Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

VVV_VVV - ніколи??? ;o

Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

ти читати вмієш? я зацитував 13 месагу... де там бля про другий нік???
та йти ти взад, котику! Я ще буду тут мессаги перераховувати, тобі на догоду!  :X
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

та йти ти взад, котику! Я ще буду тут мессаги перераховувати, тобі на догоду!  :X
гаразд.  бреши далі. B-)
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

гаразд.  бреши далі. B-)
недарма ти у підсвинки подався  :laugh:
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

можеш зайти у Перегляд повідомлень цього юзера і швидко знайти відповідне повідомлення

Зашёл, за 5 минут посмотрел все его сообщения. Ничего не нашёл. Кроме того, что он сообщает, что в инете он с 2004 года. Может дадите ссылку на этот пост?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

недарма ти у підсвинки подався  :laugh:
Ну та ж не з брехливими жабами в болоті сидіти!  :gigi:
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Зашёл, за 5 минут посмотрел все его сообщения. Ничего не нашёл. Кроме того, что он сообщает, что в инете он с 2004 года. Может дадите ссылку на этот пост?
:lol: салага він з села неасфальтованого!
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Зашёл, за 5 минут посмотрел все его сообщения. Ничего не нашёл. Кроме того, что он сообщает, что в инете он с 2004 года. Может дадите ссылку на этот пост?
миросю попроси!  ;)
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Зашёл, за 5 минут посмотрел все его сообщения. Ничего не нашёл. Кроме того, что он сообщает, что в инете он с 2004 года. Может дадите ссылку на этот пост?

відповіла у приват
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

відповіла у приват

Спасибо. Вот тут нашёл
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1071938.msg23882652#msg23882652

   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Спасибо. Вот тут нашёл
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1071938.msg23882652#msg23882652
ну... нарешті.....
але є два але...
1. це явно не 13 повідомлення.
2. проблему мобільної версії ніхто не знімав. я також можу написати, шо колись був абабагаламага.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

ну... нарешті.....
але є два але...
1. це явно не 13 повідомлення.
2. проблему мобільної версії ніхто не знімав. я також можу написати, шо колись був абабагаламага.
у мене в компі так пише:
13
29 березня 2020 20:06:55
Клуб ФУП / Re: А якщо це надовго? На роки і більше ?
==========
тобто рахує не з першого повідомлення, яке дописувач зробив на форумі, а з "хвоста".
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

у мене в компі так пише:
13
29 березня 2020 20:06:55
Клуб ФУП / Re: А якщо це надовго? На роки і більше ?
==========
тобто рахує не з першого повідомлення, яке дописувач зробив на форумі, а з "хвоста".
рахується з початку, інакше є шанс помилитись, якщо юзер шось напише...
форумна нумерація - то таке...

   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Котику, ну шо, була брехня з мого боку? Не повідомляв нік ЕльГріго свого оригінального ніка, з якого його з якихось причин не пропускає на форум?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Котику, ну шо, була брехня з мого боку? Не повідомляв нік ЕльГріго свого оригінального ніка, з якого його з якихось причин не пропускає на форум?
брехня- ти відмовилась надати пруфлінк. це раз.
нема достовірних даних, що це справді тигрик - підтвердження мобільна версія. на паркані слово з трьох букв написано. і шо? це-два!
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

брехня- ти відмовилась надати пруфлінк. це раз.
нема достовірних даних, що це справді тигрик - підтвердження мобільна версія. на паркані слово з трьох букв написано. і шо? це-два!
А висадка квітів на клумбі, наприклад, це теж брехня? Чому ні, якщо відмова надати лінк - це у твоїх визначеннях є брехнею?
І до чого наразі якась "достовірність"? Є достовірні дані, що під ніком "magistr" пише чоловік, а не жінка або взагалі дитина?
Ти про що взагалі?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

А висадка квітів на клумбі, наприклад, це теж брехня? Чому ні, якщо відмова надати лінк - це у твоїх визначеннях є брехнею?
І до чого наразі якась "достовірність"? Є достовірні дані, що під ніком "magistr" пише чоловік, а не жінка або взагалі дитина?
Ти про що взагалі?
Так, оператор БЭсм-6, ти шось сильно умнічяєш, як каже кароффка. ок. ну сказав гріго шо він тигрик. чудово. але ти втратила можливість бачити мене цілих 5 днів на фупі! з чим тебе і вітаю!
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

ну... нарешті.....
але є два але...
1. це явно не 13 повідомлення.
2. проблему мобільної версії ніхто не знімав. я також можу написати, шо колись був абабагаламага.

так ти ж брехав, що на форумі ДД не був ніколи, а зараз починаєш розливать нові откровєнія, шо ти і є а баба галамага.

І да, Мирося тільки казала, що тут, на цих сторінках, тобто, на ФУПі нік Ель Гріго зізнавався, хто він є.

Тому, брехливий підсвинку, щоб із завтрішнього дня тебе тут не було. Щитай, що я тебе відпустила на 10 днів на море. Ти можеш там кувиркацця із бльядями скільки завгодно, але коли повернешся через 10 днів додому, шоб ніяких ні звонків, ні чумайданних хвостів потім я ні чула, ні бачила.

Ти проспорив свої 5 днів, а так як ти їх мало того, шо проспорив, так ще й у тебе мужності не вистачає це визнати, то твої 5 днів перетворилися на 10 - як адмін штраф - подвоїлися.

А тепер марш виконувати свою проспорену обіцянку - збирай чумайдан - у тебе завтра в 5 утра вильот. Я валшебний пендаль тобі вже приготувала.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

А висадка квітів на клумбі, наприклад, це теж брехня? Чому ні, якщо відмова надати лінк - це у твоїх визначеннях є брехнею?
І до чого наразі якась "достовірність"? Є достовірні дані, що під ніком "magistr" пише чоловік, а не жінка або взагалі дитина?
Ти про що взагалі?
не. Він вже зізнався, шо він - це а баба галамага. Пам*ятаєш такого на форумі ДД?

Отож... а як довго він шифрувався.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Так, оператор БЭсм-6, ти шось сильно умнічяєш, як каже кароффка. ок. ну сказав гріго шо він тигрик. чудово. але ти втратила можливість бачити мене цілих 5 днів на фупі! з чим тебе і вітаю!
:gigi: шо-шо? То ти таки уходиш? Адже вона втратила можливість тебе бачити, отже, цілих 5 днів тебе не побачить. А можна ще і для мене 5 днів випросить?

І вобше: не споминай мій нік всує. Скіке разів казати?  :punish:
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

:gigi: шо-шо? То ти таки уходиш? Адже вона втратила можливість тебе бачити, отже, цілих 5 днів тебе не побачить. А можна ще і для мене 5 днів випросить?

І вобше: не споминай мій нік всує. Скіке разів казати?  :punish:
не діждешся!  :laugh: Я пропонував миросі умови парі, і судячи з усього, програв би. але вона відмовилась.  (P)
має бути "не бачити". вічно ви, жабенята, мізки запудрите!

Останнє редагування: 14 квітня 2020 20:44:56 від magistr
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

не діждешся!  :laugh: Я пропонував миросі умови парі, і судячи з усього, програв би. але вона відмовилась.  (P)
має бути "не бачити". вічно ви, жабенята, мізки запудрите!
А чого це я не діждуся? Ну, ощаслив мене хоч раз. А то забрехався, шо кабздєц.

ні, кнурятко, ти програв. Так що, із завтрішнього дня мій чарівний пендель відправить тебе на відпочинок на 10 днів. готуйся.

І більше не вибріхуйся, не викручуйся, не виправдовуйся. Стань хоч на один раз мужиком.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

А чого це я не діждуся? Ну, ощаслив мене хоч раз. А то забрехався, шо кабздєц.

ні, кнурятко, ти програв. Так що, із завтрішнього дня мій чарівний пендель відправить тебе на відпочинок на 10 днів. готуйся.

І більше не вибріхуйся, не викручуйся, не виправдовуйся. Стань хоч на один раз мужиком.
запропонувати руку і серце? :S
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

запропонувати руку і серце? :S
та ти ж навіть на це не здатний.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

не. Він вже зізнався, шо він - це а баба галамага. Пам*ятаєш такого на форумі ДД?
не вірю.
Нехай справжній а баба галамага напише мені у приваті фДД, що магістр - це він. Тоді - повірю.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

ні, кнурятко, ти програв.
От через це й не вірю. Дурдомівський галамага - не кнурьониш. Я хз..Може він справді артист неабиякий, але на порядок дотепніший за цього котика.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

не вірю.
Нехай справжній а баба галамага напише мені у приваті фДД, що магістр - це він. Тоді - повірю.
я сказав перше, що спало на думку, без будь-яких підтекстів, а ваша паранойя не знає меж.   :lol:
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

та ти ж навіть на це не здатний.
після того як ти мене обзивала і з багнюкою мішала?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

після того як ти мене обзивала і з багнюкою мішала?
Не. Треба було ДО. Того і обзивала.....

То тепер і кажу, що ти навіть і на те не здатний.

А взагалі, ти непогану причину придумав, як з*їхати з теми.


Нє очінь та і хатєлось.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

я сказав перше, що спало на думку, без будь-яких підтекстів, а ваша паранойя не знає меж.   :lol:
та несхожий ти на мого дурдомівського приятеля галамагу, не переймайся
жодною мірою не схожий
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

після того як ти мене обзивала і з багнюкою мішала?
;o ти ще скажи, що я повинна вибачитися для того, щоб ти запропонував те, на що перед цим натякнув...
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Не. Треба було ДО. Того і обзивала.....

То тепер і кажу, що ти навіть і на те не здатний.

А взагалі, ти непогану причину придумав, як з*їхати з теми.


Нє очінь та і хатєлось.
ах, так ти і ДО мене обзивала, виявляється!? :X
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

ах, так ти і ДО мене обзивала, виявляється!? :X
:gigi: шо-шо? кого ДО тебе обзивала?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

:gigi: шо-шо? кого ДО тебе обзивала?
то-то!мене, до того! :X
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

то-то!мене, до того! :X
ніпаніла. до чого?

ти про що?

Ти щось від мене вимагаєш? Якихось дій?

кажи ясніше.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

не. Він вже зізнався, шо він - це а баба галамага. Пам*ятаєш такого на форумі ДД?

Отож... а як довго він шифрувався.
;o
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

может ві своим секасом займетесь в другой веточке?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

хотя задача педяфилов понятна- сделать ветку нечитаемой для админа
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

хотя задача педяфилов понятна- сделать ветку нечитаемой для админа
нехороша людино-проходьте мимо!
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

нехороша людино-проходьте мимо!
Редіс якраз хароша людина!

Волю VVV_VVV, DRIM, RUZA! Ну і комарикові теж.
Пасха ж на носі...
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Що там  ? Нарешті в модери пробився хтось з наших  ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія