Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сайт ВОЗ : Каждый год от респираторных заболеваний, связанных с сезонным гриппом, умирает до 650 тыс


а про щільність населення ти зовсім забув математик?

3,27 чел./км²  - Астралія
201  чел./км² - Італія

не бачиш різниці?


Останнє редагування: 17 квітня 2020 10:45:21 від Ukraine
   

Если считать всю площадь Австралии то да,но живут то в основном на побережье
   
Если считать всю площадь Австралии то да,но живут то в основном на побережье

на якому саме узбережжі?

бо длина береговой линии материка (без островов) — 35 877 км
   

Вижу, а Вы не видите. Так как все китайцы !!!  прилетают в основном в четыре города с многомиллионным населением - Сидней, Мельбурн, Брисбен и Перч. Год назад на ФУПЕ я уже писал, что количество китайцев в Австралии намного превосходит то, что я видел в путешествии по Европе. В Милане относительно Мельбурна китайцев вообще нет!! Если в Милане это отдельные туристические группы, то в Мельбурне это большинство жителей Сити.
   
Этому человеку нужно всегда очень конкретно отвечать, иначе он будет переспрашивать. Сам не в состоянии посмотреть, где живут люди в Австралии и куда прилетают китайцы.
   
Этому человеку нужно всегда очень конкретно отвечать, иначе он будет переспрашивать. Сам не в состоянии посмотреть, где живут люди в Австралии и куда прилетают китайцы.

забий..вірусу не існує..т о все хайп
   
забий..вірусу не існує..т о все хайп
(tu)  люто плюсую!
   
Чьмо, ти абіщяло міліонитрупів.
Гдє ані ?
Відносно заразноств - совід не заразніший за грип.

ну, вот :(  чем эффективнее будут противоэпидемически е мероприятия, тем больше козырей будет у их противников
   
(tu)  люто плюсую!
упс))
   
ось для тебе  дані по бангладешу..в них ттільки-тільки почалось ...пізніше ніж у нас навіть
Європа у першу чергу думаю швидше постраждала із за того шо китайскі туристи массово принесли літачками після нового року...ми з запівзненням на місяць від європи..а бангладеши ще з запізненням на місяць йдуть


https://www.worldometers.info/coronavirus/country/bangladesh/
я про те, що якби в Бангладеші вже померло 100000, а в Європі і Америці десятки, то ніякого хайпу би не було. хба що фармацевти на якихось шундерпігулках піджививилися.
   
Ну я вважаю що дані з В'єтнаму про 256 хворих і 0 смертей малодостовірними. Це просто не сходиться зі смертністю цього віруса ні з заразністю. Чи вони просто забили, чи їх китайські товарищі "попрохали" помовчати.

Єдине інше пояснення - у місцевих вже був імунітет до цього\схожого вірусу але це маловірогідно.

Подивитися статистику смертності у В'єтнамі було б цікаво але я дуже сумніваюсь що то можна нагуглити англійською

Может тогда сравните по иным странам как развивалась инфекция коронавируса из Китая в 2002 году и в 2020 году? Заражение коронавирусом в 2002 году в течение 2 месяцев распространилось на соседние Гонконг и Вьетнам.

Вьетнам вы отбрасываете по причине "договоренности" с Китаем. А как быть с Гонконгом?
Огромный поток людей из Китая, скученность населения. А уровень смертности и заболеваемости пошел на спад и в 1000 раз!!! меньше чем в Италии!!!
   
я про те, що якби в Бангладеші вже померло 100000, а в Європі і Америці десятки, то ніякого хайпу би не було. хба що фармацевти на якихось шундерпігулках піджививилися.

ну так завжди було,це не новина
визнай шо нам теж по барабану шо там у африках відбувається..з 5 млн дитячих смертей кожного року
   
забий..вірусу не існує..т о все хайп
Предлагаю прекратить манипулировать - вы не баба!
Да нет... вирус как раз существует, и инфекционное заболевание от него есть, но вот некие противоречия относительно иных вирусных инфекций респираторных заболеваний нижних дыхательных путей в его распространении и смертности 100% есть.

 

Останнє редагування: 17 квітня 2020 11:14:20 від oleg kievsky
   
Предлагаю прекратить манипулировать - вы не баба!
Да нет... вирус как раз существует, и инфекционное заболевание от него есть, но вот некие отличия в его распространении и смертности 100% есть.
Добре. Давайте не будем маніпулювати. З якою метою Ви зайшли у цю гілку? Що рухає вами? Що Ви намагаєтесь донести світові?
   
Добре. Давайте не будем маніпулювати. З якою метою Ви зайшли у цю гілку? Що рухає вами? Що Ви намагаєтесь донести світові?

Я ищу ответы на противоречия в его распространении и смертности  относительно иных вирусных инфекций респираторных заболеваний нижних дыхательных путей. Вы их не видите? 
   
Предлагаю прекратить манипулировать - вы не баба!
Да нет... вирус как раз существует, и инфекционное заболевание от него есть, но вот некие противоречия относительно иных вирусных инфекций респираторных заболеваний нижних дыхательных путей в его распространении и смертности 100% есть.

я маніпулюю? я оперую наявними фактами які є на даний момент..а не будую якісь срані теорії які окрім ніж попіздєть не несуть більше ніякого сенсу чи користі...бо тоеріями і залишаться
   
Я ищу ответы на противоречия в его распространении и смертности  относительно иных вирусных инфекций респираторных заболеваний нижних дыхательных путей. Вы их не видите? 
Тут ви їх не знайдете. Не витрачайте часу.
Що я віжу чи не віжу не має ніякого значення. Ні мені, ні будь кому іншому Ви не повірите усе одно. Бо ми тут усі анонімні і некомпетентні.
   
Тут ви їх не знайдете. Не витрачайте часу.
Що я віжу чи не віжу не має ніякого значення. Ні мені, ні будь кому іншому Ви не повірите усе одно. Бо ми тут усі анонімні і некомпетентні.

Я верю фактам. Просьба не приписывать свои проблемы иным. В следующий раз просто пошлю на хрен.
   
я маніпулюю? я оперую наявними фактами які є на даний момент..а не будую якісь срані теорії які окрім ніж попіздєть не несуть більше ніякого сенсу чи користі...бо тоеріями і залишаться

Какие факты? Только те, которые вписываются в Ваше видение мира, а остальные отбрасываете?
   
Я верю фактам.

Людьська психологія така, що навіть факти, які протирічать переконанням відкидаються. І тут постає питання довіри. Чи здатні ви повірити людям, про яких нічого не знаєте?
   
Какие факты? Только те, которые вписываются в Ваше видение мира, а остальные отбрасываете?
А Ви впевнені, що у Вас немає цієї проблеми? Це двосічна зброя. :)
   
Мои "оппоненты" не смогли внятно ответить на противоречия в их представлении о распространении вируса и уровне заболеваемости и смертности по странам относительно вирусных инфекций нижних дыхательных путей. И вместо того, чтобы начать искать и находить ответы на вопросы, начали обычный срач.

Просьба, если у кого есть ответы на указанные выше противоречия, то буду их обсуждать. Всё не относящиеся к теме ветке буду посылать нахер!
   
А Ви впевнені, що у Вас немає цієї проблеми? Це двосічна зброя. :)
Пшел нахер! Обсуждаем тему ветки.
   
Мои "оппоненты"
Де ви побачили опонентів? Вам ніхто не опонував. Просто залишили у спокої вірити, у те що Ви вірите. :)
   
Пшел нахер!
:). Нема шо обсуждать. Ви хочете, щоб з Вами сперечались? Це нікому не потрібно. Це усе одно, що навертати християнина в атеїзм.


Останнє редагування: 17 квітня 2020 11:39:22 від candidate
   
Я верю фактам. Просьба не приписывать свои проблемы иным. В следующий раз просто пошлю на хрен.
лайкую)
   
на якому саме узбережжі?

бо длина береговой линии материка (без островов) — 35 877 км

Живуть в 6 містах (агломераціях). Мельбурн, Сідней, Брісбен, Перт, Аделаїда, Канбера...  НАБАГАТО щільніше, ніж в Італії.
   
лайкую)
Молодець. Пропоную тобі подивитись ось це. Думаю, сподобається. Лайк теж не забудь поставити.

   
Я там вище написав. Спеціально в п*ятницю проіхав повз інфекційної. Тиша.

А як інакше. Офійційно по області пару десятків випадків. Цього грипу. Пару десятків. Який колапс ?
І це в сезон простуд. Не забуваємо , що нікуди  не ділися попередні "немодні"  вже грипи...

ну як тобі сезон простуд ?  :lol:

як тобі 500 тис загиблих за півроку з карантином

проти твоїх 650 тис за рік БЕЗ ЛОКДАУНІВ?

ану ану
   
Треба привести якогось пастора двіжу #етаабичнийгріп і зібрати всю паству на Олімпійському.
Там же лишити на 14 днів самоізоляції

Ти нічого не переплутав  , свідок ковіду? 'Абичним гріп' вважали і вважають виключно ідіоти. Це небезпечна вірусна хвороба від ускладнень якої щорічно вмирають сотні тисяч людей. Так що на стадіон треба таких як ти
Щоб цю дурість про 'абичний гріп ' на розносили. Бо такі як ти до 'абичного туберкульозу' скоро добалакаються.
 
 
   
в карантинних умовах, за пів року (від лютого) померло уже більше ніж у 2017 від абичного гріпу за рік  :facepalm:

Від коронавірусу вже померли 652 тисячі людей у всьому світі
   
Ні. Скільки померло від цього грипу по світу ? Нагадую тема цієї гілки 2017 рік. Тоді ВОЗ оцінював кількість померлих 650 тисяч померлих.
Не мільон заражених як зараз. А  померлих ! ТО скільки на зараз жертв короновірусу ? Можеш сказати ? Вже пішов четвертий місяць з початку року.
Прочому зараз якраз сезон простуд. То скільки ? В цифрах  ?

шо там сезон простуд  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія