Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як жили і що робили українці в довоєнному Львові

До речі, жінки на фото родичів більше схожі на єврейок, а чоловіки  - на поляків. (мабуть то є добре, йопт)
Мабуть євреї не записувались греко-католиками.
Вся моя родина - це греко-католики.
За радянської влади хрестилися підпільно, наражаючись на тюрьму і заслання.
Мабуть євреї так би не ризикували?
   
Ну жили, та й жили.
Так само жили й у Вінниці до приходу кацапів й шо?
Нічо.
Не цікаво, навіщо зайшов?
Гуляй лісом.
   
Гілка про те, як жили українці у Львові.
класна гілка. цікаво :-B
   
Хорват, продолжай.
Одна из немногих нынче интересных веток.
   
Мабуть євреї не записувались греко-католиками.
Вся моя родина - це греко-католики.
За радянської влади хрестилися підпільно, наражаючись на тюрьму і заслання.
Мабуть євреї так би не ризикували?
В моєму селі після 1917 року усі євреї (а це було половина мешканців йопт), замутили собі документи, що вони були українці  чи не з давніх давен.  Бо це був один з інструментів виживання.
Тоді як у Вінниці до 1930 року, половина вивісок міста були єврейською мовою.
Не цікаво, навіщо зайшов?
Трохи цікаво, бо не розумію, чим й нафуя пишатися фотокартками пращурів. B-)
   
Ось так хрестили мою тітку в тюрмі на Лонцького, на пересильному пункті, коли їх вивозили в Хабарівськ.
Цікаво, чи євреї пішли би на такий ризик?

   
Переглядав я старі альбоми своїх батьків і дідів і знайшов там цікаві фото і інформацію.

Моя бабця, українка.

Показати зображення...
Показати зображення...
Хорват, ви геть подібний на цю дівчину.

дуже схожі риси, я б сказала, родові.

одне обличчя. і там далі в гілці, малий ваш тато -це копія ви.

а малий тато подібний до мами, вашої бабці.

її гени в вас вилізли.
   
В моєму селі після 1917 року усі євреї (а це було половина мешканців йопт), замутили собі документи, що вони були українці  чи не з давніх давен.  Бо це був один з інструментів виживання.
Тоді як у Вінниці до 1930 року, половина вивісок міста були єврейською мовою.
Трохи цікаво, бо не розумію, чим й нафуя пишатися фотокартками пращурів. B-)

Потому что тебе нечем гордиться. Бывает. Не повод срать в хорошей ветке.
   
Хорват, ви геть подібний на цю дівчину.

дуже схожі риси, я б сказала, родові.

одне обличчя. і там далі в гілці, малий ваш тато -це копія ви.

а малий тато подібний до мами, вашої бабці.

її гени в вас вилізли.
:king2:
 :D
   
Цікаво, чи євреї пішли би на такий ризик?
Знаєш шо таке ризик?
Це коли  євреї Вінничини скидаються коштовностями,  аби дати хабаря німцям,  щоб ті випустили їх з концтабору.
Й от наприклад  один  старий єврей  без охорони у військовий час з торбою коштовностей на конячці добирається до Шаргороду й віддає німцям хабаря.
Але замість того, щоб забрати хабаря  й вбити жида єврея, німці віддають частину коштовностей "кур'єру" за ризик й телефоном дають команду випустити в'язнів з концтабору.
Поки кур'єр вертається до міста - всіх вже звільнено.
А ти тут про якісь релігійні ритуали, якими євреї крутили як циган сонцем. :gigi:

Потому что тебе нечем гордиться.
Є чим пишатися, але нафуя, тим паче тут? :S
   
:king2:
 :D
а донька твоя на кого с/хожа?
   
Знаєш шо таке ризик?
Це коли  євреї Вінничини скидаються коштовностями,  аби дати хабаря німцям,  щоб ті випустили їх з концтабору.
Й от наприклад  один  старий єврей  без охорони у військовий час з торбою коштовностей на конячці добирається до Шаргороду й віддає німцям хабаря.
Але замість того, щоб забрати хабаря  й вбити жида єврея, німці віддають частину коштовностей "кур'єру" за ризик й телефоном дають команду випустити в'язнів з концтабору.
Поки кур'єр вертається до міста - всіх вже звільнено.
А ти тут про якісь релігійні ритуали, якими євреї крутили як циган сонцем. :gigi:

Немцы взяток не берут. Не люблю их как народец но что есть то есть.
   
Немцы взяток не берут. Не люблю их как народец но что есть то есть.
Ну може й не беруть. Але тоді упороті румуни не взяли, а німці рішили питання.
   
Re: Як жили і що робили українці в довоєнному Львові

Ось хто, виявляється, правдивий семиколінний львів'янин  (tu)

Ще є?
   
Знаєш шо таке ризик?
Це коли  євреї Вінничини скидаються коштовностями,  аби дати хабаря німцям,  щоб ті випустили їх з концтабору.
Й от наприклад  один  старий єврей  без охорони у військовий час з торбою коштовностей на конячці добирається до Шаргороду й віддає німцям хабаря.
Але замість того, щоб забрати хабаря  й вбити жида єврея, німці віддають частину коштовностей "кур'єру" за ризик й телефоном дають команду випустити в'язнів з концтабору.
Поки кур'єр вертається до міста - всіх вже звільнено.
А ти тут про якісь релігійні ритуали, якими євреї крутили як циган сонцем. :gigi:

Є чим пишатися, але нафуя, тим паче тут? :S

ну не понимаешь, иди с Богом. Много других веток.
   
ну не понимаешь, иди с Богом. Много других веток.
Краще. щоб ми не казали одне одному куди кому йти, бо слово "бог" та слово "xyй" має однаково три літери.   B-)
   
добре, що всі ці родинні і водночас історичні документи збережені  (tu)
   
Краще. щоб ми не казали одне одному куди кому йти, бо слово "бог" та слово "xyй" має однаково три літери.   B-)

Хорошо, что ты правильно понял, куда я тебя послал.
Тебе не нравится ветка? Выйди. Найди в себе силы не гадить.
   
ну не понимаешь, иди с Богом. Много других веток.
не треба заважати юзерові переконувати незнайому йому людину, хто той за національністю, і його предки. :lol:
   
Немцы взяток не берут. Не люблю их как народец но что есть то есть.
Звісно, що ні. Від них просто відкуповувалися...н-д картинами Івана Труша.  :shuffle:
Подобався їм Труш.
   
не треба заважати юзерові переконувати незнайому йому людину, хто той за національністю, і його предки. :lol:

Нет, ну я понимаю, завидно, то кто-то имеет корни, сохраняет память, а не просто пролетариат без кола без двора. Но можно же себя сдержать?
   
Хорошо, что ты правильно понял, куда я тебя послал.
Тебе не нравится ветка? Выйди. Найди в себе силы не гадить.
Я хіба десь казав шо мені шось не подобається?
Якшо в  тебе  відповідне враження, це виключно твої статеві проблеми. :K

переконувати незнайому йому людину, хто той за національністю, і його предки.
Яке ще переконання, йопт? Виключно враження від фоток за формою обличчя та носу й все.
Й до речі, це ти  шось маєш проти євреїв чи шо?

Останнє редагування: 19 квітня 2020 20:05:15 від птах Сорока
   
Re: Як жили і що робили українці в довоєнному Львові

красиві фото
але треба розуміти, що предки хорвата посідали значно вище соціальне становище ніж більшість українців того часу
освіта, очевидно добре матеріальне становище, проживання у місті
це було доступне дуже не багатьом
   
а донька твоя на кого с/хожа?
По різному.
Є період, що на мене, є період, що на жінку.

А є період, ну копія мама моєї жінки.

Ось це мама моєї жінки



А це донька, порівняйте


   
та нема там ніяких жидівських рис
типові словянські лиця
   
Яке ще переконання, йопт? Виключно враження від фоток за формою обличчя та носу й все.
хорват вже відповів, і не один раз. але ти все продовжуєш. ну-у, маєш час, маєш натхнення...
   
По різному.
Є період, що на мене, є період, що на жінку.

А є період, ну копія мама моєї жінки.

Ось це мама моєї жінки

Показати зображення...
А це донька, порівняйте

Показати зображення...
Показати зображення...
така велика вже
а ніби вчора ти фотки з роддому кидав
час летить
   
По різному.
Є період, що на мене, є період, що на жінку.
теж звернула увагу.
   
ТС, насправді я ніфуя поганого не маю проти твоїх пращурів та родичів, як тут дехто намагається довести.
Нехай  твій рід має  на тому та цьому світі виключно позитивні ништяки.

Але якби українці у Львові жили супер-пупер на рівні з поляками та євреями, то  не був би Бандера, як й інші файні хлопці до нього, терористом, за яким би ганялися поляки.
Як свого часу у Вінниці  не піднялися б  українці з околиць, під приводом усяких кармелюків, вирізати "хитросраких польсько-єврейських мешканців".



Останнє редагування: 19 квітня 2020 20:14:00 від птах Сорока
   
ти ж єбанько форумний , можеш щітать :lol:
Жопомию віднєє,
Так обліцуєшь балкон в хрущьёвке?
   
Жопомию віднєє,
Так обліцуєшь балкон в хрущьёвке?
я ж тобі дауну написав , 2000$ вплачуєш , стаєш в чергу і чекаєш на плитку :laugh:
після покладення ще 2000$
   
ТС, насправді я ніфуя поганого не маю проти твоїх пращурів та родичів, як тут дехто намагається довести.
Нехай  твій рід має  на тому та цьому світі виключно позитивні ништяки.

Але якби українці у Львові жили супер-пупер на рівні з поляками та євреями, то  не був би Бандера, як й інші файні хлопці до нього, терористом, за яким би ганялися поляки.
А де я таке стверджував?
Я показую, як жила моя родина українців у Львові.
Звичайно, таких було небагато.

Але саме у Львові, львів'яни українці, більше ненавиділи кацапів освободітєлєй, ніж поляків.
В мого діда двоюрідний брат поступив в університет, але не закінчив, в 1943 році пішов в дивізію СС Галичину.
Двоюрідна сестра мого діда йшла за своїм хлопцем, який служив в Дивізії, йшла за ним до Словаччини. Там її хлопця вбили, вона захворіла, її підібрала словацька родина.
Вона там і залишилася, тепер в мене в Тренчині є родина.

Ще раз кажу, родини були так перемішані, що в самому Львові особливої ненависті між поляками і українцями не було.
   
Я показую, як жила моя родина українців у Львові.
Звичайно, таких було небагато.
Звісно, що небагато, що  ніфуя не відображає суспільно-політичні тенденції, тому  в мене й виникло логічне питання, якшо твоя гілка не є чисто понт, похизуватися "більш фартовими" пращурами того часу, аніж інші їх лохи-сучасники, то що воно таке?

Але саме у Львові, львів'яни українці, більше ненавиділи кацапів освободітєлєй, ніж поляків.
Але тим не менш, спочатку палко вітали "слов'ян-визволителів від клятих польських панів-поневолювачів". Й лише коли "визволителі" почали мутити репресії та розкуркулювання, тоді  прийшло розуміння шо шось воно не те.
   
у моєї дружини змішана родина зі Звенигорода, переїхали у Львів до родичів незадовго до радянського вторгнення
в місті не було виражених проблем міжетнічного характеру, це правда
втім, вхід у владу українцям, які не ополячилися, був закритий
   
ми люди прості, плитку то плитку :lol:
вплачуєш 2000$ на рахунок, стаєш в чергу і чекаєш на плитку
 :laugh:
Та я тебе пятёрочку дам, шоб ты токо зарисовался. :)
   
Та я тебе пятёрочку дам, шоб ты токо зарисовался. :)
гроші на бочку :laugh:
   
Мій прадідо "барін", прабабця полька, і маленька бабця, українка.

   
І ось нарешті їх звільнили.

Це зупинка в Москві під час повернення з Хабаровська до Львова.

Показати зображення...
Показати зображення...


Чувак, крутезна гілка! Дякую! Надихає навести порядок із своїми фотками та історією. Також  маю мішане походження, діди-прадіди також зазнали бід і репресій від москалів ще царських і від червоної чуми.

Респект!
   
Чувак, крутезна гілка! Дякую! Надихає навести порядок із своїми фотками та історією. Також  маю мішане походження, діди-прадіди також зазнали бід і репресій від москалів ще царських і від червоної чуми.

Респект!
:-B
   
Також  маю мішане походження, діди-прадіди також зазнали бід і репресій від москалів ще царських і від червоної чуми.
В мене, як й в більшості  пращурів мешканців Правобережжя, так само.
Але  порядок  в родоводі навести складно, бо наприклад архів у тому ж самому Шаргороді за радянщини, дивним чином згорів нафуй, як й інші містечкові архіви.

ТС, ти краще розкажи, а чи лишилися якісь артефакти побуту від твоїх родичів, накприклад усякі праски, меблі, тощо?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія