие знаки -Радеоновскиий видео и иИнтеловский видео.  Да и судя по диспетчеру - у тебя Интеловский Аудио. От его и надо обновить. И будет щастя. В десятке стоят просто стандартные, без многих функций как у родных производителя.

Та он тебе нах не надо. ты лучше переставь дрова на устройства где желтенькие знаки -Радеоновскиий видео и иИнтеловский видео.  Да и судя по диспетчеру - у тебя Интеловский Аудио. От его и надо обновить. И будет щастя. В десятке стоят просто стандартные, без многих функций как у родных производителя.
:gigi: Ти чіво? Вже відео все перевстановлене нове - із 8-ки. То більше всього, що сама система так керує відеоадаптерами - і до перевстановлення ж було, що не потрібні обидві включені відеокарти для того, щоб гуляти в інет - вони потрібні тільки для гри.

:gigi: Ти чіво? Вже відео все перевстановлене нове - із 8-ки. То більше всього, що сама система так керує відеоадаптерами - і до перевстановлення ж було, що не потрібні обидві включені відеокарти для того, щоб гуляти в інет - вони потрібні тільки для гри.
Ну раз с видухами проблем нет, то и не трогай - не ремонтируй того, шо не поламалось(С) а звук интеловский поищи.
Хотя вот .
https://drajvery.ru/audio/intelhdaudio
или вот.https://downloadcenter.intel.com/ru/download/26329/Realtek-High-Definition-Audio-Driver-for-Legacy-Intel-NUC

Ну раз с видухами проблем нет, то и не трогай - не ремонтируй того, шо не поламалось(С) а звук интеловский поищи.
Хотя вот .
https://drajvery.ru/audio/intelhdaudio
или вот.https://downloadcenter.intel.com/ru/download/26329/Realtek-High-Definition-Audio-Driver-for-Legacy-Intel-NUC

X( пасіб.

Я завтра все-одно ноута розбиратиму, бо чомусь СД-ром не відкривається і трохе люфт має ніж зазвичай - замість 0 мм, має 2 мм.  :cray:  Десь шось не дожала коли збирала назад після чистки.

І да, останнє на сьогодні  :blush2:

Де мені передивлятися планові (тобто, чергові) оновлення самої системи? Просто, щоб я бачила, що вона таки оновлюється. Бо мож я оновлення відключила...

Я звернула увагу, що ноут нічого не скачує і не встановлює - принаймні, мені нічого про це не звітує. Де я можу це все бачити в онлайнрежимі (журнал оновлень)?

І да, останнє на сьогодні  :blush2:

Де мені передивлятися планові (тобто, чергові) оновлення самої системи? Просто, щоб я бачила, що вона таки оновлюється. Бо мож я оновлення відключила...

Я звернула увагу, що ноут нічого не скачує і не встановлює - принаймні, мені нічого про це не звітує. Де я можу це все бачити в онлайнрежимі (журнал оновлень)?
Параметры. Пункт "обновления и безопасность." можешь даже сама нажимать княпочку - проверить обновления. Там же и журнал обновлений. показано шо и когда обновило.
А рапотровать оно будет когда нужна перезагрузка. Если нет, то устанавливает в фоновом режиме. При твоем интернете 100мб ты этого и не замечаешь.

Останнє редагування: 22 травня 2020 23:56:11 від SOUTH BLOOD

По диспетчеру там Intel Display Audio т.е. драйвер звука HDMI, поставляется сразу с драйверами Intel HD Graphics.
Второе аудио это либо RealTek либо AMD.

Параметры. Пункт "обновления и безопасность." можешь даже сама нажимать княпочку - проверить обновления. Там же и журнал обновлений. показано шо и когда обновило.
А рапотровать оно будет когда нужна перезагрузка. Если нет, то устанавливает в фоновом режиме. При твоем интернете 100мб ты этого и не замечаешь.
(tu)

попродивлялася - вродь оновлюється.

Але самі щось тільки системи захисту, а система мабуть ще не оновлювалася за цей час.  :umnik2:

(tu)

попродивлялася - вродь оновлюється.

Показати зображення...
Але самі щось тільки системи захисту, а система мабуть ще не оновлювалася за цей час.  :umnik2:
Через несколько дней Очень большое весеннее обновление.  скоро увидишь.  :D

Через несколько дней Очень большое весеннее обновление.  скоро увидишь.  :D
:gigi: шо буду сидіть перед виключеним ноутом і все ждать, коли він сам перегрузицця?

По диспетчеру там Intel Display Audio т.е. драйвер звука HDMI, поставляется сразу с драйверами Intel HD Graphics.
Второе аудио это либо RealTek либо AMD.
Возмр=ожно и так. но есть на сайте интео для устаревших устройств и отдельно.

:gigi: шо буду сидіть перед виключеним ноутом і все ждать, коли він сам перегрузицця?
Почему. просто когда оно все закачает попросит перезагрузки. И тогда немного посидишь перед картинкой с крутящимся кружочком. :gigi:

;o  їтіть... уже лягли і просють...

Оце то накаркала... боюся і перегружать...  :cray:

;o  їтіть... уже лягли і просють...

Оце то накаркала... боюся і перегружать...  :cray:

Показати зображення...
Ну так нажимай сейчас. Чего тянуть кота?

Почему. просто когда оно все закачает попросит перезагрузки. И тогда немного посидишь перед картинкой с крутящимся кружочком. :gigi:
:gigi:  я вже помню, як я 10 годин сиділа перед ноутом без інтернету. То був кошмар...

Ну так нажимай сейчас. Чего тянуть кота?
:gigi: та да. Тобі кота, а мені.. вдрух нє вєрнус....

:gigi: та да. Тобі кота, а мені.. вдрух нє вєрнус....
Вернешься. через десять минут.

Хух, вірнулась із забитія...  :super:

Хух, вірнулась із забитія...  :super:
От ба. Даже раньше. Теперь пойдет легче. ;)

Шо мені ндравицця, так це те, шо якшо ненадовго вимикати (перезагрузка наприклад), то повертається в той самий стан. Браузер сам відкрився і на тій же самій сторінці, що була відкрита до перезагрузки.  X(

Шо мені ндравицця, так це те, шо якшо ненадовго вимикати (перезагрузка наприклад), то повертається в той самий стан. Браузер сам відкрився і на тій же самій сторінці, що була відкрита до перезагрузки.  X(
Скоро будет умнее нас))) :)

X(

Скоро будет умнее нас))) :)
:gigi: не. Ніззя допускать, бо спише нас в утіль.

:gigi: не. Ніззя допускать, бо спише нас в утіль.
Не спишет. Кому-то же надо будет вставлять штепсель в тарапуньку. БГГГ. :gigi:

Не спишет. Кому-то же надо будет вставлять штепсель в тарапуньку. БГГГ. :gigi:
:gigi:

Возмр=ожно и так. но есть на сайте интео для устаревших устройств и отдельно.
Да там даже в ссылке подсказка Realtek-High-Definition-Audio-Driver-for-Legacy-Intel-NUC

Да там даже в ссылке подсказка Realtek-High-Definition-Audio-Driver-for-Legacy-Intel-NUC
Ну так хай ставит шо есть. Лишнее не станет. :D

І оце ради цього треба було ставити десятку?
Це і на сімці працювало так само при правильному налаштуванні.

А взагалі то мій висновок - Ти повільно, але впевнено крокуєш до
танців з бубном і до засмічення вінди.
Навіщо тобі ті обнови і усілякі приблуди. Відключи все це і зупинись.
І в тебе з*явиться більше вільного часу для пограти. ;)

Оце
в додаткових параметрах оновлення постав "отримувати оновлення для інших продуктів..."

ішов третій тиждень єблі з продукцією МС. За цей час можна було 10 раз з нуля встановити і відстроїти пінгвіна щонайменше 3 дистрибутивів  на 10 різних апаратах.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія