Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сайт ВОЗ : Каждый год от респираторных заболеваний, связанных с сезонным гриппом, умирает до 650 тыс

ну то (x)... за перші два місяці від ковіду - померло коло 3тис(це історія практично одного Китаю), за третій місять більше 100тис(це вже історія світова)

То значить 100 тисяч за квартал ? Притому що в 2017 році ВОЗ рахував 650  тисяч за рік ? І не було ніяких істрерик, карантинів та руйнації світовоє екооміки та звичного життя людей ?
То звідки ця паніка ? 
   
То значить 100 тисяч за квартал ? Притому що в 2017 році ВОЗ рахував 650  тисяч за рік ? І не було ніяких істрерик, карантинів та руйнації світовоє екооміки та звичного життя людей ?
То звідки ця паніка ? 

Значит это кому-то нужно...
   
67 312 госпиталайзи можно не владея французским прочесть

Йорш, ну ради бога.
Цветные картинки с цифрами меня не впечатляют вообще.
Статью на французском я прочесть не могу, происхождение цифр вообще не знаю.

Зы. Я прежде чем постить цифру, хоть какую, захожу на сайт МОЗ. И так и пишу - на данный момент по данным МОЗ Украины.
Воспитание такое. 
   
Вот оно.
Здесь смерти в богатых странах.
Пока умирали где-то там, пофиг. Как пофиг смерти от туберкулеза.
А тут богатые умирают. Ой-вэй, всем сидеть по домам...

абсолютно предвзятое мнение. Речь идет о возможностях медицины в развитых странах и беднейших странах. Мне кажется логичным, что в странах с меньшим уровнем доступности и возможностей медицины - смертность может быть гараздо выше.
   
То значить 100 тисяч за квартал ? Притому що в 2017 році ВОЗ рахував 650  тисяч за рік ? І не було ніяких істрерик, карантинів та руйнації світовоє екооміки та звичного життя людей ?
То звідки ця паніка ?

ні, то значить 100тис за місяць, після розкачки 3 тис за 2.місяці
звідки паніка йопт
   
Йорш, ну ради бога.
Цветные картинки с цифрами меня не впечатляют вообще.
Статью на французском я прочесть не могу, происхождение цифр вообще не знаю.

Зы. Я прежде чем постить цифру, хоть какую, захожу на сайт МОЗ. И так и пишу - на данный момент по данным МОЗ Украины.
Воспитание такое. 

Это с сайта МОЗ Франции. Я для удобства на ФУПе дал картинку

вот ссылка https://www.santepubliquefrance.fr/maladies-et-traumatismes/maladies-et-infections-respiratoires/infection-a-coronavirus/articles/infection-au-nouveau-coronavirus-sars-cov-2-covid-19-france-et-monde
   
абсолютно предвзятое мнение. Речь идет о возможностях медицины в развитых странах и беднейших странах. Мне кажется логичным, что в странах с меньшим уровнем доступности и возможностей медицины - смертность может быть гараздо выше.

Может быть.
Но это никого не беспокоит.
   
Від Ковіду може загинути 150-200 млн по всьому світові. Світ цього б і не помітив, але статистика зіпсується, тому і карантинять, щоб розмазати смертність на якнайдовший період
   
Йорш, ну ради бога.
Цветные картинки с цифрами меня не впечатляют вообще.
Статью на французском я прочесть не могу, происхождение цифр вообще не знаю.

Зы. Я прежде чем постить цифру, хоть какую, захожу на сайт МОЗ. И так и пишу - на данный момент по данным МОЗ Украины.
Воспитание такое. 

Я теж тупий. Я бачу як полтавський рагуль аж  20 кейсів цього грипу на область.  Жодного летального . Порожню інфекційну з відкритою хвіркою без усілякоі " очєрєді скорих".

І починають мене мучіть смутниє самнєнія. Ну що я ? Село. Хранцуською нк читаємо. Лише англійською та польскою..
   
Это с сайта МОЗ Франции. Я для удобства на ФУПе дал картинку

вот ссылка https://www.santepubliquefrance.fr/maladies-et-traumatismes/maladies-et-infections-respiratoires/infection-a-coronavirus/articles/infection-au-nouveau-coronavirus-sars-cov-2-covid-19-france-et-monde

Я не могу прочесть, не знаю языка.
Давайте еще на шведский сайт какой-нибудь зайдем. Там, наверное, тоже цифирки есть?
   
Я не могу прочесть, не знаю языка.
Давайте еще на шведский сайт какой-нибудь зайдем. Там, наверное, тоже цифирки есть?

Ну нет так нет. Оставайтесь при своем мнении
   
Ну нет так нет. Оставайтесь при своем мнении

Спасибо )))
   
Ну вот тут https://cbn.com.ua/2020/04/12/ponad-pivsotni-hvoryh-na-koronavirus-likuyutsya-vdoma-na-kirovogradshhyni/ данные по моей Кировоградской области.

Владение французским без надобности.

Итак, на сегодня 54 лечатся дома, 62 в госпиталях и 6 отправились в лучший из миров. Это ровно все 122 лабораторно подтвержденных случая в области.

Так что да, с утерждением "50% требуют госпитализации" надо аккуратнее. Ибо по факту выходит, что несколько больше, чем 50%.


Останнє редагування: 12 квітня 2020 16:01:35 від Джедай
   
Ні. Скільки померло від цього грипу по світу ? Нагадую тема цієї гілки 2017 рік. Тоді ВОЗ оцінював кількість померлих 650 тисяч померлих.
Не мільон заражених як зараз. А  померлих ! ТО скільки на зараз жертв короновірусу ? Можеш сказати ? Вже пішов четвертий місяць з початку року.
Прочому зараз якраз сезон простуд. То скільки ? В цифрах  ?
Ну Ви вже маєте референцію - кількість загиблих у день від ковіду у Іспанії та Італії. Вони вже вийшли на "плато". Якщо припустити, що коронавірус гепне так само усе населення, як і у Італії, то можна приблизно прикинути, скільки населення потенційно може вмирати у середньому у день на планеті, якщо ніфіга не робити, просто зробивши екстраполяцію  і вирахувавши приблизно час, скільки епідемія гуляла б, поки не перехворіли б від КВ 50-60% населення.
Наприклад, якщо будувати гіпотетичну модель ніби це не просто Італія, а вся планета і припустити, що час, який необхідно для зараження і видужання 60% населення це 4 місяці, то тоді це буде 80-100 тис мертвих у день навпротязі цього часу.
   
Від Ковіду може загинути 150-200 млн по всьому світові. Світ цього б і не помітив, але статистика зіпсується, тому і карантинять, щоб розмазати смертність на якнайдовший період

А давайте без "може" ?  ОК ?

Китайці вже відкрили Вухань. Центр ковіду. За два місяці. Повного карантину по країні не було.

Нагадую. В Китаї живе четвертина світового населення. І схоже вони не збираються підтверджувати ваше "може".
То звідки  ви взяли ваші цифри ?  До речі, з ваших оточуючих хтось хворіє на ковід ? Як важко ?
   
Я теж тупий. Я бачу як полтавський рагуль аж  20 кейсів цього грипу на область.  Жодного летального . Порожню інфекційну з відкритою хвіркою без усілякоі " очєрєді скорих".

І починають мене мучіть смутниє самнєнія. Ну що я ? Село. Хранцуською нк читаємо. Лише англійською та польскою..

от тут я повністю згоден - карантин без причини дурість

чи правильно карантинити(настільки завчасно) цього не може сказати ніхто, правда в іншому з нашою медициною - нам вона не допоможе при епідемії, от і вся відповідь
   
Ця зараза не грип ? А що ?

пардон, но я вынужден повторить написанное утром "интернет сделал идиотами очень многих. что и на этой  ветке хорошо видно"
   
Ну вот тут https://cbn.com.ua/2020/04/12/ponad-pivsotni-hvoryh-na-koronavirus-likuyutsya-vdoma-na-kirovogradshhyni/ данные по моей Кировоградской области.

Владение французским без надобности.

Итак, на сегодня 54 лечатся дома, 62 в госпиталях и 6 отправились в лучший из миров. Это ровно все 122 лабораторно подтвержденных случая в области.

Так что да, с утерждением 50% требуют госпитализации надо осторожнее. Ибо по факту выходит, что несколько больше, чем 50%.

А тестировали кого? Тех, кто жаловался на высокую температуру, которая не сбивается, и объективно им  уже требовалась госпитализация?
   
Ну вот тут https://cbn.com.ua/2020/04/12/ponad-pivsotni-hvoryh-na-koronavirus-likuyutsya-vdoma-na-kirovogradshhyni/ данные по моей Кировоградской области.

Владение французским без надобности.

Итак, на сегодня 54 лечатся дома, 62 в госпиталях и 6 отправились в лучший из миров. Это ровно все 122 лабораторно подтвержденных случая в области.

Так что да, с утерждением 50% требуют госпитализации надо осторожнее. Ибо по факту выходит, что несколько больше, чем 50%.

122 випадку грипу в сезон ? На всю область ? 

Скільки у вас в області проживає людей ? А я нагадує що таке епідемія.

Эпиде́мия (греч. επιδημία — повальная болезнь, от ἐπι — на, среди и δῆμος — народ) — прогрессирующее во времени и пространстве распространение инфекционного заболевания среди людей, значительно превышающее обычно регистрируемый на данной территории уровень заболеваемости и способное стать источником чрезвычайной ситуации[1]. В обиходе универсальным эпидемиологическим порогом считается заболевание 5 % жителей территории, или иногда 5 % какой-либо социальной группы. Однако многие медицинские ведомства рассчитывают собственные эпидемические пороги для обычных заболеваний, исходя из среднестатистическо го уровня этого заболевания в течение многих лет. Такие эпидемические пороги могут быть равны, например, 1 %[2].

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%AD%D0%BF%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D1%8F
   
пардон, но я вынужден повторить написанное утром "интернет сделал идиотами очень многих. что и на этой  ветке хорошо видно"

 :-B

* Злив зарахований
   
Я не могу прочесть, не знаю языка.
Давайте еще на шведский сайт какой-нибудь зайдем. Там, наверное, тоже цифирки есть?

для таких як ви вже навіть перекладачі у браузери всунули  :laugh:
и ви все теревените як ви мови не розумієте...21 сторіччя ета какой та пазор :facepalm1:

гуглом хоч вмієш користуватись? там теж є перекладач
   
122 випадку грипу в сезон ? На всю область ?

Днів з 10 тому було 0 (нуль).
   
А давайте без "може" ?  ОК ?

Китайці вже відкрили Вухань. Центр ковіду. За два місяці. Повного карантину по країні не було.

Нагадую. В Китаї живе четвертина світового населення. І схоже вони не збираються підтверджувати ваше "може".
То звідки  ви взяли ваші цифри ?  До речі, з ваших оточуючих хтось хворіє на ковід ? Як важко ?

1. Правди про Китай ніхто не знає
2. Вони відреагували досить оперативно, придушивши спалах майже у зародку.
3. Мешканці великих міст азії вже призвичаїлися носити маски постійно і значно раніше за спалах Ковіду. Бо інакше тепер не вижити. Решта світу так жити поки не бажає. Тому величезна різниця у поширенні між Сходом та Заходом.
4. В мене є знайомі, які вже зараз гостро хворіють на пневмонію і знаходяться у важкому стані.
   
"У десяток раз смертнише за грип" - кто написал?
На основаниии чего?
"На аснаваніі" заяв вірусологів та, власне, ВОЗ. А "смертнише" - це Ви написали, правильно "смертельніше".
   
Суммируя в год умирает примерно один из 12 000 жителей.
Для Украины - это около 3000 смертей в год, или около 8 смертей в день.
Посмотрим на смертность от COVID19 к концу апреля.
Но важно даже не это число, а число тех, кто нуждается в реанимационных манипуляциях.
Именно это приводит к коллапсу медицины.
А тепер дивіться оцей сайт зі статистикою смертей в Україні за 2018-й рік
https://socialdata.org.ua/death/

І скільки ж там записано померлими від гриппу? 13. Ні. Не тисяч. Просто 13.  Інші записані на інфаркти, інсульти та інші причини смерті але вони померли саме від грипу.

Зараз помирають саме напряму від Ковіду і так і записують, а скільки буде записаних як смерті по іншим причинам навіть важко передбачити
   
для таких як ви вже навіть перекладачі у браузери всунули  :laugh:
и ви все теревените як ви мови не розумієте...21 сторіччя ета какой та пазор :facepalm1:

гуглом хоч вмієш користуватись? там теж є перекладач

Не умею.
У меня вообще интернета нет.
И электричества тоже.
   
от тут я повністю згоден - карантин без причини дурість

чи правильно карантинити(настільки завчасно) цього не може сказати ніхто, правда в іншому з нашою медициною - нам вона не допоможе при епідемії, от і вся відповідь


Яким чином ця пародія на карантин може завадити епідеміям ? Як на мене краще приділяти більше уваги санітарному стану в Україні.
Хоча б нормальних сортирів набудувати. Бо їх немає навіть в містах. Та магазини з ринками привести у належний стан.

А ми копійчану маску тепер ціною як ковбаса на пику і ми " в домікє" . Боже яка дурість..
   
Не умею.
У меня вообще интернета нет.
И электричества тоже.

Та ви дикунка, Астоні !   Ще й мабуть в святий ковід не вірите ?  ;o
   
Еще по теме ветки.

Так что, для того, чтоб сойтись во мнении "ковид - хуже, чем грипп" - надо чтоб количество склеевших ласты превысило 650 тыс.?

Вопрос к тому, что согласно текущей статистики сей момент совершенно не за горами.

Это при том, что, судя по цитированным здесь статьям, цифра "650 тыс. ежегодных смертей от гриппы" явно взята с потолка и "на глаз".

Останнє редагування: 12 квітня 2020 16:16:50 від Джедай
   
Яким чином ця пародія на карантин може завадити епідеміям ? Як на мене краще приділяти більше уваги санітарному стану в Україні.
Хоча б нормальних сортирів набудувати. Бо їх немає навіть в містах. Та магазини з ринками привести у належний стан.

А ми копійчану маску тепер ціною як ковбаса на пику і ми " в домікє" . Боже яка дурість..
Одне іншого не виключає і не замінює у цьому контексті.

Побудувати сортири - це корисно, але Ви будуванням сортирів КВ не зупините.
   
:-B

* Злив зарахований

а что еще остается, если Вы наотрез отказываетесь понимать?

я попробую более образно: воевать с гриппом -это примерно то же самое, что воевать с регулярной армией, а война с этим больше похожа на войну с партизанами.

если непонятно, то говорить больше не о чем.
   
Еще по теме ветки.

Так что, для того, чтоб сойтись во мнении "ковид - хуже, чем грипп" - надо чтоб количество склеевших ласты превысило 650 тыс.?

Вопрос к тому, что согласно текущей статистики сей момент совершенно не за горами.

шкода шо людаса і астоні не можна перенести у світ...без карантину на даному етапі :laugh:
ох як би вони заспівали  :weep:

бо тільки у одній італії б не 1000 смертей на добу на піках було..а мінімум 5000..а може і 10 000

Останнє редагування: 12 квітня 2020 16:18:06 від Ukraine
   
Еще по теме ветки.

Так что, для того, чтоб сойтись во мнении "ковид - хуже, чем грипп" - надо чтоб количество склеевших ласты превысило 650 тыс.?

Вопрос к тому, что согласно текущей статистики сей момент совершенно не за горами.

якщо керуватися логікою "грипозників" то ебола теж хєрня в порівнянні з грипом.
Таких до тями приводить лише ліжко в інтенсивці
   
не за горами.

так само як і розпад Росії та крах долару?
"вже скоро" дуже зручний часовий термін
   
Днів з 10 тому було 0 (нуль).

Тому що тестів було нуль ?

13 січня 2020 року. Ковіду немає. Якби...

   
Еще по теме ветки.

Так что, для того, чтоб сойтись во мнении "ковид - хуже, чем грипп" - надо чтоб количество склеевших ласты превысило 650 тыс.?

Вопрос к тому, что согласно текущей статистики сей момент совершенно не за горами.

Это при том, что, судя по цитированным здесь статьям, цифра "650 тыс. ежегодных смертей от гриппы" явно взята с потолка и "на глаз".

також потрібно відмінити всі карантинні заходи у світі
   
Та ви дикунка, Астоні !   Ще й мабуть в святий ковід не вірите ?  ;o

Самое странное, что я в Ковид верю.
В смысле, что есть вирус, вызывающий опасное осложнение на легкие. И что он заразный.
И что надо мыть руки и не целоваться с малознакомыми людьми.

Я просто считаю, что остановка транспорта, торговли промышленными товарами, сферы услуг, а также неургентной медицинской помощи населению на длительный срок приведет к худшим последствиям.

   
шкода шо людаса і астоні не можна перенести у світ...без карантину на даному етапі :laugh:
ох як би вони заспівали  :weep:

Треба привести якогось пастора двіжу #етаабичнийгріп і зібрати всю паству на Олімпійському.
Там же лишити на 14 днів самоізоляції
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія