Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Свіжий Портніков.

Свіжий Портніков.

Re: Свіжий Портніков.

Коли пишуть - свіжий Портніков, свіжий Бабченко - то це ніби свіжа риба на продаж.
Написали б : Порт про те й те..
А то ніби ми тут маємо слідкувати за кожним висловом пророка.
Як ви його фоловери, то  й тіштеся, а нам то що

Коли пишуть - свіжий Портніков, свіжий Бабченко - то це ніби свіжа риба на продаж.
здрасьтє,  в чім проблема? пишіть- "свіжий Зеленський"...
ах... він уже не свіжий, вже рік як...

здрасьтє,  в чім проблема? пишіть- "свіжий Зеленський"...
ах... він уже не свіжий, вже рік як...
зельоний біл тухлим еще когда в кандидатах ходил: я вам ничего не должен (с)

Останнє редагування: 4 квітня 2020 20:30:30 від Petrovich

Ну та даеш Бабченко росіянин, а Портніков наш.

БГГГ. Та это они свой дебилизм пытаются подкрепить мнением "аффторитетов". Но они у них все какие-то тухложлпые - то Пидарков, то Потников, то попрошайка Бапченко.
Хоть бы один нормальный в свынячэ стадо затесался.  B-)  Ниц нема.

БГГГ. Та это они свой дебилизм пытаются подкрепить мнением "аффторитетов". Но они у них все какие-то тухложлпые - то Пидарков, то Потников, то попрошайка Бапченко.
Ти сам гей ? ( голубец). Здається що так, ще й зображений на весь світ.

Ти сам гей ? ( голубец). Здається що так, ще й зображений на весь світ.
А ты шо партнера ищешь? напиши Потникову. Он временно свободен, говорят. B-)

А ты шо партнера ищешь? напиши Потникову. Он временно свободен, говорят. B-)
"говорят",Це у твоїх ватних гомосеков, а ми українці просто читаем час від часу свіжого Портнікова.

"говорят",Це у твоїх ватних гомосеков, а ми українці просто читаем час від часу свіжого Портнікова.
Пзеля, оставь свои пидарастические заигрывания для "свижых" потников. Меня ни вы, ни ваша поросячая дрысня не интересует. Тем более ты - не украинец, а выкидыш. Украинцы - в Украине.

Стрім у Фейгіна з Порніковим.

Пзеля, оставь свои пидарастические заигрывания для "свижых" потников. Меня ни вы, ни ваша поросячая дрысня не интересует. Тем более ты - не украинец, а выкидыш. Украинцы - в Украине.
Ну, що казати.... Словесний понос. Чеською prujem, українською срачка-дристачка.

Та шо ты еще скажешь, если ты трех слов не сложишь в кучу? Тебе только Потниковыми и давиться. Для дурачков он чуть ли не пророк. :gigi:

Та шо ты еще скажешь, если ты трех слов не сложишь в кучу? Тебе только Потниковыми и давиться. Для дурачков он чуть ли не пророк. :gigi:
Ну поки що не пророк, скажим так, розумна людина. Не пам'ятаю від нього текстів слабких, не вартих уваги.

Назови свого розумного політолога. Якщо таки є, звісно.

У мого знайомого порохобота сьгодні самі авторитетні Цибулько і Тарасик Чорновіл. Обоє активно підтримували овоча, а зараз не вилазять з прямого...

А ты, зеленая ватная подхуйловская шваль? Украинец?

Политолог - это тот, кто раньше называлстя астрологом. Они потому и "розумни", шо пишут всякую херню на потребу публике. И пишут не то, что может произойти, а угадывая ожидания целевой аудитории. Так шо они все - "розумни", в том смысле, шо их жвачку тиражируют и разносят по интернетам такие вот Пазели. Политология не наука, а набор приемов по наебанию клиента. Отлистай назад года два и перечитай ЛЮБОГО из них и ты увидишь, шо их писанина говна не стоит. НИ ОДИН, не угадал НИ ОДНОЙ буквы.
Даже товарищ Фукяма облажался со своим "концом истории". Но он хоть признался в этом. :lol:

Останнє редагування: 4 квітня 2020 21:06:58 від SOUTH BLOOD

А ты, зеленая ватная подхуйловская шваль? Украинец?
В отличие от тебя, козо*ба, да. Я Украинец.

У мого знайомого порохобота сьгодні самі авторитетні Цибулько і Тарасик Чорновіл. Обоє активно підтримували овоча, а зараз не вилазять з прямого...
Теперь они в одном лагере с Потрниковым.   :gigi:  Берега сошлись у истоков. Рыги стали сами собой.

Зорин :lol:

Зорин :lol:

А хто це?

Политолог - это тот, кто раньше называлстя астрологом. Они потому и "розумни", шо пишут всякую херню на потребу публике. И пишут не то, что может произойти, а угадывая ожидания целевой аудитории. Так шо они все - "розумни", в том смысле, шо их жвачку тиражируют и разносят по интернетам такие вот Пазели. Политология не наука, а набор приемов по наебанию клиента. Отлистай назад года два и перечитай ЛЮБОГО из них и ты увидишь, шо их писанина говна не стоит. НИ ОДИН, не угадал НИ ОДНОЙ буквы.
Даже товарищ Фукяма облажался со своим "концом истории". Но он хоть признался в этом. :lol:

Тобто ти не вчися? Це пагано, бо людина старіє коли не навчається.

Тобто ти не вчися? Це пагано, бо людина старіє коли не навчається.
Погано то, шо некоторые прочитав текст, не поняли о чем он и серанули наугад. Каким боком к твоему дебильному вопрису о политологах я, и тем более моя учеба?
Ты хотел поумничать, но как всегда, не вышло? :gigi:
Это действительно погано и ты на своих обсерах не учишься. :facepalm:

В отличие от тебя, козо*ба, да. Я Украинец.

Українець у себе вдома користується українською. ;)

Українець у себе вдома користується українською. ;)
И откуда же ты узнал какой я корыстуюсь вдома? :D

ATF

Та дійсно. Куди тут до авторитетів зелених - шарія, портнова, дубинського. Зелені боти на цьому форумі все більше і йдуть у них в фарватері.

И откуда же ты узнал какой я корыстуюсь вдома? :D
ФУП це робота? Ворожа агітаційна площадка?

ПиСи. В Україні я вдома. B-)

Та дійсно. Куди тут до авторитетів зелених - шарія, портнова, дубинського. Зелені боти на цьому форумі все більше і йдуть у них в фарватері.
А ты какого цвета бот?

https://www.youtube.com/watch?v=E-G4T1K0x08

На час карантіну , вони , тобто "журналісти" та усі "говорящі голови" з тілівізіра , мені особисто , однакові - "брехня на брехні їде та брехнею поганяє" .

А оті "солодкі парочки" - журналіст та оператор , що гасають вулицями , рахма лізуть до лікарень , тицяють мікрохвона людям під носа , розвозять та розносять вірусів своїми машинами та на своєму одязі , спілкуючись впродовж дня з десятками або й сотнями люду , тобто якнайкраще відповідають вимогам будь-якої інхвекції у її розповсюденні - слуги того віруса , безпосередні слуги .  ))

ФУП це робота? Ворожа агітаційна площадка?

ПиСи. В Україні я вдома. B-)
И я дома.  :)  А фуп - это интернет площадка, где каждый может общаться любым способом, не запрещенным Конституцией и правилами форума.
И если это кому-то не нравится, это его проблемы. Есть функция "игнор".

На час карантіну , вони , тобто "журналісти" та усі "говорящі голови" з тілівізіра , мені особисто , однакові - "брехня на брехні їде та брехнею поганяє" .

А оті "солодкі парочки" - журналіст та оператор , що гасають вулицями , рахма лізуть до лікарень , тицяють мікрохвона людям під носа , розвозять та розносять вірусів своїми машинами та на своєму одязі , спілкуючись впродовж дня з десятками або й сотнями люду , тобто якнайкраще відповідають вимогам будь-якої інхвекції у її розповсюденні - слуги того віруса , безпосередні слуги .  ))
Ну не то что бы брехня. Просто манипуляции в нужном направлении. Работа такая.  ;)

И я дома.  :)  А фуп - это интернет площадка, где каждый может общаться любым способом, не запрещенным Конституцией и правилами форума.
И если это кому-то не нравится, это его проблемы. Есть функция "игнор".
Ігноруйте на здоров'я.
 На одного кацапа у спілкуванні менше.
 Тіко не тре корчити з себе українця.
 Кажіть просто - я кацап з українським паспортом.
 І оточенню буде усе зрозуміло. B-)

Він замість диктатури Людини пропонує диктатуру держави... Хто його знає що гірше...

Ігноруйте на здоров'я.
 На одного кацапа у спілкуванні менше.
 Тіко не тре корчити з себе українця.
 Кажіть просто - я кацап з українським паспортом.
 І оточенню буде усе зрозуміло. B-)
Я никого не игнорю. Не имею привычки ховать голову в асфальт. Это совет тем, кого не устраивает что-то в собеседниках. Если тебе хочется покорчить из себя украинца только на основании своего варианта суржика - то это твое право и я его не отрицаю. У меня свой вариант, как и у 90% украинцев. И разводить говна на эту тему я не намерен. Мне это просто не интересно.

Я никого не игнорю. Не имею привычки ховать голову в асфальт. Это совет тем, кого не устраивает что-то в собеседниках. Если тебе хочется покорчить из себя украинца только на основании своего варианта суржика - то это твое право и я его не отрицаю. У меня свой вариант, как и у 90% украинцев. И разводить говна на эту тему я не намерен. Мне это просто не интересно.
  Тю... а скрутило сердегу... ущємляют усскую чєлюсть.
  Ну то зрозуміло.
  Але якого ляду Ви 90 відсотків українців приплели?......

....то тіко у паскудних мріях цапів уся Україна російськомовна.

Тю... а скрутило сердегу... ущємляют усскую чєлюсть.
  Ну то зрозуміло.
  Але якого ляду Ви 90 відсотків українців приплели?......

....то тіко у паскудних мріях цапів уся Україна російськомовна.
Та ты прямо украинец дальше никуды.  :lol: 90% украинцев - суржикомовни. И ты - в частности. "тіко" "тре" это и есть тот самый суржик. Как и то, на чем пишу я. И не тебе, фариоше, или еще кому-то определять кто украинец, а кто нет. Собой занимайтесь, политруки.
Если уж тебе так хочется  писать українською, то и пиши ею, а не суржиком. 

Та ты прямо украинец дальше никуды.  :lol: 90% украинцев - суржикомовни. И ты - в частности. "тіко" "тре" это и есть тот самый суржик. Как и то, на чем пишу я. И не тебе, фариоше, или еще кому-то определять кто украинец, а кто нет. Собой занимайтесь, политруки.
Если уж тебе так хочется  писать українською, то и пиши ею, а не суржиком.
  Блаблабла... поцікавтеся, що таке діалекти, звідки вони виникають, які особливості  висвітлюють.

Кацап з українським паспортом - все одно кацап. Доведено кримчанами і дончанами.

Блаблабла... поцікавтеся, що таке діалекти, звідки вони виникають, які особливості  висвітлюють.

Кацап з українським паспортом - все одно кацап. Доведено кримчанами і дончанами.
Фуекты. Если тебе захотелось с утра попроповедовать, то на здоровье, только не стоит тратить время на меня - я хлопчык уже давно взрослый и на эту пропагандистскую херню не клюю.
Я жил в Никополе и знаю як там балакають. :gigi: Ты можешь считать кого угодно хоть кацапами, хоть неграми преклонных годов, им всем глубоко до сракы.
Нормальные люди меньше всего озабочены цветом штанов, чи чужим суржиком.
А вот политрукам хочется быть святее Папы римского. И зная Никополь, я на 110% процентов уверен, шо ты десять лет назад цвэнькав на кацапском аж гай шумив.
Так шо не стоит вести среди меня агитацию. :D

пан дописувач нормальний? чому ви апелюєте до персони а не до сказаного, ви мавпа що лупасит кінцівками по клавіатурі?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія